Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 21, 2021, 01:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 382654 пъти)
tiger
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 143

Профил
« Отговор #800 -: Февруари 01, 2013, 21:23 »

една в чата я питах за описанието и след въпроса ми с какви гърди е ми каза:
шит: това един гражданин никога не би ме попитал
преди това спорехме кой е по хубав град плд или сф, къде са селяни и т.н.
Активен
Fur1ous
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 167

Профил
« Отговор #801 -: Февруари 01, 2013, 21:37 »

една гражданка не би се притеснила от отговора Усмивчица

шит : шит : много си вярваш / спри да се мислиш за най най
Активен

Be the guy you want to be around and start living that life.
I believe that you can do it, but only if you act? right now.
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 210

Make it till you make it! ;)

Профил WWW
« Отговор #802 -: Февруари 07, 2013, 07:51 »

една в чата я питах за описанието и след въпроса ми с какви гърди е ми каза:
шит: това един гражданин никога не би ме попитал
преди това спорехме кой е по хубав град плд или сф, къде са селяни и т.н.

Ясно, не си горда  с произхода ти... нито с гърдите! Усмивчица
Активен
Bochev
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #803 -: Февруари 07, 2013, 12:02 »

Едва познавах една мацка, когато ми отговори(в случая и бях направил някаква дребна услуга)
-Ето за това те обичам!
Аз и отговорих: -Аз пък си помислих, че е заради сините ми очи!
Струва ми се, че този шит се използва доста често в един ранен етап на отношенията, когато момичето един вид като на шега те "изпитва" за чуствата ти към нея
Активен
House_mania_SD
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 75

Профил
« Отговор #804 -: Февруари 08, 2013, 15:03 »

Аз и един мой авер не пиехме една вечер, когато бяхме на бар. На една колежка, приятелката идва да дава наздраве. Вижда, че не пием и казва:

ШИТ- Пфф, много сте скучни...
Аз-Хехехехе  Усмивчица, спортисти сме ние.
ШИТ- На тебе не ти личи (при факта, че спортувам от няколко години, а моя човек не е влизал във фитнес)
Аз-Хаха, аз съм шахматист мила, той е трибоец Усмивчица

Доста дружелюбно се държа след това.
Активен
Melas
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 30

Профил
« Отговор #805 -: Февруари 10, 2013, 20:36 »

Здравейте
Няма смисъл да пускам нова тема за това тука ще го напиша
Как отговаряте на въпроса "Какво става ?" Въпросът ми е тъп,но да отговарям "каквото става" е изтъркано
Активен
Equilibrium
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1453

Let it be

Профил
« Отговор #806 -: Февруари 10, 2013, 23:31 »

Ако си решил да се правиш на интересен, отговаряш с клишираното "к'вото ляга".
Иначе в обикновен разговор с "нищо, ти к'во правиш?"
Е, според зависи може да се заиграете и около ставането и на кой как му става и тем подобни скучни глупости.
Активен

Leaders grow leaders.
Ehlzerida
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #807 -: Февруари 11, 2013, 23:29 »

Шит: А, сега идваш да си говорим, след като "еди-коя-си" вече я няма,а?
ОТГ: Държа ме заложник, а исках да си тръгна
ОТГ2: Аз само с шматки цяла вечер си говоря

Отг. 1 издава лека слабост - не си правил, каквото ти си искал, защото волята на "еди-коя-си" е доминирала над твоята. Отг. 2 е нег, който може да има и обратен ефект - ако момичето си знае стойността, ще си каже "Ми като ме мисли за шматка, да си седи в неговия свят, пълен със шматки, аз в моя ще допусна тези, които ме ценят"

По-добре нещо по-меко:
Шит: А, сега идваш да си говорим, след като "еди-коя-си" вече я няма,а?
Отг: Е-е, не ревнувай, де... Богът-Слънце ме помоли да го замествам тази вечер, а знаеш, на домашните няма как да откажа Намигване

шит: аз ще намеря за какво да ти се накарам Намигване

Отг: Въй-й! А ако после продължа да се държа като калпазанин, ще ме накажеш ли да стоя прав в задния двор?

/Само внимавайте да не кажете "...да постоя...", защото изречението може да придобие нюанс на молба/

шит- с колко жени си бил

Отг: С тези, с които си е заслужавало.

/Ако тя влиза в тази класация, я гледайте право и неотклонно в очите, докато го казвате, и гледайте да не примигнете по време на фразата. Ако не влиза в класацията на заслужаващите си, й го кажете полуизвърнат, или ако е на масата срещу вас и няма как да се извърнете, си сключете дланите. Внимавайте, да не кажете "С колкото си е заслужавало", защото ако подтекстът на въпроса е "Признай си, че си бройкаджия", с вкарването на дума, асоциираща броене, ще си го "признаете". Внимавайте, да не кажете "С тези, които са си заслужили", защото от такава реплика е възможно да ви падне ранга пред някои жени./

Активен
Manowar
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1014

Профил
« Отговор #808 -: Февруари 11, 2013, 23:48 »

Melas

Какво става?
Отг 1 - По-добре, да ти покажа.

Отг 2 - От теб зависи.

Отг 3 - Нищо, ЗА СЕГА...

Отг 4 - Стиска ли ти, да провериш?

Отг 5 - Чувствам се отлично.

Отг 6 - Бързая, пурво трябва да те целуна, после ще видим "какво става"...

Активен

Fortuna incepto signatur!
Ehlzerida
PuP Lady
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 33

Профил
« Отговор #809 -: Февруари 12, 2013, 01:19 »

шит: ти кой беше?( със заядлив тон, в дискотека, непозната кифла, нещо я питах за приятелката и)

Отг: Междугалактическият стопаджия. Търся въпроса на 42. Бил в главата на жена от земната раса. Дали не е тя?

/Тук нямаш интерес да затапваш кифлата, ако тя седи на пътя между тебе и набелязания обект или е възможният източник на информация. Щом вниманието ти не е било насочено към нея самата, значи въпросът не е форма на самозащита, следователно не търсиш начин да разбиваш нейните защити, а да ги заобиколиш. Ако е бил проява на завист - защо не е тя обектът на интереса ти - дългото обясняване замазва усещането за непроява на внимание и може да  я направи по-склонна да ти съдейства. Ако въпросът е бил проява на протективно поведение спрямо приятелката - да я пази от натрапници, влизането ти в ролята на турбоидиот от хиперхумористичен роман те прави привидно безобиден, т.е. безопасен, и може и да придобиеш шанса да бъдеш допуснат в кръга./
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #810 -: Февруари 14, 2013, 23:49 »

Миналата година пак бях излязал на дискотека сам и нещо казах на някаква докато говорехме....

Тя: *шамар*
Отг: *Усмивка, хващане през кръста и целувка.*

Вие как бихте отговорили? Усмивчица
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #811 -: Февруари 16, 2013, 06:49 »

Здравейте
Няма смисъл да пускам нова тема за това тука ще го напиша
Как отговаряте на въпроса "Какво става ?" Въпросът ми е тъп,но да отговарям "каквото става" е изтъркано

Melas,

Защо изобщо се чудиш какво да отговориш на обичаен въпрос като ''какво става"?... Това според теб амог ли е... шит тест ли е или какво? "Какво става" е толкоз страшно колкото и "как си" или "здрасти" Намигване...

Ама кат гледам темата, ти не си единствения дето си мъчи главата за няма нищо. Пичове не се впрягайте много много с тия амогове и шит тестове! Да, хубаво е един играч да си тренира оригиналността и мозъка да шава, но не скачайте като пъдпъдъци или дърдорещи папагали при всяка всяка размяна на думи пък били те амог или шит тест. Важното е да запазиш спокойствие и контрол над ситуацията (как става тоя фокус вече писах някъде в тази тема). Словесните затапки са като солта, ако е с мярка е вкусно, ако са прекалени става буламач. Прекомерното оригиналничене и нестихващи напъни за остроумие  подсказват за несигурност и настървени опити за впечатляване и харесване... т.е. чиста проба натягане пред мацките което често даже отблъсква.
Активен
Slaughter
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #812 -: Февруари 18, 2013, 17:10 »

Миналата година пак бях излязал на дискотека сам и нещо казах на някаква докато говорехме....

По същия начин. Само че без усмивка или най-много "horny grin". Cлед като я придърпам за кръста бих и хванал лицето с цяла ръка (повдигайки брадичката и с палец). Леко агресивен поглед и език през зъбите  :laugh: Така де, щом ще го играем грубо  Намигване
///
По принцип нямам кой-знай-къв интерес към конкретното кифле,и все пак не е хубаво да губя възможности за тренинг.... Как да е  Завърти очи Давайте контри и на 3те и реплики :
Лигла : Slaughter, не ме имитирай !!!
Slaughter : Ауу и що ?
Лигла : Щото аз така ти казвам !
Slaughter : Ехее ти пък си баси и Авторитета...
Лигла : Да разбира се >;} 

Активен
Beact
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 871

Профил
« Отговор #813 -: Февруари 18, 2013, 18:46 »

По същия начин. Само че без усмивка или най-много "horny grin". Cлед като я придърпам за кръста бих и хванал лицето с цяла ръка (повдигайки брадичката и с палец). Леко агресивен поглед и език през зъбите  :laugh: Така де, щом ще го играем грубо  Намигване
///
По принцип нямам кой-знай-къв интерес към конкретното кифле,и все пак не е хубаво да губя възможности за тренинг.... Как да е  Завърти очи Давайте контри и на 3те и реплики :
Slaughter : Ауу и що ?
Лигла : Щото аз така ти казвам !
Slaughter : Ехее ти пък си баси и Авторитета...
Лигла : Да разбира се >;} 

Аз бих отговорил още на първата с "Стига ми ряза мераците де, утре имам среща с доктора, ще си слагам силиконови гърди за да приличам повече на теб". Верояно разговора ще се протече по съвсем друг начин.
Активен

WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #814 -: Февруари 18, 2013, 21:35 »

Цитат
Отг: Не те имитирам, а повтарям движенията ти! (Много е важна интонацията и енергията ти, ако го изпълниш правилно, би трябвало в началото да се обърка, а след това да се засмее)

Правя се на джентълмен като придърпвам стола на момиче да седне.
Амог: Ей тоз Фюжън е голям джентълмен. (казано подигравателно и мазно с капка лицемерие)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1364

Профил
« Отговор #815 -: Февруари 19, 2013, 14:22 »

Амог: Ей тоз Фюжън е голям джентълмен.
Отг: Така е, мама ме научи  Усмивчица
Активен
Fox
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 81

Профил
« Отговор #816 -: Февруари 19, 2013, 23:15 »

Шит:Не мога тази вечер  Целувчица (оферта за среща и 2 часа преди да се срещнем ми сервира този "сладък" смс,при положение съм сигурен,че мацката нямаще никакви ангажименти)
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #817 -: Февруари 20, 2013, 06:05 »

Цитат
Амог: Ей тоз Фюжън е голям джентълмен. (казано подигравателно и мазно с капка лицемерие)

Отговор: "За такава голяма дама като теб... голям джентълмен!"
това го казваш с усмивка и тон подобен на нейния. Това казано по правилен начин не само те изкарва от ситуация, ами направо вкарваш в шах момичето... и не ти, а тя почва да се чуди какво искаш да кажеш и как да ти отвърне!
Активен
WhatAFart
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 189

Профил
« Отговор #818 -: Февруари 20, 2013, 13:13 »

Цитат

това го казваш с усмивка и тон подобен на нейния. Това казано по правилен начин не само те изкарва от ситуация, ами направо вкарваш в шах момичето... и не ти, а тя почва да се чуди какво искаш да кажеш и как да ти отвърне!
Хаха това ми хареса наистина, само че не си разбрал напълно. Това ми го казва друг мъж, докато придърпвам стола.
Активен
Йордан
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #819 -: Февруари 20, 2013, 17:22 »

Цитат

Хаха това ми хареса наистина, само че не си разбрал напълно. Това ми го казва друг мъж, докато придърпвам стола.

Ок, тогава го пунтираш с неговия тон:

"Ей тоз (името му) е голям... плебей!"

Ако той знае какво е плебей, значи си го заковал отмах. Ако пък не знае що е то и той или тя те попитат кажи : "плебей е обратното на джентълмен... човек от простолюдието Усмивчица" само гледай да говориш леко и забавно, а не заядливо, така че и на амогъра да му е кеф и да те уважава като приятел, вместо като враг.
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: