Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 01, 2020, 01:21:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Слънчев Бряг - Първи ден за пикъп  (Прочетена 12978 пъти)
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #20 -: Юни 28, 2012, 10:07:27 »

Значи играта си е на макс вече в Слънчев бряг - добре.
Ама това "супер си изкарах" doesn't cut it - дай репорт, разкажи ебна ли, кажи къде са пичките, че и ние като идем другата седмица да намажем.

За това как се ебат мацки 10-ки с едно голо самочувствие си има цяла тема, няма да я преразказвам тук. Само ще отговоря: като го видя, тогава ще го повярвам. Който може да ми демонстира как ще влезне в Син Сити или да кажем на морето в Бедрум, и ще си тръгне с натокана мацка от тези, дето мутрите ги ебат - пиенето ще му е от мен цяла вечер.
Активен
whatever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #21 -: Юни 28, 2012, 15:42:45 »

Значи играта си е на макс вече в Слънчев бряг - добре.
Ама това "супер си изкарах" doesn't cut it - дай репорт, разкажи ебна ли, кажи къде са пичките, че и ние като идем другата седмица да намажем.

Какво имаш предвид под репорт?Ако трябва да обясня на кратко как се чувствах-като Супер Марио в бонус ниво-няма дракони,няма костенурки,само събиране на монети.Само 1 път ми е било по-лесно...на 1 пяна парти,което започна около 5 сутринта.До тогава цялата нощ беше умряла,но когато пуснаха пяната,сякаш бях в друга планета.
И така,първата вечер отидохме в Orange,мисля че имаше някакви от обиколките на баровете,доста 'реднеци' като тези от видеото,с еднакви тениски или без тениски,слънчеви очила през нощта и смешни карго къси панталони:
http://tv7.bg/news/756152.html.
Сякаш гледам The Inbetweeners.Така че конкуренцията беше минус 4 от 10...С една англичанка тръгна добре в началото,но имаше малко грозничка приятелка,която ме харесваше и нещо блокираше,взе да се сърди и да я дърпа нещо и не ми се занимаваше.Малко след това се запознахме с едни украинки на последната си нощ тук,около 1/2 час по-късно в хотела й  :sleepy: making.Smells like teen spirit.Между другото имаше и не малко рускини вътре и по плажа към края на курорта,така че бих препоръчал тази част.
Втората вечер бяхме в началото в баровете над една дискотека Revolution,след това тръгнахме по улицата към Лазур и спирахме пички по улицата.Малко за вдигане на настроението започнахме да целуваме различни пички след  2мин. и както писах горе,без никакви проблеми.След това се върнахме към Викинг,оказа се,че с един пич от охраната сме се познавали,пусна ни безплатно,отново е някаква детска площадка вътре.Някаква германка ме спира,по очите й прочетох,че й се ебе.Приятелката й беше доста по-добре и трезва.Затова реших да забавя нещата доста и само танцувах и с двете.След това целувам първо приятелката й,дърпам се първи,след това нея,пак се дърпам.Казах им,че е много горещо и да излезем на терасата,но вместо това ги насочих към изхода хаха.Изкарах голям късмет,че бяха наблизо в един светло кафяв хотел до Кубан.Обаче тази,която се запозна с мен,започна накрая да говори някакви простотии : Was denkst du?Ich bin nicht etwas dumme schlampe.За малко да провали всичко.Имаха пиене в хотела,тя заспа,другата я наебах 2 пъти и си тръгнах,голяма мръсница се оказа.Върнах се в дискотеката,2-а мои приятели щяха точно да си отиват с 2 пички.Бяха общо 3 и 3-а беше сама,така че я занимавах малко докато моите хора си тръгнат.От тях единия само се е разписал.
Мисля,че прекалено подробно пиша като за публичен форум,така че на по-кратко 3-я ден срещнах една рускиня на плажа с една нейна приятелка.Беше споменала,че имала приятел вкъщи в Англия,но игнорирах информацията нацяло.Срещнахме се вечерта,да речем,че доста неща правихме,но когато дойде време да й го вкарам,каза че била обещала на приятеля си,да не прави секс с никой и да не му изневерява. Засрамен Аз я попитах това всичко в категорията 'неизневеряване' ли е?Тя ми каза:"Извинявам се,че ти провалих вечерта,ако искаш ще излезем сега заедно и ще ти помогна да намериш някое друго момиче,което да ебеш"  :angel: Понеже вече беше към 6 сутринта и нямаше много време й казах: "I'm not this type of guy.I actually really like you .." което си е и истината.Ноо в крайна сметка целувка за сбогом и на добър час.

Цитат
За това как се ебат мацки 10-ки с едно голо самочувствие си има цяла тема, няма да я преразказвам тук. Само ще отговоря: като го видя, тогава ще го повярвам. Който може да ми демонстира как ще влезне в Син Сити или да кажем на морето в Бедрум, и ще си тръгне с натокана мацка от тези, дето мутрите ги ебат - пиенето ще му е от мен цяла вечер.

Аз в Син Сити не съм ходил,гледам е някаква чалга дискотека.Не ми се влиза в някакви спорове,коя е десетка,коя е петица.Ти може да харесваш да речем бразилки с големи задници,аз да харесвам корейки с тесни п***и.На Бедруум съм ходил веднъж и имаше 5 човека.Зависи и момичето какво търси.Някои търсят спонсор,някои забавления,в почти всички случаи още в първите минути може да разбереш накъде отиват нещата и дали имате някаква химия,често дори от първия път,когато ни се засекат очите,мога да усетя дали я привличам.Ако си харизматичен/добре изглеждащ/атлетичен/забавен/млад/висок/добре облечен/уверен,НО нямаш пари-нямаш никаква стойност като мъж и си само с голо самочувствие?Ако става въпрос за връзка,някой типове жени търсят богат мъж,но ако става въпрос за 1 вечер ти гарантирам,че дон Мутреско няма по-голям шанс от някой с по-горните качества,само защото има $
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Юни 28, 2012, 17:44:33 »

Браво, супер - от мен имаш реп, а съфорумците, които са на Слъчев Бряг да гледат и да се учат.
Поздрави!
Активен
whatever
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #23 -: Юни 28, 2012, 22:08:05 »

Някой,ако иска да ходи в Какао Бийч на 30-и вечерта,може да драсне едно съобщение Усмивчица
Активен
Ivan_GM
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3

Профил
« Отговор #24 -: Август 25, 2012, 22:56:27 »

Пичове, има ли някой по Слънчев бряг от 5.09 до 9.09 ще съм там да поразцъкаме играта.Ако има някой навит да ми пише на ЛС.

Поздрави, Ivan GM
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #25 -: Септември 02, 2012, 08:17:14 »

Някой от форумните ветерани да е из СБ тия дни? Отивам днес, но си имам уинг, по-скоро ако някой е там да пием по една бира... Усмивчица
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Септември 10, 2012, 09:38:40 »

Лектър, как беше - ебна ли хубаво?
Аз ходих много пъти, но все семейно, нямаше как да се обаждам на събратята.
Активен
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #27 -: Септември 10, 2012, 10:17:56 »

Тц ,цяло лято бяхме там ама работата свърши ,и кой накъдето попадне.Аз си тръгнах преди 2 седмици а  Aoen преди 3-4 дни.Не знам ако има някой останал.
А сега като чета коментарите надолу се оказва ,че е имало доста съфорумници за които не знам , че са били там.
Активен

"When you get sad,stop being sad and be awesome  instead."
                   - Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Септември 10, 2012, 13:16:24 »

Лектър, как беше - ебна ли хубаво?
Аз ходих много пъти, но все семейно, нямаше как да се обаждам на събратята.

Абе хубаво си беше Намигване Накрая на сезона, но имаше мат'риал за игра. Малко беше неудобно че спахме в Свети Влас... таксита-максита, знаеш как е, не е като хотелът да ти е до дискотеката. Ф-клоузнах една 19-годишна(по нейни думи) чуждестранна мацка, дето беше "морска звезда" - ляга като звезда на леглото и чака аз да свърша всичко. Не обичам такива Усмивчица Но пък извършихме прекрасното две вечери, по цели нощи. Имаше и още заигравки, доста флирт и още един кис-клоуз. За 4 дена - толкова Усмивчица Не ми се пуска подробен доклад, макар че имаше готини моменти. Определено играта ми е няколко нива по-високо от миналата година.

Иначе имах много точен уинг. Отидохме само 2мата, предпочитах така отколкото коч-компания като мин. година. Пичът има трески за дялане(несериозен е и много обича хазарта), но в свалките е добър, няма спор. Като излизаме самочувствие до небето и много ми вдига стейта - уингваме си страхотно. Ходил е в САЩ за 2 години. И май там е подочул нещо за пик-ъп, много е наясно как стават нещата, а и ако изпусна някоя пик-ъпска дума, не ме пита какво е, направо си я разбира... Така и не го питах дали е чел нещо, но има ли нужда - нали си разцъквахме двамата играта и си изкарахме готино? Та така, съвет към вас момчета - търсете и се учете от добри свалячи, спестява много време и усилия отколкото ако се опитваш да учиш всичко сам Усмивчица

Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Септември 10, 2012, 13:27:18 »

Браво, браво, +реп и поздравления за ебането. Откъде беше мацката?
То май си е по-добре на Слънчев Бряг и региона само към чужденки да се насочвате, щото бургазлии са помпани бичета и малко луди. Оня ден четох във вестника, че някъв заклал гаджето си сервитьорка в хотел Глобус, защото се била сваляла с други. В Какао и Час Пик това лято няколко пъти ставаха масови боеве, дето по вестниците чак ги писаха, а дето някой изял два шамара това въобще не е новина.
Та така, може да сте големи алфи, ама де да знаеш дали няма да заговориш някоя мацка, която е гадже на грешния човек, и като ти скочат 5 човека от аверите на Митьо Очите ходи се оправяй после.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #30 -: Септември 10, 2012, 13:44:56 »

Чехкиня но говореше отлично немски, може да е от немското малцинство в Чехия... не стигнахме до там да питам за етнически произход и генеалогия Намигване

Ами да ти кажа, като че ли с чужденките ми вървеше повече. Повече ИОИ-та пускат, по-отворени са, а и на мене историите са ми повечето от/за чужбина... Българките много шитват, много висок бич-шийлд... е що ке се тепаме за тебе, като отсреща са готините чужденки? В случая не съветвам да "Изберете българското".

Това дето си чел във вестника да не е същия случай с онази мацка дето я убил бивш полицай? Ако е това, на мене ми намирисва на мутренски истории, не просто ревност - фактът, че мацката била до някакъв Кайен или друга подобно скъпа кола, говори доста...
Активен

Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #31 -: Септември 10, 2012, 15:42:51 »

Чужденките са отишли на почивка с идеята да си изкарат добре и без да им пука нито за репутацията им (защото никой няма да  разбере), нито дали ще ги помислиш за курви (защото няма да се видите пак и ти не познаваш хора от нейния кръг), нито дали може нещо сериозно да излезе (защото е ясно, че нищо сериозно няма да стане). Затова е по-лесно с тях. Като българките отидат в чужбина, е същата работа.
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: