Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Февруари 29, 2020, 16:10:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев Бряг - Първи ден за пикъп  (Прочетена 12730 пъти)
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« -: Юли 18, 2011, 15:01:44 »

Хеллооооуу съфорумници. Лежа си аз в леглото и си мисля с какво да убия скуката. Пробвах с разни оръжия от ЦЕ-ЕСА ама не стааа. И се сетих за нещо интересно, а именно да ви разкажа една история 
Преди няколко дни скъсах с приятелката ми и бях в кошмарно гадно настроение, за това следвайки най-великата мисъл на Барни от ?How I Met Your Mother?, ? When im sad, I stop being sad, and be awesome instead ? , реших да отида на дискотека и да се скъсам от сетове. Ей така на пук на шибаните неща дето ми се случват. Обадих се на един приятел и отидохме в Лазур ? Слънчев Бряг. И двамата работим в същия курорт, обаче като сме с приятелки, май трябваше да се ограничаваме в контактите с чуждия пол. Е поне сега аз бях развързан и да бийст инсайд искаше да излиза... Влизаме в диското, като по пътя си взехме билетчета от едни пичове. На бара ни дадоха водка с пит бул ? да пит бул... а не ред бул, ебахти скъперниците :@ И така две чашки за тонус и нощта започна...
Обикаляме ние и разглеждаме мръвките, като честно казано нит една не ми хареса. Имаше разни женски групички, ама адски грозниии. Ама ся... мислех си, кво си търся оправдания, АЙ ГАЗ !!! Газ, Газ ама ... вкарах се в главата си и почнах да мисля за приятелката ми, падна ми настроението, няма усмивка, нищоо, а всичко тук знаем, че без тия неща си оут оф да гейм. Междувременно дойде и едно друго момче от форума. Моя приятел ни запозна и започнахме да обикаляме с него. На теория знам как да си вдигна стейта...
1. Усмихвай се на всички, за да ти се усмихват и на теб и така да ти вдигнат самочувствието
2. Танцувай си
3. В краен случай използвай котва..
4. Заговаряй нон стоп, квото и да става
Ама как мамка му като ми е тъпо и грам неща да си мисля за момичета. Но знаех, че ако искам да се махна от моментното ми състояние, трябва да направя всичко възможно... все пак съм на работа и хората няма да ме търпят унил и депресиран. HELL YEAH... Нали знаете чувството като ви дойде стейта и нещо ви надъха максимално ! Е, аз го изпитах в същия тоя момент.
Първи сет ? Няква шибана рускиня, давам и петица като ранк, не беше кой-знае-кво, ама като за загрявка е еееекстра. ( Съвет ? за първи сет пробвате с нещо дето няма да ви отреже и е ниско рангово ) Стоя и странично и си танцувам, като я погледнах реших, че няма никъв смисъл да говоря, за това с ръката я извиках и тя дойде. Всичко си вървеше като по вода. Първа песен ? леко кино, втора песен ? вече я поглеждаш в очите и я дърпаш от време на време към себе си. Трета песен ? пробваш за целувка. Междувременно я питах как се казва... ама ебахти гадния шум и нищо не можах да чуя. Ама дреме ми, за няква загрявка ще се хабя да я питам пак... ай без ! И така нищо не стана с нея. Пробвах да я дръпна за целувка, гледах я в очите, бла-бла. Ама си замина ? не ме ебе.
Втори сет ? Група от 5 германки и двама тъпаци.
Гледам ги аз и се чудя директен или индиректен апроуч. Тръгнах към тях...
Тап-тап, както казва Джефи, по рамото !
Хелоу, уатс ъп. Летс Денс
Германка 1 към Германка 2: Тоя иска да танцува с нас
Германка 1 към мен: Еми ние си танцуваме заедно с моята приятелка.
Аз:  Значи ще танцувате заедно с мен. И директно им влизам както са се хванали за ръце между тях.
Дръпнаха се нещо и едната си замина. Явно съм бил 154-тия за тая вечер дето се опитва да ги заговаря. Ама нищо, все пак едната остана. Докато си говоря с нея мятам и някой друг коментар. Питам я от къде е, бла бла... нали знаете от ония тъпите въпроси, като гледам и някоя смешка да вкарам. Заговорих и момчетата като им казах, че имат за приятелки ? лесбийки. Пръснаха се да се смеят. Запознах се и с тях... ама нищо интересно. Пожелах им приятна вечер и си заминах. Обикалям аз... вече стана 3 a.m и все още нищо ново под слънцето, или по-скоро под покрива на дискотеката. Танцувам си и изведнъж две симпатични млади парчета. И двете седмички ? едната хубаво тяло, но леко грозничка, а другата супер якото лице и леко пълничка. Тъкмо преди да ги заговоря гледам някви шибани черни араби дойдоха при тях... Гледам и си мисля: Ей сега съм ви ги взел. Не ми пука !!!
Smile ? ON !
Гледам пълничката, като и вкарах секси погледа и я извиках да танцуваме. И тя се усмихна и така започна всичко. Е нямате си и на представа на единия пич колко тъпо му стана, като разбра че му взех мацката. Оле, е нямаше право. Тъжно му стана, ама все пак аз съм професионалист ! Може да му служи за няква утеха и оправдание.
Me: Hello 
She: Hey
Me: My name is Ivo, what?s yours
She: Виктория, ама ми говори на български
Аз: Опа.. помислих те за англичанка ( Беше руса със сини очи, всъщност не съм сигурен кви очи имаше, но циците и бяха огромниии )
Тя: Хаха наистина ли, откъде си ти ? ( Да знаете, момиче почне ли да ви задава въпроси... ITS ON )
Аз: Еми от Варна съм, но работя сега тук. А ти ?
Тя: От Русе, но след няколко дни заминавам за Гърция на почивка ( Квалификация ! )
Аз: Ооо супер, а тук какво правиш ?
Тя: Еми бачках в една дискотека, ама вчера напуснах ( Смее се )
Така де... тръгна разговора, даде още няколко сигнали, че ме харесва. Разказах и как германките са ми казали, че са обратни, а тя се смее.
Аз: Що се смееш
Тя: Еми и ние с моята приятелка казваме че сме лесбийки
Аз: Е на мен защо не ми каза така ?
Тя: Еми щото си готин
ОУ ДА !!!
Накарах ги да излезем навън, като междувременно на тая нейната приятелка поне 10 педали се пробваха да я зарибяват... Много беше смешно, ама по-скоро трагично. Съжалявам момичетата... толкова са малко момчетата дето могат да свалят, а даже повечето са се събрали в тоя форум.
Излязохме, взех и номера.... НО, мамка му как се казваше. С приятелчетата се бяхме разделили, всеки да апроучва сам и съвсем случайно виждам единия и го помолих да дойде да се запознае с тях, за да чуя пак името на мойта !
Поговорих си малко с тях. Кой от къде е, кво ще учи ? почнах с рапорта.
Следващата сцена се развиваше в диското като танцуваме отново заедно. Вървеше си всичко плавно, и реших да пробвам за целувка. Знаех, че ще стане. Малко пуш-пул. Показахме на мацката секси танците ми. Ескалирах и хоп ! Вече се насочвах към целувката. Тя се дръпна и ми каза на ухото:
- Е какво ще стане сега, ако се целунем !
- Нищо няма да стане. Просто ей така
Целунахме се... (но мамка му, тя не целува като нея ;((( И все си мисля, че никоя няма да може да я замести бившата ми приятелка... Шит хепънс)
Нямах представа какво има предвид под това какво може да стане... Секс, връзка Ъ??
Нощта продължи още час и нещо и тръгнахме. Естествено преди всичко аз съм нормално момче и я изпратих до квартирата на някакъв приятел на приятелката и. По пътя видяхме една котка и я питам дали обича животните и тя каза да... много  Харесвам момичета, който обичат животните.
И изведнъж някви тъпаци почнаха да се бият. Другото момиче вика ? много обичам да гледам сеир...  WTF. Викам на мойта ? аз изобщо пък не харесвам бойща. Насилието е ужасно нещо.
Тя: Да, съгласна съм с теб
Гледам я аз 10 секунди....
Аз: Ти си зодия Везни.
Тя: ДА, как позна ! ( Просто усещане, нямам идея как познах )
Аз: И аз съм Везни, май е заради това. Приличаме си 
Тя към приятелката си: Той позна, че съм Везни.
Ох-Ах... честно не знам как стана, ама яко ги впечатлих.
Изпратих ги до тях, като последва и целувка и обещание, че ще се обадя.
Е познайте дали се обадих...Хахаха
Не за друго, просто в мислите ми беше друго момиче и нямах желание да давам напразни обещания на никого !!!
Вече беше 5 сутринта и Слънцето скоро щеше да изгрее. А аз си мислех дали всичко си струваше, защото пред човек винаги има избор. Дали да продължиш да живееш с мисълта за изгубената любов или да си намериш нова, по-вдъхновяваща и опияняваща от предната. Дали да излизаш навън и да се целуваш с други момичета, за да забравиш нея или просто да излизаш за да се забавляваш... Дали да съжеляваш, че нещо вече не е част от живота ти , или просто да се радваш, че е било, дори за кратко Намигване В главата ми започна да се върти един ултиматум. Стигна ли прага на вратата трябва да съм решил какво искам. В мен всичко крещеше. Можеш да си я върнеш ! Въпреки че, толкова неща ни спират да бъдем заедно, включително и самото момиче. Но не... с последната крачка реших. Както се казва в песента на ? Limp Bizkit ? Boiler ? , ? What?s done is done. You have to leave it alone and don?t regret it ?. Аз знам какъв съм и няма да позволя нищо повече да ми срива доброто настроение !

- have fun

Активен

Всичко е относително.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2011, 19:54:38 »

На Лазур става сериозна игра. Сега като развалиха басейна, не е същото, ама пак е добре. По-добре от други места, най-малкото защото има и външна част, където спокойно можеш да си говориш, а като временно изчерпиш интересните теми, хайде пак вътре на дансинга.
А и си е голяма дискотека, обекти никога не липсват.

На теб успех, забрави старата и хващай някоя нова.
А пък аз, ако успея да се измъкна и да дойда за една седмица, ще се обадя щом има съфорумци.
Активен
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 230

Профил
« Отговор #2 -: Юли 18, 2011, 22:18:14 »

+Rep брао  зеби бившата приятелка, живей сега, и аз съм везни  :sleepy:
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Юли 20, 2011, 15:55:29 »

Утре или други ден пак ще се ходи насам-натам . Тоя път ще се пробвам за ф клоуз !!  :police:
Активен

Всичко е относително.
whatever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #4 -: Юни 18, 2012, 11:17:56 »

До аоен:
Здравей,
Върнах се в България за няколко седмици и реших да потърся в Гугъл някоя дискотека в Сл.Бряг и този линк изскочи сред първите.Прочетох какво си писал и се регистрирах специално да ти отговоря.Съмнявам се,че ще ми послушаш съвета,но може би някой друг,който е в твоята ситуация ще го прочете и ще си вземе някакъв извод.

Първо бих ти препоръчал да наблегнеш над уроците по български език.Който казва,че пише правописни грешки,защото пише бързо,когато е 7-годишен,не може да напише едно изречение правилно,когато е и на 30.Пишеш във всяко изречение по някоя дума на английски,с което писанията ти преминават от тъжни в трагични.Ако пишеш/говориш на английски,говори/пиши само на английски.

Много е хубаво,че излизаш да се запознаваш с нови хора,до колкото разбирам от разглеждане на форума за няколко минути,коментирате с подробности кой какво е ебал.Мисля,че това е странно и бих ти препоръчал да си намериш приятели,с които не комуникираш единствено чрез клавиатура.

Прочетох още 1-2 теми и положението изглеждаше също толкова трагично.Изглеждате доста заблудени в самооценката си,отнасяте се към момичетата,които срещате като "нискорангови","мръвки","таргети","обекти"... "Втори сет ? Група от 5 германки и двама тъпаци." Какви са тези "сет"-ове,това да не ти е тренировка във фитнеса.2-е момчета от групата ги класифицираш като "тъпаци",без да ги познаваш.Може би,ако гледаше и на тях като хора,следващия път ще има с кой да споделиш интересните моменти от живота си,вместо да пишеш за тях в интернет форум.

Не знам на по колко години сте,но ми изглеждате доста незрели,деца,които се стремят да си го вкарат във възможно най-много дупки.Не става въпрос за това да изживееш прекрасни мигове,да изпиташ силни чувства,да се усмихваш и да успееш да направиш така,че и другия човек да се усмихва.Изглежда ми,че е по-важно за вас да наебете някое момиче за 5 сек.,за да може да разказвате за него на непознати.

Изключително много негативна енергия има в писанията ти,затова те съветвам искрено да ограничиш драстично времето пред компютъра и да намериш дейности,които ти доставят истинско удоволствие и да запълниш по-голяма част от живота си с тях.Продължавай да излизаш и да срещаш нови хора,но опитай следващия път вместо да гледаш на всеки човек,а и дори на самото момиче,като препядствия,които трябва да преодолееш,за да успееш да й го вкараш,погледни на тях като на ХОРА.Погледни на тези около момичето,което харесваш като на потенциални приятели,дай им шанс.Погледни нея като човешко същество,опитай да осъществиш емоционална връзка с нея като мъж с жена,не като робот,прочел някакви фрази на компютъра с жена.Въздействай и така,че да почувства силни емоции и тя самата да те жадува и остави в нея спомени,така че и след 3 години да я срещнеш,да помни нощта прекарана с теб,по пътя за олтара,когато ще се ожени за някой смотаняк с пари,да си мисли какво би могло да стане,ако е била с теб.Ако си на 16-17 години и целта ти е да ебеш възможно най-много,за да си увеличиш "номера",ако гледаш на всички около теб като хора,вместо обекти и когато тя ти каже нещо,слушаш и продължаваш разговора от някоя част от думите й и я накараш да се чувства разбрана,вместо да се чудиш каква реплика от някой сайт да кажеш и да се спичаш,ще бъдеш успешен с жените.

TOO LONG ; DIDN'T READ : Затова няма да успееш в живота,нямаш търпение да се научиш.Един чифт топки също няма да ти се отрази зле.Успех ти желая!
Активен
JT
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 21

Профил
« Отговор #5 -: Юни 18, 2012, 16:56:42 »

Към последния хейтър дето изписа толкова материал по адрес на някого , който въобще не познава , но пък смело си вади изводи от един единствен пост -
Иво е супер интересна личност , въобще не си губи времето мен ако питаш със седене пред клавиатурата , във областта на Пик Ъпа , която регистриралият се явно не разбира има толкова опит и познания , че по-начинаещите като мен има доста какво да научат от него . Отделно аз съм излизал с Иво 2 пъти на Day Game във Варна и ще ти кажа ,че има доста добра успеваемост с повечето random момичета , които заговори и е напълно нормално да възприема по-грозничките като 4-ки , 5-ци и така нататък . Той такива като тях е заговарял стотици и само от опит може да си играе успешно играта с тях .
Относно пък "балъците" - как няма да ги мисли за балъци като той разбира около 20 пъти повече от жени от тях и ги квалифицара като балъци само като им види походката , стойката , държанието , дрехите , отношението към момичетата от тяхната си компания .
Айде моля вън такива хейтъри от тоя форум . Пик Ъп културата в момента си е разпространена из цял свят , да не говорим ,че благодарение на няколко сериала доста висок процент от младите вече са чули за нея . Който не му харесва тоя форум и вратите към незабравими моменти с десетки момичета и жени да си сваля със там триковете на дядо си , баба си и стринка си . Що за човек трябва да си специално да се регистрираш ,че да се правиш на Фройд и по един field report да си вадиш изводи за личност , която не познаваш . Остави Иво , убеден съм ,че не само той , но и 90 % от старите пушки в тоя форум с поне 3-4 години стаж в пик ъпа зад гърба си са в пъти по-интересни от теб !
Активен
Demolition_Hammer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #6 -: Юни 18, 2012, 17:02:10 »

@ whatever

Регистрирал си се и си писал в тема от преди година , само за да наредиш автора ... NICE !!!
Явно водиш интересен живот !  Ухилен
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 463

Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 18, 2012, 20:07:51 »

@ whatever
Добре дошла Готин в мъжки форум.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #8 -: Юни 18, 2012, 23:00:53 »

И въпреки, че критиката е адски зле на новото момиче, има някой моменти, където има полезни съвети, но определено не всички важат за автора на репорта. Нема смисъл да и се граби от репутацията, тъй като едва ли ще влезе повече. Жалко, почнаха да ми липсват озлобените жени, които обаче от време на време имат доста добри включвания.
Активен
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Юни 20, 2012, 04:01:21 »

До whatever:
Съмнявам се да влезеш някога пак, но да ти отговоря на така дългото писание. Първо ти благодаря за съветите и за отделеното време. Мисля, че българският ми е на прилично ниво и нямам нужда от уроци. На мен така ми харесва да говоря и да пиша и ще продължа да го правя.

Прочетох още 1-2 теми и положението изглеждаше също толкова трагично.Изглеждате доста заблудени в самооценката си,отнасяте се към момичетата,които срещате като "нискорангови","мръвки","таргети","обекти"... "Втори сет ? Група от 5 германки и двама тъпаци." Какви са тези "сет"-ове,това да не ти е тренировка във фитнеса.2-е момчета от групата ги класифицираш като "тъпаци",без да ги познаваш.Може би,ако гледаше и на тях като хора,следващия път ще има с кой да споделиш интересните моменти от живота си,вместо да пишеш за тях в интернет форум.

За твое огромно съжаление, не си се запознал добре с пикъп, така че коментара ти е ирелевантен.За самооценката nи нямам и на идея откъде извади такива доводи. Това, че те дразни самата мисъл, как аз определям хората си е лично твой проблем. На мен не ми пука. В случая аз не съм видял интересни хора, за това така и съм ги определил. Иначе хубаво сравнение си направил - като тренировка във фитнеса е. Двете момчета си бяха точно тъпаци. Предполагам и ти си виждал такива и можеш да ги разпознаваш сравнително бързо. Имам с кого да споделям интересните си истории, ти недей да се притесняваш. И е доста глупаво да си правиш заключение, че нямам приятели и пиша само и единствено в този " интернет форум ".

Много е хубаво,че излизаш да се запознаваш с нови хора,до колкото разбирам от разглеждане на форума за няколко минути,коментирате с подробности кой какво е ебал.Мисля,че това е странно и бих ти препоръчал да си намериш приятели,с които не комуникираш единствено чрез клавиатура.

Наистина е хубаво да се запознаваш с нови хора. Сам написа, че си видял какво има във форума за няколко минути, така че коментара ти пак ще бъде игнориран. Айнщайн го е казал: " Condemnation without investigation is the height of ignorance "
Форумът е много повече от това, което ти си видял. Тъжно е да си мислиш, че тук си говорим само кой какво е ебал, но ми е интересно с твоите приятели не си ли споделяте такива неща, че му слагаш етикет "странно" ?

Не знам на по колко години сте,но ми изглеждате доста незрели,деца,които се стремят да си го вкарат във възможно най-много дупки.Не става въпрос за това да изживееш прекрасни мигове,да изпиташ силни чувства,да се усмихваш и да успееш да направиш така,че и другия човек да се усмихва.Изглежда ми,че е по-важно за вас да наебете някое момиче за 5 сек.,за да може да разказвате за него на непознати.

Отново грешна представа. Но знай, че медалът има две страни, така както за теб това, което ние правим може да изглежда, че единствената ни цел е бройката и след това да се хвалим, така и съществува другата страна- точно тази, която ти споменаваш. Лично за мен пикъп е изкуство и ако успея да спя с някое момиче, то непременно тя ще е имала страхотни преживявания преди този етап и заедно ще сме изпитали горе споменатите неща.

Изключително много негативна енергия има в писанията ти,затова те съветвам искрено да ограничиш драстично времето пред компютъра и да намериш дейности,които ти доставят истинско удоволствие и да запълниш по-голяма част от живота си с тях.

Няма МНОГО негативна енергия. Преувеличаваш. Но съм съгласен, че има. Спомням си и деня, когато излизах и писах репорта. Та, точно тогава имах сериозна нужда от храна. Нещо да ми нахрани нараненото его и честно казано си го намерих.
Гадно ми беше и исках да си изкарам това, което беше вътре в мен. И когато изляза на дискотека и си позлобея се оправям.
Всичката тази негативна енергия, която ти споменаваш изчезва.Сякаш изтича от мен и се чувствам добре.

Въздействай и така,че да почувства силни емоции и тя самата да те жадува и остави в нея спомени,така че и след 3 години да я срещнеш,да помни нощта прекарана с теб,по пътя за олтара,когато ще се ожени за някой смотаняк с пари,да си мисли какво би могло да стане,ако е била с теб.

Честно, започвам да се съмнявам, че си мъж. Явно или не си се разочаровал от жените достатъчно, или нямаш опит. Какви са тия глупости. Защо трябва да ми пука за момиче, което искам само да спя с него и съответно тя да иска същото от мен? Бъркаш понятията. Ако тръгне момичето да се чуди какво щяло да стане, ако е била с мен, тогава навлизат емоциите в цялата картинка, а аз до този период нямам желание да стигам. И нека да си представим, че е по пътя към олтара. И сам се сещаш с кого първи ще изневери, като и писне с нейния. Просто твоята гледна точка и моята нямат допирателни и съответно това, което за мен е правилно ще е различно от това, което е за теб.

TOO LONG ; DIDN'T READ : Затова няма да успееш в живота,нямаш търпение да се научиш.Един чифт топки също няма да ти се отрази зле.Успех ти желая!

Върха на сладоледа. И все пак виждам, че не си по-различен от мен. Явно нещо ти е било криво и си имал негативна енергия в себе си, че така ме нареждаш. Храни си егото, като тъпчеш, но от едното ми ухо минава през другото. Дано си се почувствал по-добре. И на теб ти желая успех!

Активен

Всичко е относително.
whatever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Юни 20, 2012, 18:18:28 »

Правите се на американци,но не смея да превключа на английски,че виждам дори българският ви затруднява за жалост.Въпреки че не познавам никой от форума ви гарантирам,че съм повече мъж,от колкото 99% от вас ще бъдат някога през живота си и съм забравил повече неща,от колкото ще научите.

Искам да се извиня искрено на всички,че предното ми съобщение беше дълго половин страница,не знаех,че не сте чели книга през живота си и най-дългото нещо,което помните да сте чели е описанието на порно филм.Моля да бъда извинен и,че не написах колко години "стаж в пик Ъпа" имам,списък с книги,техники,тактики и хипнози,с които съм запознат,списък на места,където съм бил,пълен списък с постижения и 34 подробни "истории и репорти за успешни и неуспешни" свалки,с които да добия "street cred" във форума.

Истината е,че съм срещал случайно,чрез общи познати по дискотеките не малко "гуру-та" и че това са хора,които са били странни и помагат на други,които са още по-странни срещу скромно заплащане от 2-3к$,в което няма нищо лошо.Това беше и причината да напиша по-горното мнение.Повечето от тези "гуру-та" си бяха доста странни и когато ги срещнах,някои си се справяха доста добре,но това не е някакво ниво,което аз не съм достигнал и което и много други не са достигнали,колкото и да се опитват да ви убеждават в обратното.Всъщност цялата "self-help" индустрия е базирана на не повече от 10-20 книги, които са "преработени" в "ексклузивни","живото-преобразуващи" нови книги за по 1000$,програми и семинари за по 5-10к$.Мнооого американци хвърлят по 50к на година по програми,Ганя предполагам си ги тегли от торент сайтовете и си мисли,че сега притежава силата - най-новият продукт на Тони Робинс,който е на стойност 3454$ и въобще не е точно същият като предния от преди 2 години.

Определено не твърдя,че съветите на някои от тези хора не са много добри и не са променили в положителен аспект живота на някой.Но те имат финансов интерес от това един техен клиент да продължава да се върти около програмите им,във вечно търсене на "достигане до следващото ниво",за което разбира се новата програма ще ти помогне срещу само 2325$ за 2 дни.

aoen,Нео,аз съм Морфиъс.Първата матрица е живота на неориентирана шматка.Да речем,че си излязъл от нея.Опитах се да ти помогна да дръпнеш кабела на втората матрица,не съм те критикувал само,а смятам,че ти дадох стойностни съвети,които всеки,които има някакъв солиден опит с жените би ги разбрал и оценил.Накратко-посъветвах те да гледаш на хората като на хора и независимо дали искаш да наебеш някоя пичка за 2 часа или искаш да е част от живота ти,трябва да се "свържеш" с нея емоционално като мъж с жена и естествено физически.Ако и покажеш,че си мъж,благодарение на който ще струи като фонтан и в някои случаи,че ще се чувства сигурна около теб,ще ебеш винаги независимо дали си я срещнал преди половин час,или е във връзка с някой.

За жалост "от едното ухо излиза,от другото излиза" и ще имаш още няколко години да "трупаш стаж в пик Ъпа" и да се учиш от гуру-та преди да ебеш редовно.

До г-н Срутване_Чук,животът ми е доста интересен,благодаря.Обяснил съм в първия ред как стигнах до този сайт.Регистрирах се единствено,за да му пиша на човека,както споменах,може би някой друг ще прочете 1 ден какво съм писал и ще си направи някакъв извод.Не виждам нищо лошо.Както,ако видя някое бедно дете да иска помощ,най-вероятно ще му помогна.То дали ще си купи бира или храна,която ще сподели с друг е негово решение.Това е навик,който ще го отведе до различни места в живота.

Да се върна на причината,заради която влязох.Някой,ако може да препоръча преди петък някоя дискотека/бар в Сл.бряг,където пускат ел.музика,или ако няма още работещи каквото и да е.
Активен
Demolition_Hammer
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #11 -: Юни 20, 2012, 22:28:49 »

Щом си по "ел.музиката", значи ''Мания" е твоето място . Откриха я преди повече от месец ...
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Юни 21, 2012, 18:05:34 »

@whatever - на Слънчев Бряг има сериозна игра. Ако искаш техно/хаус можеш да пробваш наистина Мания, освен дискотеката има и бийч бар Мания срещу хотел Глобус на плажа - пускат здраво електронна музика.
Другия ти вариант е на Какао, зависи къде спиш и кое ти е по-близо.
Всичко вече е пълно, но по-пълни са заведенията, където ходят чужденци. Българите ходят по-късно на море и техните таргет заведения засега се пълнят само уикендите.
Ако пък искаш да дърпаш мацки без значение от музиката, пускаш се по алеята, която отива от Кубан към плажа и правип кръгчета докато дръпнеш нещо или от улицата, или от някой от многото барове там. Там е стъргалото.

П.С. И зарежи това общуване от типа:
Цитат
когато тя ти каже нещо,слушаш и продължаваш разговора от някоя част от думите й и я накараш да се чувства разбрана
То си има място в играта, но не и на Слънчев Бряг, където мацките са пияни, шумни, и разпищолени. Там играта ти е да изглеждаш добре, да си отворен, да харчиш някой лев, да танцуваш добре, и (много важно!) да си подсигурил добра логистика!
Активен
whatever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Юни 22, 2012, 11:54:03 »

@whatever - на Слънчев Бряг има сериозна игра. Ако искаш техно/хаус можеш да пробваш наистина Мания, освен дискотеката има и бийч бар Мания срещу хотел Глобус на плажа - пускат здраво електронна музика.
Другия ти вариант е на Какао, зависи къде спиш и кое ти е по-близо.
Всичко вече е пълно, но по-пълни са заведенията, където ходят чужденци. Българите ходят по-късно на море и техните таргет заведения засега се пълнят само уикендите.
Ако пък искаш да дърпаш мацки без значение от музиката, пускаш се по алеята, която отива от Кубан към плажа и правип кръгчета докато дръпнеш нещо или от улицата, или от някой от многото барове там. Там е стъргалото.

Като места гледам почти нищо не се е променило.Може би някъде до централната улица,която отива към Кубан ще бъдем.За през деня някакви препоръки?Какао до колкото помня през деня имаше доста хора,през нощта,ако няма голямо парти и отидем 5 човека,сме повече от персонала+всички други клиенти заедно.Иначе препоръчвам на всички,които са в Сл.Бряг август да отидат на Hawtin и Dubfire задължително.Бийч бар Мания не знам сега как е,последно преди 2-3 години съм ходил,не повече от 10 човека имаше там вечерта.В Мания като бях по-малък съм ходил няколко пъти,но гледам че line up-a юни месец е ташак голям.Затова заеби музиката,да гоним пички по-добре.

От Русия,Украйна и другите изт.европейски държави къде най-често ги срещате?(като части от курорта/плажа/заведения)Помня една дискотека Викинг,там имаше много скандинавки,на централната улица покрай Кубан и баровете на първия и втория етаж вляво посока на плажа имаше главно от западна Европа доста лесни пички.От Израел също имаше много момичета около еврейските хотели,но не съм стигал до ебане с никоя и съм чувал,че поне в Израел като са,гледали внимателно преди секс дали си обрязан.Не знам как е като са на почивка.Някой,ако има опит,нека сподели.(Експеримент:Ако не се съмнявате,че има някакви болести и разбира се,ако не очаквате да я видите повече,следващия път свалете презерватива точно преди да й го вкарате.В 100% от случаите няма да разбере! Намигване )  

П.С. И зарежи това общуване от типа:
Цитат
когато тя ти каже нещо,слушаш и продължаваш разговора от някоя част от думите й и я накараш да се чувства разбрана
То си има място в играта, но не и на Слънчев Бряг, където мацките са пияни, шумни, и разпищолени. Там играта ти е да изглеждаш добре, да си отворен, да харчиш някой лев, да танцуваш добре, и (много важно!) да си подсигурил добра логистика!В кои дискотеки няма проблем да ебеш вътре?На плажа е изключено,освен ако не си с кола и не отидете на някой плаж на север от Сл.Бряг,който е пуст през нощта.Не знам сега как е положението,но преди улицата край плажа беше пълна с крадци,циганки курви и някой и друг мургав p.i.m.p. Най-добре си е обратно в твоя хотел за по-сигурно или нейният ако предложи/настоява
Съгласен съм напълно,имах предвид по принцип отношението към една жена.А дори и в най-лудите дискотеки и места по света съм срещал момичета,с които съм провеждал доста приятен разговор и съм отбелязвал на края на вечерта.Разбира се,ако тя е леко/много пияна или начертана,работи по-агресивен и доминиращ стил,може преди да я целунеш или след като я подмокриш да забавиш няколко пъти темпото и няма да има проблеми.

Някои последни съвети,ако може да даде по въпросите горе,ако работят ще се налага задължително да ви издирвам с каса бира в ръка да черпя Усмивчица

EDIT: Благодаря за всички препоръки до сега,има ли някъде информация за плажове,барове,дискотеки във Варна през лятото?В Гугъл нищо смислено не откривам...
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Юни 22, 2012, 12:32:47 »

Прав си, не се е променило толкова много.
Викинга още си го има, но там са скандинавки (ще ги познаете по това, че носят къси поли с клин отдолу, ВТФ?) и ми се виждат тантурести.
Аз обикновено почвам от двата високите бара, след това правя Амиго или Селект (от тази година пак го има, срещу Викинг е) където има мъжко шоу Максимус, защото то обикновено събира доста женска аудитория и стават хорни.
След това - Лазур или с колата към Какао. И на Гранд (Мултиплейс) съм имал спорадични успехи. Но там се пълни и с разни италианци и тези евреи, които си видял и ти. За съжаление не са само еврейки, а има и много мъжкари чифути, и са големи кучета, дърпат всички мацки наред.

Както казах, логистиката ти е може би най-важния фактор. Като пийнете и потанцувате и излезете "да се поразходите" - ако хотелът ти е близо, можеш да водиш там, но ако е на другия край на курорта или пък искаш да я качиш в кола - забрави. Не помня да съм качвал чужденка в кола от същата вечер - те още от самолета ги надъхват да се пазят от местните бандити и изнасилвачи.

Във Варна също има сериозна игра, за съжаление от 2-3 години не съм ходил и не знам кое е актуално. Преди беше лесно - хващаш крайбрежната под Морската Градина, там са няколко дискотеки една след друга, гледаш къде има живот и влизаш там. Предполагам, още е така. А на Златните играта беше на ПР, Ароганс, преди това на Амазония (да не ми се смее някой от младежите колко съм стар, че нея май от 10 години я няма, но едно време там беше може би най-голямата концентрация на рускини, която съм срещал).
Айде успех!

Активен
Страници: [1] 2 3
  Изпечатай  

Отиди на: