Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: вече 3ти месец а сексът е все още мираж  (Прочетена 12524 пъти)
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 73

Профил
« -: Юни 08, 2011, 22:52 »

отдавна не съм поствал в този форум ....една от причините е че до известно време си мислех ,че всичко при мен е наред но явно не е така .
да ви припомня ако не се сещате но се запознах с едно момиче по фейс бук... на 1ва среща всичко мина много добр, в последствие продължихме да излизаме и прекарваме много време заедно , имаме общи теми много , колеги сме в университета.но всичко това само 1вите 2 месеца .3тия месец започнахме да се караме много . момичето е супер голям инат...има някви странни разбирания че трябва да и се извинявам и умолявам да ми прости като закъснея за среща а аз просто бях в трафик и и обясних. другото най важно ....има някви гинекологични проблеми и въобще не сме правили секс ...стигали сме до други работи но не и до секс , коеото специално за мен ми оказва много голямо влияние ...не е най важното но все пак е неразделна част от всяка връзка , а и тези каранаици много ме изнервят
иначе си харесвам момичето но просто незная как да постъпя от тук насетне.
сексът е болна тема за нея
ако я ъзикна на тази тема се впряга .
също една част от нейните планове са да замине да учи в друг град , след 4 5 месеца и мен не ме бърка да замина с нея и да стана  част от нейния живот...но на моменти не мога да разбера дали тя си го мисли и иска да бъде така ...не мога да го усетя сякаш не
има и друго че и бившият и е оттам и може да си мисли нещо
въпреки че ми е казвала че не го смята като мъж ни най малко ....но имали супер емоционална връзка и само той я разбирал истински ( демек кошче за душевни отпадъци )
незнам какво да правя наистина ....колкото и много да съм се питал
мъча се да правя супер много компромиси ....да не се правя на много важен защото в повечето случаи просто не си говорим и всичкото с цел да има разбирателство и нещата да се оправят ..
но незнам доколко е правилно ....
вие как мислите
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #1 -: Юни 08, 2011, 23:07 »

Грешка, ти си кошчето за душевни отпадъци, не той, той е мъжът, за когото тя мечтае Намигване
Какъв и е проблемът? Споделяла ли ти е? Взима ли мерки?
Активен
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Юни 08, 2011, 23:10 »

ами някви бактерии ...но ще си пуска изследвания и заради това не трябва да прави секс ...
как разбра че той е мъжът и защо аз да съм кошчето за душевни отпадъци като винаги ми е казвала че за нещата които не ме интересуват не съм я излушвал
както и винаги когато е почвала теми за бившите винаги съм и давал ясно да разбере че не ме интересуват
какво по точно да променя в държанието си
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 08, 2011, 23:21 »

Добре, не си кошче, заместител си.
Тя иска да отиде в друг град, където е и бившият и, очевидно нещата не вървят между вас, дори не си е пуснала изследване на бактериите Ъ? Не възприемала бившия като мъж, а теб възприема ли те като мъж? Дори секс не сте правили.
Според мен тя няма истински чувства към теб, а още мисли за бившия си, но естествено, че няма да ти го каже в прав текст. Това е моето мнение.
От колко време бяха разделени, когато се събрахте с нея?
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #4 -: Юни 08, 2011, 23:26 »

Не е задължително да отива в другия град заради бившия. Обаче ако трябва да съм честен с теб, каква ти е изгодата от тази връзка? Ако сега не можете да се разберете в началото едва ли ще стане и в бъдеще. Правиш компромиси, пускаш теми за нея, измъчваш се и получи ли нещо в замяна? Просто най-вероятно не сте един за друг и е по-хубаво да си намериш друго момиче.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Юни 08, 2011, 23:27 »

не това че е в друг град където е бившият е просто съвпадсние
просто едната и сестра е от там и работи и има реализация
и иска да е там мечта и е било
а между нас нещата наистина не вървят ....дребни караници заяждания
преди ми споделяше че наистина съм и бил мъжът мечта ...независимо че съм правил неща които я дразнят но не са били много
беше искрена
сега това го няма
личи си по поведение  и всичко
преди чакахме с нетърпение да се видим ....и дори да си пишем
сега се чуваме по 10000 пъти на ден и си говорим общи приказки които ме дразнят : какво правиш учиш ли ....ами какво ще правиш и така
като се видяхме оня ден и казах нещо и тя се нцупи ....обвини ме че реакцията ми в последсвтие била тъпа : не съм и се извинил и да и кажа че било супер тъпо : а то беше че направих коментар за една нейна приятелка
и тя ме попита да не съм влюбен в нея
аз казах да ама не и казвай и тя ми каза че била заета
а аз се пошегувах
резултата беше че си пропиляхме вечерта в мълчанка
закарах я до у тях и толкоз
тъпотия
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Юни 08, 2011, 23:47 »

Добре, може и да не е влюбена в бившия си, но очевидно връзката ви не се получава. Не виждам смисъл да полагаш героични усилия, те трябва да са взаимни, а в крайна сметка насила не може да ви стане интересно. Но ти си знаеш.
Активен
atwood
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 53

Профил
« Отговор #7 -: Юни 09, 2011, 01:31 »

Във връзката ви има неоспоримо неравенство. Не съм много компетентен по въпроса с венерическите проблеми, но повечето от тях си имат лечение под някаква форма. Тя не се ли лекува, не ходи ли на лекар?! Убеден ли си, че не е просто предтекст да не си легне с теб?

Също така какво значи, че не си я слушал за нещата, които не те интересуват? Това автоматично прави връзката ви някак дистанцирана - тя има тежест на душата и не може да ти сподели, защото ти проявяваш незаинтересованост. Виж, това е въпрос на баланс. Не трябва да си кошче, но и не трябва да си камък, когато тя има душевна слабост, трябва да знае, че може да ти сподели и да получи от теб качествен съвет. Разбира се не трябва и да залиташ на третата крайност - неусетно да се превърнеш в приятелка.

Така като чета историята, оставам с впечатлението, че тя е с теб, защото или я мързи да си хване друг, а не иска да е сама, или чака момента да се премести при бившия, защото не го е превъзмогнала или защото не знае какво иска. Защо не се дистанцираш малко да видиш тя как ще реагира. Или да създадеш ситуация, в която да я накараш да ревнува и пак да видиш реакцията й?
Активен
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Юни 09, 2011, 07:13 »

благодаря ти atwood за последнят ти съвет
мисля така да направя
и аз съм си го мислил това за преместването в софия ,че го чака само .
по принцип тя има много обожатели и преди хич не я мързеше да се зарибява с тях и по принцип ми беше споделила че откакто тръгнахме тя просто няма желание да се занимава с други ( демек съм и бил обзел съзнанието )
но сега това не е много сиг дали е така Усмивчица
дори вчера докато пиша тази тема пак имахме кавга по телефона
гледам да балансирам нещата наистина ...изслушвам я ....единствено ако започне да ми се обеснява какво правили бившите и ( тя поддържа пост отношения с тях -чува се по тела ...това с единия ) и аз я режа като и казвам че не ме вълнува.тогава тя ми каза че се притеснявала да ми споделя всичко защото аз съм реагирал негативно .а как да реагирам като не ми е приятно просто.Същото беше когато ми сподели ,че сънувала някъв сън ( по така ) с някъв нейн приятел ...не съм и казал нищо конкретно просто ми стана кофти .
а по принцип аз като се занимавам с едно момиче се опитвам да дам всичко от себе си и когато не се получи ми е мнго кофти
в случая е така защото усещам че нещата не отиват надобре , а ми се искаше да се получи между нас
говорили сме си дори за бъдещето , съвместни неща но .... Усмивчица
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 09, 2011, 22:07 »

Братле имам един въпрос, ква зодия е тая мома, защото доста гадая за една по зодията й ? Иначе така на прима виста работата твърдо отива към по дяволите дано не съм прав ама така ми се струва. Връзка без секс WTF ? НЕ казвам че секса е всичко и буквално те поздравявам за търпението което си проявил да я чакаш 3 месеца, но в крайна сметка както брат ми ти е казал по горе къв е смисъла вобще и каква "наслада" ти носят тия отношения. Не знам, ако не си много влюбен в нея и смяташ че можеш да я оставиш по добре го направи. Казвам ти го от горчив личен опит, изгубих си един от най-хубавите си години в борби да задържам обречени връзки, който освен да ми носят негативи почти нищо друго нямаше. Успех и ни дръж в течение. (човек като сподели му олеква) Успех.
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #10 -: Юни 14, 2011, 13:42 »

Дано не важи в случая,но нали знаеш,че ''боли ме главата'' не единствения начин за една жена да не прави секс..
Ако бях на твое място нямаше да търпя момата-щом на разбира толкова очевиден бъзик от твоя страна,значи има само мухи,бръмбари и вакуум в главата Усмивчица Отделно,че самочувствието и е ниско,щом се впряга като заговорите за теми като секса.
Мисля,че трябва да си намериш нова приятелка,не само защото не ти пуска,ами просто защото скорошните ви отношения ми изглеждат по-скоро като рутина(а и ти сам си каза,че се дразниш)..За какво да се бухтиш още 4-5 месеца при положение,че знаеш,че нямате дългосрочно бъдеще заедно,а и дори не можете секс да правите?
Активен
vendetta123
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Август 10, 2011, 19:23 »

и все пак малък ъпдейт да направя по темата , все пак вече стана 5ти месец,
относно сексът вече не е мираж....всичко стана една вечер , когато двамата се прибирахме от едно заведение и я поканих вкъщи и нататъка всичко като по вода ....но с всеки изминал ден просто се замислям и дори даже имам ясни убеждения ,че това момиче не е за мен.Не ми харесва начинът по който се държи с мен и как възпрримеа нещата , които върша както и да и ги поднасям . давам няколко примера :тя е пт родния1т си град , а аз не и следователно тя живее при техните и е зубърче и е супер лесно ( от финансова гледна точна ) .аз обаче трябва да мисля за сметки , за колата ....да не казвам че с нея навъртаме сиг по 60 км градско всеки ден ( тя и тази кола иска да яде бахти ) и в същото време иска нон стоп да бъдем заедно, и аз съм правил сиг 1000 жертви на предината си работа за да бъдем заедно ( просто защото съм го искал- отпуски , аванси и то стабилни ).Намерих си много свястна работа , с много добър шеф при което тя реагира супер негативно , че лятото нямало да можем да го изкараме заедно , че не и се излизало през нощите заради мен и да се прибира в 3 през нощта, само защото съм искал да се изкъпя и оправя вкъщи след работа за 1ч макс. и общо взето всичките тези неща ми влият много негативно за мнението ми за момичете ....дали наистина си заслужава .също така , когато и представям какво работя....досега на всяка една работа която съм работил ( не че е кой знай какво ) но просто такива са били обстоятрелствата ,че винаги е можело да получавам почивки когато си искам
обяд, аванси , да си тръвгвам по рано ....но всичко това тя го третира супер негативно ...все едно аз нищо не правя на работа .смених работата и станах управител в един автосалон....излиза ми с оправданието ,че от както съм отишъл на тази ''смотана работа '' ( това и бяха точните думи ) , не съм се сещал за нея и не съм и звънял -все пак имам повече задължения и не мога да говоря пред шефа врели некипели само заради нея с риск да ме уволнят на 3тия ми работен ден....Истината е че просто преди се чувахме по 15 пъти на ден от които аз съми звъннал 6 , а сега само тя ми звъняла ...детски истории
предишната вечер бяхме на едно заведение, при което тя ми заяви че нищо не правя на работа , само седя и се пека по цял ден ( това го каза без да знае нищо само гададе ) при което моята реякция беше ,че и казах да се осъзнае и да порастне малко ....за тез пари които взимам едва ли ще ме държат ако не върша нищо
тя се ядоса много на това което казах , каза ми да не и говоря до края на вечерта и да я закарам до у тях само ....бяхме извън градът и нямаше др варянт
по време на целият път не си казахме нито дума и вече цял ден не сме се чували Усмивчица
общо взето не мога да си предтставя , че мога да бъда с някое момиче, за което бих искал да се оженя и то да се държи по този начин
опитах се да опиша част от нашите отношения и очаквам все пак малко коментсари и критики
благодаря Усмивчица))
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #12 -: Август 10, 2011, 20:27 »

Коментари и критики... по-скоро ще са критики от мен, но надявам се да са полезни. Усмивчица

Така... един въпрос трябва да уточниш - кой е мъжът от вас двамата? Кой има нужда от "силно рамо", ти - управителят на автосалона, или тя - вечно недоволната? Кой от вас двамата е истинската алфа? За да вървят нещата... опитай се просто да се държиш като мъж, както подобвава, не и се връзвай на глупостите, кажи и че работата ти е достатъчно важна, че и без това благодарение на нея я возиш напред-назад по 60 км. на ден. Ако не и харесва... не е твоето момиче. Не знам как си успял да издържиш да ти каже, че си клатиш краката при положение, че и за нея има плюсове. Но дори и да няма, не може да ти държи сметка за работата, никога! Ти си изкарваш парите, храната, бензина с нея, не може да проявява такова отношение. 

Нормалните жени разбират как седят нещата (верно малко са нормалните жени), но такива които си мислят, че света се върти около тях не би трябвало да са гаджета на никой. Ти не си магьосник. Ти си мъж, имаш работа... правиш каквото можеш за нея, ако не е доволна просто си е за нея, но ти трябва да и го покажеш, като спреш да и угаждаш. Има риск да те напусне... нека, тогава ще се убедиш, че тя наистина не е за теб. Успех ти желая все пак и покажи, че си твърд Усмивчица
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #13 -: Август 10, 2011, 21:05 »

и все пак малък ъпдейт да направя по темата , все пак вече стана 5ти месец,
относно сексът вече не е мираж....всичко стана една вечер , когато двамата се прибирахме от едно заведение и я поканих вкъщи и нататъка всичко като по вода ....но с всеки изминал ден просто се замислям и дори даже имам ясни убеждения ,че това момиче не е за мен.Не ми харесва начинът по който се държи с мен и как възпрримеа нещата , които върша както и да и ги поднасям . давам няколко примера :тя е пт родния1т си град , а аз не и следователно тя живее при техните и е зубърче и е супер лесно ( от финансова гледна точна ) .аз обаче трябва да мисля за сметки , за колата ....да не казвам че с нея навъртаме сиг по 60 км градско всеки ден ( тя и тази кола иска да яде бахти ) и в същото време иска нон стоп да бъдем заедно, и аз съм правил сиг 1000 жертви на предината си работа за да бъдем заедно ( просто защото съм го искал- отпуски , аванси и то стабилни ).Намерих си много свястна работа , с много добър шеф при което тя реагира супер негативно , че лятото нямало да можем да го изкараме заедно , че не и се излизало през нощите заради мен и да се прибира в 3 през нощта, само защото съм искал да се изкъпя и оправя вкъщи след работа за 1ч макс. и общо взето всичките тези неща ми влият много негативно за мнението ми за момичете ....дали наистина си заслужава .също така , когато и представям какво работя....досега на всяка една работа която съм работил ( не че е кой знай какво ) но просто такива са били обстоятрелствата ,че винаги е можело да получавам почивки когато си искам
обяд, аванси , да си тръвгвам по рано ....но всичко това тя го третира супер негативно ...все едно аз нищо не правя на работа .смених работата и станах управител в един автосалон....излиза ми с оправданието ,че от както съм отишъл на тази ''смотана работа '' ( това и бяха точните думи ) , не съм се сещал за нея и не съм и звънял -все пак имам повече задължения и не мога да говоря пред шефа врели некипели само заради нея с риск да ме уволнят на 3тия ми работен ден....Истината е че просто преди се чувахме по 15 пъти на ден от които аз съми звъннал 6 , а сега само тя ми звъняла ...детски истории
предишната вечер бяхме на едно заведение, при което тя ми заяви че нищо не правя на работа , само седя и се пека по цял ден ( това го каза без да знае нищо само гададе ) при което моята реякция беше ,че и казах да се осъзнае и да порастне малко ....за тез пари които взимам едва ли ще ме държат ако не върша нищо
тя се ядоса много на това което казах , каза ми да не и говоря до края на вечерта и да я закарам до у тях само ....бяхме извън градът и нямаше др варянт
по време на целият път не си казахме нито дума и вече цял ден не сме се чували Усмивчица
общо взето не мога да си предтставя , че мога да бъда с някое момиче, за което бих искал да се оженя и то да се държи по този начин
опитах се да опиша част от нашите отношения и очаквам все пак малко коментсари и критики
благодаря Усмивчица))

Тези същите неща защо не й ги казваш на момента, ами си траеш... и чак след това ги разказваш на абсолютно непознати хора, в интернет форум?
И защо търпиш такава наглост... Ще ти обяснява как нищо не правиш на работа, при положение, че тя самата не работи, ами я издържат родителите й...

Даже има нахалството да се сърди и да прави драми, понеже не си се съгласил с нея и не си казал... "еми права си, миличко, наистина нищо не правя на работа"...
Активен

Bum-Bam
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #14 -: Август 10, 2011, 23:09 »

vendetta123, няма какво толкова да му мислиш. Поговори с нея и ако пак не разбере, че всичко което правиш е едва ли не заради нея, тя не е за теб. Тогава си потърси по-нормално момиче, което ще те уважава.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #15 -: Август 11, 2011, 02:47 »

Поведението ти е недопустимо! ТИ си мъжът и ти трябва да бъдеш силният в тази връзка. Недпоустимо е постоянно да ти иска сметка, да ти говори такива глупости, да се държи толкова нагло, да иска да и се извиняваш и да и угаждаш. Спираш да правиш тези глупости на момента и й показваш кой е шефът. Ако не оценява това, което правиш за нея, и ако не и изнася - да се изнася. От това, което чета, си пичага, имаш готина работа и кола - можеш да си намериш момиче, което щете уважава и ще те харесва заради това, което си, и най-важното - ще те цени. Бъди твърд и ако не се вземе в ръце твоята мома и казваш чао. Най-ценното нещо в живота е времето, не го пропилявай с някого, който не те оценява!
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #16 -: Август 11, 2011, 21:15 »

И от мене същото мнение като колегите - разкарай я.
Но ще е гадно за някое момиче гаджето му да го зареже само защото така били казали някакви непознати в някакъв интернет форум. Така че дай й последен шанс. Но не й се връзвай ти - просто кажи, че това е твоя живот, ти го живееш както знаеш, и ако тя иска да бъде в него - да се съобрази. Ако не иска - да изчезва.
Като поседи няколко седмици сама, да не си мисли, че ще намери някой друг, дето да я разкарва по 60 километра всеки ден, и да я чака 3 месеца да му пусне? Ще намери ама друг път. И тогава ще се сети за тебе и ще те потърси, ама ти сигурно ще си си намерил друга вече.
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #17 -: Август 11, 2011, 21:42 »

Момчета позволете ми да изкажа друго мнение. Аз мисля че НИЕ мъжете трябва да уважаваме жените повече. Да им обръщаме внимание повече. Да ги изслушваме и успокояваме повече. Запитай се каква любов си й дал ти, вендета. То момичето й е тъжно че ще сте разделени, вместо да я успокоиш какво да я набиеш ли? Еми незнам дали познавате десетки и супер класни жени и самоуверени жени, аз имам претенциите че познавам, и те както и по-обикновените жени искат едно-уважение. Ще минават номерата и лошото държание при по-неуверените жени ама после при най-класните хоп- същото поведение отива в десета глуха и после се питаме къде сгреших. Аз съм твърдо ЗА успокояването на жената, огромно уважение и всичко останало. Трябва да бъдат глезени-това го мисля твърдо. Не прекалено, но МНОГО. Лично мнение, не ангажирам никой с него
Активен
Bum-Bam
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #18 -: Август 11, 2011, 23:35 »

Момчета позволете ми да изкажа друго мнение. Аз мисля че НИЕ мъжете трябва да уважаваме жените повече. Да им обръщаме внимание повече. Да ги изслушваме и успокояваме повече. Запитай се каква любов си й дал ти, вендета. То момичето й е тъжно че ще сте разделени, вместо да я успокоиш какво да я набиеш ли? Еми незнам дали познавате десетки и супер класни жени и самоуверени жени, аз имам претенциите че познавам, и те както и по-обикновените жени искат едно-уважение. Ще минават номерата и лошото държание при по-неуверените жени ама после при най-класните хоп- същото поведение отива в десета глуха и после се питаме къде сгреших. Аз съм твърдо ЗА успокояването на жената, огромно уважение и всичко останало. Трябва да бъдат глезени-това го мисля твърдо. Не прекалено, но МНОГО. Лично мнение, не ангажирам никой с него
Да, жените трябва да се уважават и да се грижим за тях. Той го прави, но не получава същото в отговор. Защо да й търпи глупостите, когато може да има момиче, което ще го разбира.
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #19 -: Август 11, 2011, 23:55 »

Що пък трябва да получава същото в отговор? Аз ще съм щастлив да накарам една жена да се чувства добре, усмихната, желана, спокойна, НО и влюбена.......... Щом някой обича една жена само това тя да е до него му стига. Нека направи момичето такова и едва след това да чака някаква любов. Нека някое момиче от форума също се изкаже по темата ако иска :sleepy:
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: