Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 08:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Недостатъчно атракшън  (Прочетена 7216 пъти)
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #20 -: Октомври 02, 2011, 23:34 »

аз 3 пъти си изтривам изричението, щот не мога да си формирам думите си в мек вариант.... дърво си! казах го, пфу! на 25 си и използваш странни думи "атракшън"! Ти да не си на 15?! казала ти е "не" значи не, това не значи, че се предаваш лесно, а че има черти, които жената не харесва в теб, или си има някви проблеми (по-вероятно първото)... така че се концентрираш върху нещата, които нямаш- остров, мазарети или пари за операция на носа, ако ти е крив Усмивчица и разбира се усъвършенстваш социалните си умения или как да си по-готин от господин бареков

ии "chose your words carefully" щот, ако ми изцепиш атракшън,валидейшън, или нещо друго дето си заучил, ако съм мацка ще ти се изсмея в лицето
Активен
SacredAnimal
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 48

Профил
« Отговор #21 -: Октомври 03, 2011, 01:19 »

Easy, boy, easy!  Усмивчица Сигурно си мислиш, че това да си агресивен към непознати е много алфа? Пробвай да кажеш на някой като мен "дърво" в the real life и после се върни да разказваш... Ухилен
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #22 -: Октомври 03, 2011, 01:49 »

аз и агресивност?  Усмивчица погледни ми всички предишни постове и ще видиш, че на 1 човек една лоша дума не съм казал. ти просто си приел опита ми за градивна критика като "агресивен". по начина ти на оформяне на изричениеята и където задаваш отговори си направих сметка, че се справяш зле, за това и те нарекох дърво- за да се стегнеш, ако съм те засегнал сори!

не че ме е страх да ти го кажа наживо, имам 10г тренировки по различни бойни изкуства и съм 1,90 Усмивчица но никога няма да го кажа, защото не е моя работа, всеки си има рамене на главата и си кове съдбата
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #23 -: Октомври 03, 2011, 10:42 »

Коментирайте по същество, а не си обяснявайте кой колко тежи и кой кого би пребил на живо, държите се като някакви деца. Тук сме да си помагаме, не да си обясняваме кой е по-силен и по-велик.

Има много начини да изразиш мнение и да направиш градивна критика и обидите не са сред предпочитаните.

CoolAsIce, в правилата на форума е записано да избягваш да казваш на някого нещо, което не би му казал на живо.

SacredAnimal, когато пускаш тема и търсиш съвет, винаги трябва да си готов да чуеш всякакви мнения. Не си ги слагай на сърце, защото винаги е трудно и често пъти неточно да дадеш съвет на човек, когото не познаваш.

Хубав ден на всички, усмихвайте се повече и се ядосвайте по-малко...

Здрач
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3873

Профил
« Отговор #24 -: Октомври 03, 2011, 14:17 »

Излизахме няколко пъти и всичко вървеше като по учебник.

Не бих го нарекъл така. По учебник е когато я заведеш у вас от първата среща. Ако не успееш от първата, тогава най-много още една-две.
Хората ти го казаха - пълно е с момичета, които пускат до 3-та среща, защо още се занимаваш с такава, която след толкова излизане по сладоледи и кафета още не си спал с нея, а е спряла и да ти вдига телефона даже?
Нещо не ти се е изкефила, голяма работа, търси такава, която ще ти се изкефи.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #25 -: Октомври 03, 2011, 21:57 »

А бе какво му скочихте на момчето за някакви глупости? Комплекси ли ще си избиваме тука?

Не съм ти прочел предния пост. Значи ти е звъннала, ама ти се е направила на важна?

Дано не си направил нищо по случая. Все още можеш да я сложиш на място да ти играе по свирката.

Общо взето и звънкаш и я каниш на нова среща. Ако ти овърта - затваряш, без да се нервиш. Просто кажи нещо от сорта на "явно не искаш да излизаме" и затвори.

Ако излезете и ти овърта пак отново фурли 2 лева на масата да покрие "сладоледа" и си замини.

Важното е ти да си пичат на място, а не тя p...ата, която ще те води за носа. Не си мисли изобщо за нея. Аз съм сигурен, че ако и направиш нещо такова с фреима "а бе аз съм пича тука" тя ще почне да ти звъни и да те търси.

Иначе пак, излизай, забавлявай се и си търси нещо ново, за да набавиш естественият frame "аз не се нуждая от тебе, а ти се нуждаеш от мене", с които ще сваляш гарда на всяка надута сладурана, дето цял живот са и сваляли звезди от небето.
Активен
SacredAnimal
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #26 -: Октомври 03, 2011, 22:31 »

ins, така е винаги когато някой е нов - винаги му скачат. А после някои като СтуденияКатоЛед даже се квалифицират и ми обясняват колко са високи и какво са тренирали. Намигване

Да, пусна ми смс-и... Какво правиш, това-онова. Не съм правил нищо по случая - какво толкова да правя? Очаквам отново да се включи и пак ще стане това, обзалагам се...

stone, ако не ми се е изкефила, значи не би ме търсила след това, нали такава е логиката. Честно казано не разбирам какво точно иска защото дава много смесени сигнали хахахаха
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Октомври 05, 2011, 14:44 »

stone, ако не ми се е изкефила, значи не би ме търсила след това, нали такава е логиката. Честно казано не разбирам какво точно иска защото дава много смесени сигнали хахахаха

Абе логиката и аз не знам каква е, но то с жени не трябва да търсиш логика.
Важното е, че след неколкократни срещи мацката не бърза да прави секс, а пък е пълно с жени, които го правят айде не на първата, но до 2-3 срещи най-много. Хвани някоя такава.
Активен
SacredAnimal
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #28 -: Октомври 06, 2011, 08:41 »

Хахаха... То ако е само за секса, жени много... Ама нали търсим и някой, с който можем да общуваме и по друг начин после. Намигване

Впрочем нещата имат известно развитие -снощи се видяхме и имаше kiss close. Без да съм я питал директно от дума на дума по-късно ми призна че в първия момент била стъписана от самочувствието ми и се сторило прекалено голямо та там може да е причината за първоначалната засечка. Утре вечерта съм я канил у нас. Първо поканата беше за у тях ама се указа че майка и щяла да не ходи на работа. Иначе като му върви на човек му върви - снощи след като си казахме чао на един светофар се запознах с една друга мацка бих казал 8-ца, ако другата е 7. Стоим и чакаме да светне зелено- тя ме гледа, аз я гледам и така няколко пъти. Накрая и двамата започваме да се хилим безумно. Пресичаме и докато пресичаме се запознавам с нея - на другия край на улицата вече и записах телефона естествено с оферта да се видим. Тя беше видимо съгласна макар и да се опитваше да го скрие и се изцепи с нещо като - ама ти си много отворен! Аз не казах нищо, само само се усмихнах двусмислено, казахме си чао и утре сутринта имам среща с нея. Много интересно как би могло да се тълкува това - ама ти си много отворен. Не е типичен шит-тест, тогава какво е?     
Активен
Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #29 -: Октомври 06, 2011, 13:07 »

комплимент.
Активен
SacredAnimal
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #30 -: Октомври 06, 2011, 17:52 »

Да, може и комплимент да е.  Смотан Интересно ми е вие какво бихте отговорили на нещо подобно?
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #31 -: Октомври 07, 2011, 11:14 »

Отворен съм ами... и мога да те отворя и теб!
Майтапче...
Може би "отворен съм - ти не си ли?"
Или почваш да редиш смехории като  "отворен съм... като мола по коледните празници.... като кода на линукс съм отворен... като отвореното общество съм отворен..." и така нататък - ама трябва бързо да ти сече акъла. Аз лично такива неща се сещам винаги след като удобният момент е минал.

Между другото, това важи за през нощта. Не разбрах случката през деня ли е - тогава не е много подходящо да си толкова отворен.

Иначе супер. Макар че е по-вероятно нищо да не излезе от този телефон (понеже много бързо си го взел, без да имаш време да съзадеш повече привличане). Но само това, че общуваш с нови мацки, ти създава някаква аура, която жените усещат и почват да ти се кефят повече.
Активен
SacredAnimal
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #32 -: Октомври 08, 2011, 18:19 »

Случката е през нощта... Да, и аз съм забелязал, че жените не реагират добре на това през деня. Някак си има твърде много пречки тогава - има го натиска на околните, които те гледат и слушат, не могат да бъдат себе си.

Въпреки очакванията ми не стана нищо с мацката дето се правеше на интересна. Дойде вкъщи донесе бутилка червено вино преди това беше излизала с някакви нейни приятелки и се беше понапила. Така че смятайте какво се случи след още две чаши. Имаше малко натискане моята ръка под блузата и зъбите ми върху вратлето и но когато нещата станаха сериозни се дръпна. Аз станах и почнах да си играя на Angry Birds като само от време на време и хвърлях по едно око. В крайна сметка нищо не стана.  Ядосан Обясни, че си имала женски проблеми и другия път ще ми се реваншира. Взе си такси и ме остави да си играя Angry Birds. Ядосан

С другата, с която се видях сутринта по-има вариант да стане нещо макар че сама си каза че имала някакво гадже в момента "с не много ясна роля" в живота и.  Смотан Забелязали ли сте как една жена когато иска да ви предупреди винаги споменава гаджето си? И как в същото време това може да служи за насърчаване на опитите ви? А пък и честно казано тази е доста по-ориентирана в нещата и е една година по-голяма от мен...
Активен
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: