Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 00:02:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Топъл неуспешен репорт от няколко часа.  (Прочетена 4321 пъти)
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« -: Септември 07, 2012, 17:25:54 »

Ето един репорт, където се изнервих на някакъв дебел гном.  Ухилен

Значи историйката е такава. Вървя си аз по уличката и гледам 2 мацки стоят прави, говорят си нещо помежду си и решавам да ги заговоря. Заговарям ги почти безпроблемно с "как сте момичета" и се запознавам набързо с тях.

Разбрах, че са братовчетки и са нови в града. Момичето "а" ми спомена, че момичето "б" мрази този град и почнах да я бъзикам, че е хейтър. Както и да е разговора течеше добре, но изведнъж от някъде изникна малко грозновато дебело момиче, която явно им е приятелка и я чакаха така на улицата.

Изведнъж супер неочаквано ми каза: "и ти ли си поредния сваляч, който се опитва да забие нещо"

Изгледах я странно за миг и си продължих разговора, но не, за тоя гном нямаше спирачки, продължаваше да досажда и да се опитва да разваля играта ми, като повтаряше "стига се опитва да ги сваляш". Аз всеки път отговарях с нещо различно и веднага сменях темата, като гледам малко да я включа в разговора поне да не ми разваля играта.

АМА НЕ, тоя гном беше се решил, че няма да взимам номер на таргета, както и да е накрая не издържах и ... изредих всички негативни качества, които забелязах.

Мацките ме гледаха шокирано, аз се измях леко и си тръгнах, но също така бях ядосан, как може да има такива индивиди.

Все пак пиша тоя репорт, малко да се отърва от гнева. Интересно ми е имали ли сте вие подобни ситуации и как сте действали, защото аз очевидно не се справих подобаващо. Особенно се дразня на дебеланите със самочувствие, а най-много на това, че дори да ги поздравя с песента "свали няколко кила" няма да разберат...  Ухилен
Активен

sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« Отговор #1 -: Септември 07, 2012, 18:42:07 »

Би трябвало да знаеш,че когато играеш редовно винаги ще има някой който ще се опитва да те кок-блокне (дали ще е някой завиждащ младеж или "приятелка" на таргета).В твоя случай е била завиждаща приятелка,няма да коментирам вида и-това няма никакво значение.Нормално е да завижда на приятелките си,защото ти ги сваляш и други мъже също,а тя най-вероятно често не е забелязвана.
  По важното е защо си допуснал да ти развали играта?Не опита ли да и направиш комплимент, да прекспонираш забележките и в шеговит и забавен вид.Примерно почваш да я бъзикаш,че пази приятелките си твърде много от готин пич като теб,че ревнува.Ако си добър в шегите задължително я разсмей.Бързо ще забрави какво е искала да направи.В конкретният случай един добър уинг би ти помогнал като разсейва момичето,но тъй като си нямал е трябвало да се отделиш повече внимание към блокърката,защото когато обръщаш повече внимание на по-нискоранговата приятелка,това ще накара хубавичките да се борят за теб.Все пак не искаш да си толкова лесен,нали? Плезещ се
  По-важното в случая е,че някакво непознато момиче е успяла да те разконцентрира,да те ядоса.Фреймът ти не е устоял на нейните амогвания и е рухнал след няколко атаки.Поддържането на силен фрейм във всякакви ситуации е гаранция за успешна игра. Намигване В началото на сета си бил готиния пич за таргета,но след като си реагирал кофти,на предизвикванията на блокърката,ранга ти е паднал значително.Успял си със шега да излезеш от ситуацията,но е било късно.Друг път при подобна ситуация може да пробваш да я запознаеш с някое непознато момче,ако нямаш уинг с теб и не ти се занимава да я опознаваш с цел намаляване на амогванията и.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 328

Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2012, 18:59:24 »

Ухилен Грешиш,Beact. Няма да анализирам ситуацията,че да не ставам досадна с мненията си. Но,дебелото момиче няма самочувствие,не бъркай това с комплекси.А следствията от тях са ясни-раздразнение,злоба,завист и напълно фалшива,съвсем умишлено преекспонирана демонстрация на смелост,заблуждаваща увереност и ...накрая,като резултат дори и простотия.Държала се е като простачка. Тя не е опасна,нито пък сложна за преодоляване.Лесно би могъл,ако си знаел как дори да я превърнеш в твой съюзник.Дори и пасивен такъв.И това е вариант.Защо не?!
Самочувствието е камуфлаж тук.Научи се просто да го разграничаваш, разпознаваш.Дори би могъл ловко да го използваш,като благодатен, /неблагоразумно подарен ти  от самата нея/материал за основа на виртуозна стратегия.Да го обърнеш срещу нея самата и да я блокираш.При това дори много любезно,елегантно,с финес.На чара на който пък,другите двете надали биха могли да устоят.Ти просто не си знаел как.
Ако знаеше,щеше да натрупаш хитро и умно,доста на брой точки и по отношение на трите заедно и поотделно.Съвсем без да се налага да се държиш нито грубо,нито просташки в отговор на нейната нелюбезност,това е меко казано,/нали е жена все пак/хайде да не съм груба...Така съвсем не си демонстрирал надмощие и ранг,нито увереност и сила да се справиш със ситуацията. Точно обратното. Показал си безсилието и гнева си.Изпуснал си си нервите, приятелю.А най вече това не е трябвало да правиш.В подобни случаи, преди всичко се овладей. Когато си нестабилен и нервен, обикновено и най елементарните жени срещу теб го усещат.Те всички,дори и най глупавите от тях имат за това нюх и безпогрешна природна даденост,дарба за индикация. Вярвай ми,надушват подобни състояния в които изпадат мъжете. Надушват ги като мирис на гнило,на мърша.
Работи върху самообладание и интуиция.Научи мисълта си да е бърза, а реакциите ти умни,ловки и безпощадно прецизни.И тук игнора,който си използвал за защита,не е решението.По скоро е грешка.Не се защитавай,а се изправи срещу проблема и атаките,но много лукаво и хитро,повтарям с премерена любезност и неразбиваема стратегия.Научи се да намираш най хитрия и необичаен подход.Позицията на изненадата, необичайната реакция е чудесно оръжие.Ако трябва,бързо намери и сложи подходящата маска за най добрата и успешна роля.Всички жени,независимо дали са красиви или грозни,слаби или дебели,умни или прости...Всички те си имат слаби места.Вярвай ми.Всяка една ги има,ако и да са  различни.Научи се да ги надушваш пък и ти!Безпощадно.С хъс и с умения на състезателно,ловно куче,при това,Шампион медалист.После....ти остава само да обереш овациите. Усмивчица
Разбира се няма шаблони за всички случаи.Всичко,според конкретните ситуации. Това,надявам се,дори съм сигурна,че ти и без мен добре го знаеш. Намигване
А аз ти пожелавам да си повече в кондиция и много по успешен следващия път при подобен проблем. Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

По някога се опитвам да го играя и "котенце".Случва се.
Но на всички,все Тигрицата в мен се привижда.
Готова за скок.Дива,опасна.И хищна....
И никога нежното ласкаво Котенце.
Но сигурно е,защото носят ми Белезите.
От моите нокти и зъби.Изрязани,издълбани.
За някои-мил спомен.Диви нощи,горещи страсти.
За други обаче-жесток спомен.Белези страшни.
От зъби и нокти,разкъсващи сърцата кървящи.
Едно е сигурно.И когато спрат да болят,
Белезите не се заличават.Те не изчезват.
Невидими даже.Но!Те просто остават.
Затова,няма как с тези спомени-белези,
Тигрицата в мен,някога,някой ден да забравят.
А понякога се опитвам да го играя и "котенце"....
Случва се.Още.Просто вече е много по рядко.
Защото и без това,винаги,все Тигрицата в мен виждат....

by Antonina  http://www.youtube.com/watch?v=YQKrIieaNOY
Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Септември 07, 2012, 19:30:31 »

Сега погледнах, sarrion е написал мнение преди мен.Доста сходно на моето впрочем.Макар и не съвсем.Но приемам,че е близко и сродно. Усмивчица
Активен

Белези от Хищна Котка

Antonina
PuP Lady
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Септември 07, 2012, 19:35:16 »

:(Еххх,непрекъснато искам да сложа ПС:.ама все нещо се бъгва.
Исках да ти кажа,че мога да ти разиграя подобна примерна,виртуална, провокативна ситуация,ама не знам дали няма да стане дълго.Затова пък съм убедена,че тук има играчи,които се досещат как. :DИ могат много умело да импровизират,за да ти пояснят поне,това което имам пред вид..Също и съм сигурна,че ще съумеят да са доста по кратки от мен,много по сбито резюмирани и  по същество лаконични.Аз май не ставам за това.Не и за лаконични съвети.Не ме бива май. Ухилен

Усмивчица Но,да видим дали някой няма да пожелае да го направи.Ще е интересно.На мен също ще ми е забавно и приятно да прочета подобна виртуална демонстрация. Хайде,идеята не е лоша.Някой няма ли да изяви желание да се включи,точно и в този смисъл?! Готин
Активен

Белези от Хищна Котка

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Септември 07, 2012, 19:51:29 »

Sarrion знам, че е така просто тази беше уникална. Попринцип много лесно се справям с кок-блокърки, но ехеее този гном ме разби.

Антония трябва да станеш писател на роматични романи! Все пак наистина не можах да обърна ситуацията в моя полза, защото просто емоцията гняв ме завладя. Все пак е много досадно някой да ти повтаря едно и също, когато се опитваш да свалиш момиче посред улицата, особенно през първите 30 минути.
Активен

Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #6 -: Септември 07, 2012, 23:34:27 »

Антония трябва да станеш писател на роматични романи! .
Остави, те читателките като прочетат описанието на мъжа и жената ще се подмокрят, но докато се стигне до съществената част вече ще са пресъхнали  Усмивчица

Също и съм сигурна,че ще съумеят да са доста по кратки от мен,много по сбито резюмирани и  по същество лаконични.
Ще съумеят. Като не повтарят по три пъти едно и също с различни думи...
Аз май не ставам за това.Не ме бива май. Ухилен
...или с различен словоред

Антонина, страхотен принос си за форума, и от теб извират много интересни идеи, провокативни мисли и много страст, но признавам си понякога ми е трудно да те чета именно заради тази разтеглена, повтаряща се и подробно описателна мисъл, която обичаш да разстилаш в половин страница.

Та така, по темата за дразнещите "приятелки" най-важно е да се запази самообладание и да се атакуват с техните собствени думи. Щом ги използват срещу теб, значи ги смятат за добро оръжие. Като те е питала дали се опитваш да ги сваляш, ти защо не я попита тя да не би да се опитва да сваля теб?

Активен
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #7 -: Септември 08, 2012, 02:49:23 »

Вие правилно му казвате на човека, че е трявбало да се опита
да спечели навлека и да й обърне и на нея малко внимание, че
да не се чувства изолирана, но аз го разбирам. Друго е на живо.
Наистина, ако е била толкова ниска, дебела, злобна и непривлекателна, колкото
я описва, особено пък, ако двете й дружки са били по-хубавки..е как
да превключи изведнъж и да тръгне да говори и с нея и да се прави, че
му е симпатична, още повече, че тя му е сипвала през цялото време и го
е дразнела. Ако някой съумее да се справи в такава ситуация 1 vs 3 и да
изкопчи положителен резултат (да кажем минумум тел.номер), благородно му
завиждам-трябва да е адския социален виртуоз или поне 10 на външен вид, че
да има добра основа Ухилен

И ако има нещо от теоретична гледна точка, с което съм безкрайно съгласен, това е
факта, че една жена, когато е с женската си компания и ти си сам, много трудно се
отцепва, особено пък на улицата. Айде в бар/заведение/на купон, където има
други хора и е какафония, по може, но в ситуация като на Beact си е сериозно
предизвикателство. Даже и да не се е появявала третата и да са си били само
двечките, а той сам, пак е щяло да бъде трудничко, но поне до телефон или кафе е можел да се докопа.Усмивчица
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #8 -: Септември 08, 2012, 10:26:06 »

Абе кво го ругаете човека, поне си е направил кефа....... може да е детско, злобно или заядливо, но поне си е излял душата и усещам от поста, че му е гот като я е насолил тази Може би и по-гот, отколкото ако финала е бил по-друг Намигване
Но да помислим друго - пред двете мацки всеки ходи и ръси някакви лафчета, правейки се на остроумен. Със сигурност обаче този мъж тук е останал запомнен с оригиналния си финал, пък и да не надценяваме толкова женското приятелство - може да е казал някой неща на гнома, които другите 2 също са искали да и кажат, има лицемерие сред приятелки Ухилен
Та мисълта ми е, нека си представим как някоя от (или) двете някой ден срещнат някъде Веаст и му се хвърлят с радостни възгласи "Еееей, ние те помним, ти беше оня дето....." Плезещ се
Когато губиш незнаеш какво печелиш....
Активен

Fake it 'til you make it!
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #9 -: Септември 08, 2012, 15:18:00 »

Особенно се дразня на дебеланите със самочувствие, а най-много на това, че дори да ги поздравя с песента "свали няколко кила" няма да разберат...  Ухилен

Знам, че ако погледнеш ситуацията от страни и на трезв разум, няма да си толкова разгневен. Не търси, обаче вината в другите. За теб са важни твоите действия. Това, че ти казва поредният сваляч е квалификация. Тя проверява, доколко можеш да се измъкнеш от тази ситуация и дали се влияеш лесно. Да, първоначалната ти реакция би могла да бъде WTF??? Шокиран, но за да излезеш от тази ситуация по-добре е могло да включиш чувството си за хумор. Примерно, квалифицираш я с: "това е малката ми и непослушна сестричка, която винаги гледа как да ме отдели от другите мадами. Постоянно има нужда от внимание". Отиваш и я прегръщаш.  Усмивчица Това е само пример, но основното е да не се защитаваш, да не я нападаш и да си усмихнат, и с чувство за хумор. Целта е да я обезоръжиш с нейните оръжия. Най-главното е да запазиш самообладание и да си позитивен и ведър.  Усмивчица
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Септември 08, 2012, 17:07:46 »

ифреш тази си беше просто човек, който може да те издразни до краен предел. Признавам си, че не ми издържаха нервите, но както каза пу-як наистина ми беше супер, когато я насолих, пък и не точно такъв тип са момичетата, които трябва да ми проверяват способностите за сваляне, дори да не беше дебела, постъпката е супер тъпа.

А това, викаш да ходя да я прегръштам (знам, че е само пример), но не мога да прегръштам отвратителни за мен хора.

Активен

h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #11 -: Септември 10, 2012, 09:01:57 »

Когато губиш незнаеш какво печелиш....

+ РЕП
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #12 -: Септември 10, 2012, 09:50:54 »

В конкретният случай един добър уинг би ти помогнал като разсейва момичето

Де са тези уингмени, готови да се хвърлят върху гранатата, да поемат куршум с гърдите си, за да спасят другаря си, да разсейват дебеланата, с риск после да не могат да се откачат от нея?
Аз повечето "уингмени", с които съм излизал, всеки бърза да каже "на мене по-хубавата" - то затова и рядко си върша работата с уингмени, а предпочитам сам.
Имаше едно време няколко верни приятели, истински уингмени, особено един си спомням, който беше готов колкото и да е дебела да се занимава с нея, даже ако трябва докрай да отиде за да те остави да си свършиш работата на спокойствие - но и той е в оставка отдавна.

А сега по темата: аз не съм съгласен да печелим такива "гномове" на своя страна с ласкателства, стратегии, и други похвати от книгите на Робърг Грийн и Дейл Карнеги.
Е, не бих я срязал и с нещо грубо като "що, яд те е, че теб не те свалят ли?", по-скоро нещо по-неутрално като игнор на нея и въпрос към приятелките "тя винаги ли е такава?", а ако продължава въпрос към нея "защо прекъсваш хората, докато говорят". Никакво церемонене с такива, никакви превземки, не ги искам на своя страна - да ходят да се шибат (или да се отслабнат).
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #13 -: Септември 10, 2012, 16:12:23 »

Смело твърдя , че въпреки , че имам опит с най-гадния кок-блок , който можете да си представите , още не мога да се справям.

Иначе зависи дали искаш да разкараш дебелата ( ако вече имаш рапорт и привличане с мадамите ) може да я бъзнеш нещо или негнеш ( тъпо ти е, че такива дебели като теб не ги сваля никой ? ) и примерно да дръпнеш едната мацка настрани с надеждата дебелата да остане с другата
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Cancun
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 650

Профил
« Отговор #14 -: Септември 10, 2012, 22:01:41 »

може да я бъзнеш нещо или негнеш ( тъпо ти е, че такива дебели като теб не ги сваля никой ? ) и примерно да дръпнеш едната мацка настрани с надеждата дебелата да остане с другата

Tова не е негване, а си е направо брутална обида. А и няма защо-ако се имаш за готин и стабиляга-да
се принизяваш сам на нивото на дразнителката. И не на последно място, една подобна изцепка едва ли
ще те качи кой знае колко в очите на тази, която сваляш, даже обратното. Ако някоя се има
за поне малко интелигентна и тактична и види, че някакъв сваля приятелката й, то би било редно да се оттегли
и да я остави тя да си реши дали го харесва или не, но за жалост в чисто женска конфигурация шансът за това
не е много голям.
Активен

"Socializing with women just to be social is ridiculous. There is literally no end payout. A woman can't help you move, they never give you a ride, they can't back you up in a fight, they can't hit the bars with you, etc. If the chances of getting laid aren't in the cards I don't waste my time, period"
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #15 -: Септември 11, 2012, 14:44:39 »

"и ти ли си поредния сваляч, който се опитва да забие нещо"

На това не мисля че бих се сдържал да не отговоря "а ти поредната дето я е яд че никой не ще да я ебе ли си?"
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #16 -: Септември 11, 2012, 18:22:46 »

Изкушаващо е да си груб в такава ситуация, признавам...но не падайте на нивото на простака..игнор, рязане, ирония и така, докато не й покажете къде й е мястото и че не може да ви пречи и да ви се бърка...караш я тя да се почувства неудобно, а не да се чувстваш ти неудобно...

Оххххх, не знам вече, ама напоследък на какви хора попадам - особено някакви жени, които изобщо не знаят как да се държат, поведението им е детинско, незряло, нетактично, неделикатно и не знам те дали се чувстват неудобно, но аз се чувствам неудобно от това...много е трудно, особено ако не е приятел на този, когото сваляш, а е твоят собствен приятел и си мислиш колко е неадекватен...ама, какво да се прави...не всички хора, да не кажа много малък кръг, притежават социална зрелост...повечето жени направо превъртат в среда с непознати мъже и не са себе си, а са брутално изкуствени и сипят някакви неща супер не на място...
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Септември 11, 2012, 21:36:40 »

Призрачна много добре разбирам за какво говориш, точно в момента имам такава комшийка, която по някаква случайност е и от мойто училище в, което ще уча до януари. Та момичето е красиво наистина, но... просто не се държи като жена.

Много често пък напоследък забелязвам, как момичетата сремящи се да привлечат внимание правят абсурдни неща. Последен пример за това е, една позната се самонарани.  Ъ?
Активен

priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #18 -: Септември 12, 2012, 02:30:04 »

Абе моля ти се, жените тотално са склонни да откачат...ти ще видиш, че тази може и от някой балкон да се метне в стремежа си да привлече внимание...жал ми става понякога като ги слушам - и аз тях, и за момчетата, които са принудени да търпят тия тонове неадекватност да се изливат отгоре им...афектирана съм в момента, защото говоря за конкретна жена..просто като я слушам и съм убедена, че имам изражение тип "уот дъ фак  Ъ?  Ъ?  Ъ? " и не се усещам, за да го поприкрия...до такава степен не мога да се контролирам, че гледам да не съм около нея, за да не я слушам какво говори в такива моменти...
Аз ще умра от смях, ако съм мъж и някоя ми се държи така превзето и изкуствено...ама имам чувството, че мъжете понякога даже се кефят на такъв тип поведение  Млъкнал
Сега..всеки от нас е правил глупости и никой не се е родил научен, разбира се...но това го приемам на 15-25...вече към 28-30 и натам става направо плашещо...

П.С. Никът ми е приздрачна, ако не е станало ясно досега... Усмивчица
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #19 -: Септември 12, 2012, 06:50:51 »

На мене отдавна не ми се е случвало, но най-вероятно щях да питам дали е с тях. После да и направя забележка за поведението и, а после да кажа на готините пички, че тая ако продължава напускам и то със наистина напускащ език на тялото. Ако няма моментална промяна, просто напускаш и е добро извинение да се поиска телефон Усмивчица

А пък те после щяха да и разкатаят фамилията на гномката. Вярно ти няма да намажеш много, но на гномът мамата му щяха да ... и едва ли ще продължи така, ако иска да има приятелки.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: