Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 20, 2021, 23:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 382485 пъти)
Bochev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #1020 -: Февруари 03, 2014, 20:40 »

Не е точно шит, но се получи забавно
Тя: -Какво правиш?
Аз: - А обичайното - седя и си хубавея!
Активен
Крис
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1021 -: Февруари 05, 2014, 02:45 »

Аз - Искаш ли да излезем някой път?
Тя - Ами, не знам.
Аз - Решавай.  
шит - Значи искаш да излезеш с мен. Не знам, аз по принцип не излизам с хора, които не познавам...
Аз - Аз съм ... (и се усмихвам, като знам, че вече ме знае как се казвам)
шит - Да вече се запознахме. Така ли се запознаваш с нови хора? Заговаряш ги(на улицата)?
Аз - Не, обикновено не го правя, но този път така прецених.
(съгласява се и ми каза да я намеря във fb, но фамилията и беше с по-увъртяно звучене и и казах да ми запише имената си)
Аз - На колко си години?
шит - 18. Не очакваше да съм на толкова, нали. Май ти мина мерака да излизаме.
Аз - Не, за мен това не е проблем, просто съм малко изненадан.
Тя - Защо на колко ти изглеждам/смяташе, че съм?

И отклоних темата, не отговорих на въпроса. Много отпориста се оказа в отговорите, а някои от тях даже не съм ги допускал като възможност. Наистина трябва много да ми хареса момичето, че да го заговоря, а в случая отговарях абсолютно първосигнално, но съм честен. Знам, че съм допуснал доста грешки в разговора. Какво бихте отговорили вие?

Друг случай, който не е на живо, а в чат, като предварително на живо ми е дала знак, че съм оставил добро впечатление. Разговора преди това беше започнат от мен на рутинна тема, която всъщност ме интересува. Задавах въпроси свързани с работата и, подробности, които мен също ме касаят. Отговаряше ми на всички въпроси адекватно, на някои слагаше усмивки, а аз винаги завършвах изреченията с точка, без емотки.
Но на въпроса:
Аз - В извънработно време мога ли да се видя някой път с теб?
Тя - Не обещавам нищо Усмивчица

Идеи?
Активен
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 947

Профил WWW
« Отговор #1022 -: Февруари 05, 2014, 07:34 »

Аз - Искаш ли да излезем някой път?

Много слаб въпрос. Основен принцип: ти знаеш какво искаш и знаеш къде ще я заведеш. Така нищо хубаво не и субкомуникираш. Освен това и прехвърляш топката тя да решава. По-нататък разговора става логичен и без грам емоция. Пикапа не е игра на шах.

Аз - В извънработно време мога ли да се видя някой път с теб?
Тя - Не обещавам нищо Усмивчица

Същото. Не използвай "мога ли". Кажи: "Искам да те заведа в едно готино заведение след работа". Както си тръгнал един ден ще я питаш: "Може ли да правим секс някой път?"  Усмивчица
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
Крис
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1023 -: Февруари 05, 2014, 08:34 »

Следя ти мисълта, но явно това ми е някакво изкривяване, да отчета мнението на другия след това си отстоявам моето, но вече да съм установил къде е зоната на компромиса. На мен, ако някой(особено непознат) ми каже: "Искам... бла бла " няма да ми направи добро впечатление. Както съм имал реален случай с приятелка, която ми почва с: "Искам да се видим", някак не ми харесва как е формулирано самото изречение. Къде е моето мнение? Аз може да не искам да се видя с нея. А нали все пак не правя на другите това, което не искам да ми правят на мен.
Един приятел си спомням, че беше използвал същия въпрос, който аз съм задал когато постигна пълен успех при запознанството си с момиче, което се превърна във връзка продължила 2 години. Фактори много. Понякога и моментното състояние на някои хора е еди си как. Но отчитам слобостта на въпроса, не съм се замислял до скоро над това. Благодаря за съвета! Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3924

Профил
« Отговор #1024 -: Февруари 05, 2014, 10:20 »

На мен, ако някой(особено непознат) ми каже: "Искам... бла бла " няма да ми направи добро впечатление. Както съм имал реален случай с приятелка, която ми почва с: "Искам да се видим", някак не ми харесва как е формулирано самото изречение. Къде е моето мнение? Аз може да не искам да се видя с нея.

Ето как вътрешно си усетил, че е някак непривлекателно и даже противоестествено жена да води и да командва мъжа.
По същия начин за жените е непривлекателно и противоестествено когато мъж се офлянква и вместо да води, чака жената да поеме инициативата.

Така че това, което работи за единия пол, точно обратното работи за другия пол.

Разбира се, въпросът "искаш ли..." си има своето място, но нека да е малко по-конкретно. И особено добре работи, когато вкараш обекта в т.нар. "yes frame of mind", тоест когато я накараш да каже "да" да няколко поредни въпроса, тя рефлексно иска да отговори с "да" и на следващия въпрос от серията. За това сме писали в други теми.
Може би и Данчо сейлсмена ще има с какво да се включи по този въпрос.
Активен
priZdrachna
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4336

Профил
« Отговор #1025 -: Февруари 11, 2014, 23:18 »

Следя ти мисълта, но явно това ми е някакво изкривяване, да отчета мнението на другия след това си отстоявам моето, но вече да съм установил къде е зоната на компромиса. На мен, ако някой(особено непознат) ми каже: "Искам... бла бла " няма да ми направи добро впечатление. Както съм имал реален случай с приятелка, която ми почва с: "Искам да се видим", някак не ми харесва как е формулирано самото изречение. Къде е моето мнение? Аз може да не искам да се видя с нея. А нали все пак не правя на другите това, което не искам да ми правят на мен.
Един приятел си спомням, че беше използвал същия въпрос, който аз съм задал когато постигна пълен успех при запознанството си с момиче, което се превърна във връзка продължила 2 години. Фактори много. Понякога и моментното състояние на някои хора е еди си как. Но отчитам слобостта на въпроса, не съм се замислял до скоро над това. Благодаря за съвета! Усмивчица

Като във всичко останало и тук трябва да калибрираш. Повечето жени обичат да ги водят и доминират, но не обичат да им се налагат и да не взимат мнението им предвид.
Активен

Аз те обичам не заради това, което си ти, а заради това, което съм аз, когато съм с теб. Маркес

Throw moderation to the winds, and the greatest pleasures bring the greatest pains. Democritus

Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am, and my attitude depends on who you are.

People will rarely remember what you did or said, but they will always remember how you made them feel
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #1026 -: Февруари 14, 2014, 16:18 »

Aз- Искаш ли да излезем
Шит- Първо трябва да поискаш разрешение от приятеля ми
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #1027 -: Февруари 14, 2014, 19:39 »

Що, сводник ли ти е?
Активен
Furious
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 139

Профил
« Отговор #1028 -: Февруари 15, 2014, 10:12 »

Що, сводник ли ти е?

Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен хахахахаха добре е  Засрамен Засрамен Засрамен
Активен
sairys
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 64

Винаги пробвам нещата предварително за които пиша!

Профил
« Отговор #1029 -: Февруари 17, 2014, 22:00 »

Добре представете си следната ситуация, на мен ми се случи веднъж.

Запознах се с две момичета, покрай един приятел - съм без негова помощ. Направих добро впечатление(както повечето тъпи, но после го губя някак си), намерих ги във Facebook. Рядко опирам до там, но все пак така се случи този път.

Та писах си по няколко часа и с двете и ми си стори добре, като гледах как вървят нещата. И си бяхме разбрали да ходим някой път на дискотека, но исках преди това да се видим друг ден на кафе. И  питах едното момиче дали са свободни, тя каза, че не могат тогава заети били - можело на следващия ден. Е добре де чудех се сега аз дали да и пиша пак на другия ден, но накрая реших да не го правя и тя да ми каже, понеже нали тъй предложи.

Трябваше ли на следващия ден аз да и пиша или така беше по-добре да не го правя. Питам понеже тази ситуация ми изглежда много често срещана ....
Активен

"Игра" за !Играчи! Смотан

My number one rule for romance is suprise!
                                           Hugh Jackman
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1030 -: Февруари 17, 2014, 23:35 »

Трябваше
Активен
m00nsh1ne
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #1031 -: Февруари 18, 2014, 04:29 »

шит: Мечтай си. - след като се вижда, че има интерес и те пробва
Активен
Nothingisimpossible
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #1032 -: Февруари 18, 2014, 14:01 »

Правейки се че не съм чул ще кажа: Ооо мечтаеш си за мен ли. Дано не е нещо мръснишко.
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #1033 -: Февруари 18, 2014, 16:57 »

Правейки се че не съм чул ще кажа: Ооо мечтаеш си за мен ли. Дано не е нещо мръснишко.

Това е тъпо - изкарваш се глух и клиширан.
По скоро - "Добре, че не знаеш за какво, че щеше вече да си под юргана"
Винаги гледам да вкарвам игрива настройка, сексуална тематика. Иначе ще ме сметне за другарче.
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1034 -: Февруари 18, 2014, 18:00 »

шит: Мечтай си. - след като се вижда, че има интерес и те пробва

Даже ще си посегна  Усмивчица
Активен
m00nsh1ne
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1035 -: Февруари 22, 2014, 23:26 »

шит: Проблемът е, че не си подхождаме зодиакално - аз съм лъв, а ти си тъпанар
Активен
Nothingisimpossible
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #1036 -: Февруари 22, 2014, 23:31 »

Това не е шит тест, ами направо си е отрязване.  Ухилен
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1037 -: Февруари 23, 2014, 18:03 »

Така е, аз не играя в цирка Усмивчица
Активен
Denisk0
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #1038 -: Февруари 24, 2014, 00:26 »

Тя; Перфектния мъж си !
Бях я бъзнал нещо за устните и тя ми го каза със сарказъм .
Активен
m00nsh1ne
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1039 -: Февруари 24, 2014, 00:28 »

Афог: Къде ти е Петя(с ехидна и победителна усмивка) - Припомня ми несполучлива свалка с цел да ми свали ранга.
искам няколко примерни отговора с който да я заровя и да не си позволява да ми говори така и да поясня, нямам намерения към нея!
Активен
Страници: 1 ... 50 51 [52] 53 54 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: