Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 01:48:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Май беше БИ.  (Прочетена 2472 пъти)
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« -: Септември 09, 2012, 13:15:51 »

Ставам аз в 4 , 4 и нещо на обяд,с думтяща глава като 3 годишна развалена пералня, отивам към тоалетната залитайки.Душ,миене,обличане,сране,ядене на бързо, докато стане 6.30-7 (време да ходя на работа).Отиваме има малко време докато шефа дойде(не ,че като дойде променя нещо той се напиваше по-зле от мен).Говори разни работи 30 минути и после ни казва районите за тази вечер.АЗ зеленяк на една седмица ме слагат с още двама зелени на ,които им е пръв ден.Отиваме и почваме работа(работех PR работата ми беше да отварям сетове няколко часа и да  ги надъхвам да ходят на дискотека,работа мечта).

Отиваме пред някакъв хотел с кръгъл басейн отпред,мисля си как вскеки път като го видя ми се иска да се изпикая вътре ,но имаше охрана а неискам да млатят за едно пикаене.Там две промотърки на близкия бар.Едната мязаше на Сара Джесика Паркър (чифтокопитното)а уж трябва да привлича клиенти,другата по-биваше давам и 6,512312091237123819281312389v2110231,14 ,но имаше излъчване (определено небяха големи цици).Ем запознахме се (немога да си спомня точния разговор ,но сигорно е бил)
  Аз-здрасти искаш ли да правим секс?
  тя-да!

КРАй

Наистина немога да си спомня точни разговор,но бяха общи неща,гледах да си върша работата не да се занимавам тях.Баси утре няма те да ми платят квартират нито да ми купят сливенска баничка от баничарницата под хотел Свежест.По едно време мина джипа със танцьорки на една от конкорентните дискотеки.Минава и едната от танциорките ми дава ХАЙ ФАЙВ мисля си, оо да баси готиния съм(сигорно го прави със всички ,които и казват здрасти) а на мен ми харесваше как си клати задника с бийта така ,че всичко е ок.
Малката промоутърка взе ,че ме хареса по едно време почна ме прегръща и да ми се търка като крава в стълб.Докато се усетим то станало 00:30 свършваме работа,много слабо днес а делим и на 3 поне за баничка ще има.Тръгваме си и тя ми казва за някво PR парти утре вечер всички пиари,промоутъри...и тн ще ли да бъдат там.Мисля си ще ида, там сигорно ще е Ерика(чернокоса шведка със тънка азиатска семейна линия).Предния път не мина много добре с нея, аз питам как се казва тя ми казва Ерика , аз аха като ерекция,тя ме погледна странно и аз си тръгнах .

Вечерта рутина.Отваряхме ли сетове отваряхме,напихме ли се ?..напихме се.Бъркахме ли под фустите на момичета ..не, не сме чак толкова зле.А майко какви украинки,рускини ,но на първо място са украинките(най-много ме е яд за Алйона ,снощи я сънувах).На другия ден пак рутина след работа отиваме в дискотека.

Там колегите се надъхали затова парти.Ем ще отиваме .Ицката  щял да прави тройка ,успех ако ти станат много давай насам.Отидохме и кво да вида най-готиното хипер яко мегагигабили парти 20 човека стоят и си говорят на кея от които 10 познавам,другите 10 ,5 са момчета,от 5те момичета 3 са грозни а другите 2 заети ама така е с яките партита.Поне дребосъка от бара беше там (не е по висока от 1,62-3) идва и ме прегръща.
АЗ - По-полека ще ме счупиш
Аз - Хайде надолу по-кея.
тя- Какво ще правим там ?(смятам да те убия а след това изнасиля ,от там по лесно ще се оттърва от трупа)
Аз- Там е по - спокойно.

Погледахме малко вълни,звезди,пикаещи пияници във водата ,все романтични неща.
Облягам я на парапета и тръгвам да я целувам,дърпа се ,викам и я ела тука и пак тръгвам да я целувам.Предаде се ,целувахме се малко .
Незнам само как имаше толкова голяма уста .

Тя -Никога несъм предполагала ,че ще дойда в Слънчев Бряг и ще се целувам с българаин,,
аз - трябвало  е да го предвидиш.
Тя - Ще запомня Лазур с теб.
аз -Да и аз

Водя я към шезлонгите на плажа .
-Виж ги.(и сочи към някакви вече налазили се чужденци((късметлии,с леко чуство на завист)).Аз никога небих го направила.
Да знаеш ,че няма да правя секс с теб тази вечер.
-Да сутрин ще е по-приятно.
 Отиваме и лягам а тя върху мен.Целуваме се ,натискаме се ама само секс не правим(тъпа работа,поне си стоплих рацете в гащичките и).Идват още една една двойка и сядат на съседния шезлонг.След две минути се надигам да видя как се справя пича . Е честито гуд джоб.А аз вече 20 минути на лигавене стоя.

След 10тина минути милувки под озареното небе от звезди и нощтните светлини на курорта ,наслаждавайки се на шума от морските вълни.Чувам групичка пияни гермацни ,които идват от близкия бар.Засили се точно към нас .
АЗ - ЕЙ гайс гет аут оф хиър ,уи ар хевинг секс.
Те взеха ,че дойдоха да ми дават хай-файф.След което се махнаха,разбрани хора.
Тя-Ще си отивам в квартирата искаш ли да дойдеш с мен.   
Аз-Ей сега само да си почина малко.

Отидохме...

На сутринта аз си отидох.
Активен

"When you get sad,stop being sad and be awesome  instead."
                   - Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 137

Истината е това, което на повечето не им понася.

Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2012, 13:41:41 »

Браво на тебе! По принцип пътят към постигането на нещо е най-хубавата част от цялото пътуването, а не крайната дестинация, поне за мен е така де. Усмивчица И не мога да кажа, че е паднала голяма игра, като се има предвид, че си влязъл в сексуален контакт с момиче, което си познавал на Слънчев бряг, доколкото разбрах то това, което прочетох.  Готин
Активен

Cera flava.
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2012, 15:20:21 »

Браво на тебе! По принцип пътят към постигането на нещо е най-хубавата част от цялото пътуването, а не крайната дестинация, поне за мен е така де. Усмивчица И не мога да кажа, че е паднала голяма игра, като се има предвид, че си влязъл в сексуален контакт с момиче, което си познавал на Слънчев бряг, доколкото разбрах то това, което прочетох.  Готин
ММ запознах се с нея на единия ден и на другия влязох във нея .
Активен

- Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 09, 2012, 15:37:47 »

Похвално, наистина. Ако това е нещото, което е осмислило живота ти, честито, щото поне на мене така ми звучи. По-скоро като похвала, възгордяване, но това е признак на нещо, което няма да казвам, че да не се почувстваш обиден.  Намигване
Активен

Cera flava.
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 09, 2012, 16:04:00 »

Похвално, наистина. Ако това е нещото, което е осмислило живота ти, честито, щото поне на мене така ми звучи. По-скоро като похвала, възгордяване, но това е признак на нещо, което няма да казвам, че да не се почувстваш обиден.  Намигване
Така е! Една безсънна нощ ,лежах в леглото и се въртях ,нещо имаше .Глождеше ме отвътре,странно неприятно чувство.Не знаех какво .Ден след ден то ставаше по-силно ,по-неприятно и по -объркващо.Продължи седмица и 3 дни бях изгубил желание да живея,бях развалина,и тогава проумях "Аз нямам смисъл да живея" казвайки го тихо на глас.Всичко вече беше пред очите ми.
Трябва да правя секс с момиче и да се похваля в пик-ъп форума а ако Girls_make_me_horny коментира получавам два бонус смисъла .Това е! Вече имам смисъл да живея!

Ако се огледаш по-внимателно ,ще ти стане ясно ,че разделът във форума " Истории и репорти за успешни и неуспешни свалки" се пише за успешни и неуспешни свалки ако ме разбираш.Може и ти да опиташ и без да се хвалиш . Намигване
Активен

- Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Girls_make_me_horny
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 09, 2012, 16:20:50 »

Дам, безсмислено е да споря с теб, поне не и за нещо толкова дребно. Да видим другите какво мислят, а за мен не бери грижа.
Активен

Cera flava.
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 479

Профил WWW
« Отговор #6 -: Септември 09, 2012, 21:51:39 »

След обнадеждаващите очаквания поставени от заглавието, тази история изобщо не струва за хвалене.   
не знам защо, така се заблуждавам ли, хвалебствено би било, ако ви завари колежката двамата под душа и да не се притесните ни най-малко.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Цитат на: Ray Dalio
Да бъдеш успешен има повече общо с това, да знаеш какво да направиш с незнанието си.
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #7 -: Септември 10, 2012, 10:07:48 »

И аз не разбрах заглавието за какво беше, иначе браво за свалката, +реп, и историята ми беше забавна, малко в стила на мен-ъ-уор :-)
Поздрави!
Активен
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Септември 10, 2012, 10:33:55 »

И аз не разбрах заглавието за какво беше, иначе браво за свалката, +реп, и историята ми беше забавна, малко в стила на мен-ъ-уор :-)
Поздрави!

Хах,заглавие то е такова ,защото в последния момент ми изръси:
-Досега несъм правила секс с момче !

Но историята ми се стори в завършен вид и не знаех как да го вмъкна.

След обнадеждаващите очаквания поставени от заглавието, тази история изобщо не струва за хвалене.   
не знам защо, така се заблуждавам ли, хвалебствено би било, ако ви завари колежката двамата под душа и да не се притесните ни най-малко.

Усещам някаква конспирация.Даже се замислих дали не те познавам и да съм ти разказвал пълния вариант на историята предварително.Истината е ,че заварване от колежката под душа имаше.Притеснение имаше ,но не от моя страна(вече се бях изкъпал) Усмивчица.
Активен

- Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: