Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:39:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Отцепване на таргета  (Прочетена 3175 пъти)
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« -: Март 20, 2012, 14:31:35 »

Всички знаем колко е важна играта и енергията, за да примамим таргета в сатенените завивки. Но за да започне играта изобщо, често е необходимо да отцепим мацката от групата или кок блокърките - всички знаем, че жените не искат да излязат курви.

За пореден ден играя в университета, имам висок ранг - винаги съм на първи ред, винаги подготвен, но и пускам най-готините шеги (когато това е възможно). В университета избрането на предмети е доста либерално, така че се случва студенти от различни години или специалности да посещават един и същ курс. Така се е получило, че от моите хора, в този курс чат-пат се появяват 2-3 души, но всички останали са на малки групички, които са обаче доста сплотени. Та макар високия ранг, все пак си оставам непознат. Обикновенно готините колежки закъсняват, а некачествения материал подранява, в този ред на мисли, единственото подходящо време за действие е или по време на лекции (което обаче в моя случай не е добро време, защото този семестър имам все при цербери) или след лекции.

След лекции обаче мацките се придвижват на групички (стада) и така стигам до момент в който за да взема телефон или да направя уговорка направо, е нужно да отцепя таргета.

Днес по време на лекция пробвах да отцепя таргета, почти успях, но преподавателят ме "хвана" и до края на часа се занимавах с отговаряне на въпроси и участие в лекцията. От там кокблокърката се лепна за таргета ми и когато приключихме - никаква игра от мен. Когато енергията ми е достатъчна нямам проблем да заговарям мацки и неусетно да стигам до телефон, кино или танци. Обаче в изолирането на мацките - никакъв ме няма. Посочете някакви хитри стратегии за отцепване. Не е необходимо да са елегантни, но да са практични - готов съм да развия и екпериментирам техники. Адски се ядосвам - има материал, очевидно ме харесва, но не мога да се оттърва от тея притурки. Пишете главно начинин за справяне с женски притурки. Да отбележа, какво отпада за мен:

- Ходене до тоалетна - мкар, че четох подобен, успешен репорт ако вися до тоалетната, само за забивка изпускам важен материал в лекцията.
- Пушене - пуша чат пат, но никога в "унито" - няма да тръгна да го правя и за да зарибявам.
- Кафета около университета - обикновенно си имам и други задачки, отделно училищните кафета са скука, на която няма екшън, а мацките ги ползват само за да им вдигат акциите. (тук очаквам Камен да ме контрира, че ако изчакам до края на кафетата мога д аостана с мацките, но 3-4 часа са прекалено голяма инвестиция).

П.П. за никъде не бързам, не съм и нетърпелив, но проблемът досадно стадо или просто завистлива приятелка е централен. Не бива да разчитаме на "късмет", че аргетът и, няма да е с "придворни" и ще можем да атакуваме.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
stronger
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 391

Профил
« Отговор #1 -: Март 20, 2012, 16:46:27 »

Научи се да заговаряш сетове,какво като са в групичка? Това е стандартния тип сет Усмивчица
Заговори се,колеги сте няма да им се стори странно и другия път спокойно ще можеш да заговориш самата мацка понеже вече несте непознати.
Защо ти е да ги чакаш да са сами?...свикни със социалната динамика
Ако е сама супер-дирекна игра,ако нее ще се приспособяваш... :)недей да чакаш подходяща възможност ами се научи да правиш от всяка възможност подходяща.
Ако ти пука че можеш да се издъниш спри да мислиш за колежките си,или действаш или си насочваш вниманието другаде. Намигване
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #2 -: Март 20, 2012, 18:27:10 »

Много актуален проблем и при мен, има много материал в университета, а все са на групички и "стада". Обикновено гледам да има някой общ/а познат/а при непознати мацки, тогава отивам при тях и става по-лесно. Влизам с висока енергия, поздравявам моя/та познат/а супер приятелски, той/тя като ме представи им сваля донякъде бич шийлдовете. Разбира се, не фоун клоузя - няма да си дадат телефона пред приятелките си. Запознавам се, после като ги срещна самички някъде, продължавам и евентуално може да се вземе телефон. Ако не ги срещна - здраве да е, некст. Като цяло - много затворени при мен, много подозрителни, необщителни... истинско предизвикателство са си.

Консилиери - замислих се кой е с висок ранг в университета, дали този който знае много или "бед бой", който не учи особено... Отговорът разбира се е в социалните умения, не образоваността, но все пак... И сам виждаш че съсредоточеността в лекцията и желанието да учиш(аз съм като теб в това отношение) пречи да се фокусираш върху мацките.
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Март 20, 2012, 19:36:19 »

Консилиери - замислих се кой е с висок ранг в университета, дали този който знае много или "бед бой", който не учи особено... Отговорът разбира се е в социалните умения, не образоваността, но все пак... И сам виждаш че съсредоточеността в лекцията и желанието да учиш(аз съм като теб в това отношение) пречи да се фокусираш върху мацките.

Зависи как го правиш Лектър. Аз съм там, за да се уча, мацките са просто бонус. И тъй като правя добре онова, с което се захвана клинчене от лекции (за които си плащам) или разговори с колежки, за лакът и или подобни глупости са извън приоритетите ми. От друга страна имам страхотно чувство за хумор и при употреба ефектът обикновенно е смях по пода. Но и не прекалявам, оставил съм това за шутовете. Ако в училище здраво учещите бяха зубъри, мога да ти кажа, че качествените мацки, гледат по съвсем друг начин на учещите си колеги. Това говори за амбиция.

Бед бойс - имаме едни кандидат мутрички на лекциите - говорят, шумят все недоволстват, но за кратко, понеже имат страх на преподавателите. Черни очила на тъмно, кожени якета през юни - смешна картинка. Единственото бед при тях, е че шумкат, обаче видиш ли ги в коридорите или докато чакат пред залата - мамини сладки! Едни прегърбени, постоянно си гледат телефона, черните очилца, свити рамена, а походката като на Пинко пантерата.

От моя страна - на предни редици, често отговарям на въпросите и преподавателя ме гледа с уважение (наякой с висок ранг ви гледа с уважение, това какво прави за вашия ранг). Позволявам си солени шегички, понеже като участващ в лекциите, знам, че ще отговоря поне за 3 ако ме изпитат за наказание. Имах смао един случай, в който и преподавател и един колега ме негваха здраво - резултатът сега, е че съм фактор в лекцията на този преподавател, с който трябва да се съобразява, а колегата ми тича по мен и се държи, сякаш съм главнокомандващ, а той е ефрейтор. Ок, не  винаги можеш да си дигнеш ранга, а чалга кифлите само ще си наточат бич шийлда. Само, че чалга кифлите не са ми таргет група, за това в моя случай не ми пука. Така, че Лектър ако ти се учи да не ти пука. Няма нищо женско в това да си най-добрия Намигване

Стронгер - запознавам се, но не мога да изградя нито репорт, нито да взема телефон, когато онези кокони налетят на таргета. Даже като видят, че се получава готин разговор (мацките се кефят и на хуморът ми и на мен) и другите още повече досаждат. Говоря си и със сетове, но както споменах, никоя няма да ми даде телефон в такава ситуация. Освен ако не взема телефон под предтекст за някакъв материал или лекция. Това съм го правил. Само, че сега искам да се науча да отцепвам таргета, затова и съм написал цяла тема. Забравете университета, нека просто ситуацията е много кокони и таргета ви сред тях. Искате да отцепите таргета. Как продцедирате?
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #4 -: Март 20, 2012, 19:51:30 »

В университета е малко трудно да ги делиш от групите. Аз как процедирам:
1) Намирам ги по фейсбук и им налитам там. Ако ме приемат там, почти е сигурно, че ще ме приемат и за среща Усмивчица. Има много мацки, който и не ме приемат за приятел в социалната мрежа, но какво да се прави.
2) Казвам и за някакво парти, и ако ги видя там ги налазвам. Хубавото е, че нашият колеж е малък и често организира партита, градът също е малък и се знае, когато има партита някъде. Не ми и отнема много време да се информирам къде ще има яко купон всяка вечер.
Важното за точка 2 е да знаеш кои ще ходи от колежа, да кажеш, че ще имате общи приятели, дори да организираш да вземете мацките, че те са малко мързеливи.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #5 -: Март 21, 2012, 10:55:53 »

Аз съм малко скептичен, Конс - за какво ти е да ги отцепваш и да ги заговаряш всичките? Това няма да остане незабелязано и след като наебеш 1-2, ще ти излезе име на "онзи колега" и за другите можеш да забравиш.
Аз доколкото помня в университета си се знаеше кой с кого "ходи" и тези връзки продължаваха с години. Нямаше някой да минава така наред колежките една по една.

Да кажеш да живееше в Долна Митрополия - щеше да ти се налага да дърпаш каквото има на работа или в училище, защото друго няма. Но ти си в София, доколкото разбирам - тук има 1.5 милиона души. На лекции си ходи за ученето, а за мацки излез някоя вечер и събери 10 телефона като искаш. Отворено момче си, не вярвам да имаш проблеми.
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #6 -: Март 21, 2012, 13:38:27 »

Добре де, защо трябва да го отцепваш? Отиваш, правиш сет от 3-4 момичета, може да вървите или да сте в кафе и... импровизираш. Формула за това няма! Ако сте в кафе, си говориш с другите, а с нея не, ако вървите за някъде, може пък точно обратнато да направиш. Не може да те спира това, че ТЯ е с приятелки. И какво като е? Това на теб като играч по какъв начин ти влиае? Тя би се изкефила още повече, че си отишъл, разсмял си я/ги и въпреки ситуацията й искаш номера. Това те прави играч! Това те прави различен! Ти не си като другите, нали?
Каквото и да си говорим обаче, знаеш че има вероятност тя да те отсвири, ама к'во от т'ва, нали си алфа? Нито ще ти е за сефте, нито ще ти е за последно.
 Особено вероятно е, ако:
- тя си има приятел и нейните приятелки го познават и/или знаят за това
- тя е леко смутена и не е отворена към нови неща. Не се сеща как да замаже положението, ако си има приятел за пред нейните приятелки
- стандартните неща - точно днеска не е в настроение, златотърсачка е, вече излиза с 3-4 момчета и е доста заета в момента
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Март 21, 2012, 16:08:44 »

Че трябва да действаме като играчи, независимо от трудностите е ясно. Това, което питах е имате ли някакви стартегии за изолация.

Също е ясно, че много мацки са обвързани, много не са в настроение и съм в унито за учене. Което обаче няма да ме спре с експериментите Смотан. Най-пресния от днес: 7 чка, сини очи, за радост поне тъмна коса и големи, но стегнати и хубави гърди. Доста екзотично по моите стандарти но без значение. В края на лекцията преподавателката, с която си имаме приказка, ме помоли да занеса лаптопа в администрацията, понеже не знаела как се разглобява (мишки кабели и прочия). Минава 7 ката до бюрото, заговаря се с преподавателката и аз се "сещам", че "не знам" къде е стаята на администрацията (учудих се колко коварно лъжа). Както и преподлагах, преподавателката помоли 7 да ми покаже стаята, през което време започнах неангажиращ разговор. Връщам техниката и се отправяме към изхода:
Аз: Очаквах доста повече от теб в морално отношени.
Тя: E, защо, какво съм направила?
Аз: Говориш с непознати. - тук си подавам ръката - Вълкашин съм и само този път те спасявам от морални грехове.
Тя: Аз съм Пенка. (същата имаше презентация, при което преподавателката се обърна към нея с друго име).
Аз: Продължаваш със заблудите, доц. те нарече Петранка. - тук тя навлиза в дълги обяснения за името си и някаква случка, как неин колега вдигнал скандал на преподавателка, че не я наричат с името й в друг курс (квалифицира се, колко е вървежна, нарочно не й помпам ранга).
Аз: Никой не ми е бъркал името ми до сега. Може би защото е по- - забавям се нарочно.
Тя: По-срещано и нормално.
Аз: По хубаво. - усмихвам се.
Тя: Накъде си?
Аз: Свърших за днес. Ти?
Тя: И аз си тръгвам. - тук подмолно решавам да атакувам с предложение за кафенце/ разходка.
Колега: Вълкашине, към вас ли си да ме метнеш? - един колега направо се врязва в мене.
Аз: Ще удържиш ли на светкавичното пътуване?
Колега: Да, моля те да ме метнеш. - появява се още един колега, но се заговаря с първия, което използвам, за да налазя мацката, отново. - В каква посока си?
Тя: Еди къде си.
Аз: Ако не крещиш по време на пътувания и не припяваш на радиото, имам едно място.
Тя: Ще хвана автобуса, защото е по-бавен и няма да ми остане прозорец и да чакам преди работа. Благодаря.
Аз: Ти си знаеш....подозирам, че припяваш на радиото? - Смее се виновно.
Тя: Ще се виждаме в лекциите?
Аз: Оглеждай се - усмихвам се и й намигам.

Знам, че й направих впечатление нещо ме възпря на действие пред колегите и колежките. Обикновенно или правя нещата както трябва или не ги правя,с ега усетих, че няма да го направя както трябва. Само, че съм наясно, ч емного такива ситуации ме очакват, така че съм решен следващото ни засичане с мацката, да й поискам телефон, независимо от обкръжението. Много по-елегантен начин е да взема email адреса, но това е "the pussy way", така, че ще експериментирам или взимане на телефон или нищо.

Камене, това излизането на име на "онзи колега" може да бъде опасно. Връхлитащия колега е онзи, който ме видя, да се поздравявам с докторантката-учителка и с него си говорих, когато ме поздравяваха различни колежки пред учебната зала. След, като 7 си тръгна, двамата колегите започнаха "откъде ги познаваш тея мацки"/"ей тази си я бях заплюл от бая време" и подобни афц приказки. От тук се опасявам, да не ми разплетат "потребителката" кошничка.

Знам, че в "унито" има много мацки с висок бич шийлд, връзките в университета продължават през цялото следване и т.н. Обаче да оставя толкова материал да отиде ей така на вятъра! Без дори да съм се пробвал! Подсеща ме за:

Гладно и босо цигане се облегнало на перилата при Панчаревското езеро и мята с лъжичка кисело мляко. Минава наблизо полицай, вижда случакта и:
- Абе, Цигане, какво правиш?
- Бате, заквасвам езерото.
- Бе ти луд ли си?! У вас гладувате, а пък ти хвърляш млякото. Как ще заквасиш, цяло езере с кофичка? Няма как да стане.
- Знам, че няма да стане, бе Бате. Ама пък ако не опитам, съвсем няма да стане!

П.П.
И точно заради критиката за игра в университета, вчера играх пред училище където се набирам. С 37-8 годишна майка - адското излъчване и пълен провал, но не съжалявам и за секунда.
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Март 21, 2012, 20:55:02 »

И що не й каза, не няма да ти остане дупка, защото ще си с мен през това време  Намигване И да видим на къс пас колко е отворена Усмивчица
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Март 21, 2012, 23:49:57 »

И що не й каза, не няма да ти остане дупка, защото ще си с мен през това време  Намигване И да видим на къс пас колко е отворена Усмивчица

А де? Изобщо не ми е минало през ума.
Активен

u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Март 22, 2012, 02:26:52 »

А де? Изобщо не ми е минало през ума.

Ето за това става въпрос, че не винаги ни минава най-добрата реплика през ума в точният момент. Аз като ти го прочетох това - ми дойде отръки, ама в други ситуации и аз съм се сещал за нещо след време. Нищо продължавай да игаеш Намигване
Активен

consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Март 27, 2012, 22:56:00 »

Тактика N1: Свали цената:

В повечето статии за алфа поведение, ни учат, как да демонстрирме висок ранг и как момичетата имат интерес към такива мъже. Но как да разкараме или изключим кокблокърките?

Днес срещам една колежка, чието име не знам, с която сме се поздравявали 2-3 от миналогодишен курс (в който бях до толкова добър, че решавах задачите по два начина, преди някой друг да е решил само по един - демек бях висок ранг, но и АФЦ). Седи на пейка кокблокърката с някаква непозната и си обясняват нещо. Кокблокърката винаги я вижам с таргета (дупе и гащи), та когато забелязах блокърката, се усетих, че наблизо е и таргета. Заговорих я питайки за лекция и из зад гърба ми се появи таргета (Радка ще я наричам).
Радка: Охо, Здравей!
Аз: Здрасти, тъкмо разпитвах за лекцията.
Радка: Да нямаше те миналия път.
Аз: Да ще ми трябва лекция. - (тук си мисля, дали да й искам телефона. Кокблокърката от време на време се включваше по въпроса за лекциите, по друго си говореше с третото момиче.)
Аз: Колежки (гледам към таргета) дайте email (пуси уей, но идеята беше да притъпя защитата от кокблокърката) или телефон, ако нещо ми потрябва лекция или инфо.
Радка: 08.......98. - звъня й, записвам номера и...
Аз: Ти беше Ради нали? (знам, че не е Ради).
Радка: Ееее, как може така! Как, ще съм Радка!
Аз: Така, те помня! Ще ти викам Поли. (смея й се)
Радка: Аз съм Фиона. (но го изговаря странно)
Аз: Фърги?
Радка: Не, Фиона!
Аз: Спокойно, Фърги, вече съм ти записал името.
Радка: Аз ще те запиша, като Радо.
Аз: Не се и пробвай! Аз Съм Консилиери.
Тя: Ще те пиша с тире.
Аз: (бях се обърнал леко в друга посока) - Ще го поемеш тирето.
Тя; Добре де, пиша те Консилиери.
Аз: Браво, чао от мен, колежки.

Кокблокърката не ми обърна внимание, гледах да съм нисък като тревата при приказки с нея. И с таргета не се правих на много креативен. Таргета бих казал, че е 8ца, може би към 9ка, но има един лек белег над едната устна и установих, че доста се притеснява от него ( а всъщност е нещо, което ме кара повече да забелязавам красотата й). Не е от София - говори правилно и не на диалект, но имам ухо за да разбера този факт.
Активен

sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #12 -: Март 28, 2012, 15:45:11 »

Пробвай тактика с wing-man , така всички печелят дори и кокблокърката (сигурно си мисли абе мен като не ме налазват момчета , няма и моята приятелка ).
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Март 29, 2012, 00:55:41 »

Пробвай тактика с wing-man , така всички печелят дори и кокблокърката (сигурно си мисли абе мен като не ме налазват момчета , няма и моята приятелка ).

Не става - нямам крило в университета. Отново овтарям идеята на тази тема. В прецакано положение си - кокблокърка, варфи таргета, както ламята- златната ябълка. Нямаш другари войводи до тебе (крикла), нямаш вълшебно биле. Трябва да разчиташ на себе си, не на случайност и късмет да разкараш досадницата.

Инс със закъснение - преди близо 3-4 седмици си изтрих фейсбука, така, че си затварям това прозорче. Само физическа игра, без виртуални работи.
Активен

fuckyeahcigarettes
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 20

Профил
« Отговор #14 -: Март 30, 2012, 00:29:07 »

Имаше май някакви теории да се сприятелиш с кокблокърката и да я привлечеш на твоя страна, така хем няма да ти пречи, хем и ще подхвърли някоя добра дума пред таргета и ще ти вдигне ранга. Защо на пробваш? Само да не тръгнеш несъзнателно да я сваляш, защото тогава ще ти паднат шансовете с таргета.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: