Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Майка ми иска да съм по-"културен"  (Прочетена 1585 пъти)
hanzo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Септември 26, 2011, 23:20 »

Здравейте!
На 17 съм , искам да се развивам в много насоки. Може би най-главното алфа качество за успех в живота е това да съм смел и да правя каквото искам аз, обаче майката е супер консервативна и неудобрява повечети неща които правя, прави ми скандали и се опитва да ме командва.
Някои от нещата които неудообрява
- купих си бирена мая и рибено масло без да и кажа преди пиех и протеини но ги спрях от как е разбрала. обяснявам и че са полезни, не са вредми, но немога да я убедя.
- обръснах си главата знаейки че няма да ми даде , но за да пробвам дали ми отива, не просто за да и се противя.
- бащата(разведени са и са в лоши отношения)  ми намери работа за няколко дена с добро заплашане и тя не ме пусна да отида.Не знам защо, можеби просто щот работата я е намерил бащата или неиска да изкарвам пари само тя да ги изкарва, защото ако имам пари нямам нужда от нея(тъпо звучи, но може и така да е).
- стоял съм с разтворени крака, пипал съм си половите области, прозявал съм се и т.н. на обществени места.
- не сядаме заедно на масата вечер. Е това за мен е пълна глупост, която е гледала от поредния турски сериал с тамошнте им "ценности"
Нормално ли е ?
 да си правя каквото искам ли. Или да бъда послушното момченце  Ухилен ?
темата е като за teen problem, но смятам че тук ще ми дадете по-добро мнение, всъшнсот не влизам в онзи сайт  Намигване
 хайде вие сте
Активен
hanzo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1 -: Септември 26, 2011, 23:26 »

а и да спомена ,че и някои от приятелите ми  и някои момичета които съм свалял, мислят че съм нахален, задник, надут  тези неща ги правя леко насила това като комлименъ ли да го приемам че съм на прав път или трябва да смекча поведението вече. то даже вече съм го смекчил де.
Активен
Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #2 -: Септември 27, 2011, 09:21 »

Ще мине време и ще разбереш родителите си, сега си малък още.
Като станеш на 18 се изнеси и прави каквото си искаш.

п.с. да си задник не е комплимент, да си невъзпитан също ...
Активен
CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #3 -: Октомври 03, 2011, 09:32 »

бъди културен с майка си, но бъди мъж и не давай да те командва. като бях на 20, една вечер тръгнах да излизам в 12 вечерта, трябваше да ида с колата на 30км до едно гадже и тя почна да ми прави концерти и буквално да ми вика все едно съм на 14! аз й демонстрирах гласа си в пълният му диапазон и всички си дойде на място... съжалявам че се отделих на 21, а не на 14! научаваш много за себе си, когато няма кой да ти направи една манжджа, да ти пере и глади.. и седиш най-вероятно в няква гадна панелка и почват да ти идват "виждания", че искаш палат, хубава кола и се заформят някви идеи.. разбира се, ако имаш хубаво сплотено семейство няма нужда да си разваляш рахата, но иначе отделянето е "ускорител за елемнарни частици" в случая ускорител на мъжките качествва

и наистина не си пипай топките публично, веднъж си сложих без да искам ръката там, докато бях на среща с една фирма -е никога не съм брал повече срам през живота си
Активен
hanzo
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2011, 00:10 »

аз искам да се изнеса и за да правя кот си искам аз не каквото ми каже майка ми пък и доста неща правя които са тайни едно от тях пик ъпа.а това което ти го казаси е както плус така и минус . ама ще изчакам да си завърша дасаклото пък после ще се местя, щот ина4е няма да иам време да ходя на даскало ще трябва си намеря работа . а без средно образование закаде съм?
Активен
NaHitlerVnuka
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 17, 2011, 00:15 »

кой употребява тая дума "задник" ми е много интересно освен в тъпите преводи по филмите  Ухилен
 По темата не е нужно да се коментира според мен...  Ъ?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: