Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 06:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: 1/100000 или "Алхимикът"  (Прочетена 10503 пъти)
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« -: Юни 22, 2011, 00:50 »

срещнах и обикнах жената на живота ми, онази за която знаеш, че можеш да остарееш с нея.  Политиканка, селска гордост (не се дава за пари), много прилича на кристалина георгива като излъчване, само че с лицето на джесика алба... не познавам същество, което да не я хареса за секунди. за 2,5г не сме се скарали и веднъж

проблема е в мен... много съм си див принципно, ама имах много проблеми, баща ми е в блаклистата, живях на 20 места и прочие и не успях да се наживея (не че съм стар мн,23)  и още миналото лято заявих на мацката, че ме интересуват коли,жени,пари и някой ден като се наживея, ако ме иска ще се върна...  тъпото стана, че работим в една фирма, ама беше световна криза и е без баща и накарах шефовете да я вземат... и сещате те, закуски, кафе, обяд, вечери заедно, тя ми вика свободен си прави квот искаш, после идва почва да се лигави, скача ми на врата и прочие и резултата - 15 входящи обаждания дневно... Аз направо изперквам, щот нейното семейство и роднини ме обожават, (аз практически нямам такова) и тя вече 1г не им е казала за наща "раздяла".  
Мацката викаше, честно мн си силен като момчето от книгата алхимикът, а то ква стана, 1г буксувам на място, нито аз, нито тя сме излизали с други, тя всяка събота след диско идва да спи при мен...аз самият съм загубил разсъдъка си и не знам как да постъпя. много съм щаслив с нея и нейните роднини, ноооо отт другата страна бленувам за безкрайни запои, мотори, коли, красиви жени все неща, които като се обърнеш назад ще те накарат да се усмихнеш..  и знам че от логична точка е лесно да се реши, ама ми бърка в мозъка,  ако не я чуя поне веднъж...   + загубих си и приятелите ( не толкова по моя вина).. и "малко"  съм като удавник за сламка.. аз ще си продължа с "по-добре съжалявай за нещо, което си направил"   Що ви споделям всичко това? За да не правите грешката на младини да си хващате сериозни гаджета - боли глава..!!! и лесно се става мекушав,неуверен (какъвто в момента съм)... За да живееш с принцеса, трябва да имаш живот достоен за такава
Активен
doktora
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #1 -: Юни 22, 2011, 06:22 »

Не знам в миналото как си бил с момичета и какви успехи си имал с тях и какъв ти е бил живота не знам. Но по писаното съдя че успехите с момичетата не са били много или си страдал много от тях и когато си видял сериозното момиче в очите на сегашната си приятелка (или каквато ти там не знам) те тогава си се хванал като удавник за сламка. Аз съм ти набор кажи речи. На 20 съм. Опита ми с момичетата през тинеджарските години е доста голям с много бройки секс и за съжаление нищо повече. Честно казано по едно време се чувствах като бик който го ползват само за разплод и нищо повече. Тогава давах мило и драго да си намеря съвестно момиче което да ме обича истински. Очевидно ти си го намерил в нейните очи запази го. Аз вече също съм обвързан с едно момиче скоро правим три месеца с нея нещо досега недостижимо за мен при при положение че най - дългата ми връзка е 2 месеца  Нерешителен. С нея се чувствам така както си се чувствал като си обикнал жената на живота си.

PS: Любовта не е да намериш с някой който да живееш а някой без когото не можеш да живееш
PS:
Цитат
За да живееш с принцеса, трябва да имаш живот достоен за такава.
Oстави принцесата да прецени това. Струва ми се че за две години и половина тя ти знае миналото и живота и щом е с теб тя значи е преценила че живота който си живял преди това е достоен.

С уважение: Doktora
Активен
Bacardi
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 85

Профил
« Отговор #2 -: Юни 22, 2011, 07:01 »

Казваш по-добре съжелявай за преживяното, но мога да те увяря,че нито така нито пък иначе. Аз често попадам и в 2те ситуации, при дадена оферта се случва после да съжелявам защо съм направил така и така, но пък като я пропусна съжелявам,че не съм отишал  Ухилен Общо взето важното е да си правиш кефа - в крайна сметка нали за това е цялата работа. Прави нещо, което ти доставя удоволствие и не го мисли много.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юни 22, 2011, 09:08 »

не съм страдал от жените, просто до 21 живеех в диво село и всеки ден пътувах 50 км до варна  за да уча там, а в селото ме дразнеше селенията и не ми се занимаваше със селски пръчки. за късмет имахме и само 2 момичета в класа.. отделно пак имах много проблеми, бачкал съм в циганската махала, а майка ми беше болна от рак, беше си стресиращо и не виждах кво мога да дам на някой...  не съм бил аутсайдер, купонясвах с приятелите ми, но само дневно пътувах по около 3часа и доста неща съм пропуснал.. положението не е същото, майка ми оздравя напълно, благодарение на моите и нейните усилия си взех апартамент в центъра на града и природата е била доста щедра към мен, бая пъти са ме питали да съм модел...
като тръгвах с мацката, никога не мислих, че нещата ще се развият толкова сериозно и ще я обикна така, ама и такива глупости стават, сега имам да се наживявам и то много  Усмивчица
Активен
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #4 -: Юни 22, 2011, 09:26 »

Гледай сега, батко си ми с няколко години, но като човек с едно безпроблемно детство да ти споделя малко гледни точки-коли, мотори-даа, няма друго нещо като истинския адреналин, жени-принципно гледам на тях като на нещо средно между предмет и ловна плячка-ако е била твоя веднъж, то значи е безинтересна вече, алкохол, наркотици-това са адските глупости, които само могат да пречат във всяка ситуация... Та като се има предвид твоя бекграунд-иска ти се май да имаш някаква сигурност, до теб да има жена, която да те кара да се чувстваш пълноценен, но същевременно ти се иска да си като един луд тийн... Само дето не виждам къде тук е драмата, като и двете се съчетават без особени ядове, не си тръгнал да се жениш, нали ?
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #5 -: Юни 22, 2011, 10:30 »

Ето ти още една гледна точка.
Моите родители се ожениха млади само на 20.
Предполагам че са си били първи или от първите.
А сега 20 години по-късно вече не се обичат.Преди години се караха (не знам дали си мислеха че не ги чувам) за изневери и разводи, а сега са се примирили и въобще не се интересуват един от друг.Живеят си в нас не са се разделили още са си женени, но просто няма никаква връзка между тях.

Та това което искам да кажа е че няма да допускам тяхната грешка и да се женя млад без да си се наиграя на патки и путки.

Това което го искаш сега ще се засили с годините с намаляването на интереса ти към момичето...
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #6 -: Юни 22, 2011, 10:54 »

Ето ти още една гледна точка.
Моите родители се ожениха млади само на 20.
Предполагам че са си били първи или от първите.
А сега 20 години по-късно вече не се обичат.Преди години се караха (не знам дали си мислеха че не ги чувам) за изневери и разводи, а сега са се примирили и въобще не се интересуват един от друг.Живеят си в нас не са се разделили още са си женени, но просто няма никаква връзка между тях.

Та това което искам да кажа е че няма да допускам тяхната грешка и да се женя млад без да си се наиграя на патки и путки.

Това което го искаш сега ще се засили с годините с намаляването на интереса ти към момичето...

Моите пък са се оженили на по 30 и 33, едва ли са си били първите, а положението им е същото като на твоите Намигване
Активен
JimBo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #7 -: Юни 22, 2011, 11:09 »

напълно разпознавам това, за което говориш. Аз съм на 26 и преди година приключих една 8 годишна връзка. Сега като се сещам може би беше най-трудното нещо което съм правал. Мацката беше уникална, много секси, супер ама супер добричка, обичаше ме с цялото и сърце и бях абсолютно сигурен, че никога ама никога няма да ми изневери или да бъде с друг докато сме заедно. А и тя никога нямаше да се раздели с мен. Почнахме на майтап, понеже бяхме в един клас и така 8 години  Шокиран
Преди нея бях спал с 2 момичта и то само за по 1 път. И веднъж и изневерих в началото на връзката и си казах, че никога няма да се повтори пак и не се и случи 7 години. Аз също и обичах много и си прекарвахме супер, секса също беше супер. Само че не знам кога, но да кажем дори и в апогея на връзката, аз винаги съм заглаждал и съм искал други мацки, а и мен много ме харесваха, но съм го подтискал винаги. Имах най-милото същество до мен и не можех да и причиня да я нараня, въпреки че исках да съм с други мацки, да съм простак, да не се съобразявам с никои и да се кефя максимално на живота, като мои познати и както го правих преди да се запознаем. Но постепенно и неусетно тя ме "подоби". Взех да се съобразявам какво мислят другите, да подтискам истинската си същност и да съм добър.
И хем имах сериозна връзка, която съм искал, хем се измъчвах и подтисках дълго време желанията си докато не се превърнах в АФЦ, което не бях.
Да кажа, че съжалявам и да и не. Съжалявам за купоните, различните жени, лудите студентски години, дори в америка бяхме заедно а там имаше материал от цял свят и изпуснах много много бройки. И не защото имах до мен човек, в който бях сигурен и му вярвах напълно.
Преди година се запознах с една много яка мацка и всички подтискани желаня избиха навън. С нея се държах супер алфа и напълно като натруал. Не бях намерил сайта и изобщо пикъпа. На втория ден беше в нас и правихме секс. По точно пробвахме, понеже подсъзнателно бях супер гузен и правих нещо мн мн лошо. Бях препрогвамиран и все още се боря с това.
С мацката която е супер секси и красива, просто е като от някое мъжко списание честно, продължихме да се виждаме, въпреки тогавашната ми приятелка. Продължих и с двете няколко месеца, докато не се разделих с 8 годишната ми връзка. И това бяха най-тежките ми месеци ever. Не знаех какво да направя, сигурното или неизвестното, което ти се иска. Ами ако после те зареже, а предишната никога не би. Супер АФЦ бях станал.
Сега съм с новото момиче и тя е супер различна. Обичаме се много и ми е супер кеф, а тя както казах е жена, която всеки мъж ще загледа. Дори в началото вместо да се кефя на това, аз се подтисках и ми беше гадно като забелязвах как я заглеждат някви, Или ако отида до кенефа, вече няколко и се слагат. Беше ми мн гадно от това, въпреки че го преодолях.
Това което исках да кажа е че въперки, че е супер яка и секси и правил супер як секс и ме обича супер много, аз пак имам старите желания и постоянно се подтискам, като видя някоя яка мацка и не съм я заговорил или взел телефона. Имам някаква фикс идея да се самодоказвам и се боря и работя върху това. Бях почнал да сабирам телефони с ясната нагласа, че няма да се обадя.
Супер много се дразня, че вместо да се кефя и да си правя максималния кеф с мацката, с която съм в момента, аз се дразня за мацки, които не могат да и стъпят на малкия пръст или завиждам на някви пичове, които спят с различни всяка вечер, въперки че осъзнавам че е супер тъпо и те биха дали всичко да имат такава мацка.
И въпреки, че ми беше супер трудно, не съжалявам, защото израстнах супер много и продължавам да го правя, и съм на път да открия себе си и после ще трябва да се обикна  :angel:

Поздрави,
JimBo
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #8 -: Юни 22, 2011, 11:16 »

Това е много хубаво CoolAsIce. Както се казва птичката един път каца на рамото, къде е проблема да имаш работата, парите, колите и моторите и една готина жена до теб на която даже и семейството харесваш? Това не се случва на всеки нали знаеш, да не стане един ден да съжаляваш, че си изпуснал готината мацка, защото и без това са дефицит напоследък.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #9 -: Юни 22, 2011, 11:25 »

TreantBG, всичко е индивидуално...моите пък са се оженили на по 20 и няколко, първите са си били, но и до днес след повече от 30 години брак, се гледат влюбено...така че никога не се знае...няма според мене формула, макар да мисля, че е по-добре да се ожениш, когато вече по-добре се познаваш и знаеш какво искаш от живота, от себе си и от партньора си...

Темата е страхотна...понякога чувстваме, че имаме точно онова, което би ни направило щастливи, което би трябвало да искаме, което всички искат...но и чувстваме, че изобщо не сме готови за него! Че не е дошло в подходящия момент...

Не мога да ти дам съвет...мога да ти кажа за себе си и да те посъветвам да слушаш вътрешния си глас - моят досега много рядко ме е лъгал, а когато не съм го слушала, много горчиво съм съжалявала...
Имах страхотен мъж...но бях малка...тогава естествено не мислех, че съм малка, мислех, че съм много велика и пораснала и точно от това имам нужда...той беше по-голям от мен и искаше скоро да създаде семейство, тъй като всичко друго вече го беше постигнал и това беше естествената крачка...това е мъж, за който всяко момиче ми завиждаше - хубав, мил, добър, умен, успял..на всичко отгоре се обичахме и се разбирахме...
Обаче аз смътно усещах, че още много неща ми предстои да изживея, че не искам да спирам професионалното и личностното си развитие там, на този етап, че имам още много хляб да изям, път да извървя, да падам и да ставам, да уча и да се наранявам, да си троша главата и да съжалявам, да се изграждам като характер и като личност и да се стремя към по-високи върхове....

Днес не съжалявам за нищо...знам, че точно това е трябвало да направя и точно тук да съм, където съм днес...времето ще покаже дали изборите ми са били правилни...за някой друг може и да са пълна глупост...за мен обаче не са...

Казваш родителите...моите го обожаваха, неговите ме питаха няма ли да имаме деца докато сме по-млади и че ще ни помагат и т.н...като се разделихме, всички се чудиха защо...аз обаче знам, че така е трябвало и знам, че ако не се бяхме разделили, нямаше да ми се случат всички онези страхотни неща, които ми се случиха в последствие...

Не те навивам сега...не ти казвам какво да направиш...при теб може и да не се случи така - може и горчиво да съжаляваш! Обаче не слушай никого, никой не знае кое е най-добре за теб, дори ти не знаеш днес - времето ще покаже...прави, каквото смяташ за правилно - така поне след време ще ти е чиста съвестта...

Само един съвет ще ти дам: Бъди мъж!
Не си играй с момичето, не бъди слаб, не бъди лигльо, казвай истината, дори от нея да боли и така, както се чувстваш...И си много прав - ако е писано, един ден ще сте заедно...не се страхувай да я изгубиш! Няма нищо страшно - даже напротив, значи не е била жената за теб, по-добре да го осъзнаеш сега, отколкото след 100 години и да се нараните много повече, когато вече са замесени и други хора, деца и т.н....

Бъди мъж и не се страхувай от изборите си!
Съдбата обича смелите!

Не е важно какво имаш или какво постигаш, ако то не идва в правилния момент!

От сърце ти пожелавам успех!!!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 22, 2011, 15:05 »

"съдбата обича смелите" е много добра книга! 
иначе не създадох темата за да питам кво да правя, а по-скоро да предупредя другите да не правят подобни грешки и да си избистря главата, че нещо не можех да заспя Усмивчица
никога не съм се чудил дали да се върна при нея, а по-скоро дали да й дам фул игнор щот се чуваме постоянно я по работа, я да пием кафе, но още миналото лято твърдо й  казах, че тя е единствената жена, за която бих се оженил някой ден, но сега ме интересуват само мацките, купоните, парите и ако сега сме заедно като станем на 30 ще се разделим и просто няма смисъл.. принципно винаги си улеснявам всичко, ама тука се на аках... единственото, което може да ни раздели е ако стана мухльо, така че се стягам и спирам с глупостите

п.с  себе уважението много помага
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #11 -: Юни 22, 2011, 19:47 »

Относно щастието: животът е пътешествие без край - няма определена цел, която като я достигнем, и си казваме "дотук съм, вече съм напълно щастлив, спирам да вървя напред". Няма такова нещо. Щастието е във всички дребни неща, които ти се случват по пътя напред (е, понякога и назад).
А относно мацката: щом избираш пиенето и колите пред нея, твоя си работа. Но да не мислиш, че тя ще те чака, докато стане на 30? Ами ако ти дойде друг акъл тогава, тя какво - да си остане с чакането ли? Ще си хване някой друг, за да капитализира най-големия актив на всяка жена - младостта и хубостта си. Всяка жена, която не направи това в живота си, е глупачка - пък ако ще да завърши три университета в това време и да направи кариера (надявам се, тук нямаме феминистки, че ще настане голям спор).
Та мисълта ми е, щом си готов да й теглиш майната заради неща, които в момента са по-важни за теб - хубаво. Но след години като наистина ти дойде време да се жениш, да не попаднеш на някоя, дето ще влезе у вас и ще метне крак връз крак и ще запали цигарка и ще чака ти да шеташ (че много такива ги има напоследък). И тогава да се сетиш за старата любов.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юни 22, 2011, 19:52 »

Съвет - не робувай на клишета. Не прави нещо само защото би трябвало. Някой ти е казал, че преди да се ожениш, трябва да правиш това и това. Друг път ти е казал, че най-важното е да намериш човек до теб. Глупости, всеки случай е различен. Всеки има нужда от различни неща. Може още на 15 да се срещнеш с човека за теб, може на 50 още да не си го срещнал. Може пък човекът до теб да е различен в различните етапи от живота ти. Затова не прави това, което би трябвало (примерно да спиш всяка вечер с различна, защото трябвало да се наживееш), а това, което искаш и което чувстваш, че е правилно за теб.
Но все пак имаш странни приоритети. Нещо не мога да те разбера. но сега ме интересуват само мацките, купоните, парите - хмм, ами я си помисли тези неща доколко са смислени и доколко ще ти помогнат да постигнеш вътрешен мир? Не казвам, че е лошо човек да ги изживее, но ми се вижда доста повърхностно това да са ти основните цели в живота, пък били те и временни. Да не стане накрая внимавай какво си пожелаваш, че може и да се сбъдне? Може един ден да получиш всичко, което искаш, и да разбереш, че си искал грешните неща. Давам ти повод за размисъл, а не те поучавам Намигване
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #13 -: Юни 22, 2011, 20:03 »

+ реп Kesten, хареса ми поста ти.
CoolAsIce, другото е че човек не може да има всичко, някои неща просто не са съвместими едно с друго, това е момента в който човек трябва да избира. Аз бих избрал готината мацка, за пиене има време и на 40 като стана, ако съм с провалени бракове и т.н, това може човек цял живот да си го прави, другото да срещнеш точния човек е много по-рядко, още по-рядко срещано е да го задържиш.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юни 26, 2011, 12:58 »

идеята на темата ми беше да дам съвет на по-младите да не почват сериозна връзка преди 30...  и 1000 качества да имаш, и с най-яката мацка да си, не изкарваш ли добри пари си мухльо.. когато си финансово независим се чувстваш сигурен и самочувствието ти е с покиритие. само си представете скучаеш в неделя след обед и си викаш, " я да цъкна бмв конфигуратор, искам новата 5-чка цвят ле маенс блу с еди кви си екстри"... Усмивчица
когато попаднеш на куха лейка златотърсача има добра страна, разбираш, че не маожеш да имаш и най-простите.. а кво остава за някоя яка, която изкарва повече от теб??   утре като имаш семейство и детето ти кажи, пък на петьо са му купили еди кво си, а ти не можеш??
аз така ги виждам нещата, когато 1 мъж заобича истински една уникална и мила мацка се случват 2 неща- на 90% от мъжете глада за успех им се притъпява, добиват чувство на сигурност и си мислят, че тази жена ще им се умилква вечно, докато те гледа мачове и пускат шкембета..  другите 10% са предвидливи и се досещат на къде ще духне вятърът и умножават многократно усилията си за успех  с или без мацката до тях..  аз избрах без, ходи ми се  по жени та 2 не виждам, а и не виждам смисъл да лежа до мацката ми, без да мога да я заведа на шопинг в италия примерно или да й купя трошляк за 10к и не става въпрос за нея, а за моето его и самочувствие, че съм си свършил работата както трябва Усмивчица

пс- баси философските глупости дето написах.. живота е много по-прост, отивам да си пия мохитото и да забивам леките мацки!  Готин пр изкарване на лятото на всички  Усмивчица
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Юни 26, 2011, 15:28 »

Така е, любовта не е истинска, ако не се ходи всяка седмица на шопинг в Италия...
Активен
doktora
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 88

Профил
« Отговор #16 -: Юни 26, 2011, 22:10 »

Плюс 3 репотация за тази мъдра мисъл на кестес    Намигване Намигване Намигване
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Юни 26, 2011, 22:46 »

и не става въпрос за нея, а за моето его и самочувствие, че съм си свършил работата както трябва Усмивчица

Сигурно цял живот няма да ми стигне да разбера прословутото мъжко его Шокиран Ъ?
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #18 -: Юни 27, 2011, 01:27 »

нормално е да не го разбираш. сутринта като станеш не ти е станала пишката нали? тва е щото нямаш тестостерон, той е причината кучетата да си маркират територията, маймуните да се бият в гърдите, а мъжете да купуваме скъпи и ненужни неща за вас-за да се докажем на самите себе си. така сме устроени от край време и не виждам нищо лошо в това, като се махнем частта "блабла", мъжете се делим на успели/не успели-нищо повече.

пс- зарязах най-яката мацка на планетата (поне 20човека са го казали), дали ми пука за няква репутация? Усмивчица намерете си нормално хоби

пс2. това може да ти помогне да разбереш какво имам в предвид:

Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #19 -: Юни 27, 2011, 08:48 »

а мъжете да купуваме скъпи и ненужни неща за вас-за да се докажем на самите себе си. така сме устроени от край време и не виждам нищо лошо в това,

Мне.

Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: