Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 25, 2020, 21:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Nick ?  (Прочетена 24182 пъти)
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« -: Януари 15, 2012, 13:21 »

Здравейте събратя, имам едно питане ....как си избирате никовете с които се подвизаваме в интернет ? Питам защото според мен ника на един човек говори много за самия него. Аз като бях на 13 се пишех "starter"  Засрамен (не знам защо, май имах некво такова яке) После на 15 се пишех "Raper" (Нещо средно между рапър и изнасилвач)  Засрамен Сега съм си Razputin - руски лечител и общо взето странна и противоречива личност ( И водка има такава разбира се)  Засрамен
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #1 -: Януари 15, 2012, 15:14 »

Хахахах, яко братле, а аз се чудех... Как да се пиша, как да се пиша и играех една игричка Sniper Elite - викам си Elite ще се казвам. Засрамен
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
MLUKNI
PuP H4ck3R
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 799

Профил
« Отговор #2 -: Януари 15, 2012, 15:44 »

Абе хора, останал съм с някакво впечатление от някъде, че вие двамата сте братя  Шокиран Да не би да е вярно?

Иначе аз едно време насолих една позната в един сайт, но исках да съм анонимен, да не ям бой след даскало Ухилен  Като мислих тогава реших да е нещо, което ще запомня. По късно, като реших да се регистрирам тук се сетих за тоя ник и смятам, че е доста оригинален  Ухилен
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 15, 2012, 15:54 »

MLUKNI твоя ник е от най запомящите се . (Много краен и категоричен, както и публикациите ти, евала)  Иначе да с Elite сме братя.
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #4 -: Януари 15, 2012, 18:12 »

Повечето хора си измислят някакъв ник на принципа на асоциациите,както виждате и при вас е така Усмивчица по някога ника има символика,друг път е просто нещо коети ти допада.Например аз в момента бих си избрал друг ник,но тъй като си ползвам тоя отдавна и се пак това е просто форум небих го сменил Усмивчица

Хо хо хванах те защо питаш,ти беше пуснал статията за менталиста,ако има снимка към ника може да разбереш,но без снимка е абсурд.Може да е наистина такъв или да се представя за такъв.Снимка и начина му на мислене,неговия стил от там може да разбереш какво говори ника му.Това е комплексно също както езика на тялото,няма как само от един жест да си категоричен трябва да имаш комбинация.
Активен
TreantBG
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 292

Профил
« Отговор #5 -: Януари 15, 2012, 19:48 »

Аз си избрах моя ник, заради треантите в Warcraft 3.
Много ме кефят и треантите във "Властелина на пръстените", затова реших така да се пиша.
Активен
Lupus
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #6 -: Януари 19, 2012, 21:10 »

Никът описва до голяма степен характера ми (мнение на приятели и част от семейството ми).
Активен
nqma.problemi
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #7 -: Януари 20, 2012, 23:20 »

Моят иска да покаже, че няма проблеми, един вид, че съм над нещата и нищо не може да ме притесни.
По принцип си пиша името и годината на раждане за ник, но тук предпочитам анонимността.
Активен
Johnny
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 264

Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2012, 02:30 »

Първите ми никове бяха два - winnman и HENRY.  Вторият е защото като по-малък разцъквах често футбол, играх напдател, фен съм на Арсенал и играх винаги с един син екип на Анри, та така почнаха да ми викат и започнах да се пиша така  Ухилен. Този ник не издържа, просто ми омръзна. Първият беше ник на най-добрия ми приятел от детството, който живее в чужбина и с когото няма как да се виждаме (и не сме се виждали от години), спомням си, че той беше с този ник, но се отказа от него и един ден, когато трябваше да си правя първа регистрация в скайп (беше един от първите ми допири с интернет), без да се замисля избрах този ник. Винаги ми носи приятни спомени и няма да го сменя никога.
Активен

"Напред, задници! Да не искате да сте AFC вечно?"
неизвестен pickup artist от началото на 21-ви век.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2012, 18:44 »

Бия ви всичките..........................моят е името на priest-a ми в WoW! Take that!  Засрамен Засрамен Засрамен Skejtarn означава скейтър на шведски.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2012, 20:26 »

Винаги съм бил малко луд и вманиячен в това, с което се занимавам. Все още повечето мацки ми казват, че съм луд. И от там insane - ins.
Активен
superman
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Профил
« Отговор #11 -: Февруари 10, 2012, 16:07 »

superman.От преди време когати тренирах фриийрън, а супермен летеше нещо като идол в фреийръна.Незнам защо точно супермен .Въпреки ,че спайдърмен е по-акробатичен и подвижен  Ухилен.
А във форума и пикъпа като идеала за мъж който преследвам Намигване.
Активен

"When you get sad,stop being sad and be awesome  instead."
                   - Barney Stinson

ТЪРСЯ СИ УИНГ
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #12 -: Март 27, 2012, 19:34 »

Никът описва до голяма степен характера ми (мнение на приятели и част от семейството ми).
Характерът ти е като на системно автоимунно заболяване?
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 286

Профил
« Отговор #13 -: Март 27, 2012, 21:10 »

Моя е символичен,с него исках да си впълпя,пък и на останалите,че вече не съм това,което бях и съм се променил към едно по-добро...пък и на кутиите на обувки "Рънърс" пише eVolution и от там ми дойде идеята  Смотан
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
HolyGhost
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 40

Профил
« Отговор #14 -: Март 27, 2012, 21:30 »

Rick Ross - Holy Ghost

Слушах тая песен като се регистрирах и ми дойде спонтанно да се пиша така  :laugh:
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #15 -: Март 27, 2012, 22:28 »

Характерът ти е като на системно автоимунно заболяване?

Не, като Canis lupus, т.е. вълк. Лупус, бъди готов, да го защитиш този, ник, че "човек за човекът е вълк" Намигване

Според вярванията в Древен Египет, Бог създавал като изговарял иметон на предмет/мисъл или животно. Маговете създавали магии, също с имена, дори можели да омагйосват хора. Така, храта започнали да си измислят, тайни - защитни имена, така можели да ги омаг'осат, само ако използват това защитно име. Никовете в нета, са като такива имена.

На италиански Сonsilieri означава съветник, но е по-известно сред Италианците в Щатите. Там длъжността consilieri е съветник на главата (Донът) на Мафията. Това е втория човек във фамилията, но за разлика от всички други позиции, не е необходимо, consilieri да има фамилна връзка с главата на мафията. В друг контекст consilieri означава сив кардинал, управник в сянка, който дърпа конците. Тази двойнственост ми харесва да си лидер, но когато ти харесва да се смесваш с тълпата Смотан

П.П. Най-весело ми е когато ми казват Конса, нещо като Комси-комса.

Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3869

Профил
« Отговор #16 -: Март 28, 2012, 09:04 »

Да, само дето се пише Consigliere, а в мн.ч. Consiglieri.
Но ние знаем за какво става дума, гледали сме някой и друг филм :-)
А "Конса" имаше май такъв български рапър навремето, но сега има други звезди - Криско, Миско, и каквито са там (който сваля тийнеджърки е добре да ги знае).
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #17 -: Март 28, 2012, 13:49 »

Стоун вероятно като сте гледали филми сте мернали и моя ник Усмивчица Харесаха ми манипулативните умения и познанията по психология/психиатрия на главния герой, както и изтънченото му чувство за хумор и добър вкус към живота (и към хората  Засрамен )
Активен

sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 378

Профил
« Отговор #18 -: Март 28, 2012, 14:49 »

Усмивчица Моя ник идва от името на едно селце в далечна Испания.Всъщност когато се регистрирах се чудех дали да не се пиша El Malvado, но в крайна сметка се спрях на Sarrion.  Ухилен П.С И аз като Вито Корлеоне използвам име на селце с което съм неизменно свързан.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
aoen
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 239

Профил
« Отговор #19 -: Март 28, 2012, 16:59 »

Моя пък идва от Mатрицата, хаха, много съм зарибен по тоя филм : )))))
Оен идва от Нео, но е огледално, а А-то в началото значи angelique.
Получава се Neoangelique, но за благозвучие и съответно да е по-интересно съм го написал aoen.

Активен

Всичко е относително.
Страници: [1] 2 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: