Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 19, 2020, 04:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Закачки по кафета - моля за съвет!  (Прочетена 4089 пъти)
wh0sthat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 6

Профил
« -: Април 04, 2012, 16:39 »

Здравейте! Не знам дали това е точният раздел, но ще пробвам...

Често ми се случва в кафетата да ме заглежда някое момиче. Какво мога да направя в такава ситуация за да се запозная с нея? Не ми се струва добра идея да се натреса на масата им и да започна разговор. Моля за съвет! Усмивчица
Активен
evolution-I
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 286

Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2012, 16:53 »

Здравейте! Не знам дали това е точният раздел, но ще пробвам...

Често ми се случва в кафетата да ме заглежда някое момиче. Какво мога да направя в такава ситуация за да се запозная с нея? Не ми се струва добра идея да се натреса на масата им и да започна разговор. Моля за съвет! Усмивчица

Има два варянта или даваш на тотална импровизация докато станеш добър или заучаваш няколко реплики и се пробваш,ама да знаеш,че ако не изглежда на 100% спонтанно те веднага ще разберат за кво иде реч,сега ще ти дам една две,за да има от какво да започнеш,ама моя съвет е да развиваш вътрешна игра,много по-ценно от колкото да зубриш реплики и като ти свършат да ти резват лентата,защото между това на,което си се правил и ,което ставащ след като ти свършат рутините ще има огромна разлика (личен опит) Намигване

1.(отиваш при нея)-пия кафе от скоро и не знам какво да си взема,препоръчай ми нещо
от тук тя ще ти каже някое кафе,след това можеш да питаш това ли ти е любимото и си го развиваш в разговор  Намигване

виж темата за опенъри,посредната страница съм дал няколко  Намигване
успех и поздрави  Усмивчица
Активен

"You know what your problem boy?...You are too much brain and too little cock and balls"
Roadtrip.
nisan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #2 -: Април 05, 2012, 04:05 »

,след това можеш да питаш това ли ти е любимото и си го развиваш в разговор

Мисля че най-добре с това да започне, че другото трябва мацката да му е супер навита за да не го резне на мига, просто не виждам как може да звучи по подходящ начин "Препоръчай ми какво да си взема" това ако решиш да сваляш сервитиорката (не знам къде ми р-малък)  може и да е добре за започване на разговор, но не и момиче в кафето което тепърва ще се запознавате.

Освен това преди да отидеш гледай да установиш очен контакт ако е възможно, така може да разбереш доста за даден човек и когато отидеш да си малко по подготвен. Не я гледай с нагласата "трябва да задържам контакта с очите, щото така пишеше в форума и така си вдигам шансовете" мисли с нагласата "очите са прозорец към душата и като се фокусирам известно време в тях мога да разбера нещо за момичето което да ми помогне за по-нататъчното развитие на нещата" гледай я така че да вникнеш в същноста и , така ако си преценил правилно има голяма вероятност в последствие да започнеш тема която да е интересна за момичето и съответно шанса ти се покачва. Усмивчица Аз обичам да гледам хората в очите, виждам дали са добри, злобни, ядосани, отегчени, загрижени и т.н.
Активен

-Винаги има начин, ако нещо не се получи, или не си го искал достатъчно, или не си се борил достатъчно за него !
-Защо да е лесно, като може да е трудно ?
- Помогни си сам, за да ти помогне и Господ.
-Няма невъзможно нещо, има загубена вяра !
wh0sthat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Април 05, 2012, 11:50 »

Очите лъжат адски много. По рождение си имам злобел поглед, а съм приятелски настроен винаги... Така че аз не се доверявам на начина по който ме гледат..
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #4 -: Април 05, 2012, 12:00 »

Очите лъжат адски много. По рождение си имам злобел поглед, а съм приятелски настроен винаги... Така че аз не се доверявам на начина по който ме гледат..
Научи се да гледаш по-секси. Усмихни се, когато засечеш погледа си с някоя мацка и лицето ти ще придобие друго изражение.
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #5 -: Април 05, 2012, 14:09 »

Какво значи "имам злобен поглед" . Изглеждаш строг ? Или поглед тип "погледи ме още веднъж и ще те накълцам на парчета" (Моят между другото често е такъв Усмивчица ) Забелязал съм че повечето момичета си падат по "строг" поглед .
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
wh0sthat
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 05, 2012, 22:27 »

Или поглед тип "погледи ме още веднъж и ще те накълцам на парчета"

е принципно като си срещнем погледите се закачам (усмивки, намигане).. ако остане сама не ми е проблем да ида и да я заговоря, но докато е с приятелката си ми се струва, че само ще се изложа
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #7 -: Април 06, 2012, 00:58 »

...
е принципно като си срещнем погледите се закачам (усмивки, намигане).. ако остане сама не ми е проблем да ида и да я заговоря, но докато е с приятелката си ми се струва, че само ще се изложа
Абе ти нормален ли си? Коя готина мацка ще остане сама? Нещо много идеализирано искаш да стане. Докато си с тази нагласа, няма да мръднеш и милиметър от мястото си
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
Shumensko
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 12

Профил
« Отговор #8 -: Април 06, 2012, 04:33 »

Да, а ако се изложиш пред непознати момичета светът ще свърши...
Нали твърдиш, че често ти се случва да те заглеждат момичета? Какво значение има, ако нещата не се получат при една от тях? Лошото е че този ти страх те спира да опиташ.
Ако си с аверът си и някоя готина мацка дойде и ви заговори по какъв начин се излага?
Със самото заговаряне няма как да се изложиш...От там нататък вече има шанс, обаче, ако се подготвиш и практикуваш значително ще намалиш този шанс.
Ако мацките не искаха да ги заговаряш нямаше да ти се усмихват.
Активен
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #9 -: Април 08, 2012, 17:49 »

Абе брат излагането е част от играта.... Както ти каза колегата и да се изложиш, какво толкова. Мислиш ли че има някой в тоя форум вкл. и Мастърите които никога да не се е изложил, да са му теглили една и да си е тръгнал с подвита опашка. Действаш, отиваш казваш неква щуротия за опън и опитваш... Дори да си Брат Пит и мацката да се "търка" под масата докато те гледа ТЯ няма да дойде (или поне крайно рядко)...Ти трябва да идеш и да опиташ....Ти си на ход.

Поздрави Усмивчица
Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Латино мачо - това е Алфата на стадото

Профил
« Отговор #10 -: Април 09, 2012, 11:37 »

Абе брат излагането е част от играта.... Както ти каза колегата и да се изложиш, какво толкова. Мислиш ли че има някой в тоя форум вкл. и Мастърите които никога да не се е изложил, да са му теглили една и да си е тръгнал с подвита опашка. Действаш, отиваш казваш неква щуротия за опън и опитваш... Дори да си Брат Пит и мацката да се "търка" под масата докато те гледа ТЯ няма да дойде (или поне крайно рядко)...Ти трябва да идеш и да опиташ....Ти си на ход.

Поздрави Усмивчица

Хах много си прав, що шамари съм ял от непознати момичета по заведенията....така де принципа е шамар или успех....нали?
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #11 -: Април 09, 2012, 12:15 »

Е как ги ядеш тези шамари? Аз хем съм супер нахален и до сега нито 1 не съм изял. Я обясни, че искам и аз да изям 1 шамар Смотан
Активен
sags
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 145

Профил
« Отговор #12 -: Април 09, 2012, 13:12 »

Пробвай със здравей и докато и кажеш още нещо да я хванеш за циците Смотан Смотан успех Смотан  Ухилен win/win situation
Активен

Любопитството е погубило повече девици, отколкото любовта.
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #13 -: Април 09, 2012, 13:18 »

Е как ги ядеш тези шамари? Аз хем съм супер нахален и до сега нито 1 не съм изял. Я обясни, че искам и аз да изям 1 шамар Смотан

С моята любима заучена фраза:
Аз:Здравей....как сиии....бла бла бла...Знаеш ли като те гледам така какво ми идва да направя?
Тя: е кажи какво де
Аз: Ще те разкъсам като бесен пинчер... и тук aproach за целувка /някой път се получава защото тя още се смее и явно не осъзнава какво се случва/
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #14 -: Април 09, 2012, 14:40 »

Определено във форума се забелязва пролетно нашествие на нови съфорумци, зачестиха и темите - тя/те ме гледа/т, какво да направя? Гледането, момчета, ако сте си останали само с гледане - не е успешен фийлд репорт, в повечето случаи не е станало и на закачка още, ако не сте се заговорили. Няма да повтарям това което другите са казали - трябва да апроучнете за да стане нещо. Опитвате, режат ви, опитвате пак, и пак, и пак... и идват успехите Усмивчица

Още един съвет от мен -  към автора на темата и към Иглесиас е да гледате и за други иои-та освен погледа. Ще ви дам пример - онзи ден в рейса имаше една мацка. Когато ме погледна, погледът й беше придружен с усмивка, а челото наведено леко напред, като при дете - ето това е жестов сноп за интерес. И се оказах прав - заговорихме се и беше много позитивно настроена. На мен ми беше много трудно и още е, да забелязвам всички жестове и да ги навързвам в логичен ред, но се учи в действие.
Активен

ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #15 -: Април 09, 2012, 16:49 »

Iglesias and sags, е тука правим свалки, не споделяме как да злепоставяме жените и да ги "изнасилваме" публично. Ясно е, че така ще си изям шамара. Въпроса ми беше как ги идяте тези шамари, докато правите свалки.
Активен
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Април 09, 2012, 18:06 »

Iglesias and sags, е тука правим свалки, не споделяме как да злепоставяме жените и да ги "изнасилваме" публично. Ясно е, че така ще си изям шамара. Въпроса ми беше как ги идяте тези шамари, докато правите свалки.
"Изнасилваме ?" ...моля те, според мен ако ти сваляш една жена всъщност се получава точно обратното, тя вече е решила какво иска да се случи с теб умението на "готиния пич" е просто да я предразположи да последва желанията си.
П.С. Номера с пинчера ми е минавал когато съм успял да я докарам до необходимото ниво на комфорт. Обикновено до шамар се стига когато съм пиян.
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: