Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:30:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Phone close от вчера  (Прочетена 2881 пъти)
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« -: Февруари 25, 2012, 13:49:43 »

Здравейте събратя, едно бързо рапортче от вчера....
История ...С приятели отиваме в столична дискотека и общо взето работата е умряла..имаше само 10 торен сет на една маса (само момичета) а и един гей за украса от ония с шалчетата с прилепналите дънки - най - вероятно "фризьор" Усмивчица . Единия от нашата компания (само кочове) дрънкаше много и аз го попитах защо не ходи да дърпа нещо.... Той ми отговори че нямало какво (дрън дрън, явно го е срам) И аз му посочих десеторния сет и му казах да ми посочи той на коя да взема телефона, като се хванахме на бас на по 1 цигара. Той естествено ми посочи тая с най-късата рокля (с неква панделка отзад).Бяха близо до нас.
Отивам аз и изкрещявам :
- Момичета пратиха ме да взема телефона на това момиче, хванал съм се на бас  може ли да ви я взема за малко (и я соча нея) Не съм сигурен дали и 10-те ме чуха но 5-6 + таргета ме чуха и взеха да я гледат с оня поглед "айде дръпнаха те, не се опъвай"  Таргета определено се смути Усмивчица Поканих я на нашата маса, но тя най-учтиво ми отказа Усмивчица
АЗ: (към групата) Момичета, винаги ли е толкова срамежлива ? Усмивчица Нищо няма да и правя само ще и развържа "панделката" (споменах го по горе за нея).
Таргет: Ааа няма да ми развръзваш панделката моля те.... Освен това днес имам рожден ден ....И почна да се смеее Усмивчица
Почнах да я прегръщам (ама през вратът "кино"  Смотан )да и честитя да и пожелавам всичко най-най хубаво по случай РД-то и все пак и развързах панделката отзат ( тя неква "бутафорна" се оказа  Ухилен ) След прегръдките и казах че е много доверчива да се прегръща с непознати и все пак съм и развързал "панделката" (момичето беше "омекнало" и вече беше на кеф за това си го позволих, иначе за това може да се изяде шамар Усмивчица )Поех инициятивата да я "завържа" отново след което като я държах за кръста около 30 секунди да я наместа, за да ми е удобно как да и завържа "панделката"  Ухилен Вкарах некви лафове, които обаче уви не помня  Ухилен, след това я хванах под ръка и я заведох на нашата маса за да ми даде телефона и пред моя човек с който се хванах на бас. Тя дойде "клипна" ми от нейния телефон, полафихме още 5 мин. и я изпратих до нейната маса да си продължи рождения ден. Интересното на цялата ситуация е че днес в 10:30 ми звънна..(аз спях и не вдигнах)  Ухилен Сега се чудя дали да звънна аз, защото момичето не е мои тип, ама все пак не трябва да се пропуска.

Поздрави Усмивчица

П.С. Идеята за която пиша рапортчето е че когато си много, ама много директен почти няма шанс да те амогнат "приятелките", защото приемат всичко за майтап Усмивчица

Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
B.a.m.b.y
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2012, 14:11:48 »

ама все пак не трябва да се пропуска.

[/quote]
Razputin, браво всички разбираме радостта от новата ти "придобивка" снощи! Усмивчица Поздравявам те за добре свършената работа! Само имам един въпрос към теб - пишеш, че не трябва да се пропуска и смяташ да й се обадиш ти наистина ли нищо не пропускаш?
Активен
PU_як
PuP Форум ЗвЕзДа

Неактивен Неактивен

Публикации: 2184

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2012, 14:36:12 »

Значи тая статия ми звучи горе долу така:
Намерете си като начало отнякъде примерно 1 милион долара, по-нататък.....е лесно Ухилен
Активен

Fake it 'til you make it!
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #3 -: Февруари 25, 2012, 15:15:43 »

Между другото B.A.M.B.Y e бившето ми гадже ....явно и тук ме набара пак !!!!!!!!!.... трийте темата.....ПИСНА МИ !!!
Активен

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
B.a.m.b.y
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« Отговор #4 -: Февруари 25, 2012, 15:47:11 »

е какво съм те набарала като това са твои думи - време е и ти да се регистрираш във форума  Засрамен
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Февруари 25, 2012, 16:16:14 »

Между другото B.A.M.B.Y e бившето ми гадже ....явно и тук ме набара пак !!!!!!!!!.... трийте темата.....ПИСНА МИ !!!
Това ме изкърти!!!  Засрамен

A тези опенъри, както този директния в случая просто импровизираш на момента или си си изградил няколко модела за поведение в такива ситуации и си ги следваш?
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 25, 2012, 17:23:55 »

Семейни истории се развихрят тука  Ухилен
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2012, 11:20:05 »

Брат Разпутин си има stalker, и то не само в реалния живот, ами и в интернет го stalk-ва!

Темата дано не я изтрият, защото е интересна и е добра демонстрация.

Това е може би най-добрият начин да се дърпа в такива сетове. Ако се хвърлиш на някоя мацка, която празнува повод с 10 свои приятелки, дори да не е рожденичката а някоя от гостенките - другите веднага ще станат враждебни и ще те кок-блокват. Не можеш да я отцепиш от компанията и да я водиш у вас. Затова само влизаш небрежно и пускаш някой майтап и само вземаш телефонец, като оставяш нещата за друг път когато я изкараш насаме.

При мен, понеже моят целеви пазар е по-друг, такива сетове ги отбягвам. Аз гледам единствено сама мацка (много рядък случай, почти невъзможно да срещнеш по заведенията) или компания от 3, от които можеш да откачиш едната, или компания 1 пич с 2-3 мацки (пак можеш да откачиш едната).
Избягвам сет 2 сами мацки освен ако не съм с уингмен, който може сериозно да се занимае с втората. Избягвам и големи сетове, празнуващи рождени дни, годявки, венчавки, и т.н.
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #8 -: Март 01, 2012, 19:52:47 »

К'во значи не е мой тип? Като не е твой тип, що й взимаш номера  Ухилен Чакай-чакай, т'ва и аз го правя понякога...
Значи, можеш да й звъннеш да се видите и ти ще го играеш приятел, няма да я сваляш и т.н. другите 9 мацки от партито сигурно са били добри. Ако можеш да я предразположиш така, че следващият път да си 11я човек на партито с 10 мацки, ето ти за какво да излезнеш с нея Намигване Да, малко е използваческо, ама к'во пък, в крайна сметка няма да й обещаваш някакви неща, а "просто така се е случило". Аз мисля, че ще ти дойде добре Намигване

П.С.: Абе как може да кажеш на гаджето си да се регистрира тука  Ъ? Аз гледам да не знаят, че изобщо чета на такава тематика, та нали сме "тайно общество"  Ухилен
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 01, 2012, 20:21:50 »

К'во значи не е мой тип? Като не е твой тип, що й взимаш номера  Ухилен Чакай-чакай, т'ва и аз го правя понякога...
Значи, можеш да й звъннеш да се видите и ти ще го играеш приятел, няма да я сваляш и т.н. другите 9 мацки от партито сигурно са били добри. Ако можеш да я предразположиш така, че следващият път да си 11я човек на партито с 10 мацки, ето ти за какво да излезнеш с нея Намигване Да, малко е използваческо, ама к'во пък, в крайна сметка няма да й обещаваш някакви неща, а "просто така се е случило". Аз мисля, че ще ти дойде добре Намигване

П.С.: Абе как може да кажеш на гаджето си да се регистрира тука  Ъ? Аз гледам да не знаят, че изобщо чета на такава тематика, та нали сме "тайно общество"  Ухилен

Не мога да сдържа да не ти отговоря брат...Усмивчица Така и не й се обадих защото имам проблем с "интереса" към мацките който "изстива" веднага след "сета". Тва е проблем над който работя Усмивчица Иначе приятелките и бяха доста под нея, така че не съм заинтересован да ходя с тях на някъде. Идеята беше по скоро за баса за да покажа на пича че винаги има какво да се "прави".

По темата за бившата ми, много често ме виждаше че чета/пиша в  форума (гледах да помогна на някой да попадне в моята ситуация "обвързан"  Ухилен ) та тя нормално ме питаше какво чета и пиша и запомнила.... Иначе аз наистина й казах ако иска да се регистрира, защото мацката е готин човек и мисля че би спомогнала за форума ни....Уви регистрира се в най-неподходящия момент... Усмивчица
Иначе по темата че сме "тайно общество" по ми хареса идеята да сме  "явни" защото така НЕ можем да ползваме заучени неща и общо взето стимулира това да бъдеш креативен пред новия "сет".

Поздрави Усмивчица
Активен

Elite
PuP Knight
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1009

Профил
« Отговор #10 -: Март 01, 2012, 20:27:17 »

Така и не й се обадих защото имам проблем с "интереса" към мацките който "изстива" веднага след "сета" Тва е проблем над който работя

Тва е ген брат и при мене го има проблема... бунтувам се и аз срещу това, ама засега безуспешно.
Активен

Множество добри мъже са стигали до под моста заради жена.
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #11 -: Март 07, 2012, 12:59:08 »

Така и не й се обадих защото имам проблем с "интереса" към мацките който "изстива" веднага след "сета" Тва е проблем над който работя

Тва е ген брат и при мене го има проблема... бунтувам се и аз срещу това, ама засега безуспешно.

Аз пък мисля, че това не е кой знае какъв проблем. Повечето момчета биха ви завидяли на "ген-а". Това за мен е типична алфа черта. Не ти пука особено, знаеш кой си. Тя е поредната - к'во значение има. Ако не е поредната, нека го докаже!
А я си представате обратния вариант - да се чувствате влюбени от пърия сет. Направо не ми се мисли Намигване

Иначе за мацките, които не им се кефя толкова много. Пак е забавно да излезнеш с нея някъде, смисъл ако е забавен човек, ако не е изобщо няма смисъл. Може да те заведе на място, където не си бил. Аз често ги хвърлям в размисли с "ако искаш да излезнеш с мен, така като ме гледаш, къде ще ме заведеш така че да ми хареса според теб? ". И започват да ми се обесняват. Пък ти си излез с нея, предизвикай й интереса, остави я да си мисли за теб. След години е вероятно тя да работи на място или да познава хора, които да ти помогнат в професионалното ти развитие. И ти ще си този готин тип, за който ТЯ гарантира, че е точният човек за работата Намигване Така че, общо взето това е един от начините да имаш "връзки". Ами ако баща й работи в КАТ (в твоя град), нали се сещаш, че вече ще имаш имунитет срещу актове Намигване И куп още други полезни благинки може да излезнат от нещо такова, дори платонично.

Успех!   
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: