Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юни 02, 2020, 10:30:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рибарски сет  (Прочетена 1408 пъти)
sarrion
PuP Player
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 375

Профил
« -: Март 28, 2012, 19:31:52 »

Решавам след работа да намина да си платя сметката за телефона и с влизането виждам две мадами едната на видима възраст 30 Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен а другата на около 25.Нещо не бях в настроение за свалки и просто мислех да си платя сметката и да излизам.Да но по-възрастната мацка не мислеше така.Погледна ми номера и каза:
-Ти май не говориш много по тела,имаш много малка сметка!
Тук се издъних при шитката и не помня какво отговорих. Ъ? После ми се вдигна енергията и започнах яко да я негвам.Разговора продължи към половин час,но имаше много добри моменти като тези например.
Погледна ми егн-то и каза:

-О ти си ми януари месец скоро си имал рожден ден,страхотно.Аз съм юни,но изглеждам по-възрастна нищо,че съм колкото теб,но не ми казвай,че приличам на 30 годишна  Смотан Смотан Смотан Смотан много пъти са ми го казвали..
После ме питаше какво работя и реших да се пошегувам:
-Всъщност какво работиш?
Аз направих замислена физиономия и тя каза:
-Дървар.
-Всъщност съм рибар и ловя само големи рибоци!
Тя направи супер изненадана физиономия и каза:
-Рибар сериозно?
След това и казах какво работя наистина и почна нахално да разпитва за свободни позиции.В един момент искаше да ми пробута телефон на изплащане:
-Хайде вземи си този смартфон много е готин.
-А не ти ще ми го подариш като подарък,това ще е компенсацията ми,че не си била на рождения ми ден Засрамен
-Какво на мен ми подаряват обикновено? Ъ?
-Не стига,че си платих сметката за телефона,а още просиш! Ухилен
След това спря за тела.После си счупи принтера и почна да се оплаква,че машината била скапана.Пак я избъзиках,че е много груба.Тя поиска да и оправя принтера,отговорих и,че ще и излезе много скъпо.
  В един момент се включи и колежката и с нея се бъзиках много,но при нея нямаше толкова добри моменти.Накрая се появи трета продавачка и тя и каза:
-Това е Саррион,той ми е приятел Ухилен запознайте се!
След това ми написа на листче специално за мен едни дати,защото я бъзнах,че съм стар и забравям Смотан
Тя послушно се съгласи и каза:
-Това го правя,защото си сладък.
На излизане пак я избъзиках:
-Чао момичета!
-Хей,чао и от мен и ако имаш път на тук идвай  Смотан да се видим пак!
-Къде да идвам,тук ли?
-Аааааааа тук разбира се,нали ще идваш,не можеш да не се платиш телефона?
-А не мога,не видя ли тези преди мен! Ухилен (наистина преди мен двама влязоха,но нищо не закупиха)

П.С Докато говорихме гаджето и звънеше поне 5-6 пъти и тя му затваряше и ми каза,че това смотания и приятел.Можех да и взема номера,ако бях поискал,но не ми хареса като визия.Като характер е горе-долу.Взех фейсбук,но не знам дали да я добавям.Малко ми мяза на златотърсачка, защото ме пита колко взимам.А и играта ми не беше от най-добрата.Като цяло сета беше доста забавен.
Активен

Болката от дисциплината е голяма, но наградата от нея е безценна.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: