Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 26, 2021, 01:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 68 69 [70]
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 397368 пъти)
Highland
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1380 -: Януари 12, 2020, 00:30 »

Are you a man or a boy ? Казано от милф. Забих 5 сек.

- А ти жена ли си или момиче.

- Аз съм жена за това ми трябва мъж а не момче. Тука пак забих малко

- Колко деца имаш като си жена. Мълчи, а и според мен няма.

- Не бой се, аз ще ти направя деца. Изгледа ме

Преди това всичко беше добре - бъзици, кино, но тази шитка ми се отрази и следващите пъти като я виждах из работа не ми вървеше... Готин
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Профил
« Отговор #1381 -: Януари 12, 2020, 01:49 »

Позволи ми да ти докажа...какво чакаш, хайде събличай се ( ухилен до уши)

- А ти жена ли си или момиче.

- Аз съм жена за това ми трябва мъж а не момче. Тука пак забих малко

И за какво точно съм ти нужен ?

- Колко деца имаш като си жена. Мълчи, а и според мен няма.

Това е доста глупав отговор, първо едва ли някой наистина е на менние, че това е критерий за жена, второ, представи си, че го кажеш на такава с репродуктивно проблеми ? Дали няма да ти тегли майната, как мислиш ?
Активен
Цезар83
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1382 -: Юни 26, 2020, 05:54 »

ШИТ : Чувствам ,че не се интересуваш от мен ,както преди ?

Отг. Както преди пет минути, или както преди десет ?
OFF : С този отговор най-много да ти пусне още ШИТ-ки и да и паднеш в очите ... доста несериозно и лигавещо е казано ,а не като истински ПУА Намигване

Съгласен съм с теб. Това дори не е Шит тест а по-скоро от липса на внимание.

Отг: Факт е! Щом си пиша с теб - имам интерес! Бях зает... да планирам наща първа среща. Довечера в пет!
Тя: Сигурен ли си?
Отг: Сигурен съм! А ти сигурна ли си, коя рокля ще облечеш?

Активен
Цезар83
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1383 -: Юни 26, 2020, 06:36 »

ШИТ: С колко жени си спал?

отг 1. -не е важно  толкова с колко съм спал, а какво съм научил от тях

отг 2. - "С повече от една"
отг 3. - "Достатъчно"

ПС : Умна жена (както и мъж) не задават такива въпроси.

С тези отговори я губиш на момента. “ С колко жени си спал?”
Пояснение: Опитва се да ти свали ранга! Трябва да го задържиш и да я сложиш да си седне на дупето. Също така те тества дали не си от онези дето искат само да спят с нея.

Отг: Няма да крия, с доста жени съм спал... в интерес на истината предпочитам с теб да не спя! 
Тя: Иска ти се!
Отг: Няма смисъл да си губим времето.. има два варианта: или бройката при мен ще се увеличава, или при теб ще се намалява !
Активен
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 437

Профил
« Отговор #1384 -: Юни 26, 2020, 16:33 »

Тая трябва да е много отракана за да ти говори такива работи, понеже едно нормално момиче което ти се кефи не би те питала с колко си спал.

ШИТ: С колко жени си спал ?

Отг: Не ти влиза в работата.

Отг 2 : С тях не съм спал, но с теб заспивам като ми задаваш тъпи въпроси.

Отг 3 : С  1000 ама мисля да ги направя 1001 с теб за да подобря световния рекорд.

Тези отговори казани със съркастичен  и малко по сериозен тон.

Цезар83, честно да ти кажа не ми харесват отговора ти, първо е прекалено безопасен братле, ако не ми вярваш прочети си го сам, не казвам че моите са ебати алфата отговори, но казани с правилен тон и език на тялото са силни, понеже твоят отговор е безопасен, идеята е че те е страх да не би да те отхвърлят жените а този страх поражда безопасни отговори и съответно губиш мацките, на нея не и влиза в работата с колко жени си спал, ама нали ти казвам ако те пита такива работи значи положението е зле или е много отракана и  играе с теб. Не казвам че твоите отговори не струват ама няма да имат желания ефект. Усмивчица

Тези отговори са през моята призма, и да на живо бих ги използвал все защото това съм аз, но ти може и да имаш друг стил. Не ме кефи някоя мацка да ми се прави на интересна все едно е Господ и да си мисли че ще ме разиграва, затова и така отговарям саркастично.

Даже ще ти шитна отговорите за да ти стане ясно за какво иде реч

Цезар83: Няма да крия, с доста жени съм спал... в интерес на истината предпочитам с теб да не спя!  

Готина мацка: Брей направо се трогнах, един смотаняк по малко, ще отида да роня сълзи задето те изпуснах !
Активен
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 83

Профил
« Отговор #1385 -: Юли 03, 2020, 14:58 »

Шит:Ако и в секса си като шегите по добре да не те познавам
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Target
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 437

Профил
« Отговор #1386 -: Юли 03, 2020, 21:48 »

Отговор: Всмисъл ?
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1387 -: Юли 04, 2020, 10:09 »

1.Ако и в секса си толкова скучна колкото чувството ти за хумор, по-добре наистина да не се познаваме.

2.Значи тогава имаш късмета да ме познаваш.

3.Преди да се преродя в това тяло, имах опция да избирам, дали да бъда добър шегаджия или добър любовник, досещаш се вече кое избрах.
Активен
Kaj
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1388 -: Юли 11, 2020, 20:14 »

Ооо, попаднал съм на ценител, позволявам ти днес да наричаш питона ми с името, с което си избереш.

Извинявайте, че така директно се включвам, но жената сексуализира, а вие нещо търсите да се доказвате...

"С колко жени си спал?”

Да не се занимаваш с нумерология и искаш да пресметнеш дали си родена под щастлива звезда?
Активен
hristo.himself
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 5

Профил
« Отговор #1389 -: Юли 14, 2020, 08:34 »

Здравейте, като нов във форума и пикап, се чудя дали ви допада следното схващане за шит тестовете:

Шит теста е жената която изпробва мъжа дали е алфа или бета. Тя иска да разбере до колко е истински той, до колко може да се справя с живота си под стрес и да запази целта си в разговора.

Най-най важно е настроението ви като мъж да не се влияе от шит тестовете. То е продукт на личното ви самоуважение, а не на егото ви и не на нейните думи и реакции.

Шит тестовете могат да бъдат множество разновидности. Вербално, съществуват начини да ги преодолеете с дисквалификация на себе си, с обръщане на скрипта или дори без конкретен логичен отговор. Тук важат не думите и конкретния отговор, а запазването на настроението ви.

Хубаво е да се помни, че доброто състояние или настроение са почти напълно личен избор. Така не реагираме на нея или някой друг. Също така, когато пренрбрегнем егото напълно, няма какво да бъде наранено. И без да правя това изказване твърде дълго, абсолютно добра практика е контактът с очи, който ще покаже напълно вярно на жената вашето състояние.
Активен
grrr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 4

Профил
« Отговор #1390 -: Август 29, 2020, 17:55 »

1 :Тя: Много ми се отдава да харча пари
И да подхлъзвам хората
Хахаха

Аз: Хахаха и какво ще стане като се съберем двама такива на едно място

Тя: Ами няма да се събираме
Да не стане късо съединение

Аз: ??

2: Тя Ама ти ме слагаш под общ знаменател със всички жени ли ?? (лоша физиономия)

Аз: ?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #1391 -: Август 30, 2020, 19:41 »

1 :Тя: Много ми се отдава да харча пари
И да подхлъзвам хората
Хахаха

Аз: Хахаха и какво ще стане като се съберем двама такива на едно място

Слабо. Опитваш се да и откраднеш фрейма, но много слабо (няма детонатор на реакцоя), а влизаш в него, за да го откраднеш

Ти - Чудни таланти имаш. Всеки тираджия, бакшиш, земеделски производител, ти е в кърпа вързан. Добре че си си уредила живота.

Тя: Ами няма да се събираме
Да не стане късо съединение

Аз: ?? - това е добре, спираш да инвестираш, не изразяваш ясна позиция относно рамката в която те вкарва, и я оставяш тя да се обяснява.

2: Тя Ама ти ме слагаш под общ знаменател със всички жени ли ?? (лоша физиономия)

На това последното само сийн.
Или можеш да цитираш, снимаш, или ако сте в месинджър да зададеш отговор на първото и изречение, но без да добавяш/казваш нищо (ако го цитираш в месинджър, максимум точки под него, или интервали). Никакво думи.
Тя или ще се заобяснява или ще се направи на хитра с "кво", "?".
Без значение какво ти пише, само сийн. И отебаваш разговора за няколко сесмици. Колкото и пъти да пише след това, не отговаряш.
Идеята е да я вкараш в квалификация/обяснителен режим и да изчезнеш, за да я оставиш в това състояние за дълъг период от време.
След това повече няма да я бива да е хлъзгава, и подобни трагедии, дето може да впечатли само някой девствен чикиджия.
Ще провбва с нови рамки, но тази ще си я преминал.

Аз: ?
Активен
vhT
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1392 -: Декември 29, 2020, 22:30 »

Здравейте банда, нещо което наскоро ми хрумна и е доста подходящо за сезона, покрай Коледа, доста тематично и актуално, дори си мисля, че с правилната имрповизация може да се позлва и през останалото време. Все пак не е важно какво казваш, а как го казваш... Готин

ТЯ: За какво ти е телефонът ми ?
АЗ: Ще го подслушвам ! Изготвям списъкът на Дядо Коледа за догдина, задачата ми е да разбера дали заслужаваш подарък или не.
ТЯ: А къде ми е подаръкът за тази година ?
АЗ: Съжалявам, дочух че си била неполсушна и палава през годината (ухилен до уши)

Поздрави !
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1381

Профил
« Отговор #1393 -: Декември 30, 2020, 16:02 »

Много слабо. Има два варианта в които жена ти пуска подобно. В 99% от случаите за да и се заобяснявяш. Да и дадеш валидация, без да дава тя номера си, и като цяло нищо да не дава.
1% - иска да си даде номера, но го пуска дежурно/просто така/да не излезе, че го дава от воле. Ще ти го даде така или иначе, квото и да отговориш.

Е, ти правиш точно това. Обясняваш и се, даваш и валидацията, влизаш и в рамката "да измислиш хитър и забавен начин да успееш да и спечелиш номера". Забележи от коя страна на състезанието си с такъв отговор. Кой е журито и кой ще оценяват.
Напротив, тук нямаш много полезни ходове, но най доброто е да не участваш в състезанието, да не и играеш по свирката, да не приемаш ролята на оценяван.
Да не търсиш интересен начин да и вземеш номера. По скоро ти трябва силна дисквалификация/силно далеч/някакво силно отдръпване. Тя да почувства, че изтърва сета.

ПП: Или да си супер директен, открит и сериозен, без клоунади. Това пък ще ти даде силен атракшън. Примерно "ще ти звънна да излезем"
Идеята е че няма да го очаква изобщо. Повечето мъже ще реагират както в примера който си дал. Ще очаква клоунада. А с подобен отговор баунсваш, но забележи - отказваш да бъдеш оценяван. Имаш условност.
Разбира се, трябва да си в пълна готовност, да обърнеш рамката на далеч. И трябва да калибрираш според ситуацията. Ако имаш силен интерес, и го виждаш в поведението на момичето, може да пробваш да баунснеш по тоя начин. Ако интереса е по слаб, по добре далеч
Активен
hitman321
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 498

Профил
« Отговор #1394 -: Декември 30, 2020, 17:11 »

Пич, истинско удоволствие да те чете човек.
Активен
steelheart
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 32

Профил
« Отговор #1395 -: Март 30, 2021, 22:56 »

Един доста разпространен шит из социалните мрежи за запознанства, които са все по-актуални в настоящите пандемични времена:
Тя- аз нищо не търся тук.
Активен
MPUA
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 174

Профил
« Отговор #1396 -: Април 11, 2021, 21:56 »

- Ще ми е приятно да се видим пак. Как е телефонът ти?
- Ако е писано, ще се видим/засечем пак. Беше ми приятно, чаао.
Активен
Colgate
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1397 -: Юни 09, 2021, 12:59 »

Здравейте, и мен ме шитнаха вчера с, Ние с теб не сме приятели, ние с теб не сме гадгета, като тя самата ми предолйи да сме излизали да пием по бира преди да и свърша дадена услуга след, катои обявих цена ме шитна с горните изрази, как да реагирам.Като цяло вече проведох разговор, но тя се дурйеше студено надменно.
извинявам се за правописните грешки пиша през преводач тук нямам Фонетиц.
 Завърти очи Завърти очи
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70]
  Изпечатай  

Отиди на: