Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 09, 2020, 22:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: 1 [2]
  Изпечатай  
Автор Тема: Неуспешен рапорт от снощи.  (Прочетена 5806 пъти)
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #20 -: Април 01, 2012, 01:56 »

Не изхарчих доста пари, но си прав - още го раздавам добро момче. Социално програмиране, не се изкоренява толкова лесно... Иначе инс, тенкс за линка, чел съм темата.

Намерих си две теми от Слейър за уличен пик-ъп които много ме изкефиха, пускам ги тук отново да ги видите и вие момчета:

http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=42.msg50#msg50

http://pickup-project.dir.bg/_wm/library/item.php?did=9755&df=8883&dflid=3

Особено първата ми промени основни виждания за дневната игра. Втората мисля че е от сайта на който бях попаднал съвсем в началото, преди може би 2 години. И двете са готини, прочетете ги ако не сте  Намигване
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #21 -: Април 02, 2012, 09:05 »

Хайде играч, уикенда мина, чакаме с нетърпение да видим имаше ли клоуз.
Аз лично малко се съмнявам, защото с тази игра да се мляскате в дискотеките и да те хване за кура, не ебеш ли същата вечер след това шансът рязко пада, като изтрезнее мацката на другия ден.

За мен по-правилната игра е да не се хвърляш на целувки и обарване на публично място, а при първо запознанство просто да създадеш хубаво впечатление и да вземеш координати, за да я изкараш на среща само двамата и то по-рано вечерта.
Сам виждаш колко проблеми неутрализира това: въпросът "какво ще кажат хората", кок-блокъри, логистични въпроси от типа "стана 5 часа, време е да си ходим"...
И най-важното, като се разгорещите, трябва да сте насаме за да може да капитализираш веднага сексуалната й възбуда.
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #22 -: Април 02, 2012, 13:30 »

Здрасти Стоун, ф-клоузът стана, даже няколко пъти Плезещ се

И аз затова исках да я изведа бързо, че с многото атракшън и никакъв репорт да не се изпари желанието й. Снощи както си му е реда - заведох я към 9 и 30 в същото кафе където водих и предната, седнахме на едно диванче, пихме бири и градихме рапорт Намигване Леко кино - прегръдки, леки целувки, закачки... и нямаше шит-тестове от нейна страна. Пак на приказлива попаднах, но не пречеше - момичето си знаеше, спра ли да говоря аз, разговорът не трябва да замира, подхващаше тя нещо. След това - хайде да те водя към нас да пием по една бира и след това ще те изпратя до спирката, тя се съгласи и тръгнахме към нас. Само че от центъра до тука е 15 минути пеша, с нейните токчета - 20 и нещо, та накрая пихме първо по един чай и след това бира. Седнахме на леглото да разгледаме едни снимки Намигване и оттам вече започнах да си действам сериозно. Имаше два вида ЛТР - единият вербален, че ще си хваща автобуса след малко (игнорирах го първо, после казах - да да, ей сега си го хващаш), вторият невербален - три пъти прекъсвахме foreplay-я. Накрая вече като извадих кура й стана интересно и забрави да се дърпа Засрамен Тръгна си сутринта към 7 и нещо Усмивчица

Само да спомена - другата мацка с която започнах темата, за три дена няколко смс-а, обаждане, и добавяне във фейсбук... много почна да ме търси като спрях аз да я търся Усмивчица А дори не ми стана кис-клоуза при нея в началото!

Стоун, вероятно си прав - но по-сладко е кис-клоуз и тежко кино на същата вечер в която сме се запознали, отколкото само телефон, нали? Телефони посъбрах напоследък, петък пак взех на една осмичка.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3848

Профил
« Отговор #23 -: Април 02, 2012, 15:05 »

Браво - като по учебник. +реп от мене, жалко че само по едно може да се дава.
Имаме нужда от повече такива репорти във форума - пожелавам и на другите събратя!
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #24 -: Април 02, 2012, 21:34 »

Ей това е то Усмивчица Браво много добре си се справил. И от мене имаш реп за ф-клоуза и вземането на телефона. И какво правим с дадената мацка? Изглежда свястна щом може да говори и знае кога да го прави Усмивчица Повярвай ми, не всички могат...
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #25 -: Април 02, 2012, 23:10 »

Мерси за репа братлета!

Ins, знаеш за проблема при 7ците - че има по-готини от тях. Виждаш някоя осмичка примерно и си викаш - баси мацката, трябва да се пробвам! Иначе момичето е свястно наистина, не е кучка по първи впечатления(поне не си е показала рогата още, познавам я от 4 дена). Има черти в характера които ми допаднаха, но нищо повече. Тя като че ли е хлътнала по мен, обаче.

За петък - получи се много интересно, мацката ми блокира дхв историите(не ги отрази или ме "надцака") и не показа да е впечатлена, някак си не успях да си вдигна ранга, но все пак мисля че се кефеше на разговора и накрая си даде номера. Руса къдрава коса, с много стегнато тяло, към 26-28г.

Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #26 -: Април 03, 2012, 03:39 »

Еми те същия проблем го имат и 8мичките и 9ките Усмивчица
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #27 -: Април 04, 2012, 11:33 »

Прав си инс, имат го Усмивчица Ще видим какво ще стане с мацката, но нямам желание за ЛТР - тъкмо започвам да проглеждам как стават нещата в пик-ъпа и не ми се иска да загърбя това.

Да ви питам, как действате оттук нататък ако не искате връзка? Мисля да я поканя вкъщи и да сготвя нещо - напоследък нямам никакви пари за излизане, пък така - хапваме и се мятаме на леглото Намигване
Активен

Страници: 1 [2]
  Изпечатай  

Отиди на: