Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 11:10:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Епа нема начин да нема начин !  (Прочетена 1897 пъти)
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« -: Декември 10, 2011, 23:18:20 »

Привет-мривет на всеки, дето си губи времето да чете глупостите които пиша. Налазвам насам още махмурлия, та ще пиша сигурно в странен стил, не се дзверете много.
Историята започва познато-разбираме се аз и още двама приятели, ако позволят-ше ги украся, че и те са форумни кибици, а също така и много готини хора, та ние, тримата от запаса, се бяхме разбрали на 7 декември да направим едно излизане из Софията, барче, а-у, да си изкараме готино, пък ако падне шанс-и нещо женско да позабършем.
План като план, развитието започва идеално-стартова точка-кафе Модера до СУ, там си почнахме сладки приказки, изпихме по едно пиене, тука е мястото да се извиня на единя от запасняците, накархме го да ни почака, ама не по наша вина, сори :angel:, та отново в темата-вече като дойде време да ставаме, мен, в кухата кратуна, дето минава за глава, ми хрумна да се заговорим с някакви 3 броя роднини на Афродита, верно, много далечни, ма пак е нещо, тренинг, едно-друго. Отиваме двама при тях, тръгвам директно уж, да се запознаем, да де, ама се оказа, че едното същество си беше чиста валкирия, трън в задника или както там ви харесва...всеки е попадал на такива и излизане на глава няма, пък и друг ни беше плана, та беж да ни няма, те губят нас, ние отиваме на по харабийка местенце.
Сцена две-пристигаме ние в бар Рокендрола, обаче греда-заведението полупразно, не пречи, очакваме напълването, рано е още. Малко превъртане напред-появяват се три госпожици, на вид прилични, пък общо за заведението-най-добрите. Сядат те на бара в другия край на заведението и започват да се забавляват, танцуват си, кефят се. Мен ми се прииска веднага да се ръгам натам, та да си изгърмя патроните рано-рано, но, благодаря ви, приятели, поспряхте ме, изчакахме малко, а през това време към мацките се приближиха три коча, барнати кат' Барни Стинсън, рийш ли, и тръгват да ги офертират нещо, пък ние като ги видяхме-направо леж от смях, много много жалки бяха, загубиха вниманието на дамите да около 30 секунди, а после досаждаха още 15 минути, за сметка на това-ние се хилихме нечовешки. Разгеле по някое време се сетиха, че и за чеп за зеле не стават, та се разкараха, тогава аз и още едно от действащите лица излязохме на сцената-отиваме на бара и казваме-Момичета, как може да сте толкова груби, така изгонихте ухажорите... и удряме нещата на бъзик, само дето алфата на групата и тя беше от жените-трън в задника, та се разсмърдя веднага, но преди да пропадне всичко, ние се изнесохме тактично. Викам си-айдее, ся си иба дроба, пропаднаха нещата, но в тоя момент се появява един от костюмарите и пак се пробва-едно рязане не му стига. Тогава отидох аз при тях и хванах за ръката момичето, с което си говорих най-много първия път, като и казах-Гледай как не се прави, много е смешен този тип, но от далече като гледаш е направо убийствено. Тя дойде, аз започнах да и говоря на ухо, като вкарвах забавни коментари за езика на тялото на момчето и приятелките и, като същевременно прехвърлях темата на въпроси свързани с нея. След 4-5 минути се разделихме, но по някое време аз се завърнах и избягвайки отново всякакъв досег с приятелките и, отново я заведох в другата част на заведението, пак някакви приказки, лафчета, бъзици, докато в един момент аз не реших, че искам да танцувам с нея, но на дивия рок не ме бива много, затова с цялото си нахалство я накарах да наподобим валс на средата на заведението, като и двамата се забавлявахме супер много. След това пак се разделихме, аз се заех с други неща, отново превъртаме напред, докато в един момент тя не тръгна към изхода, за да говори по телефона, извън шума на заведението. Аз-по нея, седнахме на стълбите в коридора на входа, аз я чакам да свърши разговора, но в същия момент един ръб от охраната тактично ми напомни да се разкараме оттам, били сме пречели...Поздрави за него, помогна ми човека, казах на дамата да ми подаде ръка и да дойде с мен, докато я гледах право в очите-тя се учуди, но излезе с мен навън, където седнахме на тротоара пред заведението, аз по къс ръкав, тя по нещо като рокличка, не съм голям спец по женско облекло, та сядаме ние, започваме да си говорим, като тя пое инициативата, разказва ми за себе си, пък аз само от време на време се намесвах из разговора. Чудесно беше направо, но и на двама ни стана студено, тръгнахме обратно, при което аз и казах, че си тръгваме с приятелите ми, а ми е било приятно да се запозная с нея и ми се иска да се видим отново, да си даде телефона-тя се съгласи бе увъртане, като настоя да я набера, за да има и тя моя, не вдигала била на непознати.

Това беше общо взето, нищо твърде необикновено в цялата вечер, но за сметка на това-запознах се с едно адски чаровно момиче, с което с радост бих излязъл отново !
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
Free.Attitude
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 123

"Животът е хубав, ако си го направиш такъв"

Профил WWW
« Отговор #1 -: Декември 11, 2011, 22:30:12 »

Ехееее...ти си разказвал много увлекателно, направо си повторих вечерта като те четох. Плезещ се ...++++реп
Активен
sparky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 266

Профил
« Отговор #2 -: Декември 11, 2011, 22:56:00 »

Я си признай ти с какъв оупънър влезе на другите момичета в бара Ухилен Това се получи невероятно добре, сериозно го твърдя, че оправи вечерта на едното момиче, трябваше да вземеш телефон за спорта, но нищо, пак се справи велико, а като прибавим, че идеята за заговаряне с 3-те пак беше твоя-поклон  Намигване
Активен

Thank you for the pain, you made me raise my game !
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #3 -: Декември 12, 2011, 12:05:50 »

Браво, браво.
Хайде недей сега да чакаш цяла седмица, а звънкай още в понеделник, най-късно вторник, и секс на втората, най-много на третата среща!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: