Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2020, 22:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: нов съм  (Прочетена 1704 пъти)
Kosta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Ноември 13, 2011, 17:10 »

здравейте, от няколко дена разглеждам разни сайтове из нета за свалки и се спрях на тоя форум, защото изглежда най надежден.ходя в няколко определени заведения през седмицата,сервитьорките са големи сладурани и с един приятел ги сваляме.но проблемът е, че където отида све няма свободни мацки,само с момчета или още по лошо с приятелите си.последния път имаше някаква компания от 5 6 момчета и едно момиче,всичко стана както трябва,взех и тела,но се оказа на 16 и изобщо не я отразявам повече.ТА МОЛБАТА МИ Е ДА КАЖЕТЕ НЯКОЙ БАР,КЛУБ, НО НЕ ДИСКОТЕКА ЗА СВАЛКИ ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА.БЛАГОДАРЯ
Активен

Всяка мацка е заменима!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2011, 17:15 »

А ти на колко си? Иначе много странно, че чак после си разбрал на колко години е. Аз съм забелязал, че двата дежурни въпроса от бг кифлите са - Как се казваш? Кой набор си? Буквално ми се е случвало да се запозная това лято с 3-4 момичета и всяка от тях да подходи ТОЧНО по този начин. Странно.
Само не разбрах какво точно искаш, точно име за заведение или по-скоро подходящ тип заведение?
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Kosta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Ноември 13, 2011, 17:25 »

на 21 съм.случаят с тая кифла набързо е следният-бяхме на съседни маси(за пиене и билярд)и я видях.изкефи ме.усмихнах и се и тя ми върна.след това реших да направим двойки билярд с нейните приятели и така се оказахме още по близко с нея.започнахме да говорим за нещо,в края на вечерта тя дойде при мен и започна да ме разпитва,а аз не я питах нищо,защото знаех,че ми се кефи,а и Мистъри и Стайл така правят(чел съм книгата им).та в последствие почнахме да си пишем и тя излезе на 16.а за заведения както и тип,предполагам с по тиха музичка,за да се чуваме,така и конкретни места.Благодаря
Активен

Всяка мацка е заменима!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Ноември 13, 2011, 20:37 »

Ами брато, какво да те лъжа, няма да си първият на 21 дето се занимава с 16 годишна, така че освен ако не ти е too much trouble...не мисля, че има причина да не се занимаваш. А иначе за място - май не си казал откъде си, как може някой да ти даде определено място? Усмивчица Аз лично не ходя толкова много по заведения, по-скоро разчитам да прилагам каквото знам в ежедневното общуване. Но не съм ходил на заведение с ясната представа да се занимавам точно с това.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Kosta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Ноември 14, 2011, 11:04 »

Вярно,че забравих да спомена, че става въпрос за София.100% не съм первия, но ще я пропусна тази,много е вероятно да се занимавам доста с нея и накрая нищо да не стане:)
благодаря
Активен

Всяка мацка е заменима!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #5 -: Ноември 14, 2011, 13:55 »

а и Мистъри и Стайл така правят(чел съм книгата им).

Трябва ли да правиш всичко, което правят тези двамата:

Иначе по другия ти въпрос има няколко теми, но трябва да се разтърсиш:
http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=1151.0
Активен
Kosta
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Ноември 14, 2011, 14:04 »

Естествено,че не трябва.Ако си някой пич,който умее да говори пред хора,не се притеснява, не ти е нужно да помниш реплики,ЕВАЛА.Но аз съм по спокоен като имам нещо на ум и така ми е по лесно да заговоря някоя мацка,а след като се заприказваме вече ми е лесно:)Благодаря за съвета и успех:)
Активен

Всяка мацка е заменима!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: