Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:00:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко репортче  (Прочетена 1889 пъти)
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« -: Март 01, 2012, 05:17:01 »

Айде и от мен едно малко репортче. Няма особена игра в него, няма кой знае какви успехи, така че да се чете за забавление.
Сряда вечер. Обикновено ходим със съквартиранта на една дискотека/клуб, дето като отидеш там с бяла риза и вратовръзка в сряда и влизаш безплатно. Но съквартирантът ми преди няколко дена се върна в България за 2-3 месеца, така че съм сам и реших тази вечер да отида гол като пушка (образно казано). Естествено за подкрепа взех си пийкоковете белезници с розови пухчета и един от онези дълги филтри за цигари, дето на края им се слага цигарата. За тези на които им се струва смешно, с този филтър, е нужно само да застана пред група момичета и да кажа здрасти докато дърпам от него и веднага всичките налапват въдицата. Ударих 100-200 ром с кола вкъщи за отскок, пък и имам към 25 мин път до клуба, и още не се знае колко чакане на опашка, така че не ми дойде зле.
 Та отивам там, и почвам да редувам мястото за пушене, където има доста хора дето си лафят и вътре дансинга. Дадох си за цел тази вечер да заговоря поне 4-5 момичета, независимо от резултата. Заговорих се с доста повече, даже повечето сами идваха. Обаче сетовете много се разпадаха, не поради липса на теми за разговор, ами или момичетата става така че не държат на негове (англичанки) или в един момент като си лафим и едната казва на другата нещо, и после ми казват "айде ние ще влизаме, nice talking to you" - фейл Смотан . По едно време срещнах един ПУА, дето редовно го скивам там, заприказвахме се, отворихме в smoking area-та няколко сета, обаче както си лафим, мацките се кефят и в един момент айде, пак, разпада се. Понеже той е англичанин го наблюдавах, body language и т.н., записах си на ум някои неща. Влизаме вътре, и на дансинга отваряме един сет 4-5 момичета, едната монголка ли каква не знам, от тези леко по-тъмните азиатки, ми се лепна моментално, почна да си търка задника, а у. На него нещо не му се получи така че духна нататък, аз си продължавах танците с тази. Обаче понеже съм тъп леко се правех на труден и показвах, че няма да й се пусна ей така (просто съм виждал какво правят доста момичета, танцуват ужким мръсни танци с някой или се целуват с някой и после директно се обръщат и почват игнор, като след 2 мин се целуват с друг, и знам че ако правя каквото тя иска, най-често това е резултатът), и тя правеше ли се или какво не знам, ама в един момент като й предложих да отидем да изпушим по едно вика, че не пуши и айде, духнах, викам си "щом ще е така...". В smoking area-та, тоя ПУА го скивам целува се с няква, само му намигнах и пообиколих. Заговорих се с някакви две мацки, викам им как видях преди малко две стриптизьорки от местния бар, че са тук в клуба, (с ПУА-то и двамата по отделно се опитахме с тези dancer-ки, ама не стана особено, не бяха груби, но просто лафът не траеше), та лафя си с тези двете и викат "ауу на мен как ми се ходи на strip club" питах другата, и тя иска, викам, ок, давайте номерата и следващия вторник ви водя. Те много се надъхаха, дадоха, тъпото е че нямам пари на телефона и наистина трябва вече да го заредя, понеже не съм го зареждал от миналата учебна година. Те влязоха вътре на края. Върнах се пак вътре, и си викам "о онази монголка ли там каква е, труден нетруден, хващам я и директно клоуз". Да, ама не. Влизам и тя си се пуска както допреди малко на мен, а някъв ginger Смотан . 2-3 пъти напред назад мърдах, да видя само да се отлепят и действам, ама...куцо, не стана. На края и без това стана 2:30 и след 30 мин затваряха, и се отказах, да дебна, взех си якето и си бих камшиците.
Като цяло вечерта беше добре, пийнах си, запознах се с някакъв бъдещ marine, който каза, че ако някой ми прави проблем, ще ми пази гърба Смотан , също с още няколко пича, дето си ме запомниха като пекан, взех два телефона на момичета за евентуален стриптийз клуб, и направих няколко апроуча, а излишен опит няма. Усмивчица И в крайна сметка не си прекарах по-зле отколкото като ходя там със съквартиранта. Пък и имах нужда да мръдна, че последната седмица само си стоя вкъщи и чета.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #1 -: Март 01, 2012, 07:28:34 »

Ан така, фън да става. Излизай по-често и ще има повече успехи. Късмет и на стрип клуба.
Интересен ми стана и пиикока, ако пуснеш една снимка много ще се радвам Усмивчица На мен са ми казвали, че съм направо скучен с елегантното облекло и съм се чудил как да разнообразя.
Пускай повечко рапорти от Англия, че както съм чувал от тебе, там играта за чужденци е много трудна и много хардкор и ще е интересно да следя как се справяш с високия им бич шилд.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #2 -: Март 01, 2012, 10:39:34 »

Браво играч, важното е, че добре си си прекарал.
Ти трябва да си на пазара и да си предлагаш стоката, пък не се знае кога някой ще я купи.

За мен главната ти грешка е това:
На края и без това стана 2:30 и след 30 мин затваряха, и се отказах, да дебна, взех си якето и си бих камшиците.

Тая игра понякога е на endurance. Който издържи, той печели.
Англичанките са големи пияндурки и е трябвало точно тогава да дебнеш и да гледаш коя не й се прибира още. Въртиш се отпред, смучеш цигарки, и каниш наред на афтър-парти или просто да си допиете у вас. С това 25-30 минути ходене пеш до вас доста пада шанса някоя да се навие, но знае ли се...

Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 01, 2012, 11:53:12 »

Ее стоун, тук не съм съгласен. Това хич не е грешка и ще ти кажа защо. Защото по принцип момичетата тук горе долу като влязат към 11, трябва да се напият, и към 12-1 почват да се зарибяват. Дискотеката затваря в 3. 2:30 почват да не пускат в мястото за пушене, и до 15 мин. почват постепенно да гонят хората. А все пак исках да успея да си взема якето без да трябва да се бия за него, затова по-добре да се махна тогава, така или иначе няма да омая някоя за 10 мин. и да си тръгне с мен - гаранция ти давам. Един път се случи, че с една англичанка имахме доста химия (на това същото място), и правехме някакъв neg warfare, ужким се караме, ама някви и двамата с усмивка и ни е яко, обаче после като се дръпнах и след това не се получи, защо? Пичът с който бях тогава там после ми каза, че всъшност тази се е сваляла с някакъв до мен отпреди това, пък аз даже не го бях отбелязал, че стои там и мълчи и ме гледа на кръв Смотан . И на края си тръгна с него, даже ги видяхме на мястото за дюнери след това, и тоя пак беше ебати бетата, ама не си даде номера и нищо щото вече се сваляше с него, и ако тръгне и с мен ще излезе като курва. Просто ще стане супер нийди да стоя отпред дето минават всички и да пускам офертите, гледам съм какво става в такива ситуации - просто не минава. Само щях да загубя енергия и да ми стане тъпо. А за пътя, аз така или иначе имах пари, ако бях дръпнал някоя веднага я качвам в таксито, просто тъй като бях сам, нямаше смисъл да мятам 5-6 паунда.
А инс, той бич шийлда не е висок в никакъв случай. Напротив българките имат по-висок. Англичанките много лесно можеш даги свалиш само с визия и комлименти, не са ти нужно кой знае какви лафове. На мен това ми е грешката най-често, тръгвам да нег-вам и те често се обиждат, даже вчера 2 не знам как успях да ги задържа колкото успях, защото тъкмо пускам нег, те се обиждат и почват да ме гонят и трябва да извъртя някак си комплимент при което веднага омекват. Та проблемът не е пич шийлда, а ескалирането. Много трудно можеш да ескалираш с тях ако си чужденец, просто са по затворено общество и не са като българките да налитат повече на чуждо. Това е главният проблем. Също така и че какъвто и красавец да съм ( Смотан ) английският идеал е - 180-190 висок, 70 кила, зализана коса с бретон, ако схващата идеята. Усмивчица
btw вчера пропуснах един важен момент от вечерта. Този стрип клуб, където ужким ще ги води онези двете. Вървя си аз из едната зала и скивам две мацки в онези дето им се викат cat suits, черни, тесни, такива целите, дето не знам как се обличат изобщо, руси, 2 пички и половина направо и до тях един костюмар. Директно им влизам, защото видях на гърба на облеклата им името на стрип клуба. И им викам, дали работят там, те "да", "като барманки или нещо такова?" - "не, танцьорки". На косъм бях да не изръся "you ever shake your ass for me?" Смотан , ама вместо това просто казах, че не съм ги скивал и кои вечери работят, после, викам "това бодигардът ли ви е, много е дребен", след това негнах едната да си повдигне ципа на деколтето, че не трябва да показва стотака извън работа, тя даже си го вдигна до врата. Смотан После чак се сетих че трябваше и да ги питам, а ако им се допикае какво ще правят с тези костюми, дали имат задна вратичка на тях или нещо такова. Ама лафът не вървеше, отговаряха, усмихваха се, ама не поддържаха разговора, пък и не знам за опита ви със стриптизьорки, ама по принцип могат да те mind rape-нат ако искат, знаят всеки трик да подхлъзнат мъж. И се дръпнах от тях, после ги видях в мястото за пушене как онзи ПУА се пробва с тях, ама не му се получи и след това го заговорих да ходим да отваряме сетове. Тва е!
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #4 -: Март 01, 2012, 16:35:36 »

За усилието в последната минута според мен си струва да се положи. Няма какво да губиш, и без това си бил там цяла вечер, ще поседиш още 20-30 минути, може пък точно те да са решаващите.
Всички тези, които си ги заговорил преди, ги питаш къде отиват, не искат ли да продължат партито, казваш, че у вас имаш трева и ако искат да дойдат да пафкате (не е нужно наистина да имаш), или че чакаш един приятел DJ и ще правите афтър-парти в мазето на къщата - не е нужно да те уча как да лъжеш.

Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #5 -: Март 01, 2012, 17:46:07 »

Де да знам за нямането какво да губя. Все пак едно е вътре да апроучвам и да има шанс да стане нещо, а отвън просто като знам че шансът е 0.01 все едно си давам достойнството за нищо. Все пак съм натрупал някакво самочувствие, енергия от малките успехи през вечерта, и не искам на края да го метна за нищо. Пък и вярно, че вторник, сряда доста момичета излизат да се ебат, но реално погледнато няма такива дето "не им се ходи в 3 часа", тези които са излезли да се "забавляват" вече са се напили и искат да се прибират, а другите които са излезли да се чукат просто няма как до тогава да не са си намерили с кого. Просто ако беше тук да видиш нещата, щеше да можеш повече да го погледнеш от моята гледна точка. Усмивчица
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: