Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:31:09 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Детска му работа  (Прочетена 2823 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Април 27, 2011, 20:32:15 »

Здравейте приятели.Така днес ще ви разкажа за една,колкото и интересна случка,толкова и тъпа (донякъде).все пак я поствам за да прочета съвети от по-добрите,които са усвоили материята на пикапа изцяло..Така да започваме..
Един ден в фейсбук както си стоя,ми се включва в чата момиче...така.. започваме чат..от моя страна пълна незаинтересованост.И вече както и да е взех скайп,след което номер...но продължихме да контактуваме по интернет.Момичето е от един град близко до мойто село ;д .. така .. но  2-мата учим в друг по-голям град.Но както и да е.. И както вече споменах продължихме да си пишем само в интернет и от време на време тя ми се обаждаше и ми пишеше едни смс-и ама такива смс-и  едни любовни ;д.... А бе беше яко хлътнала ..Но аз не се поддавах толкова лесно.Негвах я на места... така така ...И аз и предложих да се видим..Разбрахме се за събота,обаче мамка му на мен ми изникна проблем и  така стана ,че неможахме да се видим на живо.. Казах и  тя въобще не се разсърди,дори тя сама каза другия път да се видим. Така и аз последната седмица бях много зает,и пак неможах да се видя с нея,но подържахме връзка по тела  и интернет.И мина се още малко време и преди 3 дена влизам в фейсбук и виждам *** има връзка със ***.. Тотално се изумих,поради факта,че тя ми беше разказала за себе си много подробно,имахме разговори по 1 час и косур минути... а бе един вид бях изградил рапорт и привличане,макар и по нета ;д .. но като видях това се учудих и и писах.. тя ми отговори,че не е било "официално" ..просто така.. и аз въобще не го взех на сериозно,а и момчето с което е  е на 30 40 км от града в който живее тя.. макар,че с него се познавали от бая време... ма кат го видех на снимката у фейсбук голям шмугъл изглежда...3 4 някадде... бях изумен как може да хареса такъв...И вчера стана въпрос нещо за него,тя беше написала **** и сърца на скайпа си..и като се заприказвахме за това,тя ми каза.. че трябвало по-рано да съм действал,за което може би има право,но мамка му как по-рано като имах други по-важни ангажименти..казах и че ще се реванширам..заебах я за малко... и днес пак си пишем..понеже видях как написала пак едни любовни цитати на "своя любим"...  и  тя ми каза,че това било приятелско,което било с мен.. аз малко я нарязах..казах и  с кой си има работа.. но просто усетих как онова привличане,което го има изчезна... А забравих да кажа,че сега иначе за събота се съгласи да дойде с мен в един клуб,ама след кат ми каза,че всичко това било приятелско.. незнам дали имам шансове.. Аз лично смятам,че имам,щото оня кавал той е от далече... аз ще мога да се покажа на живо .. да види каква стока съм.. и според добра ескалация мога да оправя нещата... Но все пак искам да ви чуя мнението... Сори за правописните и пунктоационните грешки .. в зала съм,а клавиатурата е много шибана ;д
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
the_young_lion
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 402

DONT BE SCARED, HOMIE

Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2011, 20:56:35 »

мм така си е, няма цял живот тебе да чака, за съжаление съм го изпитвал и аз това да я имам и да я изпусна  Нерешителен Нерешителен Нерешителен Нерешителен Нерешителен Ама щи пусне ако се постараеш сигурен съм  Намигване
Активен
Genesis
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 300

K.A.P.U.T Member

Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2011, 11:51:15 »

Давай смело и да не ти пука. Иска те.  Намигване
Активен

Let life unfold, stop stressing, and enjoy the ride.
EverEnough
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 61

Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2011, 18:51:24 »

Момичето иска п*шка и то ВЕДНАГА.. а ти трябва да намериш време колкото и да си зает.
Да не си министър, че имаш толкова ангажименти.. все ще намериш време за една бърза среща в която да и покажеш, че ти си по-добър от оня капут и си заслужаваш.
Хич да не ти пука, че си пише някви глупости те на тая възраст(предполагам под 17) само врели-некипели приказват. Факай ги и тва е..
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« Отговор #4 -: Април 29, 2011, 21:03:43 »

И аз съм на това мнение като вас.Просто исках да се  убедя,че това е наистина правилното решение... А иначе да тя е на 17 Усмивчица .. Но все пак ... както каза EverEnough,да наистина си прав.. Fuck  all  и напред Усмивчица .. Мерси отново на всички..Очаквайте репорт за успешен или неуспешен секс :Д:Д:Д Айде създраве сега Усмивчица
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
roberto92
PuP Masterpiece
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 91

Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2011, 20:54:03 »

Пич може пък да е за добро че си се забавил... представи си беше станало нещо по сериозно и ти се подхлъзнеш ? А след 1 седмица на (мадамата) нещо и омръзнеш и започне да ти пише неща от рода "всичко беше приятелско". Да не те е*е живей си живота ако ти пише негваи я от време на време, а ако се отвори възможност действаш и изчезваш въобще не се занимаваи с такива шматки.
Активен
Trick
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #6 -: Юни 07, 2011, 16:35:52 »

Бе давай да се видите пък квото стане ся, ако ли не друга ще да е твоята изгора.Не забравяй, да си вдигаш акциите пред нея(бъди надъхан или по-скоро маааалко направен) и не се давай лесно от това, което прочетох излиза, че супер яко си я резал и накрая като е тръгнала с некъв... ...си развалил цялата работа, дръж си на позициите.
Активен

Играта, това е силата да правиш нещата както никой не може и да получаваш това, което никой не може.
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #7 -: Юни 07, 2011, 18:17:56 »

Изключително несериозно винаги са ми звучали момичета, които казват "да беше действал по-рано" като вече са с друг. Според мен тя ти го начуква с мухльото. Какво значи "съжалявам, изпревариха те"?! Все едно тя е някакъв уред, за който се надпреварват консуматорите (момчетата). Идеята на форума е ДЕЙСТВАЙ, затова аз ще ти кажа същото. Възможен тест, който можеш да й направиш е да се гаджосаш във FB и ти с някоя и да видиш дали тя ще те пита. Ако разпитва - ясна е.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: