Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: 1/100000 или "Алхимикът"  (Прочетена 10506 пъти)
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #20 -: Юни 27, 2011, 09:06 »

Така, ще бъда напълно искрена, пък ти надявам се няма да се засегнеш. Според мен добре, че си я зарязал. Защото ти не си я обичал истински, ама въобще. Тя заслужава нещо друго, а не мъж, който ще я гледа като трофей. Сега и даваш и възможност да натрупа опит, жалко ще е да е само с един цял живот. Ако ми беше приятелка, точно това щях да и кажа.
Познавам друга двойка, които са си първите и най-вероятно ще са и последните, но при тях всичко е истинско и искрено, те градят заедно живота и бъдещето си.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #21 -: Юни 27, 2011, 09:23 »

само си представете скучаеш в неделя след обед и си викаш, " я да цъкна бмв конфигуратор, искам новата 5-чка цвят ле маенс блу с еди кви си екстри"... Усмивчица
- Точно това си викам бате като скучая в неделя след обяд... хахахах ... нещо си се повредил.

а и не виждам смисъл да лежа до мацката ми, без да мога да я заведа на шопинг в италия примерно или да й купя трошляк за 10к
- Баси Ъ?!?!?!? 'Фърли ме в ебати размисъла... Аз имам парите и за двете неща и НИКОГА не ми е хрумвало и НЯМА ДА МИ хрумне да направя нито едно от тях... Да им се чуди човек на тия жени, които са ме обичали и ме обичат без шопинг до Италия.

и не става въпрос за нея, а за моето его и самочувствие, че съм си свършил работата както трябва Усмивчица
- Без да ми се обиждаш - постът ти е най-комплексарският, който съм чел от години в нашия форум. Ако на тези неща ти се крепи самочувствието цял живот ще си скапан Усмивчица...

п.с. А това за милионера на 30 г. го забрави... Има една много минимална вероятност да се случи - нещо като тотото, или на 30 г. ще си много разочарован и ще мрънкаш още по-здраво Усмивчица
Активен

I'm a very special kind of monster
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #22 -: Юни 27, 2011, 15:08 »

Недейте така, де...не отивайте в другата крайност...човекът искаше да каже - предполагам! нека ме поправи, ако греша - че няма да се чувства достатъчно мъж, ако не може да осигури на жената до себе си и на бъдещото си семейство достатъчно средства, за да не им липсва нищо...правя този извод на база на предишни негови мнения, които съм чела, както и на нещата, които са се случили в собственото му семейство и по някакъв начин са го обременили и са го накарали да разсъждава по такъв начин...

Да, супер е да си говорим как парите нямат никакво значение, всичко е цветя и рози, когато хората се обичат...но истината е, че трайната и значителна липса на средства е съсипала не една и две красиви истории...повечето хора тук са на възраст, на която все още не се замислят за пари, издръжка на семейство, дом и т.н., но съм леко учудена от категоричния тон на Слеър, който не само е по-голям, а и не веднъж е засягал финансовия въпрос и важността му в човешките взаимоотношения...

Не казвам да купувате любовта на човека до себе си с парцалки и дрънкулки...не мисля и че CoolAsIce говори за това, без да се опитвам да му бъда адвокат...просто когато ВЕЧЕ имаш сериозни, истински и красиви взаимоотношения, е хубаво да знаеш, че можеш да направиш нещо хубаво, за да зарадваш човека до себе си - а повечето хубави неща, няма какво да се лъжем, изискват средства.., да му осигуриш сигурност и спокойствие, както на него, така и на децата ви - това е важно за мен като жена, пък какво остава ако бях мъж!...

Аз може много да искам за годишнината ни да го изненадам с романтична ваканция на някое приказно кътче, но ако нямам парите за такава почивка, ще ми бъде доста трудно да го направя...

Недейте да приемате всичко твърде буквално...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Юни 27, 2011, 15:28 »

Приздрачна, всеки един мъж трябва да се грижи за жената до себе си. Но на мен ми се струва, че той придава твърде голяма значение на парите. И гледа на жената до себе си като на един трофей, като на едно от постиженията си. Не иска да прави всички тези неща заради нея, а заради себе си. На неговата възраст колко момчета са самостоятелни? Нормално е да не е въшлив с пари.
Също така ми се струва, че гледа повърхностно на парите. Все пак тях днес ги имаш, утре ги нямаш. Не видях да си поставя някакви цели, различни от пари. Не видях да иска да ги харчи за нещо смислено освен да си повдига самочувствието. На шопинг в Италия? В Италия има толкова много неща, страна с толкова стара култура, а той иска да се забият в моловете?
Смятам, че момичето заслужава по-широко скроен човек.
Аз колкото и да съм антифен на брака, вссе пак ще цитирам брачната клетва - в нея се казва да бъдете заедно в добро и лошо. А това да си малък и да не си богат (защото той не просто иска финансова стабилност, иска да е богат), дори не може да се причисли към лошото. Но той си изоставя момичето заради собствените си комплекси. Очевидно тук не може да се говори за любов. Съчувствам и и искрено и пожелавам да намери човека до себе си.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #24 -: Юни 27, 2011, 16:19 »

но съм леко учудена от категоричния тон на Слеър, който не само е по-голям, а и не веднъж е засягал финансовия въпрос и важността му в човешките взаимоотношения...

Къде съм се изказал негативно за парите? Естествено, че са супер важни...

Но те за мен са средство. Не цел! И не са част от мен и моето самочувствие. Така, както примерно къщата ми е средство да живея готино и удобно - но не ме прави готин и удобен...

Никога няма да изкарвам пари за да купувам "трошляк" на гаджетата си или да ги водя на шопинг в Италия. Нито пък ме забавлява да цъкам конфигуратора на БМВ. И забележи - аз имам и съм имал повече пари от цената на едно готино, ново БМВ. Дори да имам милиони - ще правя основно две неща:
1. Няма да се занимавам с глупости, които в момента ми отнемат огромна част от времето. /примерно ходене по 10-11 часа на работа/ - тоест ще имам повече време за нещата, които мен ме кефят - като например спорт.
2. Създаване на готини креативни неща не толкова за пари, колкото в полза на хората. Примерно - искам да развивам био/еко земеделие и качествени храни - за да не се хранят възрастните и децата с боклуци. Искам да развивам и промоутвам здравословния начин на живот - вместо цигари и алкохол - фитнес и футбол /примерно/ и т.н. Също - някакви неща в сферата на образованието и квалификациите. Колко ще е гот всеки да може да следва мечтите си и безплатно да учи примерно право или английски език. Някакъв вид селски туризъм също ме влече... бе с това и био-земеделитето - явно все към селото ме тегли Ухилен - генетично сигурно...

Не знам - явно аз съм скромен в желанията си... Не ме привлича да карам бентли примерно... не сериозно. Като знам на колко бабички и деца в нужда бих могъл да помогна с тия пари дето бих ги хвърлил за т'ва тъпо бентли - и някак си ме заболява сърцето. Дори да ги имам и като ги имам /дай боже някой ден/ парите /милионите/ - ще се постарая да не се се занимава с глупости като скъпи коли за мен и шопинги по Италия, и купуване на "трошляци" за гаджълъка. /Какво е бентлито??? Чисто и просто избиване на комплекси, харчене на маса пари за да си вдигнеш ти стойността като човек. Ама не баце ? всички могат да те видят и преценят какъв ?трошляк си?, дори и да караш бентли. Ако си "трошляк" - а ако не си и без бентлито ще те уважават и ще ти се кефят./

Сега за жените: така се случва, че жената до мен /в даден период от живота ми/ - или трябва да може самостоятелно да се издържа /това съвсем не означава да е богата/, или загубва уважението ми /случвало се е неколкократно вече/! Тя си избира. Това съвсем не означава, че аз съм стиснато копеле, което не помага - напротив. Плащал съм такса за университет, пътуване и вход за семинар, помагал съм като жената до мен закъса. Ако ме убеди, че си струва съм и инвестирал в съвместен или само неин бизнес... който не е бил особено успешен. Но толкоз - човек се събира с жена /култово изречение/, не за да я гледа и глези, а за да гради бъдеще с нея /и е много важно да вижда, че тя е финансово зряла и не се прехласва по скъпи парцалки и маркови очила ? което е аналог на теорията ми за бентлито и трошляка по-горе Усмивчица/.

Като за финал - изобщо не съм съгласен, че трябва да имаш много пари, за да имаш сериозна приятелка. Трябва да си сериозен, смел, постоянен, уверен и да знаеш какво искаш... а парите са просто допълнение /с тях добре, без тях ок.../

p.s. Добре Здрач, провокира ме да се разпиша... good job!
Активен

I'm a very special kind of monster
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #25 -: Юни 27, 2011, 17:05 »

Самочувствието не трябва да се гради на парите. Смятам че човека искаше да каже, че ще му е готино да е стабилен в това отношение и да може да си позволява луксове (глупаво е ако ги правиш само заради жена). Може би както Слеър каза, че е помагал за университети, бизнеси, но не му се гради самочувствието на това. Парите са страхотно допълнение и правят живота изключително по-лесен, когато ги имаш.

Но те за мен са средство. Не цел! И не са част от мен и моето самочувствие.

Точно така. Второто изречение е най-важното, че не се гради на тях самочувствието, но смятам че го вдигат при всички положения.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Юни 27, 2011, 17:25 »

Не иска да прави всички тези неща заради нея, а заради себе си.

..което е правилно - всеки човек прави и трябва да прави нещата заради себе си, не заради другите.. Тоест, ако изкарва пари - трябва да е заради себе си, а не за да впечатлява нея или някоя друга...

Общо взето си мисля, че всички тук говорим за едно и също...но с различни думи..

На мен ми е хубаво да имам пари - не само защото мога да си позволявам неща, които харесвам, например, пътувания - това ми е страст, а и защото се чувствам горда от себе си и че сама съм ги изкарала, че благодарение на личните си качества и упорития си труд, мога да си позволя това, което искам...това ме стимулира да се развивам още и още...парите са положителния резултат и материалното изражение на вложените усилия и качества, а всеки човек е стимулиран от добрите резултати..

Искам и мъжът до мен да има пари - ама, не, за да му ги изхарча до дупка по шопинги и глупости, а пак поради гореспоменатата причина - защото, когато той ги е изкарал с упоритост и труд, ще има самочувствие, което се гради на личните му качества и възможностите му, ще значи, че е амбициозен, че се развива, че знае как да се оправя в живота...това си е за него, не за мен...на мене не ми дреме - аз един лев не съм взела от мъж през живота си (бащата не се брои) и ако Господ даде живот и здраве, не смятам това да се промени...но искам да знам, че стига да ми се наложи - аз мога да разчитам на този мъж...а това вече дали ще ми се наложи или не, Божа работа...

Не смятам, че жената трябва да виси на врата на мъжа - това я прави слаба, зависима, а аз не обичам да се чувствам по нито един от двата начин... Хора, които имат качества, амбиции, цели - те не обичат да зависят, нито да се чувстват длъжни... Смятам обаче, че всеки мъж е длъжен да осигури на семейството си нужните средства за пълноценно съществуване...не може според мен да се ожениш и да заведеш жена си да живее в апартамента на майка ти и баща ти и там да ви се раждат децата...аз ако съм мъж и съм в това положение, супер непълноценно ще се чувствам...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Юни 27, 2011, 17:33 »

Приздрачна, не ме разбра, естествено, че ще развива само заради себе си. Но той иска да и прави подаръци не за да я зарадва, а за да зарадва себе си. Иска да дава пари на друг не защото на другия ще му хареса, а защото самият той ще се чувства добре. Това си е егоизъм както и да го погледнеш. Ако ще правя нещо за някой само за да се чувствам добре аз, тогава по-добре нищо да не правя и откровено да си правя подаръци само на себе си. По никакъв начин не бих го нарекла нито грижа, нито любов.
Освен това той не иска просто да живее добре, иска да е богат. Да не говорим колко е малък, нормално е да няма пари, а иска още от 20-годишенн да кара скъпи коли (напълно споделям мнението на Слеър), не просто иска пари, иска лъскавата и безсмислена част. Не видях някъде да пише за някакви мечти и цели, различни от пари и фалшив блясък.
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #28 -: Юни 27, 2011, 18:25 »

...не може според мен да се ожениш и да заведеш жена си да живее в апартамента на майка ти и баща ти и там да ви се раждат децата...аз ако съм мъж и съм в това положение, супер непълноценно ще се чувствам...
По последни данни - двустаен апартамент 100 кв. м. в София - 92 000 EUR. Въпроса е не да ги изкараш , а да ги спестиш.... и кво праим ся?
Иначе съм съгласен , че не трябва да живееш , за да купуваш хората около теб(ако момче/момиче, което се чука за дънки от мола се нарича човек), но това не значи да живееш в мизерия, просто обекта на мотивацията ти трябва да бъдеш самият ти. Също така съм крайно разочарован от мненията на нашите мили дами :"Аз искам това , той трябва да има онова , да ме води там и да прави за мен онея неща"... чааакай малко! Откога жената е предмет , който мъжа трябва да обича сляпо , и чийто прищявки трябва да се задоволяват на секундата? В кой форум, моля споделете, мога да прочета как някоя мацка търси мнения как да направи живота на гаджето си по-добър и как да покрие неговите критерии?
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Юни 27, 2011, 18:31 »

Във всеки женски форум и женско списание Намигване
А именно авторът гледа на жената като на предмет, което мен ме отврати.
Активен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #30 -: Юни 27, 2011, 18:54 »

Приздрачна, не ме разбра, естествено, че ще развива само заради себе си. Но той иска да и прави подаръци не за да я зарадва, а за да зарадва себе си. Иска да дава пари на друг не защото на другия ще му хареса, а защото самият той ще се чувства добре. Това си е егоизъм както и да го погледнеш. Ако ще правя нещо за някой само за да се чувствам добре аз, тогава по-добре нищо да не правя и откровено да си правя подаръци само на себе си. По никакъв начин не бих го нарекла нито грижа, нито любов.
Освен това той не иска просто да живее добре, иска да е богат. Да не говорим колко е малък, нормално е да няма пари, а иска още от 20-годишенн да кара скъпи коли (напълно споделям мнението на Слеър), не просто иска пари, иска лъскавата и безсмислена част. Не видях някъде да пише за някакви мечти и цели, различни от пари и фалшив блясък.
Аз също се чувствам добре като помагам на някой... казвам го по повод примера ти с даването на пари. И аз бих бил доволен да мога да купя на гаджето нещо, което да я зарадва - няма нищо лошо в това. Въпросът беше на кое се гради самочувствието.
За целите - стандарта на живот, жената до теб, семейство и т.н си е цел. Иска да има пари, коли... защо трябва да иска "просто да живее добре", ако може да постигне повече? Не мога да си обясня защо голяма част от хората имат такова отношение към скъпия начин на живот - хем искат да го имат, хем го плюят. Колкото повече, толкова по-добре. По повод за шопинга в Италия... бих искал дори да имам достатъчно пари да си купя къща на брега на морето там и да си водя готината мацка, която ми е на сърцето (както в случая с автора на темата) и това бих го направил, защото ще зарадва и мен, а не защото иначе се чувствам смотан, като нямам толкова пари и просто да избивам комплекси с тях. Намигване
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #31 -: Юни 27, 2011, 20:10 »

Също така съм крайно разочарован от мненията на нашите мили дами :"Аз искам това , той трябва да има онова , да ме води там и да прави за мен онея неща"... чааакай малко! Откога жената е предмет , който мъжа трябва да обича сляпо , и чийто прищявки трябва да се задоволяват на секундата? В кой форум, моля споделете, мога да прочета как някоя мацка търси мнения как да направи живота на гаджето си по-добър и как да покрие неговите критерии?

Аз не търся мнение как да направя живота на гаджето си по-добър - първо, не е малък, за да намери и сам тези начини да си направи живота по-хубав и второ, самият факт, че аз съм в него, прави живота му значително по-добър - негово мнение, не мое, да не кажеш после, че се хваля нещо...

Не търся и как да покривам неговите критерии - това би значело с всяко ново гадже, търсенията ми в живота и изискванията ми спрямо себе си да се променят... Избрала съм далеч по-трайното - да покривам собствените си критерии - така съм сигурна, че винаги ще има минимум един човек, когото няма да разочаровам - Себе Си... И докато аз покривам тези свои критерии, всеки мъж може да си направи сметката дали те му импонират и се припокриват с чертите, които трябва да притежава неговата жена. Ако отговорът е да, тогава може да се опита да направи стъпка към мен, да ме опознае повече и да ми позволи и аз да го опозная, ако решим взаимно, че стандартите, които има другият към себе си, (както и разбира се, ако има тръпка, химия и всички други задължителни неща, но в момента не дискутираме тях..) ни харесват, тогава могат да се получат само красиви неща..

Не виждам къде съм казала, че искам да ме води там и да ми купи това... Да, определено искам да има пари и определено искам да има хубава работа - проблем ли е? Също, както искам и аз да имам пари и да съм професионално удовлетворена от себе си. Аз съм спокойна, че върша онова, което трябва - от него искам да върши своята част. Не виждам къде видя проблем. Извинявай, че не обяснявам как аз ще го водя и какво аз ще му купувам - все още такъв алтруист не съм станала. И в интерес на истината, обясних как искам за годишнината да го изненадам с екскурзия, така че не знам къде ги видя тия ваши мили дами, дето само искали да им се купува...

Няма нужда да ми казваш колко струва апартамент, аз знам. Как ще го купи не е мой проблем. Да си намери хубава работа, да изтегли заем от банката, да се оправя в живота, както може, така, както аз се оправям и не съм тръгнала да хленча на никого. Аз се опитвам да живея така, както разбирам живота - самостоятелно от родителите след една определена възраст и харесвам хора, които споделят моите разбирания. Това е всичко. Никого не анажирам с тях и не казвам, че са най-правилни за някого другиго освен за мен, не съм тръгнала никого да соча с пръст, да му се подигравам или да обвинявам, че не си е купил къща, от никого нищо не изисквам. Всеки да живее, както намери за добре. Аз съм свободна само да споделям неговия мироглед или не, да го харесвам или не.
Истината обаче е, че в България всеки има апартамент и всеки се мисли за беден. На Запад хората обикновено нямат нищо и живеят под наем.

Приздрачна, не ме разбра, естествено, че ще развива само заради себе си. Но той иска да и прави подаръци не за да я зарадва, а за да зарадва себе си. Иска да дава пари на друг не защото на другия ще му хареса, а защото самият той ще се чувства добре. Това си е егоизъм както и да го погледнеш.

Всеки е егоист малко или много и всеки прави нещата за себе си основно. Обичаме пак заради себе си и заради емоциите, които си доставяме - иначе нямаше да ни е грижа дали е сподено или не, а щяхме просто да си обичаме и да си се раздаваме. Когато подаряваш нещо, ти, радвайки този човек, радваш всъщност и себе си. Аз се чувствам много добре, когато подарявам подаръци - не виждам къде видя само и единствено чист егоизъм в това, но да, признавам, че има доза егоизъм и не мисля, че е толкова нездравословен, колкото се опитвате да го изкарате. По-нездравословно е "Аз искам да ми купят..", отколкото "Искам да купя на някого, за да зарадвам себе си"...

Освен това, както вече споменахме, когато си мъж, е друго..аз и ти нямаме тази грижа да осигурим покрив над главата на семейството и тн, нашата задача (в това отношение!) е по-лесна...както мъжете обикновено не седят да се чудят дали ще възпитат добре децата си...и когато си един мъж като автора на темата, които е израснал при определени условия, които аз и ти може би не можем да си представим, сигурно не е чудно, че си е казал, че той ще осигури по-различен живот на себе си и децата си...не виждам защо съдите, нито защо се присмивате на чуждите желания...не всички разбират щастието така, както го разбирате вие...

Съгласна съм с мнението на Елит, че не е порок само по себе си да искаш да си много богат - освен ако не вършиш престъпления, за да го постигнеш и освен ако, като го постигнеш, не си даваш всичките пари за курви и дрога..примерно..само в страни като България да си много богат е мръсна мисъл, защото там много богатите обикновено са изкарали по нечестен път това, което имат...
Активен

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Юни 27, 2011, 20:35 »

Приздрачна,
и не става въпрос за нея, а за моето его и самочувствие, че съм си свършил работата както трябва Усмивчица
Разбираш ли сега какво имам предвид? Едно е да се зарадваш на радостта на другия, друго е чрез подаръци да си помпаш самочувствието. Естествено, че ми доставя удоволствие да радвам човека до мен, това няма нищо общо с това, което той е написал. И стига с тоя егоизъм, алтруизмът толкова ли е старомоден?Ъ?Ъ?Ъ???
Как ще е порок да си богат? Кой е казал такова нещо? Макар че мисля, че някой беше казал да не го питат как е спечелил първия си милион...
Проблемът е когато парите се превърнат в самоцел и заради това, че НЕ си ужасно богат да създаваш несъществуващи проблеми и да не можеш да се радваш на живота.
Аз също искам мъжът до мен да има хубава работа, но не държа да е изпълнителен директор на 21... Не е толкова важно дали в момента има пари, важно е да е отговорен и сериозен човек, който няма да се остави на течението. Иначе парите са нещо много преходно - днес ги има, утре идва цунамито или икономическата криза и изчезват. Има далеч по-важни неща от тях в този живот, жалко че много хора не го осъзнават. Много по-важно е какво оставяш след себе си, сещам се за поне няколко души, които не правят много пари, всъщност правят много малко пари, но това, което правят, е много смислено и оставя трайни следи. Тези хора ги уважавам много повече от бизнесмените, те помагат на света да стане едно по-добро място.
Аз не разбрах защо само мъжът е длъжен да осигури жилище?
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #33 -: Юни 27, 2011, 21:45 »

@priZdrachna
Идеята ми беше , че е хубаво да искаш , но не и да държиш на 100% на тези неща, защото от връзка това се превръща във бизнес. Защо направо не си публикуваш изискванията някъде? Надали се запознаваш с някой пич , с въпроса "Имотен ли си?". Пък и не забравяй , че стигне ли се до семейство и подписи , всеки си знае цената и интереса . Така че по-добре работи над това , което имаш ти , а не мисли само за това което искаш да ти се изсипе на готово. И не забравяй "еverything is a dust in the wind" ...
Градивна критика: Пиши по-сбито , смисъла изчезна още преди средата.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #34 -: Юни 28, 2011, 00:52 »

Така че по-добре работи над това , което имаш ти , а не мисли само за това което искаш да ти се изсипе на готово.

Избрала съм далеч по-трайното - да покривам собствените си критерии - така съм сигурна, че винаги ще има минимум един човек, когото няма да разочаровам - Себе Си... [...]
Аз съм спокойна, че върша онова, което трябва - от него искам да върши своята част.

Говориш наизуст, не знам къде видя, че искам всичко да ми се изсипе наготово, мисля, че вече обясних неколкократно и не мисля да се повтарям и потретвам...особено когато не личи комуникацията да е двупосочна...

Кестен, нямам претенции да знам какво трябва да осигури мъжът, нито каква трябва да е жената - аз казвам какви са моите разбирания и виждания само и единствено за моя собствен живот, всеки знае за себе си и решава как да живее...не казвам, че твоят мъж е длъжен да ти осигури жилище - ако на теб не ти пречи да те заведе при майка си и баща си и да си живеете под един покрив с тях и децата ви, или пък да отидете при твоите родители, значи всичко е ок, за мен лично обаче такъв сценарий не е приемлив. Аз правя постъпките за собствено жилище. Очаквам същото от мъжа до себе си. Не мисля, че един истински мъж би се чувствал комфортно да живее в жилище, купено от жена му. Бих желала моят мъж да е постигнал една идея повече от мен. Отново подчертавам, че това са личните ми предпочитания и не бих желала нито да ви ги налагам, нито да бъда критикувана за тях, тъй като е безполезно - аз знам какво ме прави щастлива и към какво се стремя. Щом и вие знаете за себе си, значи всичко е ок. Няма лошо и добро, правилно и неправилно - всички сме различни и това е най-хубавото. Едни намират щастието в Бентлито, други - в живописта, важното е, че всички сме хора и умеем да бъдем щастливи - без значение по какъв път достигаме до щастието...
Активен

CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #35 -: Юни 29, 2011, 12:42 »

ми не,  не е така..!! страхотни глупости се изписаха, а съм прочел само 3 мнения след последното ми.. другите фермани няма да ги прочета, нямам нито времето нито желанието, а и принципно не се съобразявам с други мнения, още повече, когато ги намирам за грешни.   ще добавя в моя защита, господа съдебни заседатели, че ако бях тъпа мутра, която може да има жени само с кинти, нямаше мацката и нейните роднини да ме обожават и за 2г+ да не скараме веднъж. реших, че искам да бъда някой, не никой. няма да се обяснявам повече, че се чувствам не на място...

бентлито , наистина се кара 99% от боклуци, но колата не е виновна, боклуци и във фиати, лади, мерцедеси, ако искаш да помогнеш на някой, твоите 50-100к няма да оправят света,  трябва да си на ниво росен плевнелиев,когато наистина можеш да направиш нещо значимо. в бг ако имаш 1 родител ти дават ... сто лева месечно, във франция 700евро.   баща ми е от този тип хора, които искат другите да бъдат добре, а собственото си положение не може да оправи и съм леко резервиран към говорещите за общо благо, нищо лично, сигурен съм, че не си като него Симеоне, но личностите помогнали на другите, са много над средната класа. отделно  бг в момента е 1880-та и тепърва трябва да се градят закони и правят промени.

само да добавя.. идеята с къщата на брега е уникатна Усмивчица

Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: