Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 19:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  
Автор Тема: Nick ?  (Прочетена 24500 пъти)
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #20 -: Март 28, 2012, 18:29 »

Никът описва до голяма степен характера ми (мнение на приятели и част от семейството ми).
Характерът ти е като на системно автоимунно заболяване?

Не, като Canis lupus, т.е. вълк. Лупус, бъди готов, да го защитиш този, ник, че "човек за човекът е вълк" Намигване

Според вярванията в Древен Египет, Бог създавал като изговарял иметон на предмет/мисъл или животно. Маговете създавали магии, също с имена, дори можели да омагйосват хора. Така, храта започнали да си измислят, тайни - защитни имена, така можели да ги омаг'осат, само ако използват това защитно име. Никовете в нета, са като такива имена.

На италиански Сonsilieri означава съветник, но е по-известно сред Италианците в Щатите. Там длъжността consilieri е съветник на главата (Донът) на Мафията. Това е втория човек във фамилията, но за разлика от всички други позиции, не е необходимо, consilieri да има фамилна връзка с главата на мафията. В друг контекст consilieri означава сив кардинал, управник в сянка, който дърпа конците. Тази двойнственост ми харесва да си лидер, но когато ти харесва да се смесваш с тълпата Смотан

П.П. Най-весело ми е когато ми казват Конса, нещо като Комси-комса.

Браво бе брат, развали ми тролл-а!  Ухилен Ясно ми е че става въпрос за вълк.
А това Конса, аз го въведох пръв! Усмивчица Просто го почувствах така. Точно дето стоун вика, като рапъра.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #21 -: Март 28, 2012, 19:44 »

На мен ника си ми е от http://en.wikipedia.org/wiki/Unidentified_flying_object
От малък ме кефи идеята за извънземните. И ако те са супер напреднала раса с нечовешки възможности, то и аз с този си ник съм искал да покажа, че мога да правя "невъзможното". Доста пъти съм го доказвал. Доста пъти съм се провалял . Важнто е да играеш! Намигване
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #22 -: Март 29, 2012, 10:06 »

От малък си фен на чичо Мълдър, Дейвид Духовни викаш, а?
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #23 -: Март 29, 2012, 12:17 »

От малък си фен на чичо Мълдър, Дейвид Духовни викаш, а?
И на "Дневниците на червените обувки" Намигване
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #24 -: Март 29, 2012, 13:12 »

Да, само дето се пише Consigliere, а в мн.ч. Consiglieri.

Камък, g то остана "у" една мацка  Смотан
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #25 -: Март 29, 2012, 14:15 »

Аз пък го знам като consigliori от италиански, така съм го срещал.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
happy_fucker
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 19

Профил
« Отговор #26 -: Април 07, 2012, 14:50 »

Sad описва емоционалното ми състояние, а virgin фактът, че съм девствен.
Доста директен ник.
Активен

azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #27 -: Април 07, 2012, 15:48 »

Sad описва емоционалното ми състояние, а virgin фактът, че съм девствен.
Доста директен ник.

Бягай от тука ве, трол.
Активен
Shifter
Post № 30 000
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #28 -: Април 07, 2012, 19:11 »

Ами обичам си колите от малък и това ми дойде наум като се регвах,от Shift - превключвам и се стигна до Shifter .
Активен

Третирай я като кралица, ч*кай я като к*рва! Усмивчица
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #29 -: Април 07, 2012, 21:04 »

Ами обичам си колите от малък и това ми дойде наум като се регвах,от Shift - превключвам и се стигна до Shifter .
И ся караш Корса 1,2 на газ нали?  Усмивчица
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #30 -: Април 07, 2012, 21:13 »

И ся караш Корса 1,2 на газ нали?  Усмивчица

Кажи ми къв беше смисъла от тоя безсмислен амог? Представи си, че кара Ferrari? Кво ще кажеш след това?
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
Shifter
Post № 30 000
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 87

Профил
« Отговор #31 -: Април 07, 2012, 22:27 »

жаж Целта на темата беше всеки да каже за какво е избрал този ник и какво значи ,и карам Audi 80 на бензин не е нещо особено но ми стига за сега ,ако искаш и едно кръгче ще ти направя  Плезещ се
Активен

Третирай я като кралица, ч*кай я като к*рва! Усмивчица
SKS
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 115

Профил
« Отговор #32 -: Април 07, 2012, 22:41 »

Интересна тема!Моят Nick идва от хоби то ми.Означава полу-автоматична карабина 7,62 х 39мм
735 м/с ,1000м ,10 патрона щик 3,75 кг-самозарядна карабина симонов 1945
Активен

Не търсете смисъла-развържете го!

I DON'T NEED TO "GET A LIFE" I'M A GAMER. I HAVE LOTS OF LIVES!!!
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #33 -: Април 08, 2012, 02:20 »

И ся караш Корса 1,2 на газ нали?  Усмивчица

Кажи ми къв беше смисъла от тоя безсмислен амог? Представи си, че кара Ferrari? Кво ще кажеш след това?

На лично ли го искаш или тука? Усмивчица Ако се заяждах според теб, щях ли да сложа smile emoticon на края? Просто го провокирах да каже какво кара - виждам, че съм успял  Намигване Човек трябва да преследва целите си и ако той е "шифтър" и си е купил сам "калинка", значи просто не държи на принципите си и може би често сменя желанията си.
Виж колко информация мога да получа само с няколко думи, докато ти ми взимаш от репутацията (примерно).
Още повече - тук във форума не можем да си пускаме бъзици ли? Всеки бъзик е с цел да свалиш ранга на другия? Интересно пред кого точно тука си мислиш, че искам да се доказвам, за да го правя  Усмивчица
Поздрви!
Активен

Paint_it_Black
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 556

Профил
« Отговор #34 -: Април 08, 2012, 11:34 »

"Paint It Black" е песен на Rolling Stones.
http://www.youtube.com/watch?v=UGOkgzaGodw
Активен

Denisk0
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 42

Профил
« Отговор #35 -: Май 21, 2012, 21:16 »

Denisk0-Денис си ми е името (голяма беля съм ) , а това ''k0'' е щото когато се сбия и стане въргал , удрям един път . И така всички почнаха да ми викат Дениск0 .. !  Смотан
Активен
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #36 -: Май 21, 2012, 23:08 »

Мен пък ме кефи мисълта да си безсмъртен. Не физически като Дънкан Маклауд, а като онази много вярна мисъл "Всичко, което не те убива те прави по-силен". Това означава силен дух и воля; да умееш да губиш, но да не се отказваш; да се учиш от грешките си и да извличаш поуката от тях; да не се страхуваш да протегнеш ръка към огъня за да не се опариш. Да се възраждаш като феникс от пепелта отново и отново, до тогава докогато ти самият не се превърнеш в пламъкът, който изгаря всичко пътя си.
Някой ден ще отида във Финикс, Аризона  Ухилен

Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #37 -: Май 21, 2012, 23:44 »

да се възраждаш като феникс от пепелта отново и отново, до тогава докогато

....не осъзнаеш, че си човек и не умреш.

? Problem? Смотан
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Trial
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #38 -: Май 22, 2012, 11:34 »

? Problem? Смотан

Човек умира - идеите и духът му - не! (Ако има кой да ги запомни, разбира се  Усмивчица )

Иначе Trial дойде едно време от една руска ънриълоподобна пуцалка - Hired Team - Trial, ей така спонтанно, когато от време на време разцъквахме Quake в мрежа. Използвам го все още, защото е ник, не прекалено уникален, който да може лесно да бъде гугълнат, за разлика от другия ми превдоним, примерно. Усмивчица
Активен

?To improve is to change; to be perfect is to change often?

Winston Churchill
Phoenix
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2261

Профил
« Отговор #39 -: Май 22, 2012, 16:04 »

да се възраждаш като феникс от пепелта отново и отново, до тогава докогато

? Problem? Смотан
Много важно - всички ще умрем.  Плезещ се Някои поне ще опитат нещо различно и ще бъдат запомнени.
Fire & dust или Dust in the wind - всеки сам избира
Активен
Страници: 1 [2] 3 4
  Изпечатай  

Отиди на: