Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 03, 2021, 01:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 372500 пъти)
auspider
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 157

Профил
« Отговор #280 -: Март 04, 2012, 22:40 »

моето което зададох е АМОГ, не беше шит (с други думи от мъж към мъж е казано). За това ще го пусна пак.

Aмог-За какво са ти тия презервативи, да не ти забременее ръката ли?
Активен

Всичко, което ти се случва, е отражение на твоя вътрешен свят. Хората, които срещаш, отношението им към теб, историите, които се повтарят в живота ти, съответстват на твоите най-дълбоки убеждения, нагласи и очаквания. Когато започнеш да опознаваш себе си, да откриваш бариерите, които ти пречат, и започнеш да ги преодоляваш, ти ще усетиш как с всяка промяна в теб се променя и всичко около теб.

Защото светът е в ТЕБ!

Защото промяната, това си ТИ!
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #281 -: Март 05, 2012, 00:50 »

По принцип ако знаеш, че пичът ти е авер и някви такива или ако просто е по-дребен от теб, можеш винаги да му кажеш "не, ще ходя у майка ти/гаджето ти довечера". Ама ако е 1 глава над теб не знам. Смотан
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #282 -: Март 05, 2012, 23:08 »

хаха
Краси Радков: някакъв майтап казва
Слави, АМОГ: Това пък беше много смешно....голям майтап....
Краси: Е пък да не съм си го измислил аз! (алфаааа)
 Засрамен
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #283 -: Март 07, 2012, 15:19 »

Няма шитки чакащи за отговор, пускам една от днес:

Оо с теб трябва да се внимава! (С много ирония, тип "Watch out, we got a badass"  Засрамен )
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #284 -: Март 07, 2012, 15:39 »

Няма шитки чакащи за отговор, пускам една от днес:

Оо с теб трябва да се внимава! (С много ирония, тип "Watch out, we got a badass"  Засрамен )
Това предполагам, че е от момиче? Щом казваш, че е шит.
Отг: Точно така, внимавай да не ме ядосаш, че ще те сложа с белезниците за парното и ще изкарам камшика. Намигване
Активен

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 723

Профил
« Отговор #285 -: Март 07, 2012, 15:48 »

От момиче беше. Аз отговорих нещо като "Да внимаваш, да внимаваш... колко да внимаваш" - ама тва си е много банално, твоят вариант е по-добър.
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #286 -: Март 07, 2012, 17:51 »

Ок, ситуация. Отиваш при компания. Няколко мацки. Отиваш и казваш "хей-хей, минавам от тук и реших, че няма как да пропусна да се запозная с вас" и се усмихваш. Дневна игра, парк, директен опънър. И тук ти изцепват "и що така реши?". "Ами аз/ние може да не искам/е да се запознаем с теб". Дори не помня какво им отговорих. Направо ме застреляха. Примерно на мен идеята ми беше да ида, да им вкарам едни мохабети за едни градини и едни ягоди, където накрая като им разкажеш всъщност какво се крие зад думата "градина" и "ягоди" става доста забавно обикновено. И те изцепват горното и аз блокирах. Тъпо да, щото трябва да мога да съм гъвкав, но все пак вие какво бихте им казали и/или направили.
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 72

Профил
« Отговор #287 -: Март 08, 2012, 21:30 »

Шит: Малък си. (На възраст)
Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
Godspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #288 -: Март 08, 2012, 21:32 »

Шит: Ай да се ебем.
Активен
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #289 -: Март 08, 2012, 21:53 »

Шит: Ай да се ебем.

Абе човек тва не е шитка, а зелена светлина. Не всяка дума или изречение което момичето ти казва е шитка. И дай малко повече инфо. Щото така всеки го талкува по-различен начин и в какъв смисъл ти го е казала. Защото има значение, дали и е на базик или не.

П.С нещо напоследък гледам супер разбъркано стана в тая тема. Пуска се шитка, отговаряш и пускаш своя. Сега гледам пускат се по 2-3 шитки една след друга, при това от един потребител и то преди да е отговорено на предишната. И като отговорите пускайте шитки да не стои празно. И без да се пускат безсмилни шитки или тъпи отговори само и само за да пуснеш шит ....

Шит: Малък си. (става въпрос на години)
Активен

"Трагедията на живота е не, че свършва толкова скоро, а че чакаме толкова дълго, за да го започнем."
Godspeed
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Профил
« Отговор #290 -: Март 08, 2012, 22:00 »

Цитат
Абе човек тва не е шитка, а зелена светлина. Не всяка дума или изречение което момичето ти казва е шитка.

П.С нещо напоследък гледам супер разбъркано стана в тая тема. Пуска се шитка, отговаряш и пускаш своя. Сега гледам пускат се по 2-3 шитки една след друга, при това от един потребител и то преди да е отговорено на предишната. И като отговорите пускайте шитки да не стои празно. И без да се пускат безсмилни шитки или тъпи отговори само и само за да пуснеш шит ....

Шит: Малък си. (става въпрос на години)

Както сам каза "Не всяка дума или изречение което момичето ти казва е шитка." така и не всяка дума или изречение, което каже, трябва да се взема на сериозно. Усмивчица
В случая съм убеден, че беше шит тест! В противен случай нямаше да го пусна.
Активен
malchevvvv
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 8

Профил
« Отговор #291 -: Март 08, 2012, 22:17 »

Шит: какво правиш?
Отг: За теб си мисля  Плезещ се
Шит:Какво по точно ?  Шокиран
Активен
Valour
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #292 -: Март 08, 2012, 22:22 »

Еее не тука цари е*ати анархията.....
Активен

Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #293 -: Март 08, 2012, 22:23 »

Шит: Ай се ебем.
Отг: Не благодаря, тази сутрин се заситих.

Шит: Малък си. (ако е за височина)
Отг: Верно, не съм много голям, ти май си яла някакъв генномодифициран нескуйк като малка. Намигване

Шит:Какво правиш?
Отг: За теб си мисля
Шит: Какво по точно?
Отг: Как те целувам.
Шит: Сериозно?
Отг: Всъшност си мислех, как те лижа, ама...е горе-долу същото нали?
(поне аз така го виждам да протече размяната на реплики)
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #294 -: Март 08, 2012, 22:33 »

Кви са тея глупости, които пускате "Какво правиш"

Шит: Приятеля с който дойде оня ден беше много сладък.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #295 -: Март 09, 2012, 00:57 »

Кви са тея глупости, които пускате "Какво правиш"

Отг: Ооо мой си е. Сори мацка  Намигване
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #296 -: Март 09, 2012, 02:06 »

Отг.: Странно той каза същото за мен!
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #297 -: Март 09, 2012, 04:04 »

Пресен шит. Малко предистория, доста я амогвах от самото начало и мацката намеква, че трябва да се поуспокоя топката малко.
Аз: Ок, а тогава на какво държиш? Усмивчица
Шит: ако искаш да ме сваляш ще ти кажа, ако не, няма смисъл.
Активен

bojidar93
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #298 -: Март 09, 2012, 13:58 »

Отг: По-навит съм да те кача , но все пак може да ми кажеш :?)
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #299 -: Март 09, 2012, 18:44 »

Аз: Ок, а тогава на какво държиш? Усмивчица

Отг.: Усещам, силното ти желание да ми кажеш.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: