Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 03:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Това алфа поведение ли е или нийди ?  (Прочетена 9435 пъти)
EverEnough
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #20 -: Май 08, 2011, 13:21 »

Според мен най-добрият отговор ти е дала Здрач.

Аз също не съм съгласен, че това ти поведение издава несигурност. Напротив показва, че ти пука за нея. И все пак не мисля, че е добре за най-малкото нещо да и се дразниш и да се сърдиш.

Ако пък я оставиш да си вее байряка до никъде няма да стигнете, качва ти се на главата, започва да си прави каквото си иска и става каша. Както вече си разбрал трябва да я държиш изкъсо.
 Какви са тия тагове на задника й? Кой е тоя въшкар, че да си слага таг на снимката на Твоята приятелка? Много ясно, че няма да останеш безучастен. Добре си постъпил според мен.
Активен
mount4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #21 -: Май 08, 2011, 13:26 »

Lovely,щом това те дразни не карай приятелката ти да предриема действия (да трие коментарите и т.н.).Предриеми ти действия!Дай да се разбере,че това е ТВОЯТА приятелка!Ако  искат да я скъсат ще трябва първо теб да скъсат!Във фацебуук,във скайп,където и да е!Покажи силен фрейм и я защитавай от такива "плейбои"!
Активен

"Да обичаш себе си,е любов за цял живот!"
"Да бъдеш скучен,е единственият грях,за който няма опрощение!"
"Жената е лавровият венец,който прикрива плешивоста на мъжа!"
"Жените са способни да открият всичко,освен очевидното!"
                                  Оскар Уайлд
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #22 -: Май 08, 2011, 15:13 »

Приздрачна, под свобода имам предвид, че отношенията шеф-подчинен нямат място в любовта (е, освен ако не играете ролеви игри в леглото Завърти очи). Не можеш и нямаш право да караш насила някой да прави нещо. Това имам предвид. Ако не ти харесва нещо в поведението на другия, то или го приемаш, или прекратяваш отношенията. Безсмислено е да му казваш какво да прави. Насила хубост не става. Ако на гаджето не му идва отвътре да остане с теб, а не да гледа Шампионската лига, то няма смисъл да го караш да остава. Той сам ще си избере какво иска и какво е по-важно за него. Виж, ако говорим за болести, това е друга тема, що за човек си, ако не помогнеш на най-близките?
Децата са съвсем друга тема, отношенията с тях са много по-различни, там не става въпрос за двама равни все пак.
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #23 -: Май 08, 2011, 16:25 »

Слънце, винаги ще има някой по-добър от теб, от мен, от комшията...ти така, ако разсъждаваш, никоя жена няма да задържиш при себе си - винаги ще ги пускаш да ходят при някой по-добър...жената не е с теб, щото по-добър няма (в момента на хоризонта), а заради самия теб и това няма общо с останалите мъже по света...значи, ако той не е по-добър от теб, тогава няма за какво да се притесняваш, ако е по-добър, тогава да ходи при него...нещо не я разбирам тази логика...
Месечинке, залитаме в доста спекулативна посока. Не става въпрос кой е най-добрият, а кой е най-добрият за нея. Вярно винаги ще има по-добър от мен, но логично след това твърдение идва въпросът "по-добър в какво?".
Не е несигурност да искаш да си запазиш гаджето според мен...
Разбира се, никога не съм твърдял, че за да си уверен трябва да не искаш да си запазиш гаджето. Мисълта обаче, че тя не ти е в кърпа вързана и винаги може да се появи някой, който да ти я отмъкне е много отрезвяваща и полезна за връзката, защото те кара да не възприемаш партньора си като даденост, а да му оказваш постоянно вниманието и засвидетелстваш уважението, които заслужава.
Също така не е болна проява на егото да се дразниш, ако примерно най-добрият ти приятел й шляпне един по задника, докато минава покрай него - това е удар по твоята чест и ако за теб и честта е като ревността и гордостта - дължима на болно его, за мен не е...
Първо никой от приятелите ми не би го направил, защото внимателно подбирам приятелите си, така както и гаджетата. Второ, дори да се случи няма да се издразня, но ще реагирам адекватно и ще му дам да разбере, че ако това се повтори последствията за него няма да са добри и че приятелството ни ще е до там. Иначе не приравнявам честта с гордостта и ревността, и вярвам ще се съгласиш, че никога не съм го и намеквал.  Намигване
Пак казвам - мене културата на другите не ме интересува - аз не ходя с другите, а с един мъж, чиято култура и нежелание да ме наранява вече много живо ме интересуват...
Мен също ме интересува само културата на момичето, с което съм. Само че аз започвам връзка с момиче само след като съм се уверил, че такава не и липсва. Ако и липсва елементарна култура просто не се захващам с нея, вместо да започвам връзка с момиче, което да се налага да превъзпитавам, защото знам, че това е предварително обречено на неуспех.
Мен лично ме отблъсква и ми се струва като проява на слабост или незаинтересованост, ако гаджето ми гледа как ме свалят пред очите му и нищо не прави - и пак казвам, тук няма нищо общо дали на мен това внимание ми харесва или не, дали мога сама да се справя с натрапниците или не...
Случаят, който обсъждахме просто не беше такъв. Естествено, че ако свалят гаджето ми пред мен ще предприема някакви адекватни действия, но в никакъв случай не мисля, да следя кой какво и пише в скайп, фейсбук или на мейла ,нито пък кой къде се е тагнал и да обикалям из виртуалното пространство разпъждайки натрапниците един по един.
В истинската любов не си свободен на правиш страшно много неща - да нараняваш другия, да мислиш само за себе си и да си егоист, да не ти пука какво го дразни и какво му пречи, да се сваляш с други хора, знаейки, че от това го боли, да го лъжеш и да предаваш доверието му, да нямаш милост и жал към него, да не ти е мъчно, когато той страда, да поставяш винаги и само себе си на първо място и да мислиш в първо лице, единствено число...свободна си да правиш каквото искаш, но ако правиш изброеното по-горе, не можеш да ме убедиш, че имаш истинска любов...
Не знам каква е официалната дефиниция за свобода, но моята е "да правиш каквото си искаш, без да пречиш на останалите." Примерите на поведение, които изброяваш по-горе не са примери за свобода според мен.
Това е голяма грешка...и ето това вече издава супер несигурност...да се боиш, че ако правиш комплименти на собствената си приятелка, ще попаднеш в графата "един от многото" - ти не си един от многото - ти си нейният мъж, който е специален и различен от всички останали и именно от теб трябва да получава комплименти и мили жестове - иначе от кого да ги получава - от комшията ли?!
Тук съм повече от съгласен. Ако при свалката в началото не е добра идея да прекаляваме с комплиментите, то при вече установена стабилна връзка съвсем не е добра идея пък да ги пестим.

Ако не ти харесва нещо в поведението на другия, то или го приемаш, или прекратяваш отношенията.
Exactly!
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #24 -: Май 08, 2011, 17:43 »

Shin, съгласна съм с нещата, които казваш...аз също не вярвам в превъзпитанието на стари години..и смятам, че ако се променяш, трябва да е заради себе си, а не защото някой го иска от теб...Така че предлагам да обвиним ловли, че е избрал неподходящо момиче, което го нервира и ако не му харесва, да я зарязва и да приключваме казуса... Усмивчица

...това обаче - Ако не ти харесва нещо в поведението на другия, то или го приемаш, или прекратяваш отношенията - колкото и правилно от теоретична гледна точка да е, не решава нещата от практическа гледна точка...остава въпросът "И какво правим сега?"

Да вземем примера на Кестен - монокините на плажа...да кажем, че момиче, което обича да ходи по монокини на плажа и го е правило преди, започва сериозна връзка с момче, което се дразни от това приятелката му да е по монокини на плажа...да приемем и че отхвърляме възможността хубава задълбочена пълноценна връзка да се прекрати заради печене 10 дена в годината...не е чак такова непреодолимо различие, ако вярваме, че сме намерили подходящ човек за себе си, нали...в крайна сметка, не се среща толкова често сродна душа, че да я изгубим заради подобно нещо, според мен..и тук не говорим за забрани и незрели и твърдоглави реакции от типа "Или си слагай бански, или забравяй за мене", нито "Ще си ходя както си искам, кой си ти, че да ми забраняваш!"...
Въпросът е обаче - кой трябва да отстъпи? Каква е зрялата реакция от страна на двамата в такъв случай? Ясно е, че зрялата реакция на момчето би била "Не искам да й се налагам, предпочитам тя сама да реши да промени това, отчасти защото вниква в моята гледна точка, отчасти защото не й се иска да се караме за нещо такова и би жертвала собствения си комфорт в името на това да не се караме". А тази на момичето "Иска ми се той да разбере, че така се чувствам по-добре и да не ми налага разбиранията си"...но и това не решава казуса ни, нали така? Ако аз обичам да ходя по монокини, но същевременно не искам да правя нещо, което ядосва и нервира моя приятел, а ако той не иска да ходя по монокини, но същевременно не желае да ме превъзпитава... Какво правим конкретно в такъв случай, защото е лесно да си философстваме и да сме широко скроени на приказки, но в конкретна ситуация винаги е по-трудно да реагираме?
Не се хващайте за примера с монокините - представете си всичко, което би могло да подразни, но и не е в същото време такова непреодолимо различие, за което си струва да зарежем хубавата си връзка... Shin, все трябва да има нещо, което би те подразнило, но заради което не би зарязал момичето от раз? Както и неща, които може би дразнят нея - какво ще й кажеш - "Ако не ти харесва, прав ти път"?
С кои неща си струва да направим компромис в името на една връзка и с кои - не? Това, мисля, е един от най-сложните въпроси в човешките взаимоотношения...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Май 08, 2011, 18:00 »

Според мен проблемът идва от мисленето, че имаш право да определяш кой какво да прави. На момчето не му било приятно приятелката му да ходи по монокини... Ами това не е нещо, което той го определя. Компромис трябва да се търси, ако например тя иска да живеят в къща, а той предпочита апартамент. Но това как да се обличам, какво да си говоря с другите, въобще какви дейности да извършвам, в които той не участва, си е моя работа. Ако му поискам мнението, добре, иначе той няма думата. Същото се отнася и в другата посока естествено, за също нямам право да му държа сметка, че ходи на нудиски плаж или всяка неделя посещава църква. Ако това ми пречи, трябва да преценя кое е по-важно - човекът до мен или частта от поведението му, която ме дразни. Ако например взима подкупи, това за мен е достатъчна причина да не искам да съм с него, но мога да преживея, че се закача с продавачките.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #26 -: Май 08, 2011, 18:38 »

Нямаш право да определяш кой как да ходи, но имаш право да не потискаш себе си, когато определени неща те дразнят... 

Защо избра да се хванеш за примера? Мисля, че стана ясно, че говоря по принцип за достатъчно малки неща, заради които да не си разваляте връзката, но и достатъчно големи, че да те дразнят и да не можеш да премълчиш. Не мога да измисля релевантен пример за теб, защото не те познавам и не знам какво те дразни и какво не, затова измисли си ти пример и кажи какво според теб трябва да се направи в такъв случай...щом за теб външния вид не е такъв пример, не разсъждавай по него - има хора, за които външният вид е фактор, който е в състояние да ги подразни много. Пак казвам, винаги можеш да отсечеш "техен си проблем!", но някак това не ми се струва реално решение, когато се изправиш пред проблем с човек, с когото много се обичате... Ако пушиш, а той не понася цигарен дим, ще спреш ли цигарите? А ако ти не понасяш нещо, което той прави, ще го помолиш ли да спре да го прави или ще търпиш мълчаливо и ще трупаш, докато не избие в един момент? Или пък ще му покажеш колко е дразнещо, правейки нещо, което знаеш, че той не обича?

Ето един пример от мен...имах приятел, който говореше неразбираем за мен език...в компанията на неговите приятели понякога ми беше трудно и скучно...казах му го, обаче в същото време осъзнавах, че е много трудно за него да говори с приятелите си на друг език, както и на мен ми е трудно и неестествено да си говоря с най-добрата ми приятелка на английски примерно - успяваме само в началото, след което сменяме на български...е, какво правим в такъв случай - не е вариант да излизате само двамата, а не в компания, не е вариант да седиш 2 часа без да разбираш и да се отегчаваш, не е вариант и да се нервираш и да караш всички да се съобразяват с теб и да говорят така, че да ги разбираш, не е вариант и някой да ти каже "Като не ти харесва, прав ти път", нито да поставиш ултиматум "Или ще говориш на едикакъв си език, или чао"...много е лесно да се каже "Никой няма право нищо да изисква от другия", обаче реално погледнато без взаимни компромиси всяка връзка е обречена от самото начало, хората трябва да правят взаимни стъпки един към друг, а не да бият отбой при най-малката трудност или дрязги...най-лесно е да кажеш "ти няма да ми казваш какво да правя/с кого да говоря/на какъв език да говоря/колко сол да слагам в манджата/какво да гледам по телевизията", а отсреща да ти отговорят "тогава си я яж сам/гледай си го сам/излизай си сам/ходи си там, но без мене/прави, к'вото знаеш", но това не ми се струва успешната и правилна формула за едни хармонични взаимоотношения...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Май 08, 2011, 19:39 »

Мисля, че ясно казах какво имам предвид - нещата, които засягат двамата, се обсъждат, другите се приемат просто, защото нямаш право да променяш другия. В случая с цигарите - мразя цигари и мразя да пушат пред мен. Също така не искам да се целувам с пепелник. Затова се подразбира от само себе си, че край мен не искам да се пуши. Но ако той пуши, когато мен ме няма, това си е негова работа. Ако ме пита дали да ги откаже, ще му кажа да, дори ще му помогна. Но няма да му правя скандали, че пуши, като мен ме няма. Виж, много сериозно ще се замисля дали искам да имам дете от пушач, но това е друга тема.
За езика - ами изпадала съм в такава ситуация и съм била от страната на най-различни участници в нея. Само че в случая това засяга и двамата. Да не говорим, че въобще не е болка за умиране.
А това кой ми пише по скайп и фейсбук, с кого говоря, с кого се виждам, си е моя работа. Ако той по някакъв начин е засегнат (например имаме един компютър и той не може да седне на него заради моята мания да си пиша по фейсбук с разни, които ми се тагват на задника), тогава става общ проблем. Във всички останали случаи трябва да се пази личното пространство. Така мисля аз.
Не казвам да биеш отбой. Казвам, че е добре да приемеш човека такъв, какъвто e, и да го оставиш на свобода. А не да се опитваш да променяш навиците му. На едно гадже му беше неприятно, че се виждам с най-добрата ми приятелка и даже ми казваше за какво можем да си говорим и за какво не с нея. Ами не, благодаря, аз на теб казвам ли ти какво да правиш с приятелите си?
Активен
Shin
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 440

Профил
« Отговор #28 -: Май 08, 2011, 21:41 »

Въпросът е обаче - кой трябва да отстъпи? Каква е зрялата реакция от страна на двамата в такъв случай?...
...Какво правим конкретно в такъв случай, защото е лесно да си философстваме и да сме широко скроени на приказки, но в конкретна ситуация винаги е по-трудно да реагираме?
В този казус съм изцяло на страната на момичето. Пичът се намесва в личната и свобода и си позволява да и казва какво да прави или да не прави. Това, че не му харесва тя да се пече по монокини си е негов проблем. Ако мрази зеления цвят трябва ли да и забрани да носи любимата си зелена рокля?
Същото е и с примера с цигарите. Ако аз съм пушач съм длъжен да се съобразя с непушачите около мен и да не им преча тровейки техния живот с моите пороци.
Kesten даде хубави примери със избирането на къща или апартамент, или с компютъра. Това са вече ситуации, в които трябва да се постигне някакъв консенсус или един от двамата да отстъпи пред аргументите на другия.

Не се хващайте за примера с монокините - представете си всичко, което би могло да подразни, но и не е в същото време такова непреодолимо различие, за което си струва да зарежем хубавата си връзка...
Винаги ще се намерят различия между двама партньори. Ако нещо в приятелката ми не ми харесва без значение дали е поведението, хобитата или приятелите и не е нещо достатъчно сериозно за да е причина да скъсам с нея просто ще се наложи да измислим решение според ситуацията. Няма универсално решение. Ако не ми харесва начинът по който произнася буквата "Р" например просто ще трябва да се примиря и да свикна. Ако се кефи на стари градски песни, а аз не ще слушаме музика, която харесваме и двамата, когато сме заедно. Ако не харесвам най-добрата и приятелка ще я избягвам, а ако се наложи да сме на едно място и тримата ще я изтърпя някак. Няма как всичко да е идеално, човек не може да има всичко и да не му се налага никога да прави компромиси.
Shin, все трябва да има нещо, което би те подразнило, но заради което не би зарязал момичето от раз? Както и неща, които може би дразнят нея - какво ще й кажеш - "Ако не ти харесва, прав ти път"?
Едно нужно уточнение според мен! Има разлика между "нещо, което ме дразни" и "нещо, което не харесвам". Ако нещо ме дразни, то проблемът поне отчасти е и в мен, защото ако съм в мир със себе си нищо не би ме подразнило, колкото и да не ми харесва. Ако нещо ме подразни просто се заравям дълбоко в себе си и се опитвам да открия причината за реакцията си. Не привидната обаче, която първа изплува в съзнанието ми, защото тя рядко е истинската. Ако нещо не ми харесва или го изтърпявам, или го заобикалям според случая. Мога да се похваля обаче, че все по-рядко ми се случва да се дразня на нещата, които не харесвам.
Активен

Който падне в бой за свобода, не пада по-далече от дървото.
lovely
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #29 -: Юни 15, 2011, 21:45 »

Ето давам ви пример за днес.Гледам и профила на стената и видях ,че е писала на един на който на профила му има "всеки харесал това ,нека да каже какво мисли за мен " и приятелката ми написала > хубав : ))

Това ме дразни .....и се питам трябва ли да и правя проблем за това??

Или като качи снимка с нейн приятел ,на която са прегърнати...това също ме дразни
Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #30 -: Юни 15, 2011, 22:02 »

Lovely, нервноста е много гадно нещо. Ако имаш толкова голям проблем с това и сподели, кажи да не прави така. Все пак ти определяш правилата в ваща връзка нали? Друга идея е да направиш така че тя да ревнува. Да усети твойте чуства.

Важното е да  има баланс в връзката.  Да си имате взаимно доверие и вяра. Ако имаш някакви съмнения че ти изневерява, поговори с нея. Няма нищо лошо в това да мисли други момчета за хубави, тва не означава че ги обича. Все пак тя е с теб, направи така че да не забравя това.  Не я притискай много. Важно е доверието. В никакъв  случай не и забранявай да говори или се прегръща с дадено момче, но гледай да не се развиват много нещата между тях.
   Не забравяй винаги да си устояваш позициите и да не играеш по нейните правила.

Достойнството ти е най-важно! Усмивчица
Активен

KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #31 -: Юни 16, 2011, 00:23 »

Я се отпусни малко вe момче..Кво си се стегнал толкова..95 % от хората,с които съм се прегръщал са ми приятели(мъже,жени,деца,рода).Не знам откъде си го възприел така,но прегръдката не означава поначало привличане или интимност..Недей се притеснява и от тези,които и се тагват на дупето..Ако е хубаво момичето,ше го гледат,може и една пердашка да си ударят пред монитора,нищо ново Усмивчица Ти да не мислиш,че само за тебе си е правила страницата?Ако го правиш с цел да си алфа,си объркал концепцията на това понятие.Виж,ако я свалят или унижават пред теб-това вече е дисреспект.Тук вече реагирай импулсивно и се дразни колкото искаш.Още повече,че колкото и да сте влюбени,на една жена никога не и е кофти да знае,че е желана ;]
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Юни 16, 2011, 08:13 »

Ето давам ви пример за днес.Гледам и профила на стената и видях ,че е писала на един на който на профила му има "всеки харесал това ,нека да каже какво мисли за мен " и приятелката ми написала > хубав : ))

Това ме дразни .....и се питам трябва ли да и правя проблем за това??

Или като качи снимка с нейн приятел ,на която са прегърнати...това също ме дразни
Ау, ужас, има и други хубави мъже на тоя свят? Не мога да повярвам! Тя само теб трябва да вижда и никой друг! Зарязвай я веднага! Ако все пак остане с теб, да си качва снимки във фейсбук само по фередже и да си изтрие всички приятели от мъжки пол, които не са и роднини. Какви са тия волности, които ги допускаш? Ти мъж ли си изобщо?
Абсолютно е забранено да се прегръща с мъже. ТЯ е едно леко момиче, да знаеш. Истинската жена не прави така. Дори да се здрависва с други мъже е недопустимо, какви са тия произволни физически контакти? Ти знаеш ли, че жените, като се здрависват с мъж с готини и силни ръце какво изпитват? Също така очите са много еротична част от тялото, по никакъв начин не бива да гледа други мъже в очите!!!!! Онзи току-виж и хвърлил един убийствено чаровен поглед и отиде конят у ряката. Има и мъже с прекалено секси гласове, най-добре въобще да избягва да говори с мъже.
Не знам каква връзка е тази, то бива бива леки жени, ама твоята е абсолютна курва отвсякъде, аз не бих я търпяла, ако и бях гадже!
Активен
lovely
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 77

Профил
« Отговор #33 -: Юни 16, 2011, 09:16 »

kesten вместо да се е*баваш с мене можеше примерно да напишеш нещо смислено  Ъ?
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #34 -: Юни 16, 2011, 13:41 »

Смислените неща още я затрудняват.
А по темата ти - момиче , което е хлътнало по теб няма да ти ги прави тия номера. Щом пише на някъв , че бил хубав и не знам си кво - очаквай изненади. Намигване
Активен
StepUp
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #35 -: Юни 16, 2011, 14:50 »

Според моите виждания, аз като обичам гаджето си, няма да седна да си слагам снимки на пресата и бицепсите в ФБ, или да коментирам на разни кифли статусите и снимките или да чакам кифлите да коментират моите. Когато си обвързан, тези прояви нараняват партньора, а аз не бих искал да нараня половинката си, още повече по този курвенски начин.

Дай и фейса на някой опитен от форума да я базикне и после да ти прати историята.
Активен

... и тя доверчиво сложи крака на раменете му.
leo_ferus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 54

Поет съм заклет, металист още по-проклет, много об

Профил
« Отговор #36 -: Юни 16, 2011, 17:18 »

То хубаво, за темата, вярно си това, че Приздрачната дава da best отговори, ама и аз да се бутна във въпросите, направо по темата(заглавието):
кака се определя Алфата, че нещо от темите във форума нищо полезно не видях? Ъ?
Активен

Metal Forever! Rammstein Forever! TKD Ninja Forever!
Никой мъж не може да отговори на всички въпроси на жените, но жените търсят този който ще ги накара да забравят за своите глупости ( Незнаен Автор)
Поет съм заклет, металист още по-проклет, много обичам да ям мед с лед!
________$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$
_________$$$$____________________$$$$
_________$$$$____________________$$$$
_________________________________$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$________$$$$$ $$$$$$$$
$$$__________________$$$$________$$$$$ $$$$$$$$
$$$__________________$$$$_____________ ____$$$$
_____________________$$$$_____________ ____
$$$_______$$$$________$$$$____________ ____$$$$
$$$_______$$$.$r________$$$$___________ ____$$$$
$$$_______$$$_$$________$$$$__________ ____$$$$
$$$_______$$$__$$________$$$$____$$$$$ $$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$ $$$$
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #37 -: Юни 16, 2011, 18:50 »

То хубаво, за темата, вярно си това, че Приздрачната дава da best отговори, ама и аз да се бутна във въпросите, направо по темата(заглавието):
кака се определя Алфата, че нещо от темите във форума нищо полезно не видях? Ъ?

Не се определя.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #38 -: Юни 16, 2011, 21:38 »

А ти вместо да се тревожиш за глупости, можеш да свършиш нещо по-полезно Намигване
Сериозно, хората ти казаха достатъчно по тази тема, според мен преувеличаваш. Голяма работа, че някой я бил прегърнал. Ако го прави, за да те дразни, ще и писне, когато спреш да се дразниш. Ако го прави, защото не вижда нищо лошо в това, то тогава ще види нещо много лошо в твоята прекалена ревност.
Ти нищо не казваш за взаимоотношенията ви? Като изключим фейсбук, който е важна част от всяка една връзка, как вървят нещата? Прекарвате ли достатъчно време заедно? Как се чувстваш, като си с нея? Дава ли ти други поводи за ревност? Това е далеч по-важно от някакви си там снимки.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #39 -: Юни 17, 2011, 11:16 »

много лесно се разбира една жена дали те обича, като се сваля с други шута и некст, или почваш да се сваляш и ти с други и гледаш сеир

иначе причини бол, може да е курва или користна или и 2-те, или просто да не те бива- визуално, финансово, както 90% от мъжете не ни бива, не е лесно да си победител
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: