Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 20:32:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: На двата полюса  (Прочетена 2894 пъти)
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 27

Профил
« -: Май 25, 2011, 19:52:49 »

Флирта ми с това момиче започна преди няколко дни на едно представление, където участвахме. През вечерта, за която ще разказвам, се заговорихме с момичето на по цигара извън едно заведение, опитвахме се да вкарваме алкохол нелегално и двамата.  Ухилен Беше си преживяване с охраната и след това се заприказвахме по-сериозно на един бар, танцувахме, смяхме се и т.н. Изведнъж тя ми изцепи, не искала да продължаваме, че си имала приятел и избяга нанякъде. Отидох аз за малко при моите приятели и след малко тя идва до мен с някакъв и ми го представя - приятеля й. Целуваха се до моята маса, а аз си се забавлявах с приятелите ми. [...] Дърпа ме по едно време тя и на бавна песен започна да ми приказва, че ако искаш нещо трябва да се бориш и как искала да "живее", а на другия ден да не помнела нищо. Аз тези неща ги приех като повече от подканване и си продължих флирта с нея. Посегнах да я целуна - дръпна се и пак доведе приятеля си. Тогава я прегърнах и й казах, че това беше за вечерта и да си стои при него. След десет минути без да ми каже нищо направо седна до мен и започна да ме целува. И пак обрат - трябвало да си ходи. Поисках и телефона, но не ми го даде. Измрънка нещо под носа си и избяга. Няма и две минути минали - тича до мен и си записа номера в телефона ми. Тръгна си пак тичешком и чак тогава видях, че на номера му липсва една цифра. Смотан
Не виждам никаква логика в поведението й...и не знам следващия пък като се видим как да се държа (което е след 2-3 дни, рождения й ден). А ме кефи. Усмивчица
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #1 -: Май 25, 2011, 21:32:09 »

Не давай никакви индикации , че ти пука от приятеля й. Натисни я за телефона , за да може да уредиш среща , където ще сте насаме. Но от личен опит ти казвам , намери си поне още една , защото при обвързаните идва момент , в който хлътват по теб , плашат се и бягат.
А иначе за логиката - не я търси , просто на повечето гаджетата са им мухльовци и искат истинско момче , но не им стиска.
Активен
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Май 25, 2011, 22:10:38 »

Аз си "имам" още една, но искам тази повече.  Намигване
А приятеля й наистина изглеждаше смотан... Ухилен
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #3 -: Май 25, 2011, 22:46:18 »

И какъв ти беше планът като й вземеш телефона? Кво щеше да го правиш на приятеля й? "Трябва да се бориш за мен" е същевременно супер зелена светлина за действие но и шит, на който трябва да отговориш по алфа  начин:) Пример "Ми то и ти трябва да се бориш". Много си лесен, като ти даде малко внимание и си загубен Намигване Като идва и те целува ти забрави ли че наблизо е приятелят й? Че мачът не ти е сигурен? Спираш целувките и питаш кога ще се видите насаме и да го разкарва. Как затвърди собствените си позиции и това че на теб може да се разчита и знаеш какво искаш? Какво направи за да задържиш успеха си? Тва с липсващата цифра може и случайно да е Усмивчица Все пак има интрига голяма Усмивчица
Активен
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Май 26, 2011, 01:01:14 »

И двамата бяха пили (то и аз, но си имам мярка) и не ми се искаше да я карам да си преосмислят връзката цяла вечер (това се случи с други трима и гледах как третия буквално "страдаше"). Нека приятеля й ме гледа цяла вечер с нея, пък да си прави сметките. Между другото сега си видях телефона и имам SMS "lipsva6tata cifra e.. ", като аз не съм и давал номера си. Ще се видя с нея скоро, а ако не - по телефона, но ще я водя на кафе 1v1. Ако там вече затвърди първоначалното впечатление със сигурност ще повдигна въпроса с приятеля й.
Усмивчица
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #5 -: Май 26, 2011, 02:32:14 »

Значи виж, сега ще ти кажа една моя история отпреди време с ед но момиче. Няколко срещи, секс, всичко както си трябва. Доста се влюби в мен и то за няколко дни(поводи че искам нещо по-сериозно с нея не съм давал), още се опознавахме, но не бяхме един за друг(интереси, хобита, начин на мислене, по-голяма от мен и т.н). Поведението й стана много нийди и в дните когато не исках да се виждаме(когато отлагах срещи или отклонявах покани) ставаше много раздразнителна и нетърпелива. Почна с някакви нейни си негове и негативизми и отначало леко ми беше тръпка(щото сексът си беше мн добър с нея и не исках да го губя), но след това играта загрубя и тя тотално не знаеше какво прави, десетки смси, ту извинения, ту обяснения, ту негативизъм(нетърпелив и нийди подход). Аз си казах същото което и момичето на теб ти е казала. Тази ако се бори за мен, ако не е толкова досадна и т.н. щеше да е супер и щях да искам да съм по-често с нея, но след време когато се замислих осъзнах, че не само това има значение. Дрехите и не перфектнтно поддържаният й външен вид също имаха много голямо значение. Примерно много мразя жени с не перфектни дрехи и особено belio. И то това не е от липса на пари а от различни приоритети в покупките. Ако беше същото момиче с много по-хубава прическа, дрехи(такива дето правят жената много секси), сутиени, ботуши, парфюми, грим и т.н. щях много по-често да искам да съм с нея и нямаше да си мисля ех тази сега защо не е с по-готин характер. Не казвам че не се обличаш добре, просто ти споделям моя лична история, която може да ти бъде полезна и ако не си наблегнал на безупречно обличане(а си съсредоточил всички усилия в психологическата игра), прически и т.н. да знаеш че и това има значение и то немалко. Защото външно ако много повече я заинтригуваш, ще получиш доста повече шансове да изпробваш и покажеш всички свои качества най-малкото и да разкриеш потенциала си, така мисля аз. Гледай все пак да имате и общи интереси с нея. Не всичко е тактики и мисля че ако го осъзнаете това ще се успокоите още повече. Успех Намигване
Активен
mount4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2011, 07:59:07 »

Уиззар,ако и на кафето се държи така я "стегни"!Тя на маймуна ли ще те прави?!Какво е това нещо!
Освен това помисли и тя още не те е спечелила (и това не забравяй)!

Успех :police:
Активен

"Да обичаш себе си,е любов за цял живот!"
"Да бъдеш скучен,е единственият грях,за който няма опрощение!"
"Жената е лавровият венец,който прикрива плешивоста на мъжа!"
"Жените са способни да открият всичко,освен очевидното!"
                                  Оскар Уайлд
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #7 -: Май 26, 2011, 19:39:53 »

Ще се видя с нея скоро, а ако не - по телефона, но ще я водя на кафе 1v1. Ако там вече затвърди първоначалното впечатление със сигурност ще повдигна въпроса с приятеля й.
Усмивчица

Абе момчета, какво правите по тези кафета, и колко пъти сте правили секс след кафе?
Предишния път, викаш, била пила като се натискала с теб, но до секс не се стигнало. Е, значи ако не е пила, и натискане даже може да няма. Изводът какъв е: води я на бар! И след това си подготви терена да си "допиете" у вас.
А приятеля го забрави и въобще не повдигай въпроса.
Активен
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #8 -: Май 26, 2011, 20:08:36 »

Що си мисля, че тая си играе с тебе?? Води я на кафе ако мине хубаво кажи и за тоя злетак и тва е
Активен
mount4o
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 138

Профил
« Отговор #9 -: Май 26, 2011, 20:18:26 »

Що си мисля, че тая си играе с тебе?? Води я на кафе ако мине хубаво кажи и за тоя злетак и тва е
С първото съм съгласен,но за второто не е така!Не повдигай изобщо въпроса.Просто няма смисъл
Активен

"Да обичаш себе си,е любов за цял живот!"
"Да бъдеш скучен,е единственият грях,за който няма опрощение!"
"Жената е лавровият венец,който прикрива плешивоста на мъжа!"
"Жените са способни да открият всичко,освен очевидното!"
                                  Оскар Уайлд
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #10 -: Май 26, 2011, 20:26:48 »

Ухилен И аз имах наскоро  подобна ситуация.Една мацка 18 годишна (шестица).Почва да ми пише постоянно в скайп и фейсбук(тя е приятелка на една позната)Аз не си давам много зор да отговарям а те откача,дразни се.И за да ми привлече вниманието почна да ме кани на кафе,да ме разпитва дали си имам гадже.Реших да се избъзикам с нея и като настъпих малко газта се оказа,че имала "приятел".И това само ми го натякваше постоянно,но в същото време продължаваше да разпитва.Но да не се отклонявам,мнението ми е,че си виждал този приятел,но хич да не ти пука за него все едно не съществува.Щом  мацката не се притеснява да те сваля в негово присъствие и на теб не трябва да ти пука за него.Все едно е призрак. Намигване Засрамен
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
whizzer
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Юни 02, 2011, 08:34:30 »

Продължение на историята: В дискотека - танци, приказки и по едно време излезнахме навън.  Започнах да я целувам, но тя се дърпаше - целуваше ме само по устните, без език. Реших, че няма да се занимавам повече с нея - постоянно повтаряше "не", "не искам", "имам си приятел", но все пак не се дърпаше. Казах й, че е по-добре да си ходи при приятеля си, а не да се натиска с мен, и да не ми пише или притеснява. Повървяхме около минута в мълчание и тя ми стисна силно ръката - от там нататък си беше лесно - истински целувки и натискане.

П.С. Накрая на вечерта ме попита "Какво искаш от мен да направя като обичам приятеля си и не можем да се разделим?" - за съжаление не знаех какво да кажа и просто извъртях въпроса.
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 02, 2011, 09:25:51 »

Продължение на историята: В дискотека - танци, приказки и по едно време излезнахме навън.  Започнах да я целувам, но тя се дърпаше - целуваше ме само по устните, без език. Реших, че няма да се занимавам повече с нея - постоянно повтаряше "не", "не искам", "имам си приятел", но все пак не се дърпаше. Казах й, че е по-добре да си ходи при приятеля си, а не да се натиска с мен, и да не ми пише или притеснява. Повървяхме около минута в мълчание и тя ми стисна силно ръката - от там нататък си беше лесно - истински целувки и натискане.

П.С. Накрая на вечерта ме попита "Какво искаш от мен да направя като обичам приятеля си и не можем да се разделим?" - за съжаление не знаех какво да кажа и просто извъртях въпроса.

Тая мома ме дразни само като чета за нея...е тва е жена да не знае кво иска. Хем я сърби хем я боли. Според мен продължавай е така като се видиш с нея да целувкате, но недей да се влюбваш а просто чакай. Тя сама ще се оплете супер зверски ще почне да мисли за теб, когато е с приятеля й, и след кратко ошашавяне от нейна страна е възможно и да скъса с него (уж за да не го наранява, защото държи на него - това ще си мисли тя) и да дотичка при теб. Успех братле дръж ни в теченеие.
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #13 -: Юни 02, 2011, 09:34:11 »

Казусът е деликатен. Очевидно е, че тя харесва гаджето си, но по някакъв начин се чувства неудовлетворена от него. Иначе не би те допуснал толкова напред в отношенията си с нея. Имай предвид, че тя явно е или слабохарактерна и не знае какво иска, или иска да види ти що за човек си, преди да се реши безвъзвратно да изгуби другия заек, което е проява на стратегическа далновидност (тя умна ли е?!). А много е възможно той да й дава нещо, което да я държи, например невероятен секс и затова да се колебае.

Но... на твое място бих се дистанцирал за известно време. В нейните очи изглеждаш леко нийди, след като всеки втори разговор между двама ви се завърта около гаджето й, но ти не показваш, че ти е неприятно. В момента и аз съм в донякъде подобна ситуация, но тя никога не говори за него, което е редно, най-малкото и от уважение, поне според мен. Дистанцирай се, накарай я тя да те търси и в един момент очи в очи си кажи условието. Или той, или ти или никога да не го споменава (ако би могъл да се възприемаш като "любовника"). Иначе тази игричка, може да продължи много дълго.
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #14 -: Юни 02, 2011, 17:58:25 »

Погледнато отстрани имаш 2 опции. Едната е да изчакаш, докато се обърка, както брат ми посъветва, а другата е да "удариш по масата" както се казва и да и обясниш, че няма да бъдеш третиран като второ качество човек. Ти си знаеш ситуацията най-добре и ще вземеш правилното решение, но общо взето това са вариантите. Само недей да изглеждаш нийди, напротив - трябва да и покажеш, че я искаш (все пак трябва да разкара другия, не заради едното нищо), но също така и да знае, че и без нея ще се оправиш и не си обсебен.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Trick
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #15 -: Юни 06, 2011, 22:58:55 »

Давай го валс: Две стъпки напред една назад.
Сваляй,сваляй... ...охлаждай.
За по-добро не се сещам.Относно приятеля не мога да те съветвам, по принцип щом видя, че е сериозно веднага им бия шута, не обичам да ми е гузно на съвестта.
Активен

Играта, това е силата да правиш нещата както никой не може и да получаваш това, което никой не може.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: