Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Ноември 27, 2020, 08:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1] 2
  Изпечатай  
Автор Тема: Мацката от Йогата  (Прочетена 8552 пъти)
citalkdm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Април 29, 2009, 11:57 »

Здравейте!
Има едно гадже, на което съм хвърлил око, но понеже съм световен пън Готин, ме е срам (по скоро изпитвам нерешителност да не ме отреже Шокиран) да и се обадя... Нерешителен
Познавам я от една година(т.е. видях я за първи път преди 1 г.) в магазина, в който работя.Говорихме си(аз я обмайвах, като добър Ухилен продавач).След около месец тя дойде пак за да си купи нещо, този път беше с майка си и баща си -понеже те плащат(значи аз съм над 35.(разделен съм с жена ми,имам син на 10г.).,а тя е на около 24-5г,доста интелигентна и красива, има страхотно тяло)-нещата, които си купи са над 2000 лв. та затова правя това уточнение,та както и да е разменихме си няколко думи(мисля, че закачливо) и ...дотам :(Аз и имам телефона,защото ги взимаме от всички клиенти, но все не и се обаждах(все пак съм чук).Мои колежки ми казаха, че е идвала в магазина и като видяла, че ме няма, бързо-бързо се изнесла...!
След още някой и друг месец(боже каква скука), тръгнах на йога, и най-неочаквано се оказа, че и тя ходи в същата зала.И така само на здравей-здрасти сме...
Реших все пак да и напиша СМС за Великден и тя взе, че ми отговори.
Въпросът ми е : Какво да предприема?Вече съм се престрашил да и се обадя, но не знам дали не е много късно.Не знам дали си няма гадже и въобще...страх ме е да не объркам нещо и мацката да ме отреже...
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 226

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #1 -: Април 29, 2009, 12:14 »

Това страхувам се да не ме отреже ПРОСТО ГО ЗАБРАВИ!!! Ако се страхуваш да не те отреже няма да започнеш разговора както трябва и ще изглеждаш притеснен и несигурен. Погледни на нещата така "ако ме отреже тя губи шанса да е с такъв привлекателен мъх като мене УоУ малоумна ли е". Това ,че сте в един курс по йога е много добре.. след някой курс просто и кажи да отидете да пийнете по едно кафе, че след 1 час г/д имаш неотложна работа и през този час не ти се обикаля. Трябва да изглеждаш ангажираща личност. А не да и кажеш да пиинете кафе, че няма какво да правиш.  Предполагам, че след курса по йога тя ще е в духовна вазвишеност тъй като и аз практикувам нещо подобно на йога. Ако и тя няма неотложна работа повярваи ще се навие Намигване. По време на кафето си говорете общи работи 1 вид се поопознайте. Ако си има приятел не я питаи 100% съм сигурен, че ако е така просто ще ти каже. Но ако го каже наблюдаваи по какъв начин ще го каже, по простата причина, че може да те тества. Ако го спомене го обарни на маитам пример: тя: имам си приятел  ти: нищо аз не сам ревнив (с много голяма усмивка, един вид да го обарнеш на майтап). Ако се мислиш за "световен пън" поработи малко над самочувствието си. Постави се на по-високо равнище от нея. Ако се притесняваш, че няма какво да кажеш се вслушваи снимателно в това което говори. в 1 от 4 думи може да откриеш темата. Подхождай смело и следи внимателно какво говори. Изслушваи я до край.
2,3, дена след кафето може да и се обадиш и да я поканиш да излезете някаде примерно бар, пицария,кафе, билярд, боулинг и там вече да навлезеш по-навътре в нещата. Дръж се забавно и находчиво. Бъди сигурен в това което правиш.

Въпреки, че не сам аз човека който трябва да ти го каже това, защото и аз бях толкова притеснен преди  един месец.. но с опористост всичко се постига. Започни да практикуваш не само с тази мацка. Развиваи се духовно и запомни бъди мъж на място.
Активен

Животът е кратък и след това умираш, нали знаете?
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 288

Профил
« Отговор #2 -: Април 29, 2009, 13:09 »

Хмм, мисля, яе трябва  да изчакаш още една година, да се зарибиш още повече по нея, за да може наистина да се държиш като пълен глупак и съвсем да си глътнеш езика и топките. 

То затова не се ЧАКА... 2-3-5 минути... час... ден... седмица... месец ... година. С всяка изминала секунда привличането и желанието нараства, съответно несигурността и притеснението. Колкото повече чакаш, толкова повече я искаш, толкова повече залагаш на тая карта, въпреки, че не я виждаш и отчаяно се надяваш да е тази която ти трябва и с която ще спечелиш. Няма да стане така, братко. Взимай се в ръце. Към горния пост на Somewhere искам да коригирам нещо: където пише ?изглеждай едикъвси? го промени на ?БЪДИ едикъвси?. Не се преструвай на нещо което не си, шот си личи от километър.
Работиш в магазин в който се предлагат скъпи женски дрехи предполагам? Е ти си баш там, където трябва. Ежедневно ти влизат цифра жени с възможности, което означава, че са поне поддържани със сигурност и бидейки на 35 години ти имаш огромен спектър спрямо възраст от жени, с които можеш да се заиграваш най-откровенно. Да позная ли? Влиза жена ? изглежда готина, привлича те, почваш да се чудиш дали мъжа й няма да влезне 7-8 крачки след нея и се притесняваш да я заиграваш и затова се придържаш към етикета ?С нещо да Ви помогна?? и най-често отговорът е ?Не, благодаря.?, след което ти най-кротко и покорно се отдръпваш няколко крачки в страни и наблюдаваш за нередовни движения тип ?роклята у чантата, 3 минути страх и 100 метра с препятствия? което от своя страна е възможност за контакт и вече премисляш какво точно ще направиш ако тръгне да краде... Уууужас.

Какво бих направил аз: Влзиа момиче което ме привлича вървя към нея, енергичен и усмихнат както винаги, гледам в нея и когато приближавам вдигам ръка като за ?чукни 5?, като естествено трябва да си калибрирал ситуацията, тя в повечето случаи отвръща с усмивка заразена от позитива и енергията, при което й казвам ?Хубавите неща са ей там!? сочейки няма значение какво и продължавам нататък, защото съм зает с това да пренаредя някой друг артикул. В тоя момент ти си готиния забавен продавач и тя вече се чувства у дома си, защото не усеща, че някой й диша във врата и едва ли не й има някакво доверие. Така освен че ще зарибиш много момичета да идват по-често в магазина ти, ще ги накараш и приятелките да си водят, защото жените немогат само на описание да разберат, че някой е готин, трябва и да го видят, няма толко любопитни същества. Малко по малко в магазина ти ще започнат да идват цифрата жени, радващи се да те видят и ти неусетно ще започнеш да общуваш с тях много по-лесно.
Висока енергия, позитив, лек и пухкав като облак хумор, без прекалено много да навлизаш в личното им пространство ? все пак динамиката продавач-клиент си я има.

Свикнеш ли на това, момичето от йогата ще бъде много по-нисък за изкачване връх.
Активен

have fun
Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2009, 13:14 »

И без това така както си го написал не си направил никакви по решителни стъпки, които да те приближат по близо до успеха (или до нейния отказ), по-добре според мен не чакай да ти дойде на диванча праз в магазина ами се опитай да я заговориш в йогата или и звънни и кажи нещо с много готино настроение и директно от типа "Здрасти, сори, че ме трябваше година да го разбера, обаче много ме кефиш и искам да го знаеш" - реакция от страна на мацката, виж шит тестовете, защото може да последва и такъв, трябва да го преминеш пичовски - и после - "аз съм свободен еди кога си и ще се радвам да се видим по това и това време". Ти си младеж на години и би трябвало добре да се справиш с малката мацка да я разлафиш за някакви други неща примерно за диамантената поза в йогата, която всъщност идва още от японците бла бла и така нататък. Така че с малко повече действие и по-малко мислене стават нещата Усмивчица

Този miracle сега как ме зариби да си намеря работа в магазин за женски дрехи.... ааа не. Твърде много естроген има вътре!  Засрамен
Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
Brobebrato
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 58

Профил
« Отговор #4 -: Април 29, 2009, 14:11 »

Miracle за пореден път "цепи мрака" (моя мрак в случая  :laugh: ). Respect bro.

Citalkdm, момчетата преди мен ти дадоха добри съвети, аз просто ще си дам мнението относно "отрязването". Преди 10на дни бях в Ликьор с още едно пробуждащо се AFC като мен. За 3-4 часа там  си лафиме с моя човек, казах "на здраве" на няк'ви маймуни на най-близкото сепаре до бара - колкото да дигна енергията (3 AFC-та с една 4ка) и с бармана лаф от време на време, малко денс (ретрото не ме кефи - по-добре от чалга де) - с две думи - NO GIRLS. Както и да е, музиката там е доста силна (няма да навлизам в подробности за групите, които бяха там)...Като свестен сет прецених 2 момичета (~5-6), но ме хвана шубето, какво да кажа, че да ме разберат бързо - да го карам по-директно (самата мисъл да отида да им крещя до ухото не ме кефеше изобщо). Сега още усещам чувството, че съм бил отрязан - самоотрязан ... Аз знам, че ако бях направил апроуча, дори и да бях отрязан, знам че нямаше да се чувствам така (самата мисъл, че съм се пробвал, ми дава увереността, че съм тръгнал по правия път и не ми пука). Ние си го рационализираме като "Аз съм ебати готиния пич, тая пача изпуска купона" ... близо до начина, по който жените правят "неща" поддадени на емоциите и чак след това се опитват да дадат на действията си логически характер.

Да обобщя, в твоя случай, това че те е страх да не я "загубиш", да те отреже, да не те хареса (или както искаш го наречи) - сам осъзнаваш, че всичко това в главата ти е Ирационално (~87% от нещата, за които се страхуваме в живота, никога не се случват). В действителност, ти сам се "режеш", ти я губиш като не правиш нищо по въпроса, ЕДИНСТВЕНИЯТ начин е да ДЕЙСТВАШ. А това е само началото... Успех пич Усмивчица
Активен
ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2009, 22:09 »

В добавка цитат от един пикап-артист "Пропускаш 100% от изстрелите, които не си направил."
Активен
VHt1
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Мега AFC

Профил
« Отговор #6 -: Април 30, 2009, 23:33 »

В добавка в " Ликъор " съм боГ ( на пиенето не на жените ofc Смотан ) Ухилен , но не съм ходил скоро , защото излизах с една сервитъорка от там ... и понеже се насрах в момента в който трябва да я кисс клоузна сега намразих заведението заради нея хаха .
Активен

What is more overrated..Burger King  or a hot chick ?
SBoy
PuP Player
PuP Форум Ученик

Неактивен Неактивен

Публикации: 110

Профил
« Отговор #7 -: Май 03, 2009, 12:37 »

Здравейте!
Има едно гадже, на което съм хвърлил око, но понеже съм световен пън Готин, ме е срам (по скоро изпитвам нерешителност да не ме отреже Шокиран) да и се обадя... Нерешителен
Познавам я от една година(т.е. видях я за първи път преди 1 г.) в магазина, в който работя.Говорихме си(аз я обмайвах, като добър Ухилен продавач).След около месец тя дойде пак за да си купи нещо, този път беше с майка си и баща си -понеже те плащат(значи аз съм над 35.(разделен съм с жена ми,имам син на 10г.).,а тя е на около 24-5г,доста интелигентна и красива, има страхотно тяло)-нещата, които си купи са над 2000 лв. та затова правя това уточнение,та както и да е разменихме си няколко думи(мисля, че закачливо) и ...дотам :(Аз и имам телефона,защото ги взимаме от всички клиенти, но все не и се обаждах(все пак съм чук).Мои колежки ми казаха, че е идвала в магазина и като видяла, че ме няма, бързо-бързо се изнесла...!
След още някой и друг месец(боже каква скука), тръгнах на йога, и най-неочаквано се оказа, че и тя ходи в същата зала.И така само на здравей-здрасти сме...
Реших все пак да и напиша СМС за Великден и тя взе, че ми отговори.
Въпросът ми е : Какво да предприема?Вече съм се престрашил да и се обадя, но не знам дали не е много късно.Не знам дали си няма гадже и въобще...страх ме е да не объркам нещо и мацката да ме отреже...

citalkdm, в поста ти има няколко пристенителни неща:

1. Както много правилно отбеляза miracle, ти работиш в магазин, в който явно често пазаруват жени, а ти вместо да зарибяваш всяка втора клиентка, пишеш за някаква дето си я бил видял преди една година, че после си се чудил дали да и пишеш, че после какво ти казали колежките и как си я срещнал на йогата и ебати драмите. Няма ли други жени дето да влизат в тоя магазин?
2. Въпреки удобната си професия, ти явно си решил да се запишеш на йога, щото и там е пълно с жени. Моята прогноза е че и там няма да ти е по-висока ефективността.
3. Колежките ти в магазина ти те амогват яко. Това не е добре.

За да ти спестя притеснението от неизвестността, мадамата, за която пишеш, ще те отреже. Или още по-лошо, ще ти обясни, че си и много приятен и с удоволствие ще излезете на кафе, ама нищо повече между вас няма да стане. Което не означава, че не трябва да я заговориш - напротив, просто го направи за да ти е кеф и без да се връзваш прекалено много за резултата.

Цитат на: Somewhere
Въпреки, че не сам аз човека който трябва да ти го каже това, защото и аз бях толкова притеснен преди  един месец.. но с опористост всичко се постига.
Somewhere я кажи как го правиш това с "опористостта" че явно много ефективно работи :-)
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #8 -: Май 03, 2009, 14:05 »

Цитат на: Somewhere
Въпреки, че не сам аз човека който трябва да ти го каже това, защото и аз бях толкова притеснен преди  един месец.. но с опористост всичко се постига.
Somewhere я кажи как го правиш това с "опористостта" че явно много ефективно работи :-)
[/quote]

Ами опоритост.. да се бориш с страховете примерно когато излезне на хоризонта хубава девоика ти се притесняваш да я заговориш и това ти е ясно още в мига когато си я мернал. Опоритоста е да знаеш какво искаш да постигнеш и просто отиваш с притеснението и я заговаряш въпреки, че целия от вътре си сплескан. Говоря относно неговото положение. Така постепенно това вътрешно изяждане ще намалява. И ако не се прояви тази опоритост просто ще иде до мацката и ще я подмине и после ще размишлява 2 часа защо все нещо го спира в разговора.
Активен

ISO
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 86

Профил
« Отговор #9 -: Май 03, 2009, 15:58 »

Толкова Упорито изполваш думата "опоритост" , че чак реших да я  проверя в тълковния речник  Засрамен
Активен
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #10 -: Май 03, 2009, 16:38 »

е хубаво де правописна грешка  Плезещ се Плезещ се
Активен

citalkdm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Май 04, 2009, 13:19 »

"Работиш в магазин в който се предлагат скъпи женски дрехи предполагам? Е ти си баш там, където трябва. Ежедневно ти влизат цифра жени с възможности, което означава, че са поне поддържани със сигурност и бидейки на 35 години ти имаш огромен спектър спрямо възраст от жени, с които можеш да се заиграваш най-откровенно. Да позная ли? "

Не знам как си правите извода, къде работя!? МАГАЗИН ЗА СКЪПИ ЖЕНСКИ ДРЕХИ!
Този, който го е написал има меко казано странен начин на мислене.Не не работя в магазин за женски дрехи, защото не ми прави кеф да продавам женски дрехи, а да ги свалям!
" Въпреки удобната си професия, ти явно си решил да се запишеш на йога, щото и там е пълно с жени. Моята прогноза е че и там няма да ти е по-висока ефективността."Отново пълна глупост.Ходя на йога, защото ми харесва.Този, който го е написал отново проявява странен начин на мислене.Ако действително исках да бъда непрекъснато с жени,щях да се запиша на танци,курс по гоблени или нещо подобно.
Че ме амогват, явно е така.Аз и затова съм тук.Иначе благодаря за отговорите.Опитвам се според възможностите си да променя малоумното, страхливо поведение, но за съжаление не е толкова лесно.Това е модел на поведение, който е изграждан с години и не е лесно да се промени за месец или 2.
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1602

Профил WWW
« Отговор #12 -: Май 04, 2009, 13:33 »

Браво баце!
Няма се връзваш на амогърите - и много добре ги подреди!  Усмивчица ? получаваш реп.
Нещо много го удариха на фантазия момчетата ^^

По конкретния случай - не му мисли чак толкова - не си заслужава. Вкарай си готино настроение и бъди максимално разговорлив. Тактики за това много - я разговори с приятели на живо, я разговор с някой познат/позната - където ще стане фън по телфона, я някакво мега готино и забавно социално мероприятие и т.н... /тази част е по-важна от това, което ще говориш на самото обаждане/.
Усмихваш се широко - държиш усмивката и звъниш. "Ехо здрасти Ема, как си, как я караш?... А супер и аз съм много добре - на много готино мероприятие съм... бла бла... на разходка с френдове съм - времето е супер - ей най-после да се затопли... Айде да се видим с теб на по кафенце - утре в 18.00 на попа... ок?"
Гласът - енергичен, ясен и изчистен от дефекти, фреймът - максимално забавен и позитивен и леко закачлив ? абе настроение на макс ? това е най-важното за телефоните разговори...
Ако приеме супер ? ако откаже ? питаш за друг ден свободен ? примерно ?Ок ? тогава петък пак там пак по това време??...
Ако пак откаже ? весело и позитивно ? ?Добре както искаш - Чао Чао?.

Давам ти за задача да и звъннеш до утре на обяд... Намигване

Нека силата бъде с теб... и да разкажеш как мина колл-а...

-SL
Активен

I'm a very special kind of monster
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Май 04, 2009, 15:29 »

Ахам... и също така ако не беше се хванал за дреболията, а беше обърнал на същността на написаното, можеби щеше да имаш и резултат ? механиката зад нещата е една и съща, било то в магазин за женски дрехи, пазара Кирков, пред блока, на спирката и т.н. За да промениш ?малоумното, страхливо поведение?, както сам го нарече, ще се наложи да работиш глобално (много жени), не само с едната по която си позалитнал в момента. Имай предвид, че бях чел и първият ти пост-въпрос /където най-безобразно плесна реклама на неква отчайваща НЛП организация/ и влезнах в положението ти и разбрах какво точно търсиш тук. Затова и се насочих в тази посока - глобалната.

Локалните проблемчета (едната въпросна мацка) са с толкова безкрайно минимален шанс за решение, че не си заслужава да тормозиш съзнанието с тях, първо защото не прогресираш занимавайки се с нея, а точно обратното, и второ, защото света е пълен с възможности, които ти се предлагат ежедневно. Ти си избери дали ще гониш едната мацка и ще се затормозяваш, или ще си живееш живота и ще се забавляваш.

Разглеждай предположенията ми като илюстративен пример на основните механики зад нещата.
Активен

have fun
mitko_z
PuP Team
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 338

Профил WWW
« Отговор #14 -: Май 04, 2009, 17:08 »

miracle, ако целта на живота на момчето не са многото мацки, защо трябва да си я променя? Ако въпросната мацка му върже и си завържат сериозна връзка и е щастлив от това, защо трябва да се блъска на съвсем друго място? Всеки има различен възглед за това какво трябва да постигне. Ест, ако не се получат нещата с нея е вече съвсем друг въпрос...

citalkdm, както каза slayer, вкарай си готино настроение, и й звънни. По начина по който описваш нещата си мисля, че имаш добър шанс да я изкараш на кафе Усмивчица
Активен

Vladimir01
PuP Player
PuP Форум Зарибен

Неактивен Неактивен

Публикации: 74

Профил
« Отговор #15 -: Май 04, 2009, 23:11 »

Днес бях с приятели на супер готино мероприятие - моноспектакъла на Камен Донев "Размислите на един учител за народното творчество", препоръчвам го на всички пичове и фенки безкрай. Там освен всичко останало, което се изказа, имаше и една фраза дето и тук се вписва:

"Когато видиш момиче, което ти харесва, кажи и, че я обичаш. То помага...."

За мен идеята в Пикъпа да следваш нещата стъпка по стъпка методите на добрите свалячи, то това може и да даде резултати, но дори и малко ще се отклонява от това, което теб те прави щастлив (от друга тема). Готиното идва, когато изградиш индивидуалност, характер по такъв начин, че да можеш да показваш емоциите така както ги усещащ. Затова може би е по-добре да оставиш мацката от йогата замалко настрана и да вкараш фокуса си в играта с повече жени за да можеш да се изградиш по-бързо и ефектно в тази насока. Нищо че си на 35 - винаги може и още. Всеки ден като ставаш от сън се радвай, че си жив. После погледни и за човека до тебе в леглото и виж дали и той как е и дали е жив, не бъди егоист Намигване

Активен

Donald :- Mickey, are you fucking lazy!

M.M. : - NAh, I'm fucking Daisy.
miracle
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Май 06, 2009, 10:44 »

miracle, ако целта на живота на момчето не са многото мацки, защо трябва да си я променя? Ако въпросната мацка му върже и си завържат сериозна връзка и е щастлив от това, защо трябва да се блъска на съвсем друго място? Всеки има различен възглед за това какво трябва да постигне. Ест, ако не се получат нещата с нея е вече съвсем друг въпрос...

това звучи точно: "фани си мацката, пък ги заеби другите, седи си сдухан"

къде видя цел в живота "много мацки"?

целта му е "да си оправя сдуханото поведение", тва става с МНОГО практика.

кога ще се научите да разбирате какво пише в текста, който четете?
Активен

have fun
citalkdm
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Май 06, 2009, 14:59 »

Днес в 11 ч. изпратих на Мацката СМС/не се престраших да и звънна  Нерешителен/ с текст:
Име, здравей!
Днес /май/ времето е подходящо за колоездене/бележка: обича да кара колело/, искаш ли след обяд да покараме на "Парка..."

За съжаление не ми отговори...Къде пак съм сбъркал? Ъ?
Активен
Pro Di G.
PuP Lady
PuP Форум Ученик
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 122

The Female Pick Up Artist

Профил
« Отговор #18 -: Май 06, 2009, 15:17 »

Евентуално времето не е било толкова хубаво през нейния прозорец...

Кратка бележка- и аз предпочитам общуване с смс-и, има повече тръпка. Но забелязвам, че смс-ите, в началните моменти, когато не сте много близки, имат тенденцията да съсипват нещата. По-добре обади й се, бъди кратък, но чаровен- създай лека мистерия около себе си, загатни с една фраза нещо, което ще я заинтригува, но спри навреме, за да не издадеш всичко и тя да има по-голям мотив да се види с тебе.
С две думи, говорете си кратко, за да си уговорите среща, и по време на тоя кратък разговор й пусни стръвта. Усмивчица
Успех!
Активен

Pro Di G.
The Female Pick Up Artist
Somewhere
PuP Masterpiece
PuP Форум Майстор
*

Неактивен Неактивен

Ex Fide Fiducia

Профил
« Отговор #19 -: Май 06, 2009, 15:29 »

Днес в 11 ч. изпратих на Мацката СМС/не се престраших да и звънна

Точно така мъжки, по-добре не и звани, че токувиж литне един шамар през телефона. Братле, за да излезне на среща с теб недей и пиши калпави смс-си, а най-добре и се обади. Покажи чрез разговора, че си весел и енергичен човек. Бъзикни я малко и толкова. Тя сама разбира, че нямаш смелост като я каниш да излезнете чрез смс. Ако излезнете и отидете на кафе примерно пак ли чрез смс ще си общувате в кафето ?. То е същото дали ще говориш с нея на живо или по телефона.. Сигурно е осъзнала вече че не си уверен в себе си.
Активен

Страници: [1] 2
  Изпечатай  

Отиди на: