Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Предимства и недостатъци да си турчин в България  (Прочетена 1217 пъти)
nJoY ;)
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Юли 21, 2011, 22:54 »

темата е ясна ...
Активен

Ако искаш да имаш нещо, което никога не си имал, трябва да направиш нещо, което никога не си правил!
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #1 -: Юли 21, 2011, 23:13 »

И ква е целта на ясната тема? Няма никви недостатъци, даже новини има на турски за желаещите (за което съм против), а тва че понякога повече пищят от колкото е нужно ме дразни много. Имал съм си проблеми с такива, но не мога да сложа всички под общ знаменател, защото познавам и доста свестни.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
KeysToTheVIP
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 50

Профил
« Отговор #2 -: Юли 22, 2011, 10:42 »

Аз съм имал приятелка,която е наполовина туркиня.Много сърдечно и чаровно момиче..Не съм имал много връзки,но тази беше най-здравословната.Освен това няколко пъти съм ходил на море в Турция и са ми оставили много добро впечатление.Далеч по-позитивни и приятелски настроени от нашият народ.
По принцип и аз съм против натрапването на турската култура в България,но не мога да проумея агресията,която мнозина проявяват,заради някакво ''патриотично'' чувство.Особено в такъв напреднал етап на глобализацията.Не бих казал,че има предимства,по-скоро недостатъците са негативно настроените към теб хора.
Активен
Kesten
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1838

Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2011, 11:08 »

Какъв турчин? Турчин от Турция или турчин, израснал тук, който си има български манталитет, знае български и ако не е името, никой няма да разбере, че е турчин? Има голяма разлика...
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: