Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 09:48:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рапорт от петък вечер :)  (Прочетена 1460 пъти)
meto
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 182

.....

Профил
« -: Март 06, 2012, 15:37:56 »

Привет съфорумници.
От доста време не бях взимал активност в темите и като цяло във форума ,но с интерес чета темите и дискусиите вътре.. Неможех да коментирам поради маловажни причини( бях оплескал едни работи с акаунта и докато си оправя паролата ... )

Та сега нека да премина по същество .
Преди 1 2 седмици получих смс от някакво момиче ,което искаше да се видим ..След като разбрах коя е , се съгласих.. Бях в петък в едно барче и въпросната беше там .. По моите очиции не е кой знае какво , някъде 6-7 , по голяма от мен с 3 години ... Така вече се бяхме уговорили да се видим , и я изолирах на едно място извън клуба, (в една друга част от клуба, с диванчета , а бе за натискане  ебане и т.н .. такова место.. усамотено ) ..

След като се усамотихме започнах да я обарвам, тя започна също.. В началото ми се стори ,че съвсем и е ясно какво иска. Иска да се изчука  , видях ,че не е пасивна и я оставих да води .. почнахме да се натискаме , съблече се (свали си сутиена , след което и аз бях полу гол  Ухилен Ухилен ) , и на моменти ми измрънкваше "как не бивало да правим това, " сещате се , но езика на тялото съвсем говореше и не и обърнах внимание на приказките..

Започна се едно по страстно натискане и аз пробвах да вкарам ръката си във гащите и, след което последва негативна реакция от нейна страна ... Пробвах няколко пъти , но винаги ми дърпаше ръката , а когато и лизах гърдите нищо не каза .. даже тя си вкарваше своята ръка в гащите ми , а ника си недаваше аз да си вкарам мойта или нещо друго да пъхна  Смотан .. Накрая ми писна и съвсем откровено я попитах защо толкова се дърпа .. Отговори ми ,че не можела да се отпусне , понеже мястото било някакво .. (мястото си беше 6-так) ... помислих си ,че товя е ЛМР (както смятам и вие така ще решите ? ) .. Усетих ,че след всеки мой опит да и го "набутам" ставах нийди ,  и си останахме само с натискането ...

Сега очаквам да кажете някаква критика , ако щете ще ви дам още инфо ( аз съм на 17 - тя на 20 ) Усмивчица ..
Чух ,че  не някаква трудна ... и си мисля,че това се дължи на не достатъчно комфорт(щото всъщност единствената комуникация с нея ми беше с смс-и)  , но пък тя е голяма и мисля ,че и е ясна играта.. незнам ... все още нямам опит ..
и откровено си признавам ,че още не съм сефтосал ... Но мисля,че съм на път да го направя...
Все някак трябва да се започне ...

И малко офтопик : търся някой от Пловдив, който да е надъхан да зарибяваме по главната , че сам когато съм трудо набирам кураж и винаги си намирам извинения ... трябва ми само за началото , после ще я мислим .... Усмивчица) ако има навитаци нека да пишат ЛС или тук в темата Намигване Ще се радвам много Усмивчица 
Активен

Живота няма начало , нито край.Живота е действие.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: