Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 11, 2020, 10:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Осмодекемврийска историйка!  (Прочетена 3428 пъти)
2smexy4you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« -: Декември 09, 2011, 14:56 »

Привет... ето моя рапорт от снощи, с малка предистория.

Първия ми студентски празник, много организиране падна много мислене... и  в деня преди 8-ми всичко пропадна. Трябваше с колегите от групата да ходим на дискотека, ама нещо не ни се получи. Колеги от моята специалност но друга група си бяха организирали купонче, на което и аз бях поканен, но очтиво бях отказал с предтекст, че желая да съм си с мойта група. След като моята вечер пропадна и бях на път да си остана вкъщи, колежка (нека я нарека К1), която показваше ИОИ към мен от известно време, ме помоли да отида. Дърпах се малко... но в крайна сметка се съгласих.

Отидох по-рано на мястото на срещата, колегите започнаха да прийждат, както обикновенно аз съм душата на компанията,майтапи, закачки, смях. Чакахме около 20 минутки да закъснеят двете дами (Въпросната К1 и нейна приятелка), дойдоха запознавам се с новото момиче (К2) без никакви емоции, таргетнал К1. По пътя към апартамента, оставам в компанията на дамите и още един колега (Нека бъде М1, който показва IOI към K1), разпитвам ги от къде се познават бла бла бла... пускайки майтапчета за доброто настроение. Стигнахме на мястото, с таргета (К1) ни делеше един колега, но с времето той се премести. Седейки до таргета започнах да действам, тя разказваше някакви историйки, аз вкарвах кино. Като пийна повече алкохола си каза думата и тя почна да ми се изповядва как харесвала (М1) обаче пича нещо се беше сдухал в ъгъла там и нищо не правеше. Тогава си казах... по скоро няма да излезе нищо с нея, да премина към приятелката й, която седеше до нея. Почнах да я разпитвам за живота й и за университета, комплименти отправях и т.н.....наздравици, веселба абе як купон. По едно време нещо си бърборихме и К2 (новия таргет) каза "мисля да направя глупост тази вечер" споглеждайки се с К1 кикискайки се, аз не реагирах, леко се усмихнах и вдигнах наздравица. Седнах до К2, уж да ми гледа на РЪКА, държах я за ръка повече от 10-15 минутки играйки си с пръстите й, после вкарах и КАМИ, след това я пуснах, но тя ме хвана за ръката... Започна леко да се притиска в мен, което си беше знак да премина към следващата стъпка. Попитах я да дойде с мен на терасата да ми прави компания за по една цигара (нито аз нито тя пушим), тя се съгласи казвайки "е компания няма да ти правя ама мога да те гледам". Отидохме на терасата заговорихме си някви простотий, (тук може би алкохола си оказа влияние) при което се бях озовал зад нея леко притиснал я. Загасих цигарата, казах й "нали знаеш, че не пуша и не за това те викнах тук" тя отвърна усмихнато "знам". Притиснах я до стената, хванах леко брадичката й и тръгнах да я целувам, при което тя леко извъртя глава и каза "по-добре не, мисля че не ме харесваш толкова колкото си пиян" и АЗ ЗАСЕКОХ! Такова нещо просто не очаквах, казах й да отидем отатак тогава... тя се съгласи. Отидохме отатак тя си седна на местото, аз продължих да купонясвам с колегите. След това реших да ходя на дискотека както бях обещал на един добър приятел и попитах дали някой иска да дойде с мен. Колебаха се двете колежки, казаха "може по-късно да дойдем" което си беше "не" за мен. Мразя да нахалствам и си извиках такси. Въобще не очаквах да дойдат в дискотеката, както се и случи. В дискотеката си изкарах супер, въобще не си мислех за пикъп, просто се забавлявах с приятели и приятелки. Веселба, абе готина вечер.

Защо аджеба мацката се дръпна... Сега като се замисля по-скоро трябваше да остана и да продължа играта... или да я продължа при следваща среща.... Тъпо.
Приемам съвети и критики всякакви.

Благодаря Усмивчица.

Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #1 -: Декември 09, 2011, 15:49 »

Според мен е трябвало да продължиш. Чист тест от нейна страна, успешен при това. С отдръпването си, си потвърдил упасенията й.
Активен
Flash
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 118

Профил
« Отговор #2 -: Декември 12, 2011, 01:48 »

Хубав рапорт.
Мислче, че не си бил достатъчно настоятелен и затова ти е пропаднала играта.
Просто те е пробвала, дали осъзнаваш какво правиш.

ПС:Гледам номера със цигарата, и после хоп-не пуша, май трябва да се пробва.
Гледам по форума и на други места пишат, че върши работа.
Не знам дали е правилно, но аз също не пуша, но като извикам момиче на тераста да пушим, паля, и докато пуша изграждам рапорт. Не, че мразя цигарите, но за 1 цигара, ще се прежаля.
Активен

Вълкът е по-слаб от лъва и от мечката, но НИКОГА не играе в цирка!
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #3 -: Декември 12, 2011, 10:40 »

Пич, първо ми направи впечатление, че не умееш да се изразяваш и да пишеш добре - може ли в една дума да правиш по две правописни грешки? "Отатак" - какво е това по дяволите, пише се "оттатък". Уж си студент, а това се учи в основното училище.
За да ти се кефят пичките, трябва да имаш добър речник, умение да се изразяваш и да разказваш добре (както и интересни истории за разказване, разбира се).

А по темата: този тип игра си е специфичен. В група колежки и колеги, които се виждате редовно и учите заедно, много ясно, че всяка ще си пази репутацията. Няма да тръгне да се наебе с някой колега пред всички, та да на другия ден да клюкарят каква е курва.
На такива купони е най-удачно само да събираш телефони, и след това която колежка искаш да ебеш, изкарваш я на среща само вие двамата.
Активен
TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #4 -: Декември 12, 2011, 19:05 »

На такива купони е най-удачно само да събираш телефони, и след това която колежка искаш да ебеш, изкарваш я на среща само вие двамата.

Ко искаш да кажеш, че на 8-ми декември не трябва да се ебе???  :laugh:
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #5 -: Декември 13, 2011, 12:12 »

Трябва... и може... ама мацки от друга група. Не тези от твоята като сте на купон заедно.
Иначе цялата група ще ви брои вече, че "ходите" - затова отделяш и една по една.
Активен
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #6 -: Декември 13, 2011, 17:35 »

Класически шит-тест ти е спретнала и ти не си издържал на него.

Цитат
Притиснах я до стената, хванах леко брадичката й и тръгнах да я целувам, при което тя леко извъртя глава и каза "по-добре не, мисля че не ме харесваш толкова колкото си пиян"

Можело да е отговориш нещо от рода на: "Напротив, дори повече!" или нещо от този род. Важното е било да покажеш увереност, че наистина я харесваш. 
Активен
2smexy4you
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 14

Профил
« Отговор #7 -: Декември 13, 2011, 18:45 »

Класически шит-тест ти е спретнала и ти не си издържал на него.

Цитат
Притиснах я до стената, хванах леко брадичката й и тръгнах да я целувам, при което тя леко извъртя глава и каза "по-добре не, мисля че не ме харесваш толкова колкото си пиян"

Можело да е отговориш нещо от рода на: "Напротив, дори повече!" или нещо от този род. Важното е било да покажеш увереност, че наистина я харесваш. 
Абе май казах нещо от тоя сорт ма сериозно този момент ми се губи...

Благодаря ви пичове. Усмивчица
Активен
NBeeR
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 84

Профил
« Отговор #8 -: Декември 13, 2011, 20:10 »

Ами явно наистина си бил сериозно почерпен и ти е проличало. Ако беше успял да се "овладееш" и да изглеждаш достатъчно уверен, нямало е да има проблеми.
Все пак си мисля, че все още имаш шанс. След като имаш постоянен контакт с мацката може да я поканиш някъде, където да няма други ваши колеги, да й се извиниш, че си бил прекалено настъпателен и да й обясниш, че наистина я харесваш. Ако не стане нищо- некст.
Пиши, ако има някакво развитие по случая.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: