Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Април 15, 2021, 01:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

”Корабът е на безопасно място в пристанището, но той не е построен за това." - Грейс Хопър

Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 70
  Изпечатай  
Автор Тема: Амог /шит тест/ умения - научи се да мислиш затапки 2  (Прочетена 381800 пъти)
Ennoeitai
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 46

Профил
« Отговор #520 -: Май 02, 2012, 18:58 »

Шит: Много си слаб/дебел бе хаха.

Шит:Ходи да се правиш на интересен някъде другаде.

Активен
Trick
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #521 -: Май 02, 2012, 20:47 »

Отг: Не си ли чувала мита за секса и слабите/дебелите...
Таргет: Не ?!
Отг: Забрави... (Поглеждаш я с насмешка). -> Когато не знаеш какво да кажеш, просто не казвай нищо :Д

Отг: Да се правя на интересен?!(поглеждаш изумен)... Ти сама си си извадила този извод.

Шит: Да съм ти искала мнението?
Активен

Играта, това е силата да правиш нещата както никой не може и да получаваш това, което никой не може.
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« Отговор #522 -: Май 02, 2012, 21:54 »

Отг: Не си ли чувала мита за секса и слабите/дебелите...
Таргет: Не ?!
Отг: Забрави... (Поглеждаш я с насмешка). -> Когато не знаеш какво да кажеш, просто не казвай нищо :Д

Отг: Да се правя на интересен?!(поглеждаш изумен)... Ти сама си си извадила този извод.

Шит: Да съм ти искала мнението?

Отг:Да съм ти искал разрешение?
АМОГ:ОО,мазно плейбойче Усмивчица
Активен
Trick
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 57

Профил
« Отговор #523 -: Май 02, 2012, 22:52 »

АМОГ:ОО,мазно плейбойче

Отг1: О-о, мазен загубеняк.
Отг2: Всъщност мазен и пекан не са синоними, но ти си назаде с материала по български.
Отг3: Талантът винаги е бил трън в очите на бездарниците(погледаш го с надменност).
Отг4: Все пак си пролича кой завижда.
Отг5: Не се пали и за тебе ще има целувка( на абсолютно всички шитки на, които съм отговорил с това е дало зашеметяващи резултати)

ПУА: Не се напрягай много, вредно е...
Шит: От личен опит ли го знаеш?
Активен

Играта, това е силата да правиш нещата както никой не може и да получаваш това, което никой не може.
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #524 -: Май 03, 2012, 09:19 »

Отг2: Всъщност мазен и пекан не са синоними, но ти си назаде с материала по български.
Отг3: Талантът винаги е бил трън в очите на бездарниците(погледаш го с надменност).
Отг5: Не се пали и за тебе ще има целувка( на абсолютно всички шитки на, които съм отговорил с това е дало зашеметяващи резултати)

Отг:Мне,дядо ми го каза  Ухилен
Шит:Искаш у нас?ОО на някой му се ебе Смотан
Активен
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 286

Профил
« Отговор #525 -: Май 03, 2012, 14:36 »

Отг:Мне,дядо ми го каза  Ухилен

Отг-Щом толко искаш може и да ти пусна,ама трябва да се постараеш малко  Ухилен

Шит-Мил както винаги (саркастично)
АфОГ(момиче)-Аре разкарай се от тука,на къв ми се правиш?
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
Romantic
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 323

С голямата сила идва и голямата гавра.

Профил
« Отговор #526 -: Май 03, 2012, 18:38 »

то това си е отсвирване
Активен

Искам, когато мачкам и лижа един як хуй, да знам, че мачкам хуй, а не достойнството си.
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #527 -: Май 03, 2012, 19:47 »

то това си е отсвирване
Не е отсвирване, както виждаш съм писал АФОГ(alpha female of the group), следователно не я свалям...
П.С-коментара ти е излишен, поне да беше отговорил на едно от тях!
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #528 -: Май 03, 2012, 20:09 »

Отг:Мне,дядо ми го каза  Ухилен

Отг-Щом толко искаш може и да ти пусна,ама трябва да се постараеш малко  Ухилен

Шит-Мил както винаги (саркастично)
АфОГ(момиче)-Аре разкарай се от тука,на къв ми се правиш?

Отг-Шит:Предпочитам израза арогантен  Смотан
Отг-АФОГ:Игнорваш го и се обръщаш към таргета (или някоя от групата)"С какво я храните тази?" Ухилен
Активен
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #529 -: Май 05, 2012, 10:15 »

Шит-Много си лош (закачливо)
Шит2-Мразя те (отново закачливо)
Шит3-Не ми се мазни.
Активен

Roadtrip.
feniks4eto
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 56

Профил
« Отговор #530 -: Май 06, 2012, 17:03 »

Шит-Много си лош (закачливо)
Шит2-Мразя те (отново закачливо)
Шит3-Не ми се мазни.
отг. лош съм когато поискам, изчакай да видиш как наказвам  :police:
отг. мрази ме, а аз ще ти покажа как се обича
отг. само ти показвам как изглеждат твоите действия към мен  Плезещ се Смотан

шит. само да спиш с мен ли искаш (и се прави леко на сериозна)
Активен

?ТРАГЕДИЯТА НА ЖИВОТА НЕ Е СМЪРТТА... А ОНОВА, КОЕТО ПОЗВОЛЯВАМЕ ДА УМРЕ В НАС, ДОКАТО СМЕ ОЩЕ ЖИВИ.? - Норман Казинс
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #531 -: Май 10, 2012, 23:10 »

Отг1: А ти друго можеш ли да ми предложиш? (сериозен)
Отг2: Трябва да те тествам първо и после ще ти кажа  Намигване (казано с усмивка и намигване)

Шит: Много си остроумен! Ха-Ха...
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #532 -: Май 11, 2012, 01:09 »

Отг2: Трябва да те тествам първо и после ще ти кажа  Намигване (казано с усмивка и намигване)

Отг-Е поне един от нас трябва да е

Шит-Как са гаджетата?
Активен

Roadtrip.
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #533 -: Май 12, 2012, 11:44 »

Отг-Е поне един от нас трябва да е

Шит-Как са гаджетата?
Отг:На калъп  Ухилен
Шит:Ни ми харесва как мислиш  (не съп сигурен дали е шит,колеги)
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #534 -: Май 12, 2012, 12:17 »

... По цял ден готвя.
- Хух, не ти личи, виж колко си слаба. :-)
- Е може да готвя за някой друг :-)
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #535 -: Май 12, 2012, 13:27 »

- Ми готви му, като е будала да те ползва за готвене, вместо да ти пръска дупето от "любов".
Крайно вероятно обаче да шит-не с "ми той и това може да прави", така че може нещо от рода на:
- Е тук вече си измисляш, личи ти че дупето ти скоро нищо не е видяло.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #536 -: Май 13, 2012, 19:59 »

Ето няколко пресни шитки от една 25 годишна, това е общо взето целия разговор:
Аз: Биваш на пръв поглед, с какво друго ще ме впечатлиш освен с външност? Усмивчица)))
ШИТ: Усмивчица ха малкия последното нещо на тоя живот ще да е да искам да впечатля ТЕБ, нещо си е объркал
Аз: Ако аз "малкия" съм ти последния избор на "тоя живот", значи ти си се объркала Усмивчица
МЕГА ШИТ: Ако ти си последния дори няма и да ти обърна внимание, споко и по жени си падам Усмивчица а жените няма да изчезнат по-бързо от мъжете Усмивчица))) малко смешниче си, още нищо не знаеш а се периш като петле (почва да изгрубява, да нарежда баш)
Аз: оо не се и учудвам, че ще изчезнем първи, то такива като теб като ни погнат няма спасение. виждам обичаш първо към топките посягаш Намигване
ШИТ: малкия топките са последното нещо към което посягам Усмивчица друго е по-важно от топките, но ти едва ли ще схванеш какво искам да кажа
Аз: май май ти не разбра за какво аз говоря, иначе нареждаш Усмивчица както и да е, айде гледам, че нещо си падаш да се заяждаш пък аз не съм много по тези неща, така че ще те оставям Усмивчица успех с намирането на твоята "принцеса" (тук вече полагам биволски усилия да не я нахраня яко)
МЕГА БРУТАЛЕН КУРВЕНСКИ ШИТ: малкия не си заслужаваш даже да се заям с теб Усмивчица лека вечер тамън ми стана леко симпатичен (КУРВЕНСКИ НОМЕР!)
Е тук вече се изнервих, но се опитах да не се издавам, Аз: Тези женски номерца "тамън ми стана леко симпатичен" с идеята да ме накараш да съжалявам, че съм решил да прекратя "разговора" пробвай да ги пробутваш на пичовете/пичките на твоята възраст, дето може да страдат от старческа дименция Намигване)) при мен удряш на камък. А сега ти подавам джентълменска ръка и ти предлагам да се държиш по-зряло и да приемеш, че номерът ти не е минал и че последната дума няма да е твоята Усмивчица

На място измислих толкова и то предвид, че на края вече успя да ме издразни наистина. Пробвайте да отговорите на маркираните шитове. Идеята не е толкова игра от мерак, а по-скоро яко затапване дето да й остане за цял живот. Знам че последното бие малко на "обяснявания", ама....толкова.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #537 -: Май 13, 2012, 23:33 »

Аз: Биваш на пръв поглед, с какво друго ще ме впечатлиш освен с външност? Усмивчица)))
ШИТ: Усмивчица ха малкия последното нещо на тоя живот ще да е да искам да впечатля ТЕБ, нещо си е объркал
Аз: Ако аз "малкия" съм ти последния избор на "тоя живот", значи ти си се объркала Усмивчица
МЕГА ШИТ: Ако ти си последния дори няма и да ти обърна внимание, споко и по жени си падам Усмивчица а жените няма да изчезнат по-бързо от мъжете Усмивчица))) малко смешниче си, още нищо не знаеш а се периш като петле (почва да изгрубява, да нарежда баш)
Аз: оо не се и учудвам, че ще изчезнем първи, то такива като теб като ни погнат няма спасение. виждам обичаш първо към топките посягаш Намигване
ШИТ: малкия топките са последното нещо към което посягам Усмивчица друго е по-важно от топките, но ти едва ли ще схванеш какво искам да кажа
Аз: май май ти не разбра за какво аз говоря, иначе нареждаш Усмивчица както и да е, айде гледам, че нещо си падаш да се заяждаш пък аз не съм много по тези неща, така че ще те оставям Усмивчица успех с намирането на твоята "принцеса" (тук вече полагам биволски усилия да не я нахраня яко)
МЕГА БРУТАЛЕН КУРВЕНСКИ ШИТ: малкия не си заслужаваш даже да се заям с теб Усмивчица лека вечер тамън ми стана леко симпатичен (КУРВЕНСКИ НОМЕР!)
Е тук вече се изнервих, но се опитах да не се издавам, Аз: Тези женски номерца "тамън ми стана леко симпатичен" с идеята да ме накараш да съжалявам, че съм решил да прекратя "разговора" пробвай да ги пробутваш на пичовете/пичките на твоята възраст, дето може да страдат от старческа дименция Намигване)) при мен удряш на камък. А сега ти подавам джентълменска ръка и ти предлагам да се държиш по-зряло и да приемеш, че номерът ти не е минал и че последната дума няма да е твоята Усмивчица

На място измислих толкова и то предвид, че на края вече успя да ме издразни наистина. Пробвайте да отговорите на маркираните шитове. Идеята не е толкова игра от мерак, а по-скоро яко затапване дето да й остане за цял живот. Знам че последното бие малко на "обяснявания", ама....толкова.

+ rep Много добре си се справил и много непоколебимо си играл.
Шит отг: Виж, малкия може да викаш на бившия ти приятел, при мен всичко е голямо Намигване
Шит отг2: Теорията ми, че не можеш да ме впечатлиш освен с външност се потвърди - виж тестено изделие с мармаладен пълнеж - на мен не ми се заяжда с теб, малко под нивото си ми - приятен ден ( и си тръгвам )

Мега шит отг: Виж, т'ва ти се впечатляваш само от дебели плешиви чичковци с S-class и разменяш свирки за парцалки не те прави голяма Намигване

Шит 2 отг: Оу да, забравих, само ти си правила секс и сигурно вече знаеш всички вариации на кралската свирка - нали?

Мега брутален курвенски шит: Какво, да не си ме представи с апартамент в Лозенец и вила на морето та ти станах симаптичен изведнъж? Изчезни моля те от полезрението ми, че вече ми е силно неприятно присъствието ти. Усещам направо как ми пада коефициента на интелигентност докато седя до теб .

Разбира се, след всеки един отговор, всичко би се развило в различна посока, но общо взето това бих й отвърнал аз Намигване
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 233

Профил
« Отговор #538 -: Май 14, 2012, 01:48 »

За твоя случай съм сигурен че перфектно щеше да обърнеш негативния и фрейм със
Цитат
ШИТ: Smiley ха малкия последното нещо на тоя живот ще да е да искам да впечатля ТЕБ, нещо си е объркал
Виж сега няма нужда се притесняваш от мене, нормално е като до сега не са те заговаряли готини пичове да се притесняваш.
Гаранция че ще почне да ти се обяснява  Завърти очи
Тествано върху мацка със твоето описание и подобно поведение в началото ама обърнах фрейма на бързо.
ТЯ:Не искам да се запознавам с тебе
АЗ: НЕ НЕ !Ти искаш да се запознаеш със мене.
ТЯ: (смее се)едикоя си подава ми ръка
АЗ: едикой си и почвам лафа питах я кво праи тука (малко тъпичко го казах и реши да ме шитва пак)
ТЯ: добре не искам да си говоря със тебе.
АЗ: Виж сега няма нужда се притесняваш от мене!
ТЯ: Ама аз не се притеснявам  Нерешителен
и от там почнах да я успокоявам че всичко е наред че ще говоря по бавно заради нея и не толкова нахално уверено за да не се притеснява и тя почна да ми влиза във фрейма и да прави това което и казвам  Ухилен
Имай предвид че мацката беше надъхана ходи надървила бич шилда с токчета почти колкото мене висока а аз съм 190. Цялата в бяло със един опасен гъз  и с поне 5 години по дърта от мене както в твоя случай, и съвсем не изглеждаше притеснена от красотата ми  Засрамен обаче почна да става леко притеснена от  Готин и да ми се обяснява  след като я филмирах  Смотан Завърти очи Ето ти едно епично видео дето доста по нагледно обясняват това което правих аз днеска ако се кефиш на РСД де http://www.youtube.com/watch?v=pStv5PyANyI&feature=player_embedded
Активен
Stealth_Hosting
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #539 -: Май 14, 2012, 18:16 »

Майкоооо.....колко ме дразнят такива "шитърки".Направо си ги режа!Както и да е,много силно представяне брао-+реп!
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 70
  Изпечатай  

Отиди на: