Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Май 30, 2020, 20:52:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:
"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Ф-клоуз  (Прочетена 2340 пъти)
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« -: Април 03, 2012, 10:15:43 »

Здравейте, виждам доста рапорти напоследък и реших и аз да пусна нещо от съботната вечер.

Нещо бях в кофти настроение заради една мацка, с която взаимно закопахме отношенията си и честно казано нямах никаква енергия. Реших да ида в един приятел да играем плейстейшън, за да се разведря малко, пък и да съм сред хора. Към 11 часа обаче един друг приятел ми звънна с оферта за дискотека, искал да води някаква негова позната, която той забивал, тя пък щяла да доведе приятелката си и ако искам да дойда.

След час и половина влязох в дискотеката и на масата бяха той, мацката която забиваше(8ца), приятелката(7.5) и един общ познат(никаква заплаха). Поздравих всичките, но се запознах само с таргета на моя приятел. Не можах да пия, защото пия креатин, а той не е хубаво да се смесва с алкохол, но този факт накара всеки да се изреди да ме пита "Що не пиеш!?" , което си беше възможност за размяна на няколко лафа.
Бях зациклил от 10-15 минути, направо си бях кисел, след което отидох до тоалетната и на връщане реших, че трябва да си направя купона на макс тази вечер, това беше единствения начин да се разведря.
Върнах се започнах да си танцувам, след което започнах да дърпам и момичетата (тук да вметна, че останалите момчета на масата си падат малко АФК, така че мацките си скучаха направо) - изкефиха се. Това не остана незабелязано и една мацка, която се снимаше с приятелките си, ме помоли да я снимам, след което стоя и 10 минути ми говори някакви работи с цел да потдържа някакъв разговор (ИОИ). Забелязах, че сега щом говоря с това момиче на нашата маса пак доскуча, мацките седнаха и реших да продължа разговора си, с цел да се поизнервят малко.
След още няколко минути казах на момичето, с което говорех, че после ще мина пак да я видя и я разкарах. Върнах се на нашата маса и пак вдигнах момичетата да танцуваме. Започнах от лек танц до тежко кино с едната, и точно тогава леко я бутнах и си придърпах другата. Редувах си ги така, като вдигнах и моя приятел да танцува с "отблъснатата". Това ги изкефи, но също така ги и обърка. Нямаха идея към коя искам да чукам и дали въобще искам. Тогава започнах да обръщам повече внимание на "приятелката" (7.5), макар, че моят приятел беше видял , че с 8цата нищо няма да се получи и ми каза да дойствам, но за една идея по големи цици (0.5 по точковата система хаха) не исках да взимам неговото момиче.
Танцувахме още с "приятелката", вкарах много тежко кино, тя постоянно скъсяваше дистанцията и тогава решиха да идат то тоалетната. Аз си седнах, минаваше вече 3 часа и дали от лиготия, дали от проблеми с егото реших да рискувам. Върнаха се и аз подадох ръка на "приятелката", тя ме погледна с недоумение и пита "защо?", аз й отговорих, че си тръгвам. Реакцията й ми хареса, риска определено мина, каза
 - "Аааа не, никъде няма да ходиш, не те пускам"
Аз: "Щом не ме пускаш, измисли начин да ме забавляваш тогава"
Тогава ме сложи да седна на един стол и започна да ми танцува. Биваше я. И от уискито се беше разгорещила. Но... се измори и аз и казах.
- "Супер, само че много бързо се изморяваш, дано не си така във всичко. А сега ще си ходя."
Тръгнах да ставам, тя пак се хвана за мен и не ме пускаше, тогава я хванах за ръка и я поведох към фотьоилите пред тоалетната. Там започнахме да се натискаме и изградих малък рапорт. Започнахме да спорим за нещо и аз на всяко изречение я наричах с различно име (не се бяхме запознали, нямах идея как се казва) - това явно доста и хареса и ми се метна на врата. Спомена също, че аз съм бил "Най-интересното нещо, което и се е случило тази вечер". Накрая и казах да се върнем при другите , но след 10 крачки ги срещнахме, тръгваха си.
Когато излязохме аз казах, че тук пътищата ни се разделят(по-скоро го казах на другите) и я хванах за ръка. Тя зацикли за 2-3 секунди, погледна приятелката си, явно търсеше одобрение и след това стисна ръката ми и тръгна след мен под предлог, че аз ще я закарам у тях. Обаче моята кола знае само един маршрут и тръгнах към вкъщи. По пътя измърмори под носа си, че това не е пътя към тях, но тотално я игнорирах.
На леглото прояви ЛМР на 2 пъти. Първия ми каза, че ще спим и че нищо няма да правим, но аз започнах да я натискам и след няколко минути беше на друго мнение. При втория ми пробута шитка "Има ли смисъл, утре ще ме потърсиш ли, защо ще ме потърсиш" - такива работи, знаете сценария. Казах й, че имам сериозни намерения към нея и повече не прави опити да ме спира.

Ще се радвам, ако анализирате грешките ми.  Усмивчица
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3839

Профил
« Отговор #1 -: Април 03, 2012, 10:21:36 »

Какви грешки, бе брат - нали си ебал?
Всичко е на 6. От мен имаш +реп за клоуза - браво.
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #2 -: Април 03, 2012, 10:27:00 »

Да обаче, момента в който сменям мацките при танцуването и тоя номер, че ще си тръгвам си бяха чиста проба риск, за какъвто трябва силен атракшън (а откъде да знаеш точно колко ти се кефи макцата). При други обстоятелства можеше и да ми се размине секса.  Усмивчица
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #3 -: Април 03, 2012, 13:10:10 »

Да обаче, момента в който сменям мацките при танцуването и тоя номер, че ще си тръгвам си бяха чиста проба риск, за какъвто трябва силен атракшън (а откъде да знаеш точно колко ти се кефи макцата). При други обстоятелства можеше и да ми се размине секса.  Усмивчица

Я бегай от форума! Играеш си страхотно играта, беше ми спаднала енергията, обаче като прочетох как си се справил се мотивирах на макс! Иронично, но точно този твой хъс за риск е побъркал девойчето....малко флирт и се изплашила, че ще те изпусне. От мене + Намигване
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #4 -: Април 03, 2012, 17:45:51 »

Браво и от мен, добра и игра и най-вече краен резултат Усмивчица + реп

П.С. с хубавото време се надявам, че ще зачестят и успешните рапорти, сега следва пролетното разгонване при жените Усмивчица
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #5 -: Април 03, 2012, 20:10:22 »

Кажи си, че пусна репорта, по-скоро за да се похвалиш, а не да се анализираме Намигване
Супер си си изиграл картите. Едва ли си нов в занаята Намигване + реп
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: