Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 29, 2020, 23:40:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Свалка с кака от маршрутката  (Прочетена 2785 пъти)
GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Април 04, 2012, 02:22:48 »

Здравейте, колеги. За първи път пиша, но чета форума и се занимавам със свалячество( Ухилен) от около половин година с прекъсвания, обаче. Студент съм в София. Като цяло на 99% съм натурален, не използвам почти рутинки и заучени фрази. Когато съм ги ползвал съм краш и бърнвал. :laugh: Играя главно дневна игра и по фб(но се отказах преди няколко месеца с фб). Е наскоро имах и първия си успех в дискотека. Усмивчица Дневната игра ми е главно в градския транспорт и фитнесите. Доволен съм от успеваемостта за взимане на телефони и срещи, но пък много често няма втора среща Завърти очи Определено ми куца ескалацията и по-точно първата целувка... С рутина "коя ти е най-чувствителната част от тялото" имам едва 1 от 3 успеваемост и то понеже тая едната ми беше супер, супер навита.

Та като тръгнах да се прибирам към студентски привечер някъде, гледам една 7чка чакаше да свърши почивката на шофьора на моята маршрутка. "Оупенъра" ми беше първото, което ми дойде на ум "е днес май няма да се бутаме в 5цата, няма да е забавно"(защото нямаше много хора). Да ви кажа забелязал съм, че как ще я отвориш няма голямо значение, важното е да не замре разговора. Та засмя се тя, по пътя се завърза лафа. Аз пусках бъзици, дхв, като цяло добре беше. Оказа се, че е три години по-голяма от мен, магистърка. Каза, че не се задържа много по София, нямат винаги лекции. Говорихме около 20мин, исках и фб, защото не почувствах много интерес(филмирах се и с това, че е по-голяма, бла-бла) от нея и не исках да ме резне за тел-а. Каза че няма, но предложи скайп. Добавих я на следващия ден, обаче видях някакви сърчица и любовни послания по скайп и така и не и писах веднага. После се разболях, мина много време и нищо...

Това всичко беше преди един месец. И изненадващо тя в петък ми писа усмивка. Казах си наум "ахааа, един месец не е достатъчен да забравиш 20мин разговор с мен, а  Ухилен". Не обичам вече да чатя безсмислено, за това си казахме една-две приказки и направо я офертирах да ми даде тел-а си да и звънна за кафе. Даде го. Звъннах и вчера към 8-9, но пък беше късно и тя каза че тя утре(днес) ще ми звънне. Аз, разбира се и казах, че аз ще и звънна, защото съм зает и не се знае дали въобще ще мога(като цяло не исках да оставя инициативата в нейни ръце, разбира се). Звъннах днес, разбрахме се за 8-9 в един кафе-бар, закъснях 2-3мин. Ама пък не си поръча алкохол  :laugh: Аз пих една малка бира. Срещата продължи час и половина, през повечето време аз говорех(забавни историйки от ежедневието ми(но и дхв едновременно), разни студентски вицове и т.н., имаше и рапорт, разбира се) Това проблем ли е? На нея като цяло и беше забавно и слушаше с интерес, разговора почти не е замирал. Няма закон момичето да говори повече нали? А и тя тъкмо се беше прибрала от работа от 8 до 8 и със сигурност беше изморена.
Кино почти нямаше обаче, на нея някакси не и беше приятно(може и да е грешна преценка от моя страна). Изведнъж докато разправях нещо, тя ме пита "как е с гаджета"  Шокиран Аз добре че не и казах, че не съм правил секс от 9 месеца(то си нямам и терен) Ухилен. Ама ме стъписа и смотолевих нещо, казах и че си нямам приятелка. Питах я и нея, тя каза че си няма, а и е време, на 24 е почти. Обърнахме темата на женене и деца Смотан. Питах я за сърчицата в скайпа, тя каза че това е от лятото още- имала си е някакъв. Не звучеше много правдоподобно, но наистина от няколко дена ги е махнала. И така, аз предложих да платя сметката, тя каза че не обича такива неща. Казах, добре, няма да се бутаме сега. Изпратих я, то тя живееше на 2мин от бара, де. По пътя и се обади майка и, аз я избъзиках да не би да живее с нея. Готин Тя понеже беше казала, че живее сама в стая в общежитието, което ми се стори странно. Това, че е сама си я прави направо 10ка в моите очи, if you know what I mean Завърти очи

Та дойде най-кофти частта. Пред блока едновременно тя ми подава ръка(много се дразня така, нещо в играта ли съм сгрешил!) и аз тръгвам да я целувам.  Тя като че ли леко се дръпна, спече се и се получи някаква нескопосана прегръдка, тя си обърна главата леко настрани... Дали да не я бях целунал поне по бузата или това е тъпо? Казах и "толкова ли съм страшен, само исках да те прегърна". Тя каза "не си страшен", аз се усмихнах и казах иронично- "мерси за комплимента и ти не си страшна". След това я пуснах, казах и че ще и звънна тия дни да излезем. Тя се съгласи, стига да е след работа. Чао-чао. Не е късно да и се обадя в петък за петък нали? Или пък от четв за петък, щото по-рано няма да мога. Утре среща с друга, вдругиден ще ловувам за метъл курви.

Целувката не е задължителна на първата среща нали? Тя си е и малко срамежливка, нищо че е кака, май аз ще трябва да я отраквам  :sleepy: Много често ми го правят тоя номер с подаването на ръка накрая............ Как да го избягвам?

PS: Дали печеля наградата за най-дълъг първи пост?  Ухилен
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2012, 04:02:26 »

Ц, моя първи беше по-дълъг Усмивчица
А бе добре си се справил горе долу. Не е зле, но не е и максималното. Щом ходиш по фитнесчета предполагам, че имаш добър външен вид и от там ти се получава лесно с мацките поне до фазата на отварянето и завързването на разговор. Забелязал съм, че тук много от хората се справят с това, докато на мен точно то ми беше най-трудното. Но после ти липсва самочувствието и желанието да довършиш и да си пойскаш, каквото си искаш.

Та къде можеше по-добре?

Като не иска да ти даде телефон, просто и отказвай другите средства за комуникация. Откажи и виж как тя ще се натисне да ти го даде, а ако ли не нали си пич, ще си спреш друга - тя губи. Аз никога, ама никога не съм взимал нито скайп, нито фейсбуук от момиче.   Може, ако е от обща компания, после да я намеря и да я добавя, но никога няма да и го пойскам. За мен е супер нииди, а й много от жените си раздават фейсбуците, за да им вдигнеш рейтинга с някой друг лайк или нииди коментар по нейна снимка или статус. Работи идеално за нея.

И въпреки всичко, защо си чакал 1 месец тя да те заговори? Не че не се е получило добре де, но тя още от там си е помислила, че не си достатъчно уверен или пък си ебати пича и е решила да провери и според мен, въпреки че според описаното не си се справил зле, е останала малко разочарована.

Харесва ли ти красиво момиче да те докосва и прегръща? Да нали? Ами и на тях им харесва, и на тази мацка и харесва, така че не бягай от докосванията, прегръщанията и натисканките, дори и да си мислиш, че на нея не и харесва. Има хубави рапорти и теми за кино ескалацията и как да я правиш.

И накрая, и аз я познавам тази ситуация, дори ми се случи неотдавна, но също като тебе нямаше достатъчно ескалация. Не можеш да очакваш от момиче да те целуне, като преди това дори не си я хванал за ръка, кръст, крак Усмивчица

По-добре и се обади за вечер, в която на следващия ден почива, ако го знаеш, и клоузни по методиката на stone. Ако не знаеш кога почива може да си уговорите втора такава среща, която да мине леко и с малка и небрежна целувка - все едно ти е гадже от месеци и просто не ти се чука.

И още нещо важно - ако е срамежливка и вкарай някой друг рутин или игра, за да започнете да си докосвате поне ръцете, а от там тя ще се поотприщи и ще можеш да си я пипаш, където око пожелае Усмивчица
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #2 -: Април 04, 2012, 08:10:38 »

GoshoBarabata дхв, длв - не помниш ли какво си говорил??
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #3 -: Април 04, 2012, 09:10:34 »

Здравей Гошо,
Справяш се добре, щом вземаш телефони и мацките ти вдигат и излизат с теб на среща.
Ако една жена излиза с теб, значи те харесва - тя нямаше да ти вдигне телефона иначе. Е, има го и варианта с използвачките, които нямат намерение да спят с тебе, но все пак излизат да ги возиш на кола и да ги черпиш по заведенията - но тази явно не е от тях.

Та така, дотук добре, потенциал има, от теб зависи да ескалираш и да не сговниш нещата.

А за конкретната среща от вчера най-голямата ти грешка е била, че не си бил по-настоятелен с кино-то. Докосваш - по ръцете, по раменете, по кръста... лекичко, но постоянно.
Също голяма грешка е, че накрая поне не си опитал да се качиш. Ето ти един почти безгрешен метод:
"мога ли да се кача за една минута да ползвам тоалетната?" - над половината жени не биха отказали. На останалите казваш "ОК, тези три бири ми дойдоха много, наистина трябва спешно да пикая - покажи ми някоя тъмна уличка тук. Дано не ме оберат" - тогава пада и защитата на останалите и остават само тези, които примерно баща им ги чака буден. Намърдаш ли се веднъж у тях, естествено не бързаш да си ходиш, а я питаш има ли нещо за пиене/хапване, настаняваш се удобно, почваш кино и т.н.
Активен
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #4 -: Април 04, 2012, 09:48:33 »

Цитат
Кино почти нямаше обаче, на нея някакси не и беше приятно

Добре дошъл, Гоше. Никакво кино през цялата среща, после очакваш да ти върже на целувката? Мне, т'ва няма как да стане в тази ситуация. Има един израз "от вратата за краката", чувал ли си го? Не звучи готино, а и не е готино като цяло. КИНО-то е точно за това, да прецениш дали момата е готова за нещо повече, за да не се получи неловко като при теб. При запознанство и особено при първа среща е задължително да я докосваш по социално допустимите места - ръце, гръб, крака. Също така може да се заиграваш с някакво нейно бижу, примерно обици или с косата й. По интимните места ги остави за втора или трета среща.
Една сравнително често срещана грешка е да отлагаш момента за целувката. Не си мислете, че колкото за по-напред във времето отложите целувката, толкова по-голяма е вероятността да мине номера...
След време ще свикнеш да целуваш в точния момент. Сега първо прецени защо се е отдръпнала - иска го, но е срамежлива (все пак случката се е разиграла пред мястото, където живее), или пък не е достатъчно привлечена. В първия случай - внимание, спокойствие и настоятелност. Втория - търси начини да усилиш привличането. М/у другото, настоятелността сама по себе си, ако е комбинирана със спокойствие и увереност, може да предизвика необходимото привличане.

Ако ми остане време и си намеря главата в близките дни ще напиша повече за кинестетиката.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #5 -: Април 04, 2012, 11:41:29 »

Гоше, добре дошъл. Колегите са ти го казали - нямало е флирт така като чета. Аз имам една (само) приятелка, тя като искаше преди да започнем нещо по-лично да си говорим, питаше като твойта кака "Как е с гаджетата"? Това е било момента в който тя вече е искала да обърнете плочата на по-интимни теми. Останалото са ти го написали точно и ясно момчетата.
Активен

GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #6 -: Април 07, 2012, 19:07:59 »

Даде ми скайп в началото, щото не я питах за телефон(моя си грешка). Иначе съветите ви на всички са верни и аз си ги знам, но понякога теорията и практиката се разминава, знаете... Ще се поотракам още и аз.  Готин

Вчера и беше изкл тел-а, днес и звъннах към 3, изчаках 4-5 сигнала и не дигна. Преди малко ми писа смс: "Гошо, видях че си ме търсил, но тези дни си имам проблеми, с никой не ми се говори, дори си изкл телефона, а и пък да е вкл не го вдигам. Искам малко почивка. Извинявай." Ами сега? Тука вече забих. Ясно, че и аз трябва да и напиша някакъв смс. Примерно, че самотата никога не е решението, ако иска да се видим да я разсея и подобни неща? Историята предполагам си е ясна- още не може да преживее (предполагаемата) раздяла с приятеля си. Въпреки че знае ли човек, може и нейн роднина да е починал. Почва да ми пука за това момиче(което май не е много добре!), бих искал и да имам връзка с нея даже...
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #7 -: Април 07, 2012, 21:35:07 »

Даде ми скайп в началото, щото не я питах за телефон(моя си грешка). Иначе съветите ви на всички са верни и аз си ги знам, но понякога теорията и практиката се разминава, знаете... Ще се поотракам още и аз.  Готин

Вчера и беше изкл тел-а, днес и звъннах към 3, изчаках 4-5 сигнала и не дигна. Преди малко ми писа смс: "Гошо, видях че си ме търсил, но тези дни си имам проблеми, с никой не ми се говори, дори си изкл телефона, а и пък да е вкл не го вдигам. Искам малко почивка. Извинявай." Ами сега? Тука вече забих. Ясно, че и аз трябва да и напиша някакъв смс. Примерно, че самотата никога не е решението, ако иска да се видим да я разсея и подобни неща? Историята предполагам си е ясна- още не може да преживее (предполагаемата) раздяла с приятеля си. Въпреки че знае ли човек, може и нейн роднина да е починал. Почва да ми пука за това момиче(което май не е много добре!), бих искал и да имам връзка с нея даже...

Напротив Гоше! Нищо не й пиши, нека тя те потърси - не си и бавачка или най-добра приятелка, за да я дондуркаш. Виждал си я веднъж в маршрутката все пак. Отделно мисля, че се прави на интересна, защото на практика си й напълно непознат, а вече те занимава с това, че си имала проблеми.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #8 -: Април 07, 2012, 23:16:14 »

Историята предполагам си е ясна- още не може да преживее (предполагаемата) раздяла с приятеля си. Въпреки че знае ли човек, може и нейн роднина да е починал.

А може и да са я отвлекли извънземни!? И някое малко, но много перверзно зелено човече с голяма антенка да й е гепило телефона и да ти е писало смс. Излез от филма бе, пич!
Сега сериозно - дори и да има проблеми, теб какво те интересува? Ти какъв си й, че да ти ги обяснява на теб? И какво ще я разсейваш, както каза Конси ти да не си й бавачка?
Ще кажа нещо много важно, което не се отнася само до теб и до конкретния случай, ами попринцип:

Не се занимавай с момиче, което има повече проблеми от теб самия!

Почва да ми пука за това момиче(което май не е много добре!), бих искал и да имам връзка с нея даже...

УОТ ДЪ ФАК, МЕЙТ? Видяли сте се всичко на всичко 2 (ДВА!) пъти, като единия е бил в маршрутка, а втория сте си стиснали ръцете! И ти едва ли не вече си готов да й предложиш брак... Просто не ми го побира главата какви глупости може да се въртят в главите на някои хора. Слез на земята брато! Ако по някаква случайност се бяхте целунали на тая среща просто не ми се мисли каква глупост би изръсил, честно!
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 08, 2012, 00:39:29 »

consilieri, писах и(не това, което мислех първоначално) пък ще видим какво ще излезе.

Daniel, по принцип си прав. Но може би и не се изразих правилно, не че се влюбвам в нея Ухилен. Просто ми изглежда свястна, а и е по-узряла. Лошо ли е да търся повече от едното чукане? Не че това ще ме откаже от пикапа- сега се прибирам от един рд с 3 тел-а. Утре също се надявам да имам възможности- ще пътувам доста, дано има около мен дивеч.  Завърти очи
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: