Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 08, 2020, 08:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 68 69 [70]
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 333940 пъти)
Highland
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #1380 -: Януари 12, 2020, 00:30 »

Are you a man or a boy ? Казано от милф. Забих 5 сек.

- А ти жена ли си или момиче.

- Аз съм жена за това ми трябва мъж а не момче. Тука пак забих малко

- Колко деца имаш като си жена. Мълчи, а и според мен няма.

- Не бой се, аз ще ти направя деца. Изгледа ме

Преди това всичко беше добре - бъзици, кино, но тази шитка ми се отрази и следващите пъти като я виждах из работа не ми вървеше... Готин
Активен
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #1381 -: Януари 12, 2020, 01:49 »

Позволи ми да ти докажа...какво чакаш, хайде събличай се ( ухилен до уши)

- А ти жена ли си или момиче.

- Аз съм жена за това ми трябва мъж а не момче. Тука пак забих малко

И за какво точно съм ти нужен ?

- Колко деца имаш като си жена. Мълчи, а и според мен няма.

Това е доста глупав отговор, първо едва ли някой наистина е на менние, че това е критерий за жена, второ, представи си, че го кажеш на такава с репродуктивно проблеми ? Дали няма да ти тегли майната, как мислиш ?
Активен
Цезар83
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1382 -: Юни 26, 2020, 05:54 »

ШИТ : Чувствам ,че не се интересуваш от мен ,както преди ?

Отг. Както преди пет минути, или както преди десет ?
OFF : С този отговор най-много да ти пусне още ШИТ-ки и да и паднеш в очите ... доста несериозно и лигавещо е казано ,а не като истински ПУА Намигване

Съгласен съм с теб. Това дори не е Шит тест а по-скоро от липса на внимание.

Отг: Факт е! Щом си пиша с теб - имам интерес! Бях зает... да планирам наща първа среща. Довечера в пет!
Тя: Сигурен ли си?
Отг: Сигурен съм! А ти сигурна ли си, коя рокля ще облечеш?

Активен
Цезар83
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #1383 -: Юни 26, 2020, 06:36 »

ШИТ: С колко жени си спал?

отг 1. -не е важно  толкова с колко съм спал, а какво съм научил от тях

отг 2. - "С повече от една"
отг 3. - "Достатъчно"

ПС : Умна жена (както и мъж) не задават такива въпроси.

С тези отговори я губиш на момента. “ С колко жени си спал?”
Пояснение: Опитва се да ти свали ранга! Трябва да го задържиш и да я сложиш да си седне на дупето. Също така те тества дали не си от онези дето искат само да спят с нея.

Отг: Няма да крия, с доста жени съм спал... в интерес на истината предпочитам с теб да не спя! 
Тя: Иска ти се!
Отг: Няма смисъл да си губим времето.. има два варианта: или бройката при мен ще се увеличава, или при теб ще се намалява !
Активен
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 372

Профил
« Отговор #1384 -: Юни 26, 2020, 16:33 »

Тая трябва да е много отракана за да ти говори такива работи, понеже едно нормално момиче което ти се кефи не би те питала с колко си спал.

ШИТ: С колко жени си спал ?

Отг: Не ти влиза в работата.

Отг 2 : С тях не съм спал, но с теб заспивам като ми задаваш тъпи въпроси.

Отг 3 : С  1000 ама мисля да ги направя 1001 с теб за да подобря световния рекорд.

Тези отговори казани със съркастичен  и малко по сериозен тон.

Цезар83, честно да ти кажа не ми харесват отговора ти, първо е прекалено безопасен братле, ако не ми вярваш прочети си го сам, не казвам че моите са ебати алфата отговори, но казани с правилен тон и език на тялото са силни, понеже твоят отговор е безопасен, идеята е че те е страх да не би да те отхвърлят жените а този страх поражда безопасни отговори и съответно губиш мацките, на нея не и влиза в работата с колко жени си спал, ама нали ти казвам ако те пита такива работи значи положението е зле или е много отракана и  играе с теб. Не казвам че твоите отговори не струват ама няма да имат желания ефект. Усмивчица

Тези отговори са през моята призма, и да на живо бих ги използвал все защото това съм аз, но ти може и да имаш друг стил. Не ме кефи някоя мацка да ми се прави на интересна все едно е Господ и да си мисли че ще ме разиграва, затова и така отговарям саркастично.

Даже ще ти шитна отговорите за да ти стане ясно за какво иде реч

Цезар83: Няма да крия, с доста жени съм спал... в интерес на истината предпочитам с теб да не спя!  

Готина мацка: Брей направо се трогнах, един смотаняк по малко, ще отида да роня сълзи задето те изпуснах !
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
Jacob Palmer
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #1385 -: Юли 03, 2020, 14:58 »

Шит:Ако и в секса си като шегите по добре да не те познавам
Активен

Don't let'em say you ain't beautifull , they can all get fucked just stay true to you ;]
Riot
PuP Player
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 372

Профил
« Отговор #1386 -: Юли 03, 2020, 21:48 »

Отговор: Всмисъл ?
Активен

"From doubters to believers"  Jurgen Klopp
vhT
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 89

Профил
« Отговор #1387 -: Юли 04, 2020, 10:09 »

1.Ако и в секса си толкова скучна колкото чувството ти за хумор, по-добре наистина да не се познаваме.

2.Значи тогава имаш късмета да ме познаваш.

3.Преди да се преродя в това тяло, имах опция да избирам, дали да бъда добър шегаджия или добър любовник, досещаш се вече кое избрах.
Активен
Kaj
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1388 -: Юли 11, 2020, 20:14 »

Ооо, попаднал съм на ценител, позволявам ти днес да наричаш питона ми с името, с което си избереш.

Извинявайте, че така директно се включвам, но жената сексуализира, а вие нещо търсите да се доказвате...

"С колко жени си спал?”

Да не се занимаваш с нумерология и искаш да пресметнеш дали си родена под щастлива звезда?
Активен
hristo.himself
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1389 -: Юли 14, 2020, 08:34 »

Здравейте, като нов във форума и пикап, се чудя дали ви допада следното схващане за шит тестовете:

Шит теста е жената която изпробва мъжа дали е алфа или бета. Тя иска да разбере до колко е истински той, до колко може да се справя с живота си под стрес и да запази целта си в разговора.

Най-най важно е настроението ви като мъж да не се влияе от шит тестовете. То е продукт на личното ви самоуважение, а не на егото ви и не на нейните думи и реакции.

Шит тестовете могат да бъдат множество разновидности. Вербално, съществуват начини да ги преодолеете с дисквалификация на себе си, с обръщане на скрипта или дори без конкретен логичен отговор. Тук важат не думите и конкретния отговор, а запазването на настроението ви.

Хубаво е да се помни, че доброто състояние или настроение са почти напълно личен избор. Така не реагираме на нея или някой друг. Също така, когато пренрбрегнем егото напълно, няма какво да бъде наранено. И без да правя това изказване твърде дълго, абсолютно добра практика е контактът с очи, който ще покаже напълно вярно на жената вашето състояние.
Активен
Страници: 1 ... 68 69 [70]
  Изпечатай  

Отиди на: