Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 30, 2020, 03:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Нормален ли съм ???  (Прочетена 5446 пъти)
Vexallus
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« -: Юли 17, 2011, 22:31 »

Здравейте,
това е първата ми тема тук,но както сами се досещате пиша защото имам нужда от помощ.Незнам как точно да започна,защото незнам какво точно да ви питам.Значи аз съм момче на 20 години и до сега не съм имал никакъв успех с нежния пол.Естествено прекарах последните 8 години от живота си опитвайки се да промена този факт,но резултат така и не получих.Всъщност доста време съм се чудил кое ми е сбърканото,защото не е нормално човек на моята възраст да се чувства както се чувствам аз през по-голямата част от времето си.Историята ми започва още откакто бях в 1 клас.Още тогава се влюбих жестоко в една съученичка и е обичах докато 7 години по-късно пътищата ни се разделиха.Естествено казвах и го всеки ден,всяка седмица,но така и така не успях да я накарам дори да завърже по-дълъг разговор с мен.Между тези години имах възможност да съм с много момичета,но някак си съм такъв човек,които си поставя за цел едно нещо и се бори със зъби и нокти да го постигне.Лошото е,че и сега съм така.Още от малък следвам мечтите си,и знам,че това е всичко което ми липсва за да съм истински щастлив.
Истински сериозният ми проблем обаче искам тепърва да споделя.Наистина имам много голям мерак да си намера подходяща приятелка.Истината е,че не съм имал такава до сега,но не минава и ден в който да не си мечтая за това.Незнам дали средата ми е такава или аз си го втълпявам,но наистина мисля,че в момента да си хванеш нормално момиче е адски сложно,просто защото такива са изключителна рядкост.Искам да имам човек до мен,който да споделя разбиранията ми,идеялите ми и т.н , но с времето стигнах до извода,че това няма как да стане.Може би аз не търся където трябва или съдя хората по доста строги критерий,но както казах по-горе,аз съм човек,който е готов да даде и душата си само и само да постигне целта си.
Работата е там,че доста време мислих къде ми е проблема.Мислих,че е във външния ми вид,но в момента колкото и нескромно да звучи мисля,че визията ми е доста привлекателна.Мислих,че проблема е във разбиранията ми за жените и това , че искам момиче което да ме уважава,цени  и обича поне на 1/10 от чувстава които аз изпитвам към нея,защото,обикна ли някои,готов съм на всичко за него.Но мисля,че и това не е проблем,защото след наблюденията които извърших стигнах до извода,че момичетата могат да обичат не по-слабо от мъжете.
СЛедователно  стигнах до извода,че проблема ми е в главата.Не ме разбирайте погрешно,но момичетата на моята възраст са със момчета поне 3-4 години по-големи от тях.Момичетата 1 година по-малки от мен са със момчета поне 2-3 години по-големи от тях и така.А останалите,е точно тях не мога да разбера.Излизат,зарибяват се и се натискат с момчета,с които не бих си изпързал кенефа.Не говора само за външен вид стил "Коко Тайсъна",а за поведение,манталитет,възпитание,ценности,мухабети,идеяли и т.н.Доста пъти съм излизал с момичета,и съм им разпрявал доста интересни историй като например всичко за Влад Цепеш(по-известен като граф Дракула),шумерите,илюминатите,тамплиерите(любимата ми тема),инките,и още много много други подобни разкази.След всяка от тези истории ме гледат като извънземен и до 2ра среща не се стига.Оттам доста мислих, и стигнах до извода,че явно все пак имам нещо сбъркано в мен,или просто живея с ценности които не подхождат на епохата ми.Не ме разбираите погрешно,да аз съм момче на 20 години,но не секса ми е фикс идея.Напротив,искам момиче до мен,момиче което да ми е пръв приятел,момиче което да уважа себе си и мен,момиче което да ми служи като транплин в живота,а не като канапе.Искам момиче,само мисълта за което да ми дава сила,надежда,кураж и желание за живот,което от доста време ми се губи,а ако не и никога да не права секс с нея.Искам момиче което да обичам и с което да се гордея,а не някоя малка мастия.
Дали съм сдухан действително или просто съм роден няколко века по-късно от съответната за мен епоха?Ъ?
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #1 -: Юли 17, 2011, 23:30 »

"Хубавите ябълки прасетата ги ядат!"
Всеки мъж иска това , което и ти, криейки се зад маската на арогантен непукист-бройкаджия. Истинската трагедия идва, когато момичето , което отговаря на всичките критерии , които ти спомена се влюбва в теб, докато ти се държиш като гореспоменатия. Сам си прави изводите, но в днешни дни в момента , в който се появи "Ромео" - всичко отива по дяволите.
Бих те посъветвал да не се ограничаваш. Излизай с момичета , ако те кефят - спи с тях. Приемай го като опит , който ще ти е ценен и най-важното - ще ти спести самотата. След което постепенно вдигай летвата и филтрирай , с цел накрая да остане само точната мацка. Успех.
Активен
Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #2 -: Юли 17, 2011, 23:51 »

Дали съм сдухан действително или просто съм роден няколко века по-късно от съответната за мен епоха?Ъ?

Преди няколко века, бракове са се сключвали само по сметка. Това хората да си търсят и да се женят за... "някой, който да ги обича и когото те също да обичат", е скорошно явление. Недей да мислиш, че хората преди 300 години са имали някакви много различни и "по-истински" ценности и идеали. Ако някога е било време, когато е било възможно да търсиш такъв човек, то това е сега.

Работата е там,че доста време мислих къде ми е проблема.Мислих,че е във външния ми вид,но в момента колкото и нескромно да звучи мисля,че визията ми е доста привлекателна.

Не бъди толкова сигурен... Сам не можеш да прецениш дали си привлекателен или не.
Първо... ако ти се налага да мислиш и да се чудиш върху това дали си привлекателен, то най-вероятно не си.
Получаваш ли внимание от момичетата, комплименти за външния си вид...? Забелязвал ли си момичета да те гледат?
Това са нещата, по които се разбира дали си привлекателен, недей сам да се гледаш в огледалото,
или пък да питаш роднини и приятелки. Ще те излъжат.

Моли се наистина да си привлекателен, както си мислиш- за красивите хора, 95% от работата е свършена от момента,
в който попаднат в полезрението на човека, когото харесват. Остава само да не са абсолютни олигофрени и да са поне малко интересни.
Доста често, дори и това не е нужно.

Така че се надявай да си от тях.
Активен

ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #3 -: Юли 18, 2011, 00:17 »

Здрасти,

Според мен, ти си просто едно добро момче без опит в живота. Няма нищо лошо в това, дори напротив. Проблема ти е, в това че не си гъвкав, все още. Прекалено си млад, искрен и чист.
Според мен, най-важното в момента е да се нагодиш към това, което носи успех в живота. Спортувай, учи се, намери си добра работа, усъвършенствай се, разшири си социалният кръг, научи се да се сприятеляваш с хората, разбери, кои са силните и слабите ти страни и т.н.
Чудесно е, че имаш принципи, но можеш да опиташ и да ги разчупиш. Виж, кое носи успех сред момичетата и го внедри в себе си. Разбери от какво се интересуват момичетата и го използвай в свой плюс. Не бъди странник. Опитай се да ги разбираш, дори с техните странности. Не приемай прекалено на сериозно себе си и слабостите на другите, но и не оставай безразличен, към тях.
Отстоявай своето мнение, но не го налагай на другите. Закриляй и помагай на важните за теб хора.

Успех! Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Bum-Bam
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #4 -: Юли 18, 2011, 00:28 »

Vexallus, извинявай, обаче да говориш на едно момиче как Дракула е набождал на кол турците и е пиел кръвта им е наистина много тъпо. Или да говориш за илюминати, тамплиери и т.н. - естествено, че ще те гледат странно и повече няма да излязат с теб. Момиченцата сигурно не са и чували за тези неща, камо ли да им бъде интересна тема.
Другият път когато говориш "забавни" неща, нека те да са част от ежедневието; нещо, което да им е познато, което трябва да кажеш по интересен начин. Моят пример е, че когато изляза на първа среща, никога не мисля какво ще говоря... просто обръщам внимание на обстановката около мен и бързо измислям какво интересно бих могъл да кажа или направя. И така понякога се получават неща, които и аз не очаквам. Научи се бързо да мислиш и да ти идват подходящи думи, защото трябва да действаш на момента.
Най-важното е да бъдеш забавен... всяко едно нормално момиче слага това на първо място.
А защо момичетата се зарибяват с онези другите - защото те знаят какво да говорят и те уверявам, че не е това, което за теб е интересно.
Активен
TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #5 -: Юли 18, 2011, 16:40 »

За вида - дай снимка и ние ще те категоризираме - хубав или грозен и дали в това ти е проблема.

За страшните истории - остави ги за някой лагерен огън.

Бъди социален - сприятелявай се с повече хора, те ще те запознаят с още хора и т.н. и няма да бъдеш сам.

Бъди съблазнителен - човек дали момичето си мисли за такива чувства, които изброи в поста си, на първите срещи? Не, не си мисли! Избий си от главата вечната и неразделна любов, когато отиваш на среща с момиче, която едва познаваш.
След като е минало време можеш да прецениш дали искаш, това което искаш или не.
Активен
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #6 -: Юли 18, 2011, 17:01 »

За мен ти си от интровертните хора.Точно този тип хора се задълбочават в изкуството,историята,културите и тн.От една страна си болен романтик(което не е нищо лошо),от друга страна интересите ти в културите,изкуството и тн са нещо,към което няма голям интерес от младото поколение.Дори момичетата да не ти го показват,то е само от добри обноски.Можеш ли да ми кажеш 1 причина,поради която мислиш,че тези истории са интересни?Твои ли са?Или пък са се случили на твой приятел?А момичето си мисли ''Тоя пич тука ме отегчава,кво като си е научил уроците по история?''.Иначе това,че имаш богат речник и си начетен никога няма да ти навреди.Просто не го показвай прекалено много.
Бих искал и да направя едно смело предположение-15 минути преди да пуснеш темата си гледал ''Тетрадката''..Няма нищо лошо в романтиката..Но като я смесиш с депресия ще ти се стовари върху самочувствието.
Съвета ми е да тръгнеш да правиш всичко,което си мислиш,че не искаш да правиш.Бройкай момичета.Говори глупости..шегувай  се с тях..ПРЕСТЪПВАЙ границите,които разсъдъка ти поставя като предпазна мярка..Нямаш ли нужният опит в комуникацията с жените,нямаш и шанс да намериш ''момичето мечта''..А и нали знаеш,че за да стигнеш до цветята,първо трябва да минеш през тревата.Така,че гази смело през нея Усмивчица
Активен
Vicarius
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 44

щастлив

Профил
« Отговор #7 -: Юли 18, 2011, 18:37 »

Vexallus,
нищо ти няма, пич. Не се кахъри, поради това, че момичетата ходят с 3-4, 5-6, 10 г. по големи момчета - напълно нормално е. Ще видиш, поне що се отнася до хубостта (външната на нежния пол), че тези неща са нормални.

Имай предвид, че много малко жени са хора с откривателски дух. Те имат повече биологични нужди, като това да са харесвани, желани, обичани, отколкото да впечатляват мъжете със знания, интереси, откривателски дух. От скромния ми 15 г. опит с жените, досега не съм срещал такава.

Една малка истина: повечето жени слушат музиката на приятеля си, харесват неговите интереси, занимания или просто се въвличат в тях, за да са с него (приемаме, че всяка си го харесва като мъж... в перспектива). Естествнео, хора и в това число и жени, има всякакви. Говоря в обобщен случай. При много жени особено към средатана 20-те им години се поражда желанието за дълга връзка, евентуално брак (съжителство, деца!)... огромен процент са жените в този интервал между 20 и 30 г. възраст.

Лично моето мнение е, че мъж трябва да се задоми или да има дълга връзка, сериозна с момиче около 10 г. по-малко, без да е непълнолетна, разбира се. Не се коси... има много хубави жени, много. Верно е, че не са на интелектуалното ни ниво (говоря само за част от мъжете, които имат интереси като мен например в сферата на теоретичната физика, изкуствата и занаятите, хоби и подобни занимания, които определят характера ни), но всеки човек сам трупа опита си.

Запомни, че е излишно да си навиваш на пръста, че е тази е твоята жена вовеки. Заблуда е. Вярно е, че има жени, които като се появят и започват едни ми ти химии, туптежи, притръпвания в стомаха... но тва са осезателни аудио-визуални дразнения.

Можеш да кажеш дали си влюбен и дали обичаш даден човек, само ако си живял поне половин, една година с него, споделял си проблеми и радости кажи речи всеки ден (ако пък все още не живеете заедно)... и прочие неща. Другото са свалки тук и там, сексуални намеци и консумация, закачки и пикап.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #8 -: Юли 18, 2011, 18:58 »

Мдааааааааааааам...

"Нормален ли съм ? ? ?" - Отг.: Най-вероятно не...
Добрата новина: В това няма нищо лошо. Нормалните хора са скучни.

Не бива да те интересува дали си нормален или не - ако ти кажат, че не си, какво ще стане?! - трябва да те интересува кой си, какво можеш да дадеш, какво искаш да получиш, какво те прави щастлив в живота и да не правиш компромис със себе си - щом не те кефи момичето Х, не прави компромис, не излизай с момичето Х. Излизай обаче с Q, Y, Z, за да трупаш опит и не мисли на 20 за вечната неразделна любов. Щото ще вземеш верно да я намериш и тогава да те питам на 20 какво ще я правиш и какво можеш да й предложиш (говоря изцяло емоционално какво ще й предложиш, не материално!).

Друга добра новина: Имаш право - проблемът е в главата ти. Осъзнаването на проблема е половината от решаването.

Да, харесвам ерудирани мъже, харесвам мъже, които могат да говорят на повече от една тема "Новия трансферен прозорец в Ливърпул", широко скроени са и имат познания и богата обща култура...но това е за по-натам! Не за първа среща, когато вместо да обсъждате Световната ционистка конспирация и Андронния колайдер, вие трябва просто...да се забавлявате, да създадете емоции един у друг - по възможност положителни - и тези емоции да ви накарат да поискате да се видите отново, за да изживеете отново и отново приятни емоции.. Едно момиче, умряло от скука след задълбочени разговори, няма да се прибере вкъщи и да си каже, че си е изкарало адски яко и няма търпение пак да слуша за тамплиерите.

Къде точно измежду тамплиерите и илюминатите успяваш да вмъкнеш сексуалните шеги и намеци, че нещо не мога да визуализирам?! Къде са флиртът и закачките и КИНО-то...
Вземи почети малко сайта - въпросът ти е А-то, Б-то и В-то на този форум, наистина...

И не се заблуждавай - ценностите ти са си наред и нямат нищо общо с неуспеха ти! Какво си мислиш - че хората с ценности не излизат, не се напиват и не правят секс ли? Че само седят и гледат Нешънъл джиографик?
Всеки човек иска до себе си друг човек, на когото да може да се опре в труден момент, от когото да черпи енергия и да се зарежда, с когото да споделя хубавите моменти и да преживява лошите, с когото да си бъде интимен и телата им да се сливат като триумф на чувствата помежду им - абсолютно всеки и който не го иска, в него и в инстинктите му има нещо сбъркано!

Ти обаче имаш други проблеми - нетърпелив си, обсебен си от идеята за връзка и си фрустриран от неуспеха - а дори още не си разбрал основното в отношенията между мъжете и жените - жените трябва да ги удариш на емоционално ниво, да оставиш следа в мозъка им - иначе не става!

Ти отиваш и искаш да й покажеш колко си перфектен, умен и ерудиран - опитваш се да я впечатлиш, без въобще да знаеш все още дали самият ти си впечатлен от нея или не... Опознавай хората, дай си време, недей само ти да им говориш, чуй какво има да ти каже и момичето, научи какво я вълнува, каква е искала да стане като малка, от какво семейство идва, какво я радва, какво я натъжава, къде са й слабите места...научи се да слушаш, но и да чуваш и използвай информацията, която момичето ти дава, а не само тази от учебниците по История - те са известни с ниската си успеваемост, щом се отнася за свалки...

Все едно аз да кажа "Отивам на първа среща и им говоря, че съм перфектна домакиня, чистя, готвя, гладя, мия прозорците...защо не ми се обаждат повече - никой ли вече не иска жена, която да се грижи за дома и да посреща вечер мъжа си усмихната вкъщи...а я виж какви жени има - една чиния не са измили през живота си, само висят във фризьорския салон, а мъжете тичат след тях...що така?" - разбираш ли какво не е наред?

Ценностите са си ти наред, но подходът ти е фундаментално сбъркан!
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #9 -: Юли 18, 2011, 20:03 »

Да, хората са ти го казали, но за по-убедително ще ги подкрепя Намигване
И аз обичам да си говоря на интелектуални теми, но те нямат нищо общо с привличането между мъжа и жената. Особено ако са на по 20 години, когато хормоните бушуват. За да бъде привлечена една жена от теб, трябва да флиртуваш с нея, да я закачаш, а не да и философстваш. Няма значение колко е интелигентна самата тя, ако ги няма закачките, в най-добрия случай ще и станеш интелектуален другар, с когото ще си говори за история, и нищо повече. Жените искат емоция. Искат някой да ги запали. Това не пречи когато вече се опознаете, да обсъждате и такива неща, но това идва по-нататък. Имам чувството, че на теб  ти липсва спонтанност, прекалено много мислиш и прекалено малко се оставяш на чувствата и емоциите. За една жена това е скучно. Дай малко повече свобода на първичното в теб, позволи му да излезе.
И не се оправдавай, че момичетата на еди-колко си години ходели с еди-колко си годишни. Това са глупости. Аз като бях на 20, ходех с 20-годишен, повечето ми приятелки също. Да, има много момичета, които търсят по-големи, но това не значи, че ако някой на тяхната възраст им завърти главата, няма да се хванат с него.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юли 18, 2011, 20:53 »

Кестен е права - аз съм пример за жените, които ходят с по-големи мъже - такава ми е средата, такива са ми контактите, с такива хора се разбирам и харесвам...което е пречи да съм имала зашеметяваща връзка с човек, който е дори по-малък от мен...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 421

Профил
« Отговор #11 -: Юли 18, 2011, 21:03 »

PrizDrachna, напълно отговарям на критерийте ти, а и ти почти на моите. Крайно време е да се опознаем /ама как добре го е казал само Стивън Спилбърг със заглавието на  филма си от 1997, а/   :sleepy:
А автора на темата го сърби някъде, но се чеше на грешното място. Не е въпроса във възрастта на жената, а явно е в неговото поведение или очаквания.
Па и жените не са като крушите, да лежиш под дървото и да чакаш някоя да капне, ама баш тая дето си си намечтал. Засрамен
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юли 18, 2011, 21:38 »

Хипопотаме, за жалост моите критерии не се изчерпват с "да е по-малък на акъл от мене, та да мога да изпъквам".. Усмивчица
Активен

hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юли 18, 2011, 23:21 »

Ако ще си гледаме размерите на разни работи още на първата среща, по-добре да е в гр.Севър /надявам се знаеш какво има там/, та като седнем у кафето, направо да си извадим пресните сертификати и да почнем да си ги мерим  Засрамен

(между другото, много ти се радвам, как винаги чудесно илюстрираш с поведението си, колко първосигнално реагират жените и колко са предвидими. Кестен се опитва да те стигне, но е още твърде млада и наивна, но нищо, ще се научи :)
Надявам се, че младежта (особено danino)  попива тази мъдрост като сюнгер и трупат знания благодарение на теб. Убичам тъ :sleepy: )
Активен

Странно нещо са жените. Слагат си изкуствени мигли, коси, гърди, нокти. Гримират се с часове!!! А накрая се оплакват, че няма Истински мъже Усмивчица
doomdrake
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 214

Профил
« Отговор #14 -: Юли 18, 2011, 23:55 »

Ееее бате Велаксус имаме еднакъв проблем, не се показвай като многознайко жените на ги харесват, горчив опит ми е. Говори на теми от ежедневието и ги извъртай в по-интересния им аспект. Ако искаш да изпъкваш с нещо унекално, научи фокуси, научи се да правиш психоанализа, гледане на ръка/кафе/боб/кокоши изпражнения ако щеш, ако искаш тренирай спорт, занимавай се с фотография или започни да пишеш има много варианти в които можеш бързо и лесно да включиш познанията си без да изглеждаш като нърд... импровизирай  Завърти очи
Активен

Ако поискаш спри и погледни назад,
 аз съм твоя сянка, твоя грях,
 ако поискаш спри и остани
 да погледна в теб.
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Юли 19, 2011, 18:44 »

хипопотаме, и аз много се радвам как чудесно илюстрираш мъжете, които постоянно ми ходят по гъза и се опитват да ми привлекат вниманието със супер иновативен подход - като ме засегнат Усмивчица
..и още нещо...да ти кажа ли кое е предвидимо...още преди да си отворил темата, да знаеш, че хипопотама пак е коментирал Здрач вместо въпроса...
Активен

hipopotam
PuP H4ck3R
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Юли 19, 2011, 21:50 »

Да бе да, ще ти се да си права  Ухилен
Активен

hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 488

Профил
« Отговор #17 -: Юли 20, 2011, 22:56 »

Сега по същество-основният ти проблем е в главата и стратегията(или по скоро липсата на такава).Няма никакъв проблем да говориш за инките и маите,за индустриалната революция или операция Бенхард ,но съобразявайки се с таркинг аудиторията(ако са на 15-16 години ги тресе яко хормона и биха искали някои да им го сложи отзад,отколкото да разберат с какво е допринесъл за обществото Цай Лун).Когато разказваш истории(пред жени) те трябват да бъдат увлекателни,съдържайки най различни емоции(радост,страх,нетърпение,копнеж,желание,гняв,тъга......................),а не пълни с точни факти и събития-когато разказваш тези истории(пред жени) идеята е да почувстват тези емоции ,които желаеш,а не да им поднесеш точните исторически събития във най подробен план.
Цитат
Още тогава се влюбих жестоко в една съученичка и е обичах докато 7 години по-късно пътищата ни се разделиха.Естествено казвах и го всеки ден,всяка седмица,но така и така не успях да я накарам дори да завърже по-дълъг разговор с мен.Между тези години имах възможност да съм с много момичета,но някак си съм такъв човек,които си поставя за цел едно нещо и се бори със зъби и нокти да го постигне.Лошото е,че и сега съм така.Още от малък следвам мечтите си,и знам,че това е всичко което ми липсва за да съм истински щастлив.
1)Щастието се намира в самият теб-ако искаш да бъдеш щастлив,просто бъди-щастието не зависи дали ще си купиш мерцедес,дали пенка и марийка ще ти пуснат,дали драганка ще ти свири на дудука,дали шефа ти ще ти увеличи заплатата..........................
2)Щом от първи клас си се влюбил значи си от влюбчивите персони-приятелски съвет-пази си сърцето,защото толкова шматки ще ти с качат на главата и злоупотребят с теб,че ти е бедна фантазията.Даваш част от сърцето си(никога цялото) на една жена ,когато покаже,че има достатъчно качества ,държи с е подобаващо спрямо теб и те обича истински-чак тогава,но никога предварително.
.
Цитат
Истината е,че не съм имал такава до сега,но не минава и ден в който да не си мечтая за това.
Можеш да си мечтаеш за успешна кариера,пари,здраве,реализация на амбициите ти...............но чак пък за приятелка.Огледай се наоколо има милионни,милярди жени на тази планета................харесваш си някоя и я вземаш.
Цитат
но наистина мисля,че в момента да си хванеш нормално момиче е адски сложно,просто защото такива са изключителна рядкост
1)Изключителна рядкост е само в главата ти
2)Приятел-имам чувството,че ти искаш едва ли не да се ожениш за нея(когато си хванеш приятелка).Не бързай-поживей си хубаво,изгради си мирогледа,натрупай опит....................За къде бързаш.
Цитат
Искам да имам човек до мен,който да споделя разбиранията ми,идеялите ми и т.н , но с времето стигнах до извода,че това няма как да стане.Може би аз не търся където трябва или съдя хората по доста строги критерий,но както казах по-горе,аз съм човек,който е готов да даде и душата си само и само да постигне целта си.
Във мнозинството от жените по света има тези качества,които желаеш-само че за да ги изкарат(което е признак за слабост във тях),те трябва да видят силата в теб,мъжествеността ти-но това няма да стане с по 55 обяснения в любов всеки ден-това ще стане с мъжко държание,поведение и най вече действие.Те трябва да усетят ,че ти си в състояние да ги защитиш и покориш.
Цитат
но в момента колкото и нескромно да звучи мисля,че визията ми е доста привлекателна
1)Скромността е за хората,които нямат други качества
2)Естествено,че си готин и привлекателен-добави и увереност и непукизам и сам,ще се изненадаш от резултатите.
Цитат
Но мисля,че и това не е проблем,защото след наблюденията които извърших стигнах до извода,че момичетата могат да обичат не по-слабо от мъжете.
Няма нищо по силно и продължително от женската любов-прочети Габриел Гарсия Маркес-100 години самота(в топ 10 на най-любимите романи сред жените),абе прочети и Хрониката на една предизвестена смърт на същия автор.Само,че те могат да обичат мъже,а не пусита които през 2 секунди им се обясняват,говорят за чувства,за ВНС(вечно неразделната любов)...........................Те могат да обичат мъже.
Цитат
стигнах до извода,че проблема ми е в главата
Имало светлина в тунела
Цитат
но момичетата на моята възраст са със момчета поне 3-4 години по-големи от тях
Ти се дръж като пич,и с 15 години по големи от теб ще излизаш.
Цитат
Излизат,зарибяват се и се натискат с момчета,с които не бих си изпързал кенефа.Не говора само за външен вид стил "Коко Тайсъна",а за поведение,манталитет,възпитание,ценности,мухабети,идеяли и т.н.
1)Да ама точно тези образи те превъзхождат (в отношението с жените) и ти побесняваш от това.Това не е много приятно за егото.
Искаш ли да си богат учи се от богатите хора .
Искаш ли да си здрав учи се от здравите хора .
Искаш ли да имаш успехи с жените................учи с е от пичовете,които имат страхотен успех с жените,без значение дали са изчели 55% от книгите,които си прочел,или само 0,2 %.
2)Ти хубаво,че имаш идяли и ценности-но това не пречи да ти става пишката и да искаш да я завреш в готината кака насреща
3)Всички тези образи те превъзхождат в едно-чатна ли кое ?
Цитат
След всяка от тези истории ме гледат като извънземен и до 2ра среща не се стига.
А да си се питал защо ?
Цитат
или просто живея с ценности които не подхождат на епохата ми
Нищо и няма на епохата-даже си страхотен късметлия,че си роден в тази епоха на възможности.
Цитат
Дали съм сдухан действително или просто съм роден няколко века по-късно от съответната за мен епоха?
Абе леко си се сдухал вследствие на неуспехите,ако бъда честен,но няма да се разочароваш-вадиш си поуката от грешките,които си допуснал и продължаваш напред.
След като казваш,че си упорит,целеустремен,поставиш ли си задача,тя ти става фикс идея,докато не я осъществиш......................Почни да четеш целият(абсолютно целият) форум за да чатнеш къде са ти грешките.Ще разбереш ,че успешните истории почват и свършват с "не пи пукаше,бях супер уверен,въобще не се връзвах и не слушах какво ми каза",докато неуспешните почват с това"обичах я с цялото си сърце,дадох и всичките си чувства,постоянно и подарявах подаръци,непрекъснато и повтарях колко я обичам .............."
Доста работата те чака-пожелавам ти успех.[/color]
Активен
Samurai_17
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 156

Профил
« Отговор #18 -: Септември 23, 2011, 02:35 »

Vexallus, много любопитна тема... Харесва ми, че мислиш нестандартно, но романтичното мислене понякога изяжда главата. Осъзнал съм, че е добре да има романтика само ако имаш здрава стабилна основа. Ако нямаш основата всичко си остава само мечта, мечтите са хубаво нещо, те са първата стъпка към резултата, но за да има резултат трябва да минеш и следващите стъпки. По-възрастните и по-опитни хора са ти казали конкретни неща, аз мога само да те посъветвам да гледаш "Грозната истина" (The Ugly Truth) с Джерард Бътлър. Макар и повечето факти от филма да не се отнасят за абсолютно всички мъже и жени, има и много истини, представени по оригинален начин.
Активен

Живей така не ти да се адаптираш към света, а света да се адаптира към теб!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: