Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Август 04, 2020, 06:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 333036 пъти)
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #1340 -: Август 04, 2017, 10:05 »

"Ти така си го направи "  Ухилен Смотан
Активен
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #1341 -: Август 09, 2017, 18:00 »

То майй не е много шит, но все пак, как бихте отговорили ?
  - Имам рожден ден, така че ще си ми роб ...
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #1342 -: Август 09, 2017, 18:11 »

- ... палавница Намигване
// рефрейм
Активен

I'm a very special kind of monster
Riperrr
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1343 -: Август 09, 2017, 18:13 »

ОТГ: Мечтай си ...
ОТГ2: Робувам само на себе си

ШИТ:Защо ме целуна ? (след като не се е дърпала.Искаше да разбере с каква цел ,дали си търся нещо сериозно и да ме потикне да влезна в обяснителен режим)
Активен
rekojeht
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1478

Профил
« Отговор #1344 -: Август 09, 2017, 19:11 »

За къв чеп ми е да се обяснявам изобщо? Направо падам на колене и заравям лице в чатала й. Белким й хареса и ме остави да продължа.

ШИТ:Защо ме целуна ?
Защото ми наду главата.
За да спреш да дрънкаш.
Исках да ти взема дъвката, ама не успях, чакай да пробвам пак. (още по-смешно, ако изобщо няма дъвка)
За да видя дали се целуваш толкова добре, колкото мен. Имаш потенциал, но трябва да се упражняваш още....Ето ти втори шанс.
Активен

If you seek to aid everyone that suffers in the galaxy, you will only weaken yourself… and weaken them. It is the internal struggles, when fought and won on their own, that yield the strongest rewards. You stole that struggle from them, cheapened it. If you care for others, then dispense with pity and sacrifice and recognize the value in letting them fight their own battles. And when they triumph, they will be even stronger for the victory.

To truly understand something you must have the whole contrast, not adherance to a single idea.

It is such a quiet thing to fall. But far more terrible is to admit it.

To best one in combat...that is one thing...To defeat them without striking a blow, that is my hope.
Posleden
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 31

Профил
« Отговор #1345 -: Август 09, 2017, 22:06 »

За къв чеп ми е да се обяснявам изобщо? Направо падам на колене и заравям лице в чатала й. Белким й хареса и ме остави да продължа.

Изобщо съм нямал намерение да се обяснявам. Мислех точно за някакъв рефрейм, както слеъра ми е отговорил.
Активен
hithere
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 39

Профил
« Отговор #1346 -: Август 22, 2017, 10:11 »

"Не ти ли се иска много? Може да съм опасна"
Тук съм сигурен, че можете да дадете много интересни отговори Намигване
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1592

Профил WWW
« Отговор #1347 -: Август 22, 2017, 10:45 »

"Не ти ли се иска много? Може да съм опасна"

'Ще рискувам'... и я награбвам (целувам я) (пул)... след това пуш (отблъсквам я) 'Пфф, само се правиш', с усмивка Усмивчица
Активен

I'm a very special kind of monster
Redstyler
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #1348 -: Септември 14, 2017, 09:47 »

Има рожден ден, и ти и честитиш.

Благодаря! А, къде ми е подаръка?
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1307

Профил
« Отговор #1349 -: Септември 14, 2017, 14:36 »

Има рожден ден, и ти и честитиш.

Благодаря! А, къде ми е подаръка?
1. При тортата, дето ми направи.
2. Да ве, къде ми е подаръка? Нали си рожденничка?
3. После ще разбереш, изненада е
Активен
lilu
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 25

Профил
« Отговор #1350 -: Октомври 14, 2018, 18:25 »

Дали ще раздвижим темата. Target-ът си прави селфи с 2 приятелки:
-Неочаквано добра комбинация
-Защо пък неочаквано?
Активен
Moni_u
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1

Профил
« Отговор #1351 -: Ноември 08, 2018, 00:00 »

извинявайте за може би глупавия въпрос сигурно въобще не му е тук мястото но чета затапките които сте измислили и просто съм шокиран  Шокиран смисъл аз не мога да си представя да настроя така мисълта си да е пасивно агресивна
специална литература ли ползвате ?
И как успявате да сте толкова бързи и изобретателни в хода на едни нормален разговор?
Ще съм благодарен на малко разяснение
Активен
CONQUISTADOR
PuP Player
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1198

Профил
« Отговор #1352 -: Ноември 08, 2018, 15:06 »

Много често като влизате на двоен сет , за да ви разкарат използват "Ние сме лизбийки". На подобна тъпотия първо се смея и после със сериозен тон " Я се целунете".

Не се е случвало да успеят да отреагират. Гледат стреснато , объркано и други реакции. Вие как го отигравате подобен мега булшит Ъ??
Активен

Никога не се отказвай .
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 52

Профил
« Отговор #1353 -: Декември 24, 2018, 15:20 »

Какво бихте отговорили на:

"Значи така а, не искаш да ме прегръщаш пред приятелите си?"

В случая станах да се здрависам с тях, поговорих си 1-2 мин., те си тръгнаха, седнах и отново я прегърнах и ми каза по-горното. Аз реагирах с присмех и не казах нищо.
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1354 -: Декември 24, 2018, 16:17 »

В случая станах да се здрависам с тях, поговорих си 1-2 мин., те си тръгнаха, седнах и отново я прегърнах и ми каза по-горното. Аз реагирах с присмех и не казах нищо.
Ми нищо сложно няма за преминаване на това. Единственото условие е да не се разпелтечиш и оправдаваш. Изпълнил си го, това е.
Може нищо да не връщаш, може да върнеш "хвана не". Може да се възползваш от ситуацията и да я разбъзикаш нещо. Примерно, както си я прегърнал, я избутваш, и в същия момент се оглеждаш с думите "що, още ли са тука". Като последното изобщо не е необходимо, за да го броиш за преминат. Изключително слаб шит тест, по-скоро може да се каже, че те бъзика.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1355 -: Декември 24, 2018, 16:49 »

Ми нищо сложно няма за преминаване на това. Единственото условие е да не се разпелтечиш и оправдаваш. Изпълнил си го, това е.
Може нищо да не връщаш, може да върнеш "хвана не". Може да се възползваш от ситуацията и да я разбъзикаш нещо. Примерно, както си я прегърнал, я избутваш, и в същия момент се оглеждаш с думите "що, още ли са тука". Като последното изобщо не е необходимо, за да го броиш за преминат. Изключително слаб шит тест, по-скоро може да се каже, че те бъзика.

Хм... интересни предложения. По принцип, вече няколко пъти ми се случва. Имам едно убеждение, че като видя особено стар приятел, ми е по-важно да му покажа респект, да се сетим за старото време и да "избутам" моя таргет настрана. Веднъж ми се случи на улицата да видя стар френд, направо и обърнах леко гръб (несъзнателно), после я представих след около 1 мин говорене, но след това ми се оплакваше, как съм я игнорирал "Цяла минута" разбираш ли.

Иначе може ли 1 въпрос btw --> ако пък и кажа: "що, тука ли са още?" и се огледам, и извикам примерно 1 или 2ма (колкото и да са) и кажа на нея преди това: "хайде, ела сега да ме гушнеш ти пред тях" - добро ли е като отреагиране? Т.е. идеята ми е да я предизвикам нея, тя да го направи, като на игра? Или е твръде малумно за едно такова малко нещо? Иначе не знам дали се е бъзикала.. (просто ми прави впечатление че с момичетата дето излизам реагират така сякаш в тия моменти не ми пука за тях, те се чувстват изолирани и дрън дрън)
Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1356 -: Декември 24, 2018, 17:02 »

Зависи от отношенията ви. Да, така се чувстват. И? Ти каква вина имаш, да си залепиш ръцете за тях ли? Ако реално се е засегнала и почувствала пренебрегната, решението е едно - ще и мине. Прегръщаш я след това и ще миряса. Те мрънкат за всичко и все са пренебрегнати. Като малки палета са. Не ги мисли.
Относно примера който дадох. Не си го разбрал. Идеята не е да правиш циркове и да я предизвикваш. А да я избъзикаш. Не пред тях. А след като си тръгнат.
До колкото разбрах сте били прегърнати. Появяват се приятелите ти. Ти я пускаш. Ставаш и ги поздравяваш. Говорите си. Те си тръгват. Ти я прегръщаш пак. И тя те пита "значи не ме прегръщаш пред приятелите си, а  Усмивчица ". Чакаща реакция. Примера беше, че ти знаеш, че са си тръгнал. Но се правиш на луд, уж, че е права. И че не искаш. - пускаш я, озърташ се и "що, още ли са тука". Ще се нацупи, ще я прегърнеш, засмееш и ще и мине.
А не да правиш циркове пред приятелите си, само и само да и угодиш.
Тя те пита с цел - точно да види дали го смяташ за нормално. Ми съгласи се с нея. Нормално е. Ще и мине като на кученце.
Активен
Shark__
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1357 -: Декември 24, 2018, 19:19 »

Благодаря ти отново Бтв. Доста градивен отговор и бих казал, че още преди това сванах какво имаш предвид много добре; просто се чудех това с "предизвикването" не е ли по-игриво и тн. Но мислейки дори да го направя - се чувствам ТЪПО. Така, че да... тъпо е. Няма нужда от циркове и некви такива. И най-вече да няма нагаждане.

На скоро излязох с една; изведох я на 2ра среща... бъзици а-у, т'ва онова; И по едно време... като ме попита къде бачкам, ми зададе следващия въпрос:
- А колко пари взимаш там?
аз отговорих с:
- Чакай малко, какво те интересува? Ти заради това което съм ли излизаш с мен или заради заплатата ми?
Тук тя се опули, реагира с притеснение и широко ококорени очи и каза:
- Естествено, че заради теб, но просто ми е интересно, аз всеки обичам да питам този въпрос.
- Ми хубаво, но не смятам, че това те интересува. Лично е (с т'ва лично се преебах)
и тя каза:
- Е пха, к'во значи лично? Добре, няма да те питам. Извинявай.

Принципно, не знам защо ме попита това; т.е. не знам къде точно "сгреших". Черпил съм я едно кафе и т'ва е. Не сме говорили за к'вито и да е матрИални неща и тн. Като цяло, съм чел че бета-провайдърите ги питат тия въпроси ... Мда... шибания. Не го очаквах. Но какво бихте вие отговорили на този въпрос все пак ?

-----
не знам дали някой е питал това но, какво бихте отговорили на:

- Ти изневеряваш ли? или (изневерявал ли си)

Активен
btw
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #1358 -: Декември 24, 2018, 20:24 »

Човек, това вече е различно. Много въпроси задаваш на веднъж. Не мога да ти насмогна.
Конкретно за това дето питаш в темата.
Да - така е. Да - и аз бих се издразнил. Но факта, че се издразваш, означава, че ти въздейства. И не е задължително да палиш от половин оборот.
Твоята реакция в случая е била най-кофти. Що? Ми ти не я удряш емоционално, в същото време показваш твоята емоционалност, и паралелно с това и се обясняваш на широко. В случая по трита параметъра имаш три нули. То е ясно, че както и да реагираш, едно ще е за сметка на друго. Но по всички фронтове 0, не е добър вариант. По-добре щеше да е дори да върнеш кратко и грубо "не ти влиза в работата". И да прекратиш темата. Като примера, не го давам за най-добра опция. А компромисен, понеже е пребързано. Можеш по-леко да я засечеш и да не пита тъпи въроси, без да показваш реактивност. Ако продължи да пита и нахалства, тогава я скастряш с горното.
Ето ти пример
Тя: Колко взимаш там.
Ти: Нищо не взимам. Аз бачкам за слава. Щот ме кефи.
И тя ще млъкне. Ако все пак е достатъчно тъпа, да не се усети, или нагла, и продължи да упорства с въпроса си.
Тя: Кажи де, колко взимаш?
Ти: Не ти влиза в работата! Ако държиш да ми водиш дребно счетоводство, ще те поканя на интервю
Активен
Baby_951
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 568

Профил WWW
« Отговор #1359 -: Декември 24, 2018, 21:09 »

Много рязко си реагирал .Запомни когато искаш да намекнеш на някоя мацка че прекалява . Просто и намеквай както каза бтв  с бъзик и не показвай емоция . Просто и се усмихваш казваш :

Тя:Колко пари вадиш ?
Ти: Нищо не вада ... Притежавам пещерата на Али баба и всичко е в злато  ... Но си търся човек който да ми го харчи .Ти такъв човек ли си ??  Усмивчица

Удряш е рязко и с усмивка и емоционално не ли се усети . И казваш ела в моя палат и да ти опъна палатката . Пък после ще ходим до пещерата и ще те оставя там да ми броиш парите и да ми кажеш колко вада ...
Активен
Страници: 1 ... 66 67 [68] 69 70
  Изпечатай  

Отиди на: