Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Март 30, 2020, 00:19:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Новини:

"Дължа успеха си на това: никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира обучения през месец март 2020г.
Не се колебай! Запиши се сега!

Начало    Правила на форума Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рапорт от тазвечершното прибиране в метрото  (Прочетена 1697 пъти)
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Латино мачо - това е Алфата на стадото

Профил
« -: Април 06, 2012, 20:59:16 »

Случката е следната. Качвам се аз на Опълченска в метрото, влизам и гледам срещу мен права стои яка мацка, в лице не е перфектна, но тялото и уникално. Викам си е тука требва да се тества. Заставам срещу нея на вратите и почвам да я стрелкам, дано пък даде някакви признаци на интерес. Деликатно я огледах и забелязах че си е сложила слушалките от мобилния, явно слуша музика. Викам си е...лош късмет но все пак...длъжен съм да продължа играта с очи. Забелязах че с периферията и тя ме огледа няколко пъти, но реакция никаква и не се сеща да свали слушалките. Според мен 'bitch shield' - a е висок в случая. Оказа се че слизаме на една и съща станция. Преди да спре метрото тя застана точно до мен и започна да си оправя косата с ръце.
Докато се качвахме по стълбите аз я изпреварих, стигнах до изхода, отворих вратата и реших да я задържа при което тя излезе непосредствено след мен а аз все пак показах че съм готин пич и кавалер като и задържах вратата. Докато излизаше аз я гледах право в очите и тя също мен, но не показа никаква реакция. Не мога да разбера в случая защо начално даде индикация за симпатия /доколкото при жените оглеждането с очи е индикация/ а после ме подмина като пътен знак. Мисля че се представих достойно и и показах че съм готин поне с жеста който направих
Активен
Dankata
PuP Masterpiece
PuP Форум Сенсей
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 464

Профил WWW
« Отговор #1 -: Април 06, 2012, 21:28:28 »

Цитат
Забелязах че с периферията и тя ме огледа няколко пъти
доколкото това е индикация за интерес от нейна страна то тя казва- "показвам ти че имам интерес, ти си на ход"
При което ти какъв ход предприемаш- Мълчаливо й отвърна с кавалерски жест и не я заговори. Тя да се спре да ти благодари ли? би било нийди от нейна страна, все пак
Цитат
Според мен 'bitch shield' - a е висок в случая

И аз отскоро започнах да подавам ръка на слизане от рейса на непзната, да задържам вратата, ако преди това има очен контакт или усмивки.
Активен

Цитат
Обърква ни псевдоморала в който израстваме и академичното ни образование защото ни накарат да си въобразим че сме се извисили над природата, която е във всеки от нас.
Razputin
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 332

Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 06, 2012, 22:34:30 »

Случката е следната. Качвам се аз на Опълченска в метрото, влизам и гледам срещу мен права стои яка мацка, в лице не е перфектна, но тялото и уникално. Викам си е тука требва да се тества. Заставам срещу нея на вратите и почвам да я стрелкам, дано пък даде някакви признаци на интерес. Деликатно я огледах и забелязах че си е сложила слушалките от мобилния, явно слуша музика. Викам си е...лош късмет но все пак...длъжен съм да продължа играта с очи. Забелязах че с периферията и тя ме огледа няколко пъти, но реакция никаква и не се сеща да свали слушалките. Според мен 'bitch shield' - a е висок в случая. Оказа се че слизаме на една и съща станция. Преди да спре метрото тя застана точно до мен и започна да си оправя косата с ръце.
Докато се качвахме по стълбите аз я изпреварих, стигнах до изхода, отворих вратата и реших да я задържа при което тя излезе непосредствено след мен а аз все пак показах че съм готин пич и кавалер като и задържах вратата. Докато излизаше аз я гледах право в очите и тя също мен, но не показа никаква реакция. Не мога да разбера в случая защо начално даде индикация за симпатия /доколкото при жените оглеждането с очи е индикация/ а после ме подмина като пътен знак. Мисля че се представих достойно и и показах че съм готин поне с жеста който направих

Брат забелязах че залагаш на визия което не е лошо и помага в пик ъпа, но не е само това. По заведенията аз също залагам първо на това да се позагледаме с някоя, а не да се появявам от "нищото" и да я "отварям". Хубаво загледал си я, тя те е загледала...Усмихни й се приближи се до нея щом е със слушалки и й кажи нещо от сорта: "Махаш с ръка пред нея с израз на лицето (махни си слушалката да ти кажа нещо) Казваш...Случайно чух коя песен слушаш и на мен ми е любимата ама не знам как се казва, ще ми кажеш ли да си я дръпна" (знаете понякога се чува когато до Вас някой слуша музика) Пък и кво ще те шитне че "Как така я чу"  Можеш да измислиш 1000 отговора !!!! . От там нататък си я записваш в телефона и почваш да работиш момето...

Поздрави Усмивчица

Активен

Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

Това което не ни убива, може да ни осакати за цял живот Ухилен

И да не забравяме, че това ни чака http://store4.data.bg/razputinbg/396751_10150504367049232_226549074231_8994677_1424145829_n.jpg
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #3 -: Април 06, 2012, 23:00:04 »

Забелязах че с периферията и тя ме огледа няколко пъти, но реакция никаква и не се сеща да свали слушалките. Според мен 'bitch shield' - a е висок в случая.

Можеше да си разтвори ризата или разкъса блузката, да повдигне гърдите си към устните ти и да каже: "Разкъсай ме бейбе".

Докато се качвахме по стълбите аз я изпреварих, стигнах до изхода, отворих вратата и реших да я задържа при което тя излезе непосредствено след мен а аз все пак показах че съм готин пич и кавалер като и задържах вратата.

Докато излизаше аз я гледах право в очите и тя също мен, но не показа никаква реакция. Не мога да разбера в случая защо начално даде индикация за симпатия /доколкото при жените оглеждането с очи е индикация/ а после ме подмина като пътен знак. Мисля че се представих достойно и и показах че съм готин поне с жеста който направих

Джентълменството е нещо, което правиш за самия себе си, а не за да впечатлиш някого. Разбира се много жени харесват това, но ако го правиш, за впечаление, не си прави труда. Отделно няма да си нито първия, нито втория, който й отваря врати.

Това, което е трябвало да направиш е да я заговориш. Без значение с какво, просто за да ти мине сценичната треска. Малко мъже правят стъпката в метрото, да не ти пука. Нямаш какво да загубиш.

Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #4 -: Април 06, 2012, 23:09:29 »

Абе брат, един път бях с гаджето в един клуб, и играехме билярд, като на съседната маса играеха други двама. И единият от тях не спря да я зяпа, ама все едно не се забелязва че е втренчен. И после като й метнах "абе единия много те гледаше" и тя ми вика "офф да бе, ебаси идиота, кво ме е зяпнал". Така че само с гледане така...куцо, може да мяташ по 1-2 погледа, ама баш да гледаш като хипнотизиран е супер зле, като нищо си е помислила, че си някой психар, това че си отворил вратата пък може да го е сметнала за отчаян ход. Не ти го казвам, за да се заяждам или нещо такова, но просто се опитай да се поставиш на нейното място малко и се замисли как би приела нещата.
Активен

https://www.youtube.com/watch?v=Vm-asWH4UFo
The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Латино мачо - това е Алфата на стадото

Профил
« Отговор #5 -: Април 06, 2012, 23:46:12 »

М...дам ясно значи съм пропуснал да поема инициатива, след като от нейна страна не е имало реакция, благодаря на всички братя за отговорите, все пак да знам, когато се случи другия път пак среща между нас, няма начина да не стане, да действам по-смело.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3836

Профил
« Отговор #6 -: Април 09, 2012, 10:11:32 »

когато се случи другия път пак среща между нас, няма начина да не стане

Това го забрави - при толкова народ в метрото шансът да я срещнеш случайно е много малък.
Хубавите новини са, че в метрото всеки ден има и други мацки, и то по много, и то не по-лоши от тази - така че действай с тях.
За игра в метро можеш да прочетеш и тази тема: http://pickup-project.net/forum/index.php?topic=3136.msg34871#msg34871
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: