Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 19, 2020, 03:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Рапорт от снощи в кино  (Прочетена 3654 пъти)
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 28

Латино мачо - това е Алфата на стадото

Профил
« -: Април 10, 2012, 13:33 »

Братя, дайте съвет че съвсем се обърках вече какво по дяволите искат жените. Ситуацията е следната:

Отиваме с позната от квартала на кино /поканата е нейна, даже беше направила резервации за билетите/. Филма започва и с него моето объркване. Оставих я в началото около половин час да си гледа на спокойствие, говорихме си някакви шегички, смеехме се /като цяло се получи забавно/. Протягам си аз ръката да я гушна..тя се присламчи към мен...успех. Малко по-късно реших да започна с по-напористи действия с ръцете пипах я където се сетих..успех никаква съпротива, само леки коментари от типа на "дръж се прилично", ама тотално ги игнорирах.
Тъй като нямах подходящо место за ф-клоуз, реших че след като ми е дала индикации за действие е въпрос на кратко време да си завърша играта, изпратих я и се прибрах.
И тук започва дилемата, праща ми смс "ако си мислиш само за това се откажи, с мен няма да стане и т.н."
Къде по дяволите греших, моля за оценки и коментари.
Активен
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #1 -: Април 10, 2012, 14:01 »

КИНО то, добра работа, но ти липсва рапорта (емоционалната връзка с мацката). Ако имаш само и единствено кино, без да си изградил емоционална връзка, трябва или ф-клоуз веднага или я пиши бегала.

П.П. подписът ти в комбинация с аватара кърти - няма по-женствен и лигав латино изпълнител от Енрике. Ако търсиш Алфата на Алфа стадото - виш баща му Хулио Иглесиас.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
what!?
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 113

Профил
« Отговор #2 -: Април 10, 2012, 22:58 »

Дала ти е отговора в собствения си СМС. Убеди я, че не искаш само това и е твоя. Жените просто не искат да изглеждат лесни, така че няма нищо объркващо в ситуацията.
Активен
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2012, 08:00 »

Бате кво толкова объркано има в ситуацията :-)))

+ Тя те е поканила. (Чакай сега, че не ми стана ясно кой беше мъжа в ситуацията и кой има топки? Ква по-голяма индикация на интерес от това.)
+ Купила е билети, най-вероятно и ги е платила сама.
+ Дала ти е да я пипаш където си искаш и то на публично място.

Тоя смс е повече от логичен :-)) няма нищо объркващо в случая. Следва да направите някакво кафе, да я изпратиш до тях и пред блока да я целунеш. Сложничко ли ти се вижда?
Успех.
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2012, 12:31 »

Дала ти е отговора в собствения си СМС. Убеди я, че не искаш само това и е твоя. Жените просто не искат да изглеждат лесни, така че няма нищо объркващо в ситуацията.

Оказа се прав, ново съобщение че не може нещата да са свързани само със секса, аз разбира се я убеждавам, че изпитвам чувства и че секса не би попречил на развитието на връзката. Стръвта е хвърлена, сега чакам резултата...
Активен
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #5 -: Април 12, 2012, 20:30 »

Оказа се прав, ново съобщение че не може нещата да са свързани само със секса, аз разбира се я убеждавам, че изпитвам чувства и че секса не би попречил на развитието на връзката. Стръвта е хвърлена, сега чакам резултата...

Чист и прост ШИТ тест ти е пробутала с тоя СМС. К'во сложно има?
Веднага й отговаряш "не се ограничавам да си мисля "само за това" с теб - мога да правя и други неща, ама т'ва ми е любимото Намигване "
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #6 -: Април 17, 2012, 10:58 »

Чист и прост ШИТ тест ти е пробутала с тоя СМС. К'во сложно има?
Веднага й отговаряш "не се ограничавам да си мисля "само за това" с теб - мога да правя и други неща, ама т'ва ми е любимото Намигване "

Добре плейа... но може и още по-добре.
На първо място, не
Цитат
Веднага
А след една премерена пауза, по време на която хамстерът в главата й се върти лудо на колеленцето си...
И на второ място, по-кратко, и без емотикони. Най-добре "не се ограничавам да си мисля "само за това"

П.С. Дисклеймър - не казвам, че на бойното поле бих го измислил по-бързо и по-добре. То така от компютъра е лесно да се критикува :-)
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #7 -: Април 17, 2012, 17:22 »

Здрасти Iglesias,

Цитат
Братя, дайте съвет че съвсем се обърках вече какво по дяволите искат жените.

Едно от нещата, които жените искат е мъже, които знаят как да ги свалят правилно. По-често жените дават индиректни сигнали към мъжете, които харесват. Те не се впускат директно в сексуална игра (с някои изключения) без да имат достатъчно информация за човека, когото харесват. В твоя случай, вероятно се случва подобно. Мадамата те е харесала и те е поканила на кино, не само да гледате филма, но и за да те опознае по-добре.

Цитат
Оставих я в началото около половин час да си гледа на спокойствие, говорихме си някакви шегички, смеехме се /като цяло се получи забавно/. Протягам си аз ръката да я гушна..тя се присламчи към мен...успех

Браво за гушкането! В такива случаи, когато имаш първоначалното привличане е нужно да си забавен, леко настъпателен, но да не настъпваш постоянно с КИНО-то. Целта е да и даваш малко въздух между настъпленията.  Намигване Принципа е две крачки напред, една назад. По този начин ти напредваш постоянно и на стъпки. Друго важно нещо е да усещаш докъде е границата, т.е. до колко мадамата толерира твоите докосвания. Обърни достатъчно внимание на сигналите, които тя ти подава. Езика на тялото и ще ти покаже най-добре. Ако не и е приятно не настоявай и не позволявай отказа и да ти развали настроението. Постави се и на нейното място (доколкото може). Би ли приел все още непознато момче да те обарва навсякъде, след около час среща в киното? Ъ?

Цитат
Малко по-късно реших да започна с по-напористи действия с ръцете пипах я където се сетих..успех никаква съпротива, само леки коментари от типа на "дръж се прилично", ама тотално ги игнорирах.

Ето това е може би най-значимият сигнал, който си получил. Преведено от нея звучи: "Харесвам те , готино ми е с теб, но малко прибързваш. Ще го направим по-нататък, когато останем сами". Това, че си игнорирал сигнала и показва, че се интересуваш само за себе си и че си неопитен в отношенията с жени.

Цитат
И тук започва дилемата, праща ми смс "ако си мислиш само за това се откажи, с мен няма да стане и т.н."
Къде по дяволите греших, моля за оценки и коментари.

Нормално е да ти прати подобен смс, след като се държиш като загорял за секс. Ти се опитваш да прескочиш етапи в комуникацията и направо да я вкараш в леглото. Това е така, защото мислиш като мъж, но не оценяваш достатъчно, че жените мислят по малко по-различен начин. Ако за нас мъжете е нужно само едно "хайде" и да сме готови за секс, то за жените само това не е достатъчно. Нужно и е малко време, за да те опознае, за да си легне с теб. Не пренебрегвай това време!

Цитат
аз разбира се я убеждавам, че изпитвам чувства и че секса не би попречил на развитието на връзката.

Според мен, убеждаването, в този случай е грешка. Ти вече си показал с действията си какво искаш. Сега се оправдаваш...по-този начин изглеждаш, все едно че не знаеш какво искаш. По-добра тактика за момента е да не я убеждаваш в нищо, защото това което говориш се връща като бумеранг към теб. По-скоро я покани да излезете, само като приятели. По време на срещата я хвани за ръката, гушкай я (вече си го правил и тя е свикнала) и продължавай с малки стъпки напред. Не мисли за секса. Той неминуемо ще дойде, ако не го пришпорваш излишно.

Късмет! Намигване
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #8 -: Април 18, 2012, 12:04 »

Нещата завършиха с ф-клоуз. Case closed...
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #9 -: Април 18, 2012, 13:16 »

Браво.
Ето и един добър урок за всички събратя - ако чуете нещо от рода на:
праща ми смс "ако си мислиш само за това се откажи, с мен няма да стане и т.н."
пуснете го да влезе от едното ухо и да излезе от другото.
Активен
ins
PuP Hero
PuP Форум Шампион
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 1868

Профил
« Отговор #10 -: Април 18, 2012, 14:00 »

Добре, рапортни точно какво се случи, от всеки ф-клоуз има поука. За това се пускат рапортите Усмивчица
Активен
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 18, 2012, 14:30 »

Добре, рапортни точно какво се случи, от всеки ф-клоуз има поука. За това се пускат рапортите Усмивчица

Поканих я да излезем на следващата вечер, да пийнем по един коктеил /бях се уговорил с бармана в местното кафе да забърка нещо с повечко алкохол, без значение какво си поръча тя/. За мое учудване тя не пожела да влезем в заведението, искала да се поразходим, а и времето беше готино. Пробвах сигнала да я подхвана за ръката, пусна ми пръстите да се увият около нейните, разходихме се, говорихме си и накрая седнахме на пейка пред входа и, аз "небрежно" и подметнах че с тези токчета, дето ги носи сигурно вече краката и ги няма, поех и двата крака и ги преметнах върху моите, гушнах я и започнах да я целувам по врата /доста се кефят на леко набола брада, явно им действа възбуждащо/ и си пуснах ръката в действие, първите няколко минути ми обясняваше колко съм бил нахален и как можело някой от съседите да види как я опипвам, но аз си знам...не се отказвам...или шамар или fuck  Намигване
Поиграх си явно добре с нея, беше доста възбудена и ми каза че има хотел наблизо, беше взела и презервативи...картинката е вече ясна
Respect на всички братя. File closed
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 18, 2012, 15:03 »

Одеве ти дадох +реп, ама сега си го вземам, защото ей тази част:

и ми каза че има хотел наблизо, беше взела и презервативи.

съм 99% сигурен, че се е случила във фантазиите ти. Иначе до пейката всичко ОК.
Активен
ifresh
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 756

Профил
« Отговор #13 -: Април 18, 2012, 15:29 »

Според мен, не е невъзможно да се случи подобно развитие, но нещо ми подсказва, че Iglesias не е достатъчно искрен, в случая. Проблема е, че той дава твърде малко информация. Каква е жената (от по-лесните ли е)? Oт колко време я познава? Възрастта и ?

Самият факт, че в началото започва с
Цитат
Братя, дайте съвет че съвсем се обърках вече какво по дяволите искат жените.
показва, че той е имал някакви предварителни очаквания, още от преди срещата в киното. Иначе нямаше така бързо да започва да я опипва навсякъде, още там в залата.
Активен

Ние не виждаме нещата такива, каквито са. Виждаме ги такива, каквито сме ние.

http://ivonechovski.wordpress.com/
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Април 18, 2012, 15:41 »

Одеве ти дадох +реп, ама сега си го вземам, защото ей тази част:

и ми каза че има хотел наблизо, беше взела и презервативи.

съм 99% сигурен, че се е случила във фантазиите ти. Иначе до пейката всичко ОК.

Това беше самата истина, никога не лъжа
П.С. презервативите и ги беше купил познат с който същия ден бяха пазарували, така е...един купува друг ползва
Активен
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #15 -: Април 18, 2012, 15:45 »

Според мен, не е невъзможно да се случи подобно развитие, но нещо ми подсказва, че Iglesias не е достатъчно искрен, в случая. Проблема е, че той дава твърде малко информация. Каква е жената (от по-лесните ли е)? Oт колко време я познава? Възрастта и ?

Жената е на 30 години, явно разбира играта, но не смее да предприеме първата стъпка за секс. Не бих казал лесна, защото доста мои познати от квартала са пробвали там и са ми казвали че са стигали само до friend зоната, затова реших че трябва да подходя нахално и различно от останалите, пък каквото сабя покаже.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #16 -: Април 18, 2012, 16:46 »

Бива ли ти мъж на 35 години, и тя жена на 30, да се натискате по пейките, да се пазите да не ви види някой комшия, и да ходите по хотели?
На мен ми мирише цялата история, но хубаво тогава, щом е вярна - вярна да е. Честит ти успех.
Активен
Iglesias
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #17 -: Април 18, 2012, 16:50 »

Бива ли ти мъж на 35 години, и тя жена на 30, да се натискате по пейките, да се пазите да не ви види някой комшия, и да ходите по хотели?
На мен ми мирише цялата история, но хубаво тогава, щом е вярна - вярна да е. Честит ти успех.

А кажи ми ... почувствах се като загорял тиинейджър... но пък емоция, абе готино ми беше  Усмивчица
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: