Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 25, 2020, 07:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Страх??  (Прочетена 3514 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Септември 29, 2011, 17:33 »

Здравейте ...  ОТ СЕГА ВИ МОЛЯ ДА ВЗЕМЕТЕ ТЕМАТА НА СЕРИОЗНО . НЕ СЕ ОПЛАКВАМ А ТЪРСЯ СЪВЕТ . ВСЕ ПАК още се уча и имам да трупам доста .Май вече ми стана навик да пускам теми във форума. Но от 15-ти както започнах даскало ви бях писал една тема. Благодарен съм за отговорите , но те не бяха точно по темата .. (ето за какво беше предишната тема : http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=2592.0 )

Искам да ви споделя нещо,което ме кара да се чувствам сринат вътрешно.Нещо , което постоянно избликва в мислите ми , пречи ми да си "гледам " задълженията . Постоянно съм обсебен от него и постоянно търся валидация за това..
Ето за какво идва реч .. както надълго и нашироко бях описал в предишната тема пак ще го кажа и тук.
Цяло лято , се надъхвах като луд да чета теми и уж бях уверен. КАКВО става ТУК ? Ъ?

Това , което ме измъчва приятели и немога да намеря отговор е :
 В учище всеки ме подиграва, никой не ме взема на сериозно,нямам приятели (сериозни) уж се бивам с някфи ама просто нищо и половина . Всеки май ме отбягва . И вижте как мозъкът ми е устроен да търси сведения за това. От както бях писал тема , постоянно следях дали някой ме ебава, дали отбягва и дали някой иска да говори с мен .. РЕЗУЛТАТА БЕШЕ ОТЧАЙВАЩ ...

Да не кажа голяма дума , ама аз нямам един приятел , с който да си споделям. От първата година седя почти всеки път сам на чина . като стане въпрос някой да седне до мен почват да се бъзикат , а аз неразбирам за какво . ? Хигиената ми е добра , нямам заболявания . Напълно нормален съм . Може би ,че съм мюсюлманин и от факта,че съм рязан , ги кара да се ебавт Ъ?? Но има и други дори "турци" в класа . И те са рязани. А аз не съм турчин ?  Не виждам смисъл ?

Аз "ходя като пале " по някои от компаниите и само мълча, защото на всяка моя дума следва израз от рода " Оф къф си тъп" , ти си мн малоумен. .. и някфи от рода .. постоянно ме затапват, бъзикат се колко съм бил тъп . И днес докато ядох в голямото междучасие , единия от едната компания ми вика
: " А бе , ти за кво седиш с нас? Всмисъл за какво стоиш само и мълчиш" . а другия до него вика ти като само си мълчиш и чат пат кат се опитваш да се прааш на забавен, всеки ше страни от теб.. и аз казах нещо , паак последва ебавка от рода , оф каф си прост...

А БЕ ИСТИНАТА , Е ЧЕ НЕ СЪМ ТАКЪВ, А В СЪЩНОСТ ИЗЛИЗАМ ТОЧНО КАТО ТАКЪВ.

ЩЕ ДАМ ОЩЕ ПРИМЕРИ
в час всеки като стане нещо гаф, се бъзикат ,че аз сам го направил .. Аз съм като мишле на класа.. стоя и просто не говоря свободно с другите. притеснен съм ..
Уж тук чета , да направя това ,това и това ..

днес един нещо ме изкара виновен .. както си стоим ,нещо аз се бях обърнал да си слушам кфо говорят и там даскала им се смрънка, казаха ,че аз съм виновен. аз възразих и показах уж "мъжественост" но последва една закана " а бе ей гомнио малчи, да не скоча още ся в час"
Физически не съм по висок от него , тренирам на лостове , решил да запизвам БИ , но какво от това като аз съм като ПУТКА /// .. .ПЪЛЕН ПЛЪХ Ъ? НЕ ИСКАМ ТЕМАТА ДА ПРОЗВУЧИ КАТО ДЕТСКА , ПРОСТО АЗ ВЪТРЕШНО НЕ СЕ ЧУВСТВАМ ДОБРЕ.. ИМАМ СТРАХ , СТРАХ МЕ Е ДА СЕ ОЗЪБЯ , ДА НЕ МЕ НАБИЯТ . ДОСЕГА НЕ СЪМ СЕ БИЛ СЕРИОЗНО ,МАКАР, ЧЕ СЪМ ТРЕНИРАЛ КИК БОКС  ЗА МАЛКО. ..когато се събера с други приятели от даскалото ,които не са в моя клас ,или се видя с някой друг пич извън даскалото , стейта ми се вдига, ставам "готиния тип" .. не мисля много много , макар ,че съм в Пловдив. а защо само когато съм покрай тези момчета от класа или изцяло от класа , се чувствам под напрежение .

ТРАГИЧНОТО В СЛУЧАЯ ,Е ЧЕ  НЕМОГА ДА МИСЛЯ ТРЕЗВЕНО .. ИЗПАДАМ В ДЕПРЕСИЯ . ЗНАМ ЛИ ..
ЧАКАМ КРАЯ НА СЕДМИЦАТА (ПЕТЪК) ДА СИ СТЯГАМ БАГАЖА   И ДА ЗАМИНАВАМ КЪМ РОДНИЯ КРАЙ .. ВСЕ ЕДНО ИСКАМ ДА ИЗБЯГАМ ОТ РЕАЛНОСТТА.. В МОМЕНТА НЯМАМ ЛАПТОП, СЛЕДВА ,ЧЕ И НЕ МОГА ДА ЧЕТА ТЕМИ ДА СЕ НАДЪХВАМ, НО ТОВА ЛИ Е АЛФАТА ? ДА ЧЕТА ЧУЖДИ ТЕМИ И ДА СИ МИСЛЯ КОЛКО СЪМ ВЕЛИК , ЕМИ НЕ .. СМЕШНО Е .. ИСКАМ ВЪТРЕШНО ДА УСЕТЯ УВЕРЕНОСТА,КОЯТО Я ЧУВСТВАМ КАТО СЪМ СИ "У ДОМА" .. КАКВО ДА НАПРАВЯ , ДА НЕ МЕ ХВАЩА ШУБЕТО ПРИ КОНФИЛКТ, ДА СЛОЖА КРАЙ НА ТОВА..

НЕ ИСКАМ ДА МЕ ПОДИГРАВАТ..   да ме МАЧКАТ . Просто да стана един от тях .. да не съм изолиран . да не съм обекта за подигравки. и да ПРЕМАХНА СТРАХА ОТ ТОВА ДА СЕ ОЗЪБЯ НА НЯКОЙ ?

ИСКРЕНО СЕ ИЗВИНЯВАМ ,ЧЕ САМО ПИША ТЕМИ, НО МИСЛЯ, ЧЕ ИМАТ НЕЩО ОБЩО СЪС СВАЛКИТЕ ДОНЯКЪДЕ. А И ИСКАМ ВЪТРЕШНО ДА СЕ ИЗЛЕКУВАМ ... най-важното за мен е да придобия увереността,страха от другите , самочувствието също мисля,че трябва да си оправя , и най вече да не се връзвма толкова ли ?
незнам ЗА ПЪРВИ ПЪТ СЕ ЧУВСТВАМ ТОЛКОВА СКАПАНО И СДУХАНО.НО НАИСТИНА ТЪРСЯ ПОМОЩ. МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ .. НЕ ХЛЕНЧА , КАКТО КАЗАХ ВЕЧЕ , ТОВА Е МНОГО СЕРИОЗЕН ЗА МЕН ПРОБЛЕМ , КОЙТО МИ ПРЕЧИ ДА РЕАЗЛИЗИРАМ ДРУГИ НЕЩА В ЖИВОТА СИ .   Истината е ,че не искам да ми кажете някакви клишета , а реално какво да направя над нещата ..

И се извинавам за грешките ,ако има такива . все пак съм превъзбуден от доста време и сега реших да си излея мъката ...

Дори темата да е объркана , в петък вечерта като се прибера , ще я поправя ако имам възможност .. Благодаря ви предварително ..
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
besniq
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил
« Отговор #1 -: Септември 29, 2011, 17:45 »

Здрастииии,не мисля че мога да ти дам съвет точно както повечето профита тука,но преди години когато бях студент,имах подобен проблем,че ме ебаваха и базикаха но аз и много се засягах и все търсех да се оправдавам че не са прави и че не съм такъв за какуъвто ме мислят,с времето се научих да не им обръщам внимание даже почнах да се базикам със самия базик нещо такова и то така става че тези дето ме базикаха те ставаха за смях.Като цяло покажи малко характер ревни им един път в лицата и да не се абеват с тебе и да не ти пука.колкото повече им се засягаш те толкова повече ще те ебават, това е то мене пич дано съм бил полезен
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

.....

Профил
« Отговор #2 -: Септември 29, 2011, 17:51 »

Цитат
Като цяло покажи малко характер ревни им един път в лицата и да не се абеват с тебе и да не ти пука.
Ето тук ми е проблема.. Сегаа разлгеждах една тема за старите приятелства и относно това за социалния кръг.. искам да споделя ,че как да "ревна" в компания на 10 , 15 човека като почват да го зимат на базик .. става им смешно.. просто думата ми няма тежест. дадох пример за днес как се опитах да направя нещо и кавко стана пак ме нахраниха ... чувствам се като пълен ПУТИО .. Четох и темата за конфликтни ситуации и за това как не бивало да се караш .. Е мамка му , аз още 2 години трябва да търпя унижението ли ? незнам незнам .. просто сам не мога да си отговоря и търся помощ от вас..
Активен

Ave
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 158

Профил
« Отговор #3 -: Септември 30, 2011, 09:51 »

Не искам да звуча негативно, но не мисля, че ще успееш да се промениш и да станеш "желан" от хората в класът ти тази година ...
Трябва ти промяна, трябват ти успехи които да ти дадат увереност, енергия, настроение. Запиши се на БИ, тренирай, учи си уроците, чети книги, гледай кино/театър/балет, бягай сутрин, запиши се на танци, намери си хоби (без компютърни дивотии) ... или с други думи, лиши се от свободно време, запълни го с полезни неща които ще те бъдат в полза в бъдеще. Не се щади за тези неща и не се впрягай да се състезаваш със съучениците ти, няма смисъл сега.
Всичко ще си дойде на мястото си, може да не е утре или догодина, но усилията винаги се отплащат.
Активен
Bella
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #4 -: Септември 30, 2011, 11:03 »

meto, според мен в желанието си да се впишеш в обстановката на всяка цена, както и чувствителността ти на тази тема ти пречат. Голямата компания надушва от километри тези, които се сдухват от майтапи и подмятания и колкото повече това действа, толкова повече компанията изпитва удоволствие да го упражнява.
Искаш съвет ще ти дам доколкото мога:
1. Не ходи "като пале" след компания, която очевидно не те иска. Преценявай с кого и колко време се движиш - за предпочитане е да са по-малки групи първоначално за не много време.
2. На подмятания и обиди не показвай, че се връзваш - по-добре отвърни с майтап и усмивка - все едно мацка те шитва.
3. Вкарай малко самоирония - тя е присъща само на силните хора.

това на първо време мога да ти кажа, както и съветите на Ave.

Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

.....

Профил
« Отговор #5 -: Октомври 01, 2011, 01:40 »

Благодаря ви за съветите .. Ще се опитам да ги използвам. Хах обаче искам да споделя сега нещо. В момента се чувствам супер , (дали защото съм си у нас (извън Пловдив) незнам каква е причината , но съм спокоен , уверен , но все пак благодаря ви много за отзивите Усмивчица )
Активен

Drakyla
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 159

Профил
« Отговор #6 -: Октомври 01, 2011, 23:39 »

meto, "проблема" е изцяло в главата ти и начина по, който се възприемаш т.е като жертва.
Промени отношението към себе си...ти не си жертва, а човек който се харесва и уважава такъв какъвто е. Мнението на околните не може да промени мнението ти за теб самия и да наруши вътрешния ти комфорт. Който не те уважава, игнорираш го, не заслужава вниманието ти...заебаваш хората, които те комплексират. Концентрирай се върху положителни неща,гледай да се запознаваш с нови хора, нови мирогледи. Изграждай характер и фрейм, бъди и емоционално по стабилен.
Цитат
В момента се чувствам супер , (дали защото съм си у нас (извън Пловдив) незнам каква е причината , но съм спокоен , уверен

Ти единствен знаеш какво е най добре за теб. Виждаш какъв е ефекта като смени средата, прави го по-често. От съучениците си не можеш да избягаш, щеш не щеш, ще си с тях докато завършиш, харесваш ги или не. Но не позволявай емоционално да те нараняват, бъди по неебателен. Ако не те харесват за компания не им се ври или мъчи да се доказваш. Общувай с хора, които те ценят...на другите майната им, хич не си го слагай.
Активен
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

.....

Профил
« Отговор #7 -: Октомври 02, 2011, 18:00 »

Благодаря ти Drakyla  .. След толкова мислене  и аз стигам до същия извод . Усмивчица
Активен

CoolAsIce
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #8 -: Октомври 03, 2011, 01:09 »

чувствам се като всемогъщия йода, който ще ти дава съвет сега (даваха стар уарс до скоро ) Усмивчица

в 8 клас имахме момче, което и най-големите лузъри го ебаваха. в 9-ти, седеше рамо до рамо с яките пичове. как го направи? записа се на футбол, почна фитнес и се личеши от км, че просто не му пука. спираш да се връзваш и точка, толкова е просто. или набиваш някой който те дразни, или го затапяш, или го подминаваш, ама не го мислиш изобщо! учил съм в 2 училища, в първото отстраних всички съмнения, че могат да се ебават с мен много бързо.. сняг, вали, духа- кофти време, кондуктор-гей се опитва да ме сваля, докато ме вали сняг през дупките в покрива на рейса.. станал съм в 5:30 за да стигна до "града".. влизам в час,закъснял, и супермарио ми вика "блалбалбла мухльо!" като от началото на годината (10 дни) усещам, че на този не съм му симпатичен, и гледам аз, гледат ме 24 човека от които половината са яки мацки, и тва сега е тест от кво тесто съм замесен.. осъзнавайки, че ако не унищожа тези ебавки в зародиш и другите маймуни ще последват 1-та, и за това най-хубаво си го ступвам пред целия клас, осигурих си спокойна година + женско внимание
второто училище, бях новодошлия и веднага 2 "батки" почнаха да ме ебават-"кой ти купи дрехите", "къв е тоя глас" (наистина ми беше от писклив до боботещ), обаче ги подминавах без дори да си правя труда да си обръщам главата и го раздавах общителен с всички други и всичко спря за 2 седмици, дори последната нова година я празнувах с тях. това беше по-умният начин да се справя с ебавките, ако бях го раздавал аутсайдер и другите.. нали знаете.. маймуните копират

един съвет, който бих дал на себе си, събирай се само с хора, които са забавни, без да се напъват с остроумието си...  тия вторите ги гонят яко комплекси, само че и те не го знаят.. истински умен пич е този, който всеки го иска за компанията си. такива хора са непринудени, забавни, не се ебават с цел да те унижат

второто е съвсем сериозно! Не се надъхвай от форуми!!! щото ще се сздухаш (нищо лично към никой), познавам много успели хора и повярвай ми те са такива, щото са били навън да видят сами, кое, как защо..   винаги успяват най-напористите, така че не се отказавай Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: