Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 03:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Искам повече от приятелка !  (Прочетена 5538 пъти)
100qn
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« -: Юни 02, 2011, 15:35 »

Привет на всички!
Току що се прибирам от дома на най-добрата ми приятелка и съученичка (единственото момиче на което мога да разчитам) и се чувствам ужасно, както никога до сега!
Опитах да и покажа че искам да сме нещо повече от приятели и тъй като преди 2 дена скъса с гаджето си, реших че това е моят момент. Денят мина прекрасно : бяхме на кафе,говорихме си,забавлявахме се, а след това отидохме у тях за да правим една презентация... Влязохме, каза ми да я изчакам докато се преоблече и оправи стаята си. Изчаках я, а как беше облечена... тясно потниче и къса поличка, доста провокативно (дали беше с някаква цел ?) . Седнахме да правим домашната, лека полека си я прегърнах за да четем по удобно  :angel: , докато стана нещо на въпрос за устните й. Казах нещо от сорта на "изглеждат много сочни, дай да ги опитам", забелязах че ме гледаше по особен начин и тръгнах да я целувам, когато ме отряза казвайки " хайде няма време, да довършим домашната". След известно време привършихме с писането,каза че е уморена и й се спи. Изпрати ме до вратата, прегърна ме и си казахме чао...

Утре пак ще се видим (живее до нас и пътуваме всеки ден до училище), искам да я спечеля, но след този провал дали ще имам по-добър шанс и как да го оползотворя? Не знам какво толкова харесвам в нея, но ме привлича както никоя друга. Толкова неща искам да споделя, но в тази тема само толкова ще побера.

Прочел съм доста от темите във форума, но явно не достатъчно. Критикувайте, дайте съвет, ще съм ви много благодарен. 
Активен
durrrr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1 -: Юни 02, 2011, 17:52 »

Няма да ти кажа нищо ново. Много добре знаеш, че с приятелството ви е свършено, щом имаш чувства към нея. Затова просто улавяш подходящия момент (вярвам, че ще го усетиш, най-малкото щом четеш форума) награбваш я и това е. Така като чета какво си написал, мисля, че те иска, така че няма от какво да те е страх. Само не ѝ влизай във фрейма. Ако пак ти каже нещо такова, когато посегнеш да я целунеш, се направи, че не си я чул и действай. С тия глупости, че е уморена и т.н., само те пробва. Просто е - искаш я, затова действай и я вземи, а ако те отблъсне - майната ѝ. Ама наистина майната ѝ Усмивчица

П.П. Една от най-големите грешки, които можеш да направиш, е да започнеш да ѝ се обясняваш, ако те отблъсне. Каквото и да разбереш под "обясняваш", няма да сбъркаш.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3874

Профил
« Отговор #2 -: Юни 02, 2011, 19:52 »

ти приятелю, си изпаднал във възможно най-гадната ситуация: някой друг я чука, а ти й пишеш домашните.
начините да излезеш с достойнство от нея са два: или и ти я чукаш, или чао и да си пише сама домашните.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #3 -: Юни 02, 2011, 21:08 »

мн си нийди, запиши се на някъв спорт, бих ти препоръчал футбол, а ако станеш и  добър се изкарват мн пари, а и връзки се правят супер много
Активен
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #4 -: Юни 02, 2011, 21:42 »

На пича под автора бих казал, че не съм много съгласен. Отношенията са такива, каквито двамата партньори си ги направят. Защо да не може да си най-добрия приятел с гаджето си?! Хората, които не го умеят, са тези, които живеят в рамки и смятат, че отношенията се делят на няколко типа и всичко извън тях е невъзможно. Това ограничение е глупаво. Друг е въпроса, че много хора автоматично са си го поставили, защото им е вменено. Намигване
Активен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #5 -: Юни 02, 2011, 22:01 »

Поста на атууд е много правилен.От известно време във форума всякакви разбирачи се появяват с прословутия съвет ''следващата''.Да се смееш ли...
Аз на твое място бих го дал вече с по-директна игра.Ако 2-3 пъти ти отблъсне опитите за близост(целувки и тн) почваш с колд апроуч и се отдръпваш малко от нея.Знам,че не е въобще някакъв новаторски подход,но е изпитано с времето.В случай,че не отговори на целувките ти,не показвай слабост и се дръж нормално.Има много възможни причини да не отговори на целувката ти.
Конкретно за случката това ''мнoгo са сочни-дай да ги опитам'' е точно нещо,което бих изръсил преди 4-5 години в ранните си гимназиални години Усмивчица Нийди на квадрат.
Действай смело и не обръщай внимание на коментари като втория.Химията си знае работата ;]
Активен
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 02, 2011, 22:14 »

А иначе по самия казус. Както каза горния, действай смело и може би временното дистанциране е решение.

Също така, според мен момичетата усещат, когато момчето се опитва да използва буферния период след скъсване с гаджето, така че нека не изглежда подозрително. Този период е особен. В едни случаи, нагона скача до небето и са готови да се изчукат с първия, който им покаже, че ги иска, в други случаи изпадат в едни вътрешни драми, които един месец ги спират да правят каквото и да е с друг човек. В трети случай се появява и фактора вина, спрямо бившия, което може да ги спре, независимо какво искат. Има и четвърти случаи - да не им пука и това да не ги притеснява. Намери начин да разбереш тя от кой вид е.
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #7 -: Юни 02, 2011, 22:23 »

Ще говоря малко образано. Има 2 основни линии. Първата е на приятелството, втората на любовта.
Първа линия - тя те възприема като човек на който може да се опре в труден момент (когато къса с гаджето си), като човек с който може да сподели всичко (пак за гаджето си), като човек който и прави презентациите. Това е линията по която се движиш ти.
Втора линия - ти си предизвикателство. Тя иска от теб не да си излива чувствата и да и пишеш презентациите (има си добър приятел за това), а иска мъж, който да я ч*ка и да прави всичко онова, което ти не правиш.
Ти се движиш по първата линия, но веднъж поел по нея шанса да "прескочиш" в другата е много малък. Вероятно е ако опиташ да си развалите отношенията. Този случай до голяма степен е загубен, но за в бъдеще не поемай по линията на приятелството, защото тя почти никога не завършва с любов. Надявам се да си ме разбрал и ти желая успех, но най-вероятно успеха ще е с друга.  Усмивчица
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #8 -: Юни 02, 2011, 22:44 »

Кви са тия плахи опити? Така ли се целува? А и закво искаш да я целуваш точно тогава? Идва ли ти отвътре или искаш гаранции за това че след целувката ще е "твоя"? От тази по добра за опити нямаш, щом държи на теб. Споко, ще ти даде 1500 шанса. Бъди откровен и самоуверен. Взимай всичко от живота, живей и граби с пълни шепи. Няма да ти пука ще те отреже ли няма ли да те, а си действай спрямо твоята игра. Дори да си пасивен, глей да си пасивен с идея. Нека тя да играе твоята игра и да ти е прави кефа. Тя си знае че я желаеш вече така или иначе. Така че помисли си къде бъркаш. Бъди активен и се бори  с чест а не да трепериш за 1 целувка. Кво правиме момчета, така ли ще сваляме жените? Като им казваме аз сам гей, аз съм приятелката, като го показваме, като треперим за една целувка? Докога? Няма приятели бате, свърши тая, искаш си докрай своето. Или гаджета или нищо. Човек трябва да се цени, себе си и своите желания и потребности. Ако не си толкова vluben(няма U) нема смисъл да я мислиш толко. Ако си действай, пускай репорт, падай, ставай, и смело напред
Активен
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 02, 2011, 22:48 »

Кви са тия плахи опити? Така ли се целува? А и закво искаш да я целуваш точно тогава? Идва ли ти отвътре или искаш гаранции за това че след целувката ще е "твоя"? От тази по добра за опити нямаш, щом държи на теб. Споко, ще ти даде 1500 шанса. Бъди откровен и самоуверен. Взимай всичко от живота, живей и граби с пълни шепи. Няма да ти пука ще те отреже ли няма ли да те, а си действай спрямо твоята игра. Дори да си пасивен, глей да си пасивен с идея. Нека тя да играе твоята игра и да ти е прави кефа. Тя си знае че я желаеш вече така или иначе. Така че помисли си къде бъркаш. Бъди активен и се бори  с чест а не да трепериш за 1 целувка. Кво правиме момчета, така ли ще сваляме жените? Като им казваме аз сам гей, аз съм приятелката, като го показваме, като треперим за една целувка? Докога? Няма приятели бате, свърши тая, искаш си докрай своето. Или гаджета или нищо. Човек трябва да се цени, себе си и своите желания и потребности. Ако не си толкова vluben(няма U) нема смисъл да я мислиш толко. Ако си действай, пускай репорт, падай, ставай, и смело напред
+1
Активен
100qn
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #10 -: Юни 02, 2011, 23:14 »

Благодаря за изказванията и най-вече за съветите ! Точно от това имах нужда.  Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: