Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем със секса, провалящ всичко  (Прочетена 6344 пъти)
Everlast
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« -: Август 22, 2011, 21:14 »

Привет на всички. Следя форума от сигурно повече от година. Той наистина ми помогна в много отношения и смятам, че доста израстнах, най-вече в социалните си умения. Но самият аз имам един изначален проблем, който не знам как да реша. И ето, че дойде моментът да напиша първата си тема.

Надявам се да не дам твърде много фактология, която не е свързана пряко с проблема ми, но все пак е добре да дам малко предистория.

Бях си нормален човек докато на 13-14 години не получих сериозни здравословни проблеми, които ми отнеха години, в които ходих само по болници, а социални контакти нямах никакви. Това ми създаде много проблеми, а след това, когато оздравях в 11. клас изобщо не можех да контактувам нормално с хората. Коставало ми е твърде много усилия, за да мога да изградя компании с готини хора около мен и за да подобря социалните си умения и без да съм т.н. АЛФА смятам, че съм постигнал едно добро ниво. Проблемът ми обаче идва от другаде... а именно секса и неумението да правя такъв.

Допреди да открия този форум бях ужасно зле с жените и се бях целувал от 17 до 20-годишна възраст с 3 момичета, а съм правил секс с 2 точно 4 пъти. От 2 години секс не съм правил и както се досещате съм ужасен в леглото. Но сега на реалният ми проблем. През последната година и 4-5 месеца доста подобрих социалните си умения.... забих се с 5 (сега 6-тото ) момичета, но винаги макар нещата да тръгваха окей поради мои грешки се проваляха и до секс не съм стигнал, а всичките ми отношения са дълги за по около 6-7-8-10 дена. Единствено имам една връзка от 2 месеца с 17-годишно момиче, но тя секс с мен определено не смяташе да прави...

Както и да е.... стига предистория - да минем на конкретния проблем.
От около 20 дена се занимавам с едно момиче на 21. Нещата вървяха перфектно... винаги бях с добро самочувствие, имах чувство за хумор, смееше се на шегите ми, изпъквах пред другите момчета в компанията, от която я знам. А пък и тооо и бяха разправяли за предишните ми забивки от последната 1 година (аз по принцип избягвам да говоря за тях). Всичко беше перфектно и вчера се натискахме у тях и тръгнахме да правим секс... само че там, както се сещате въпреки демонстрираното първоначално самочувствие, въпреки че я възбудих и първоначално нещата бяха окей - се изложих тотално. Тя самата ме отряза по време на самият секс, от което се сдухах още повече. Останах да спя у тях, тя се гушкаше в мен и ме целуна няколко пъти, но като че ли това беше съжаление. Аз нямаше какво да крия и и обясних, че от 2 години не съм правил секс и т.н.... само че тя е момиче, което от 5 години прави редовно секс, наскоро е прекратила 3-годишна връзка и определено има високи очаквания за секса. Нещо, което не покрих. И макар нещата преди това да са вървяли перфектно надали може да се очаква от 1 момче на 21-22, което още повече по първи впечатления и дава друг статут да не може да го прави... Тя се дистанцира, днес излязохме в парка, говорихме си, целувахме се... бяхме и у нас (гледахме филм), но определено я усетих, че се дърпа и то не за да ме изпита или нещо подобно, а защото определено се колебае. Сега ми се налага за около 20 дена заради 2 поправки в Софийския университет да не съм в града и няма да се виждаме дълго време. Но не знам как ще продължат нещата между нас, обаче усещам, че е изключително вероятно да не се получат именно защото съм неопитен в секса и тя да ме отреже. Може да ме посъветвате как да постъпя, за да имам някакъв шанс да запазя и продължа тези отношения, защото до този гаф момичето определено ме харесваше силно и аз самият го усещах.

Именно и тук ми идва въпроса, защото макар да съм положил много усилия за социалното си изграждане за пореден път, когато се стигне до секса всичко се проваля. На 21 съм и обективно би трябвало да може да правя секс, още повече предварителната настройка на момичета е, че го мога. Само че те няма как да знаят, че до преди 1 година съм бил тотален олигофрен в тия неща и как това, което сега те виждат от мен в социалното ми общуване, го мога отскоро. Когато се стигне до въпроса за секса, всичко пропада. И проблемът е, че, ако не станат нещата с това момиче, след 2 месеца пак ще се стигне до същата ситуация и пак ще съм в леглото с друго момиче, което ще очаква от мен, че мога и знам какво да правя и пак всичко ще се развали.

КАК МОГА ДА СИ РЕША ТОЗИ ПРОБЛЕМ?
Всички жени (занимавам се с момичета на моята възраст), които напоследък са ме допускали до себе си са видяли едни социални умения, самочувствие и държание, което предполага съвсем друго държание в секса. Но в последствие, когато се окаже, че там съм нула, се махат. Не твърдя, че съм с уникалните умения в общуването, но съм постигнал едно ниво, което просто контрастира и не предполага да съм такъв в секса. Още повече държанието когато първият път просто се натискаме определено не подсказва за такъв секс. Само че когато видят това, момичетата не ме приемат и се отдръпват. Лошото е, че имам чувството, че това ще продължава до безкрай. Защото на тази възраст трудно биха приятели да не съм с опит. И колкото и да подобрявам едните си умения, тооооо стигне ли се до секс, отново ще се разочароват от мен и ще ме отрежат.

Да си призная, чувствам се в безизходица и не знам какво да правя, за да се справя със ситуацията... иначе нямаше да пиша тази тема
Активен
tigerCSKA
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 555

Профил
« Отговор #1 -: Август 22, 2011, 22:05 »

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=2097.0
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=2467.0
Що не пусна темата в раздел секс Плезещ се В тези две теми съм написал идеи за секс, виж ги може да ти допаднат. Хм, много важно е да си максимално отпуснат в леглото и да имаш самочувствие(не само че знаеш как да правиш добър секс, а и че отделно от него си ценен и държиш на себе си). Мит е това, че добрият секс сближавал хората-аз не го приемам. Въобще не е достатъчно, не очаквай от секса да ти реши проблемите, не го жертвай за някакви такива каузи, а го използвай за максимално удоволствие. Другото много важно нещо е или да превъзхождаш жената психологически или да си на едно ниво с нея. Не може да се имаш за "нещо по-малко от нея" и да очакваш, че сексът ще те издигне в очите й. Това е супер голяма заблуда, води до бягане от себе си и фалшиво щастие(което е неистинско и нетрайно). Дали ще правиш секс с нея 1 минута или 5 часа, ти трябва да бъдеш убеден, че това няма абсолютно никакво значение, и да слагаш себе си над всичко! Най-лесно е да пиеш 1 левитра и да си перфектен, направи го ако искаш ама смисъл има ли? Само ще гледаш да се доказваш в леглото а това е много голяма грешка за мен, да изпозлваш секса като доказателство, че си ценен. Да се съзтезаваш в секса. Ако питаш мен гледай да си равностоен в разговорите с нея. Можеш да споделиш нейни думи, реакции и шитове които те притесняват. Това е много важно за общото самочувствие и разговор помежду ви, доколко държиш на себе си, долко държиш на нея, доколко тя те уважава. Отпусни се, отпусни и нея, направи една хубава любовна игра, уверено, спокойно, внимателен, целенасочен. Целувай я много, изисквай целувки и от нея...тя ако е някоя фригидна......Сега ще ти кажа и един друг случай. Занимавах се преди време с една дето...а бе много тичах по нея. Мислех я за нещо много голямо...Беше на добра позиция, с добра заплата, силиконови гърди, властен характер и т.н и....мислех я за кой знае какво. Беше много хладна към мен като цяло и аз тичах по нея(преди 5 години да е било това). Правехме секс чат пат и беше мнооого лош секс(дълъг но безчуствен)(бях неопитен, нямаше кой да ме учи на добър секс, но и тя беше СИЛНАТА един вид между нас). Нито искаше да прави френска, а бе държеше се като някоя господарка. С това момиче няколко години се гонехме, ту бяга, ту се връщаше при мен, но поне съм щастлив че накрая направихме поне един УНИКАЛЕН секс. Ще ти кажа какво стана....викам си аз тая вечер трябва да се представя добре. Отидох в найка, накупих си нови скъпи дрехи, изненади романтични за нея от магазина и т.н. Срещнах се с мой близък приятел, той ме окуражи и вдъхнови. Уверен, внимателен към нея, отидох у тях и почнахме да пиеме вино. Бях изключително внимателен към нея и почнах да я питам за проблемите й(в миналата връзка), за очакванията на хората към нея, и почна да ми споделя. Смених КОРЕННО тактиката-НИТО 1 съвет не й дадох. Само я подкрепях и изслушвах, но и бях уверен и я окуражавах. Това имаше уникален ефект. Така се размекна към мен, такава не я бях виждал. Толкова топла стана, че само като я погледнех, усещах колко желае прегръдката ми, колко желае спокойствието ми...само я придърпах към мен в леглото и усетих как ще ме изяде(такава никога не я бях виждал). Съблякох я и толкова възбудена пак не я бях виждал, това автоматически мен ме възбуди изключително много и правихме невероятен секс в който ми позволяваше абсолютно всичко! Така, че това е най-важното психологически да си устойчив пред нея, или пък да я спечелиш по някакъв начин. Дали ще направиш секс за 10, 15 или 50 минути никакво значение- има и втори рунд, има и мач реванш, както казва Самуел Ето'О "Още колко много дузпи имам да вкарам", а дузпа и най-добрите играчи може да изпуснат. Хубави спомени бяха, постарах се, изкарахме си добре няколко пъти. Постарай се и ти, купи един букет, купи едни бонбони, облечи се добре, дръж се спокойно и уверено и...я покани на романтична вечеря. Изобщо няма от какво да се притесняваш, звънкай й и пробвай какво ще се получи, спокоен, без излишни болни амбиции и цели, като голям играч дръж на себе си. Гледай да я отпуснеш, да ти се довери, да ти споделя, споделяй и ти. Ако трябва помълчете си малко един до друг и си слушайте просто хубава музика. Няма значение дали ще правите дълъг секс, или кратък. Дали ще е романтичен или ще се чукате здраво. Следващият път още по-добре ще е. Това е. Животът може да бъде и не чак толкова сложен
П.С. и все пак това са донякъде мои идеи откъм психологическата част. Важна е и физическата- спорт, по-малко мастурбиране и т.н. и т.н. много други работи
Активен
Everlast
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Септември 04, 2011, 05:22 »

Мерси за съветите. Наистина са ценни, но аз сам си прееебах всичко заради комплексите, които си набих заради случката и опита ми в това. Направих редица глупости, най-вече тази вечер... иииии ще трябва да ги обмисля докато отново стигна до тази ситуация, но няма да е с това момиче!
Активен
Unstoppable
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #3 -: Септември 04, 2011, 08:01 »

Всичко идва от практиката. Няма какво да кажа за приятелката ти, но според мен по - лесно ще ти е да напреднеш в секса ако си хващаш някакви по - малки и/или по нискорангови момичета, които се предполага че и те ще са зле в секса. Така ще се учиш на тях. Те по - малко ще ти отказват.  Усмивчица
Активен

Неуспехът не е опция, всeки трябва да успее!
The.Spirit
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1533

Профил
« Отговор #4 -: Септември 12, 2011, 19:31 »

Everlast - браво, че си подобрил социалните си умения. Освен това сваляш мадамите с лекота... Това означава, че вече си постигнал най-важното.

Относно конкретния проблем със секса - нищо не можах да разбера. През цялото време повтаряш, че нещо ти куца, но така и не изясни какво точно. Кажи по-конкретно какво те притеснява. Например:
- Не можеш да го вдигнеш?
- Бързо свършваш?
- Не можеш да свършиш?
Или нещо друго?

Освен това как по-точно те е отрязало момичето по време на секса? Направила се е на интересна, бъзикаше се или какво?

Какво те притеснява по принцип - че времето/мястото не е подходящо за секс и нямаш желание?

Отговори на тези въпроси, за да ти помогнем.
Активен

Бъди Слънце!
blacklabel
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 9

Профил
« Отговор #5 -: Септември 17, 2011, 14:26 »

Unstoppable, не съм съгласен с теб. Какво ще го научи някоя неопитна? По-добре да си хване някоя мръсница, която да го отрака. А представи си пък да хване детвственица - какво ще прави с нея като и той не е опитен?

Най-добре ни кажи къде точно е проблема. Не разбирам как може някоя мацка като й го вкараш да прекъсне секса... А какво имаш предвид, че не се натискаш както трябва? Това още по-малко го разбирам  Ъ? .
Активен
Everlast
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2011, 23:33 »

Ситуацията беше следната... натискахме се, имаше любовна игра и т.н. и нали сложих презерватива и тя застана над мен и правихме секс, обаче... тъй като нямах пари бях взел някакви презервативи на родителите от вкъщи, които, впоследствие разбрах, са били някакви калпави и от тях пари ужасно и затова са били захвърлени... беше кофти и прекъснахме... при което тя сложи друг неин, които си беше окей... тогава аз може би нещо обърках и не успях да и го вкарам в мисионерска.... при което ми стана тъпо, поспадна ми...  накрая тя каза "остави" и ме отряза. Това беше ситуацията. Много се скофтих и така...

Дори леко бях позабравил темата, но сега последваха тоталните тъпотии, които дори се чудя как да разреша и има ли смисъл да разрешавам и дали да споделя, тъй като са не съвсем по темата... пък и не знам с кво ще ми се помогне в точно тази ситуация... запознах я аз с 1 от компаниите още преди да приключим отношенията си и 1 мой "приятел", въпреки че го бях предупредил (не е да не зарибява всяка), буквално ми я отне, макар и официално на мен да ми отричат, знам от познати, че са се ебали... тя му сподели всички неща между нас (включително му е дрънкала неща, които тя ми дрънка за него и са кофти и ги каза все едно, че съм ги казал аз). А той така по "приятелски" леко попремини историята и сега зад гърба ми дрънка - както разбирам от 1 приятелка - как съм бил свършил предварително ииии едва ли не физически ми има нещо.... и тя затова ме била зарязала.. И на други места е дрънкал на тая тема и тъй като познава абсолютно всичките ми позанати и компании, имам усещането, че няма да се спре, докато не ме унижи тотално. Знам го човека и с него доста по-трудно се действа, за да го накарам да спре... и направо не знам през къде ми е... и какво да правя.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2011, 11:30 »

на първо четиво, не се събиррай с олигофрени, на никой не дължиш обяснения за сексуалният си живот, че да те е страх кво мислят другите. звънкаш директно на въпросната мацка и й казваш съвсем по джентълменски, да си е*е майката и да не занимава другите с нейните глупости, че ще има последствия. ако продължи, чакаш да седнете на маса с "компанията" и почваш да се гъбаркаш с нея- "чувала ли си за кола маска" тя: що? Щот долу си амазонка, а като изпиеш айрян ти оставят следи по мустака! разтакаваш я от ебавки и всичко си идва на мястото

една колежка се опита да се ебава с мен, ама директно й казах пред цялата аула 'ама ти не знаеш къде е юг! кво ме занимаваш?! хахахаха" и после ми вика "ама аз съм ти сърдита"  аз: "аз пък не ти знам името и нито ме интересува!" и така со кротце со благо, всички са доволни  Усмивчица ее, можех и да я опъна, ама не ми идва отвътре да обръщам сериозните ебавки на майтап.. чувствам се засегнат и трябва да сервивам отмъщението подобаващо  Завърти очи  трябва да си забавен и никога да не се интересуваш, кой кво мисли, вярвай ми, ще ти личи от км и хората няма да искат да те ебават, щот е по-вероятно кучето на пътя да се засегне отколкото ти
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: