Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 25, 2021, 09:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс, деца и паниран кашкавал...  (Прочетена 4301 пъти)
BG-BateGoyko
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Септември 07, 2011, 19:38 »

Приятели, ето един свеж според мен базик, който измислихме с актьори от театъра, докато репетираха една нова пиеса. Определено съм се замислил да го пробвам. То е на принципа "Туш още от първия рунд"

Срещаш се с дамата запознаваш се с нея, няколко лафа за вдигане на настроението и се минава в атака:
- Виж, ще бъда пределно откровен с теб, щото ми е омръзнало от маски и фасони. От теб искам три неща - секс, деца и паниран кашкавал. /Казвате го с патук, бавно и отсечено и с драматизъм, като накрая завейвате поглед все едно виждате кашкавала в чиния/ 
Тук момичетата от актьорския състав, които не бяха в час с нашите шеги защото бяха влезли малко по-късно, вкараха такъв опулен и многозначителен поглед...
- Що пък точно паниран кашкавал? - питаха те /става за всички случаи които зачекнат по този начин кашкавала/
Следва вашия отговор едновременно с обвиняващ тон и с някаква нотка на пимирение..
- Ех, знаех си, от как се занимавам с жени все този кашкавал се оказва проблем за вас съвременните дами. Но ме радва ентусиазмът ти за първите две желания, и като истински пич ще се направя че не съм чул колко си боса с храната. Какво ще кажеш да отидем да отпразнуваме с питие и това незначителното  за което се споразумяхме току що, а по-късно и да го приложим на практика?

Ако вкара нещо от сорта "Хаха така като гледам май само кашкавалът ще те огрее..." Следва "Браво, радваш ме с предвидливостта си. И аз споделям мнението ти, че гладна мечка хоро не играе... Между другото как чукаш ъъъъъ яйцата за кашкавала имах в предвид? С нежно почукване или брутално с едно движение?

Ако момичето е поело базикът и се включи с усмивка, то може да има още по - извъртяно продължение. Ако каже че чука яйцата неежно неежно.... то отговорът е "Ех, май ще трябва да си взема отпуск когато решим да си легнем, че явно трудно ще свършим.." Ако пък се върже да се мери с вас и каже "Много брутално ги троша или нещо от сорта", то тогава отговорът "Забрави, че някога ще те пусна да си отгоре тогава".

Тук някъде стана вече брутално, защото всичките актьори се включиха и се заредиха кой от кой по брутални лафове, които вече не помня хехе
Активен
Unstoppable
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 94

Профил
« Отговор #1 -: Септември 07, 2011, 19:48 »

Ухилен Стига мацката да го приеме със смях, и да не те помисли за ненормален, това ще работи доста добре. Хареса ми, ще го пробвам някой път.  Засрамен
Активен

Неуспехът не е опция, всeки трябва да успее!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3938

Профил
« Отговор #2 -: Септември 07, 2011, 20:39 »

Добре звучи, но щом не е изпитано на практика, резултатите са неясни.
Тук забелязвам, че повечето хора постват нещо, което са измислили или са прочели някъде, без да са го изпробвали поне върху 5-10 мацки, което би дало някаква представа за реалната ефективност.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: