Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Хора които ви дразнят?  (Прочетена 1778 пъти)
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« -: Септември 19, 2011, 19:47 »

бързо сортирам хората на потенциални приятели (усмихнати, забавни, спокойни) и другата купчина "чао не ме занимавай"  неествени, лошите погледи, хейтъри, философи..обаче май сгреших за един приятел и ми е кофти.. и той има черни ризи де: "хахахаха, ако не завършиш ще работиш при баща ми!"  "хахахаха ква е тая странна кола" провакативни глупости с не много шеговит тон!!  а на мен малко ми трябва, не съм от хората, които си държат езика зад зъбите  Млъкнал ! ...и на едно кафе му хвърлих парите за сметката и станах, че ме изнерви, а като му знам и акъла можеше и да се сбием!

двуомя се, щот не е лошо момче, когато щяха да ме бият ми помогна! бих си оставил приятелката да спи в тях, не би я пипнал! поисках му обяснение за държанието му "е не разбра ли?! така се шегуваме!!"... и да ама не.. никви усмивки, само се прави на умен и важен.. после станаха едни глупости, живях 1г в друг град, сега се върнах, ама паднах от мотор и 4-ти месец съм на легло.. имах се и с неговите приятели, ама като загубих връзка с него, загубих и с тях, а те прекрасно знаят, че са ми единствените приятели в града и сега излизам аутсайдера аз!! аз се усещам, че се газирам повече от необходимото, ама нз просто ме нерви, тъпото е че ще уча и магистър човешки ресурси след 2г.. а не мога да се справя с подобна глупост, аз ли  не разбирам от майтап", или той си е виновен, щот след 4 месеца в домашен алктраз нещо не мога да преценя..
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #1 -: Септември 20, 2011, 02:45 »

Виж сега брат, взаимоотношенията с хората са много сложни. Трудно е да получиш компетентен съвет от някой, който нито познава приятелите ти, нито тебе. Обясняваш накратко ситуацията, ама пак не е ясно. Едно важно нещо разбрах за тебе - трябва да поработиш върху взаимоотношенията си с хората. Споко и аз трябва, и всеки друг. Но и друго те съветвам - тия хора, щом мислят да те използват и да правят каквото си искат с тебе, защото знаят, че си ти единствените "приятели", трябва да ги заебеш.

Препоръчвам ти една книга, ако имаш време я прочети и ще получиш много съвети за добри взаимоотношения с хората, а бе общо взето много добри съвети и примери. The 7 Habbits of Highly Effective People.
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #2 -: Септември 20, 2011, 14:45 »

всеки има бъг! ама с единия ти е рахат да пиеш кафенце с другия не..! единия говори, щото му се говори и обича да се забавлява, другия говори за да се напарви на умен! вика ми "ела да ти дам инструкции" алооо! като дядо ти е бил във файтон, а не на къра, да не ги сереш по-кафяви от мен?!  нз, нещо съм се размекнал, но много ми се струпа! заблудих се, щото е точен, ама има некви комплекси за малоценност " аз съм тартора на групата", "по-висок си от мен, няма се разберем така!"

и той е най-големият "пич" от неговите приятели.. другите са.. "хахах аз имам 10 аптеки" ти нямаш 2лв!  Засрамен  не че ме вълнува пряко де... ама, нали знете, който се смее последен се смее най-добре! а и има 2-3ма от тях, които не дай си боже да имам повече от тях и ще умрат от завист
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #3 -: Септември 20, 2011, 23:54 »

Виж сега, всеки вижда собствения си свят през неговия си парадигам. Ти си отговорен, за това, което се случва, около тебе и у взаимоотношенията ти с другите хора. Как ще се отнасят с тебе, зависи само от тебе.

Ами какво да ти кажа. Щом само бъговете им те дразнят, можеш да пробваш с това да ги игнорираш, когато вкарват тия реплики. Ама не както игнорираш жена, да се отръпнеш и да млъкнеш. Просто смени темата, почни да говориш, като изобщо не обръщаш внимание на тия забележки. След време би трябвало да спрат.

Ако не те дразни само това, по-добре прекрати контактите си с тия пичове. Ама щом е рахат да си пийваш кафето, можеш да се опиташ да ги излушваш и да ги игнорираш, когато правят тея забележки.

Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: