Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:51:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Станахме само приятели  (Прочетена 3972 пъти)
nln
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« -: Декември 04, 2008, 09:57:24 »

Здравейте,
при мен се получи следния проблем:
Запознах се с едно супер момиче в една дискотека и започнахме да излизаме.В началото беше супер, излизахме всеки ден и си прекарвахме много яко,прегръщахме се,целувахме се,но до нещо по-сериозно все не се стигаше.Каза ми че има рани от стара връзка и не се чувства още готова,а на скоро ми каза че вече ме чувства като приятел и ако искам можем да продължаваме да се виждаме но като приятели.....а минаха 4 месеца.Аз по принцип не чакам толкова време но към нея изпитах нещо силно и затовасе опитвах по всякакъв начин да спя с нея....бях готов дори и да чакам....
Аз се влюбих в нея и приятелството не ме удовлетворява...Предполагам,че не съм и безразличен щом толкова време е излизала с мен...
Кажете ми как да излезна от графа приятели и да се стигне до нещо по-сериозно..
Благодаря Ви.
Активен
tfxx
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #1 -: Декември 05, 2008, 00:23:24 »

Get over it and move on. Готин
Активен
edmundo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #2 -: Декември 05, 2008, 22:19:47 »

Постави нещата твърдо както са си. Кажи и, че не те удовлетворява да сте само приятели. Не се сългасявай да и ставаш само другарче ей така за компания това е много важно.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1581

t|m3 w8s f0r n00n3

Профил WWW
« Отговор #3 -: Декември 06, 2008, 20:34:40 »

Постави нещата твърдо както са си. Кажи и, че не те удовлетворява да сте само приятели. Не се сългасявай да и ставаш само другарче ей така за компания това е много важно.

Правилно!

Да, не си и безразличен, но си поизпуснал лидерската си позиция. Вече играеш нейната игра, а това трябва да се промени. Как - трудно е за обяснение по форуми - бъди повече пич, бъди повече мъж, не приемай НЕ за отговор, води ти ИГРАТА, ако трябва скарай й се, отсвири я няколко пъти, не й върви по гайдата и т.н. Няма ли респект и дори малко страх от тебе - трудно ще си легне с теб.
Активен

I'm a very special kind of monster
nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #4 -: Декември 22, 2008, 21:00:00 »

Опитал си всичко а не те е огряло за 4 месеца. Много врем си загубил човече не е трябвало така да правиш. Да я беше напил някъде и всичко щеше да ти е готово.
Активен

Разгембване на рикши Усмивчица http://vbox7.com/play:67359a40
She
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #5 -: Март 23, 2011, 00:45:47 »

Когато една жена използва израза "само приятели" -няма желание да си легне с теб и не я привличаш сексуално!Но това не значи ,че е невъзможно -всеки има своите слаби моменти-въпроса е "Колко е подъл този срещу него"?Както вие оценявате жените с 1,5,или 9 ние също ви оценяваме,но при някой от нас не е само визията -аз лично се интересувам от изказа на един мъж,от мисленето му ,от амбициите му ...Жените влагаме доста всестранни емоции и очаквания в секса.
Активен

Най-голямата власт е да имаш контрол над себе си (Сенека)
vakaken
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 545

Профил
« Отговор #6 -: Април 03, 2011, 13:17:34 »

Когато една жена използва израза "само приятели" -няма желание да си легне с теб и не я привличаш сексуално!Но това не значи ,че е невъзможно -всеки има своите слаби моменти-въпроса е "Колко е подъл този срещу него"?Както вие оценявате жените с 1,5,или 9 ние също ви оценяваме,но при някой от нас не е само визията -аз лично се интересувам от изказа на един мъж,от мисленето му ,от амбициите му ...Жените влагаме доста всестранни емоции и очаквания в секса.
Цитат
АдолфХитлер: Божеееее.. ама ти да не си тук да си търсиш приятел, че така страстно описваш въображаемото гадже из всички теми... ?
П.с. Heroes never die!

Цитат
Каза ми че има рани от стара връзка и не се чувства още готова,а на скоро ми каза че вече ме чувства като приятел и ако искам можем да продължаваме да се виждаме но като приятели.....а минаха 4 месеца

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=382.0

Ако не правиш секс с момиче - нямате връзка. Не и такава каквато искаш Намигване . Затова щом "не е била готова" е трябвало или да се отдръпнеш или да бъдеш по-настоятелен.
Активен
She
PuP Lady
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #7 -: Април 27, 2011, 21:45:50 »

Taka kato me gledash smqtash li,che bih si tarsila gadje iz forumite?!Opisvam neshto koeto bi se haresalo na po golqma chast ot jenite,mislih ,che shte bude v polza qvno sum zgreshila v precenkata si.
Активен

Най-голямата власт е да имаш контрол над себе си (Сенека)
Trick
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #8 -: Юни 07, 2011, 22:02:59 »

Пич, без да се обиждаш грешката е твоя, трябва да се научиш да държиш жената в постоянно напрежение, дадеш ли й даже и капка сигурност ще те прави луд.Няколко точки ти давам, ако искаш да се оправиш с жените се захвани с тях:

1 Изглеждай, действай, говори така все едно да бъде с тебе за жената е най-доброто, което може да й се случи.(знай си цената)

2 Бъди в постоянна готовност да я напуснеш(нека и така да изглежда).Не бъди нейна собственост.

3 Давай й каквото иска, после го вземай и я карай да си го спечели пак.

4 Научи се да казваш "Не"(няма друга такава дума, която да действа толкова благоприятно на женската психика).Бъди по-недостъпен и винаги дръж жената в известна неопределеност(нека има ревност бе мама му да е*а)

5 Вдигни си акциите, нека да й стане известно(ако трябва лъжи), че жените са луди по тебе и си популярен.(разказвай й истории как те спират по улицата и те заговарят, нека историите да бъдат поднесени с усмивка без особено внимание от твоя страна, като нещо не кой знае какво, така се подсилва ефекта, за това как се лъже жена ще пиша друг път :Д )

6 Спечели приятелките й като съюзници.(дръж се добре с нея пред приятелките й ако трябва й подарявай цветя и прочие, но само пред приятелките й, нека когато се скарате да й повтарят как няма да намери друг такъв)

7 Бъди винаги весел, силен(устойчив психически), доволен от живота

Извод:Колкото повече тя се съмнява и мисли за теб, толкова повече ще се влюбва в теб.(даже няма да усетиш как тя самата ще ти предложи брак)

Горе споменатото е страшно ефективно както за свалки от типа "Една нощ", така и за сериозни връзки.

Точките ги има и в друга тема, но това няма значение.При тебе проблема е, че си пренебрегвал тези правила(не всички, част от тях).Помни, че ако можеш да накараш едно момиче да се почувства сигурно с тебе, ако можеш да я стоплиш в прегръдките си,то да си легне с тебе ще е най-малкото, което ще направи, за да те задържи при себе си.Ние сме животни от малко по-еволюирала форма, а при животните(и при нас включително) женските искат от мъжките да са лидери, да са популярни сред другите женски, да им осигуряват сигурност и храна.(помисли над това)
Активен

Играта, това е силата да правиш нещата както никой не може и да получаваш това, което никой не може.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: