Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 22:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: УСПЕШЕН рапорт от мола  (Прочетена 3138 пъти)
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 286

Профил
« -: Март 31, 2012, 18:09 »

Здравейте играчи, след вчерашния ФБ fail и препоръките на Лектер и Кейтарн, взех че днес отидох в мола (сам) и поиграх ;дд
имам 11 # клоуза и 1 кис клоус от около 25  опита  Ухилен ...Таа почвам да разказвам

Първия сет го отворих с
"Леле Марийке, са и едно здрасти няма да ми кажеж  Смотан"
(отидох по-близо)...оуу ти не си Марийка...1 към 1 си с бившата ми, само дано не си хейтар като нея...
(към приятелката й)-хейтар ли е?...бля бля бля (квалифицираха се и двете)...не им знаех имената обаче и като си казах моето, приятелката й кокблокна с:ее са ще трябва да познаеш и аз и казах:Ти не се съмнявай в мойте способности, не занеш колко добре гледам на ръка...гледах им на ръка и ги базиках, че ще им расте 3та цица и някви такива  Смотан
Направих им "бест френд тест" и едната почна да дава ИОИ  и реших, че няма как да я отцепя без уинг, и в край на сметка им взех ФБ-то, а на таргета номера и тия дни ще видя дали ще й звънна

Другите 3 сета протекоха по подобен начин със същия опенър, но след това по чиста случайност една мацка се бутна в мен и аз казах:аа не, не, сега трябва да си платиш като се запознаеш с мен
-а ако не искам
-не те питам, трябва да поемеш отговорнос за действята си!
-е аз съм лоша, не се извинявам!
-А аз не питам , казвам
-ти си ми ясен (това добре, че го прочетох в темата за ШИТки  Смотан )
-Не позна Йоан съм, явно не ти се отдава да познаваш имена, не ставаш за врачка
-Не знаеш за какво ставам и за какво не!
-Ти ще ми покажеш
-Хаха, няма
-Не те бива в различаването на въпросителното от съобщителното изречение, а?
-Хаха, ама ти си бил много забавен
-Е един от нас трябва да е
-На всимкото отгоре си груп
-Ще се изненадаш колко мил мога да бъда
-е трябва да ми докажеш (сметнах го за покана  Смотан )
И тук направих к-клоуз, в началото нямаше съпротива, но 5, 6 сек след това се дръпна и не мога да си обясня защо  Ъ?
след това имаше малко празни приказки и тя каза, че й било забавно , но нямало смисъл  Ъ?

Малко по-късно се засекох с един АФЦ приятел от даскало, който за жалост не беше човека, който ми трябваше, но той ме помоли да му помогна да избере подарък за един негов фр. и аз така и така ходех по магазините и се съгласих-отворих няколко сета с:Ако бяхте мъже какво бихте искали за подарък  Ухилен Ухилен
взех им ФБ-те и дотук добре, ама една много гадно ме шитна-офф този ме дразни, айде да тръгваме...а  приятелката й ми връзваше  Млъкнал (ако някой знае как се отг на това, моля да каже  Ухилен )...таа имах още някой друг успешен  сет, но общо взето това е  Усмивчица Усмивчица

А и имам въпрос някой от вас да е бил днес в ΤΗΕ ΜΑLL облечен с бяла тениска с мотиви и светли дънки  Смотан
Не за друго просто видях един оборотен пич да събира бая телефони на 8ки и реших, че е от тук, ама не исках да го прекъсвам  Смотан

Поздрави  Намигване
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #1 -: Март 31, 2012, 20:25 »

Браво Йоане! Респект за смелостта и за успеха! Та това си е кажи-речи 50% успеваемост, което си е много високо! Осигурил си си доста телефони, води ги сега да пийнете по нещо и давай напред  Намигване Това ти е истинската игра, мисля си усетил притока на адреналин преди да ги заговориш, готиния момент когато ти се кефят на лафовете и удовлетворението от взетия телефон... Поне аз така се чувствам.

Това странно с третата цица, но в такива моменти човек си забравя подготвените реплики(щото тва с ръката си е рутин), и на мен ми се случва. Това си могъл да импровизираш на момента. На мацката дето ти се е бутнала и си кис-клоузнал добре си действал, и тя ти е пуснала закачки... Ама няма да се отказваш така, като е реагирала положително и после още сте си говорили, поне за телефонче ще се бориш - ако не и да я водиш към кафенцето.

Кокблокърките ги коментирахме в темата на Кейтарн, много е трудно да се справиш с тях... И аз не знам какво бих изстрелял на момента срещу такава затапка. На следващата кокблокърка поне не й оставай длъжен  Ухилен
Активен

evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #2 -: Март 31, 2012, 23:50 »

Кокблокърките ги коментирахме в темата на Кейтарн, много е трудно да се справиш с тях... И аз не знам какво бих изстрелял на момента срещу такава затапка. На следващата кокблокърка поне не й оставай длъжен  Ухилен

Първо, мерси  Усмивчица
и сега към темата ;дд
Аз й казах нещо от сорта на-Хаха, защо блика такъв хейт от теб?
обаче тая гад пак ме затапи с нещо от сорта на-еми такава съм си!
И чак сега пишейки този коментар се сетих как да отговоря  Ухилен
как мислиш щеше ли да се получи с-е значи трябва да се попромениш малко, иначе как ще се разбираме ;д

П.С-коя тема на Кейтарн, ще пратиш ли линк плс  Усмивчица
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #3 -: Април 01, 2012, 16:11 »

Може би има предвид тази тема http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=3301.0 . Усмивчица Разпутин дава много готин отговор, но разбира се и някой път и най-добрият отговор не може да се мери с отвратителното настроение на някоя кривотия. Намигване
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2012, 09:39 »

Браво играч, от 25 опита 11 телефона! Явно си вървежен откъм външен вид или имаш правилната енергия. Изглежда и умът ти сече бързо, поне според размяната на реплики с тази, дето сте се бутнали.

Значи има и други ПУА из мола, а? Ето сега една математическа задача:
В ПУА Проджект.бг има 1900 играча. Ако всеки от тях отваря по 25 момичета на уикенд, и в София има 100,000 хубави неомъжени момичета, то колко време ще мине преди всички те да са чували всички опънъри по 3 пъти?
Активен
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #5 -: Април 02, 2012, 12:39 »

Значи има и други ПУА из мола, а? Ето сега една математическа задача:
В ПУА Проджект.бг има 1900 играча. Ако всеки от тях отваря по 25 момичета на уикенд, и в София има 100,000 хубави неомъжени момичета, то колко време ще мине преди всички те да са чували всички опънъри по 3 пъти?

Точно поради тази причина трябва да насърчаваме пичовете тук да имат въображение, и липса на социални окови, за да могат да се запознават и да говорят с готини мацки натурално, а вместо това всеки мрънка за сценарии от 10 реда, който сваля гащи и като свършат материала мацката вади голямата ножица.
Според мен опънарите би трябвало да се ползват само при начинаещи, с цел да се разчупят малко.
Активен
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 02, 2012, 17:04 »

Първо искам да кажа "благодаря", а сега ще отговоря на Стоун Усмивчица
ако съм изчислил правилно за  2 дни и 17 часа хубавите ще свършат  Смотан
Да съм вървежен на външен вид...ми мацките ми казват, че съм сладък, ама аз не се имам за Брат Пит или нещо подобно, успеха ми идва от друго и сега ще  го споделя с вас  Намигване  Усмивчица
Аз съм на 15, не знам дали знаете за тъй наречените "фешъни" това са пичове с бръснати глави,антцунг и спортни маратонки ,другия тип момчета са обикновените средностатистически пичове, e да де, ама тука идвам аз  Усмивчица
обличам се адски елегантно за годините си-ризи, пръстени, часовници и мисля, че схванахте идеята  Усмивчица, когато момичетата ме видят ми се радват, защото съм различен от тук идва много от успеваемоста ми, бързя ум...той честно казано е наследствен и от там ми идва и другата част  Намигване
Надявам се да съм бил полезен  Намигване
Поздрави  Усмивчица
Активен

Roadtrip.
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #7 -: Април 02, 2012, 17:35 »

Евала !! Много ми хареса .
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #8 -: Април 02, 2012, 17:43 »

брех...тук вече ме спечели, на 15 години. Добре, добре. Усмивчица Супер се справяш.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 02, 2012, 19:57 »

Благодаря  Усмивчица
аз тия дни ще кача в темата и фейловете да се посмеете малко   Ухилен  Ухилен
Активен

Roadtrip.
yordany
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 11

Профил
« Отговор #10 -: Април 02, 2012, 21:28 »

Пич отишъл си в мола и нямаш фък-клоуз. Това е супер зле.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #11 -: Април 02, 2012, 23:28 »

Засрамен Коментарът кефи!

Иначе верно и аз съм впечатлен, на 15 години... Да те питам, каква ти беше възрастовата група, имаше ли каки или всички клоняха към твоите години?
Активен

evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 03, 2012, 16:11 »

ееe сега,ти кво искаш да ми кажеш,че всеки път като отидеш в мола ебеш някоя ли, и то без среща или квото и да било...Да не говорим,че тва са около 15 годишни,не пускат толко лесно,поради факта,че някой са още девствени или да не им излезе име!
Ако е така ти свалям шапка брат!

П.С тия дни ще се виждам с една от тях

Иначе верно и аз съм впечатлен, на 15 години... Да те питам, каква ти беше възрастовата група, имаше ли каки или всички клоняха към твоите години?
 Усмивчица

всички бяха на около 14,15,16 и имаше една на 25  Засрамен ,ама за нея ще разберете като напиша ФЕЙЛ-овете  Засрамен
като ранг таргетите бяха предимно 7ки и 8ки,като тая дето к-клоузнах беше 8ка
Активен

Roadtrip.
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: