Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 04, 2020, 15:17:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
   Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: 1-вия ми спечелен сет :)  (Прочетена 7794 пъти)
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« -: Април 15, 2009, 12:36:45 »

Добър ден. Значи искам да опипша какво се случи снощи. Един приятел ми звани и ми вика идваи на кафе, аз нямаше какво да правя и отидох. Когато отидох тои беше с неговата приятелка и още едно момиче. Тъй като познавах неговата приятелка не ми остана нищо друго да се запозная с свободната. През цялото време демонстрирах супер alpha поведение и DHV. Естественно вкарах малко кино от сорта на "я виж едно рошаво кичурче и с раката леко и разрошвам косата" и малко комплименти. Осетих, че на нея и е приятно но трябваше да трагва. А и аз отидох по-късничко в кафето.  Не се престраших за тел close. Както и да е издирила ми скайпа и неска сутринта ми пише разни общи разговори.. и аз вкарвам малко фън в историята пак базици и такива неща. По едно време незнам изчатка ли какво стана започна да ми обяснява колко много сам и харесал от 1-вия пат като ме видяла как съм се държал мъжки а не като повечето момчета дето само се лигавили и ми забива вапроса а ти харесбаш ли ме и имам ли шанс за нещо.. От което веднага разбрах, че е нийди момичето.. но реших да не се заплитам пак в игрички като да и аз те харесвам а и казах "ами имам симпатии но ако се потрудиш достатъчно може и нещо повече да излезне" на което моменталния  отговор беше "оу начи ще се постарая да се потрудя" и след това ме пита за кафе в други ден. Аз се съгласих..
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #1 -: Април 15, 2009, 15:48:00 »

Браво пич. Само да те светна - сета те е спечелил тебе, не ти него.
"Не се престраших за тел close." - Добре поне, че мацката е поела инициативата да те намери в скайп, иначе ако ако беше до тебе нищо нямаше да стане на тоя етап. Прав ли съм?
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #2 -: Април 15, 2009, 16:13:48 »

Ами да прав си но та аз от онзи ден започнах да спирам момичетата за колко е часа.. Усмивчица с времето и за телфове ще се престрашавам Усмивчица иначе съм доволен от себе си Усмивчица Преди когато исках да стане една свалка исках крайна цел = гадже.. сега когато си говора с момичета се старая да се забавлявам ест пак с тази краина цел но когато започна да приемам, че се забавлявам резултатите са мн по проемливи Усмивчица

p.s. ТОЗИ САЙТ Е ВЕЛИК!!!!
Активен

Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #3 -: Април 15, 2009, 21:54:16 »

мога да ти кажа продължавай само така, забавлявай се... по принцип супер много хора не могат да разберат основният смисъл - а именно да си правим кефа и да се забавляваме!
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

nachko
PuP Masterpiece
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 124

Ние сме на всеки километър!

Профил
« Отговор #4 -: Април 16, 2009, 17:06:24 »

Като изключим фактът, че мацката сама те е свалила си се справил добре. Явно си показал висок ранг и си и станал интерсен за което те поздравявам. Сега не трябва да си мислиш, че си постигнал нещо страхотно. По-красивите жени няма сами да се свалят само защото имаш алфа поведение и вид ще видиш. Но като за начало това е добре. Вече писах и в предната тема покрай това момиче можеш да се ошлайфаш и да се начуиш на доста неща, които да са ти полезни по-натам с жените.
Активен

Разгембване на рикши Усмивчица http://vbox7.com/play:67359a40
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #5 -: Юни 06, 2009, 15:16:41 »

Somewhere историята звучи мнооого обнадеждаващо за нюбита като мен Усмивчица Не си споделил за развитието, а това е най-важното!

Плс фоллоу-ъп.

p.s. ТОЗИ САЙТ Е ВЕЛИК!!!!
екзактли.  :police: :police: :police:

П.П. Дано само Слейъра не се сети и за него не иска пари.

п.п.п. и дано Слейъра не прочете това
Активен

Devotion!
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #6 -: Юни 06, 2009, 19:29:40 »

То беше педи месец и нещо ако не се лъжа. Продължението е Тръгнах с нея и в крайна сметка я резнах, след като ми дигна нервите до небесата. Усмивчица
Активен

Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #7 -: Юни 07, 2009, 14:27:09 »

То беше педи месец и нещо ако не се лъжа. Продължението е Тръгнах с нея и в крайна сметка я резнах, след като ми дигна нервите до небесата. Усмивчица

Един съвсем искрен въпрос: Трудно ли ти беше,след като тръгнахте да поддържаш алфа-имиджа,който си беше изградил на първата ви среща? С една дума:притесняваше ли се,че тя ще разбере какъв си всъщност?
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #8 -: Юни 07, 2009, 15:11:55 »

Оле майко и екстрасенси се навъдиха в форума  Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Смотан Еми едно искренно отговорче:  Бате както искаш го приемай, но ти от къде знаеш какъв съм, или съм бил всъщност? Защо си мислиш, че съм се преструвал на алфа? Или просто искаш да разбереш пътя по който афц-то се превърна в човека без когото компанията не може? Ако ти си слагаш алфа поведението като маска - Ем на грешна посока си.
Активен

Manoeuvre
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 192

Профил
« Отговор #9 -: Юни 07, 2009, 15:26:08 »

Оле майко и екстрасенси се навъдиха в форума  Засрамен Засрамен Засрамен Засрамен Смотан Еми едно искренно отговорче:  Бате както искаш го приемай, но ти от къде знаеш какъв съм, или съм бил всъщност? Защо си мислиш, че съм се преструвал на алфа? Или просто искаш да разбереш пътя по който афц-то се превърна в човека без когото компанията не може? Ако ти си слагаш алфа поведението като маска - Ем на грешна посока си.

Не бе,аз сериозно те питам,не те бъзикам. Понеже казваш,че ти е скъасла нервите и ми беше интересно защо. Не се впрягай чак толкова.
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #10 -: Юни 07, 2009, 16:35:09 »

1-во не можеш и да си помислиш да ме бъзикаш
2-ро има ли нужда да казвам за какво ме е ядосала при условие, че е лично?
Активен

blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 186

Профил
« Отговор #11 -: Октомври 07, 2009, 21:39:33 »

1-во не можеш и да си помислиш да ме бъзикаш
2-ро има ли нужда да казвам за какво ме е ядосала при условие, че е лично?

Това, което демонстрираш в последните си два поста, е доста интересно...
Очевидно искаш да покажеш колко "алфа" си... "Объркал си рейса, пич!"
Да си "алфа" не означава да се дървиш на всички, понеже така мислиш за правилно...
Момчето те пита за нормални неща, а ти се правиш на интересен... не си нито интересен, нито забавен, още по-малко пък си "алфа" ... смешен си Усмивчица Не го приемай като обида, а като конструктивна критика! ЗНам, че изгаряш от желание да ми напишеш как искаш да се видим някъде да си "поговорим" и да ме питаш дали ше съм толкова отворен тогава. И много ти се иска да ми кажеш колко вдигаш от лежанка и как ше таковаш майка ми.... Такива като теб са ми любимите! Запомни едно от мен - Да си "алфа" не значи да си непременно "лош", означава да всяваш респект, което се постига лесно когато се правиш на много отворен, но е трудно, когато се отнасяш към останалите добре! Опитай, не боли! И не, не блъскам за бицепс, трицепс, мицепс и щрицепс! И не, не искам да си говорим. И да, бих ти казал същото в очите, само че така, че да се завъртиш и да си тръгнеш и дори да не ти мине през главата да си мериш пишката с мен! Аре у лево!

ПП: Научи се да пишеш, човек би помислил, че си на 14  Шокиран И понеже знам, че не си....наистина...научи се да пишеш. Усмивчица
ПП2: Тежък ден, малките неща ме дразнят...!
Активен
tiny
PuP Player
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 179

Профил
« Отговор #12 -: Октомври 07, 2009, 22:03:22 »

Ем поста му е от преди 4 месеца..

Ъ? Усмивчица
Активен

Devotion!
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #13 -: Октомври 08, 2009, 13:35:30 »

Ухилен кефиш ме, как разбра, че изобщо ми се занимава с теб и искам да те бия? Чети малко датите. Вярно е, в деня на писаното бях нервен, пък и слабо ме интересуват форумни постове Намигване Та да си алфа няма точно упределение. Алфата всеки сам решава какво означава вътрешно за него.
- успех

И да, бих ти казал същото в очите, само че така, че да се завъртиш и да си тръгнеш и дори да не ти мине през главата да си мериш пишката с мен! Аре у лево!
Лъха на комплексче май а?
-айде у десно!
Активен

mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 08, 2009, 18:43:49 »

Ако ще се биете, кажете къде и кога, че да дойдем и останалите да гледаме. А може и залози да направим Намигване Готин
Активен

blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Октомври 08, 2009, 19:22:00 »

На комплексче лъхало... издразни ме, че се правиш на интересен пред някъв пич, който по никакъв начин не те е засегнал... От къде лъха комплексчето мислиш в тази ситуация!?

ПП: Нем, няма да се бием, сорри, най-малкото не ми се занимава... Усмивчица

Айде свежо Намигване
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #16 -: Октомври 08, 2009, 20:08:38 »

От къде лъха комплексчето мислиш в тази ситуация!?

От там, че коментираш мои постове от преди 4 месеца. Което е доста време и ти изобщо не ме познаваш. Та започваш да се правиш на разбирач, едва ли не правосъдие раздаваш Засрамен Засрамен . За такъв тип хора мога да кажа само "колкото тъп, толкова и упорит"
Активен

blacky
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2009, 21:48:03 »

Не съм видял, че поста е стар, излизаше ми като нов...
Не се правя на разбирач, правосъдие не мога да раздавам...
Замисли се малко над това, което правиш... казваш ми, че те съдя по стар пост без да те познавам, а в същия момент ти "се правиш на разбирач" и ме съдиш без да ме познаваш.. сам си противоречиш... И наистина нямам идея как, по дяволите, вмъкна невероятната си мисъл в контекста... С това писане, не можеш да ми стъпиш на малкия пръст на акъла, още по-малко можеш да ме наречеш "тъп" ... А упорит...?! WTF?! Къде изобщо се вписва това?!

ПП: Аз сериозно...приеми го като конструктивна критика и вместо да ми се правиш на още по-велик, се замисли наистина.... За правописа няма пак да ти пиша...К ато от първия път не разбереш, от втория шансът да го направиш не е много по-голям Усмивчица
Активен
Marmalad
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 475

Elektro is fine

Профил
« Отговор #18 -: Октомври 08, 2009, 22:34:25 »

Ама вие какъв двубой водите  Ухилен Ухилен Засрамен Засрамен
Активен
airone
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 131

Профил
« Отговор #19 -: Октомври 09, 2009, 01:46:02 »

blacky реакцията му е продиктувана точно от тези думи:
че тя ще разбере какъв си всъщност?
Много е лошо за човек "преоткрил себе си" да му кажат че си е същия,а точно това направи Manoeuvre (което си е грешно поради самия факт че ако знаеш какво да промениш в себеси,то ти наполовина си го направил).
Somewhere нападението (обиди,неприязън,подигравки) са последните и отчаяни ходове,невиждам защо ги ползваш.
Активен
Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: