Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 14:05:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Durex Performa  (Прочетена 37518 пъти)
Дълбоконадводен
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 274

Профил
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2012, 23:24:24 »

Или си мислете за пари.  Ухилен
Не се съсредоточавайте във вашият оргазъм и това, колко ви е хубаво на вас. Аз си мисля, колко й е хубаво на нея и какво да направя повече за нея. Това отклонява вниманието ми от моето лично удоволствие. А отклониш ли вниманието от удоволствието, което изпитваш, вече си свършил повечето работа по задържането.  Усмивчица
Активен
lucky7o
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #21 -: Май 08, 2013, 15:30:40 »

Стара тема, но да споделя впечатление... Супер случайно си взех такива презервативи на скоро, обикновено си ги дърпам от касата като пазарувам и хващам първата кутия, която хвана. Хич не съм и и погледнал какво пише, кутийката беше с някакъв километраж, или оборотомер  :police: Та всичко нормално, сложих си един и почваме да вършим работа, не съм усетил нищо, не съм и очаквал, тъй като си нямах и престава, че се продават такива презервативи. Та принципно, ако не успея да свърша известно време, свършвам доста трудно. Е не можах де, нещо поизтръпнах и не усещах нищо, случвало ми се е доста пъти без да съм точно с тоя презерватив... Та не мога да кажа дали конкретно в него беше проблема, ама нямаше бърсане  Завърти очи гълтане имаше за сметка на това
Активен
Fox
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #22 -: Юни 25, 2013, 00:16:42 »

Ще ползвам темата.Durex Elite в някои кутий кондомите не са на връзка 3 заедно,а са по отделно.И при тези които са по отделно като развия кондома края му е по-дебел от другите които са на връзка в кутията.На тях края им е тънък.Що така?
Активен
btt311
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #23 -: Януари 08, 2014, 04:25:40 »

Хапчета против преждевременна еякулация - http://climaxcontrol.bg Лично съм го ползвал и много ми помогна.
Активен

Хапчета против преждевременна еякулация - https://buyclimaxcontrol.com
epd
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 119

Профил
« Отговор #24 -: Септември 02, 2014, 16:09:18 »

А някой знае ли обратното на този презерватив (за по-бързо свършване)? Защото човек като е пиян и може няколко часа да не свърши Ухилен
Активен
Diablodh
PuP Knight
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 796

Girls have a friend list, man have fuck buddy list

Профил
« Отговор #25 -: Септември 02, 2014, 16:14:40 »

Обръщаш я на задна и я караш да те хване за топките.Усмивчица
Активен

Цитат на: PU_як
Е да съм зле, колко да съм зле.....
А нека ти е да видиш сега как се спори с логически аргументи срещу радиоточка.
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: