Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Септември 19, 2020, 04:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Първият ми репорт (или нещо такова) :)  (Прочетена 3007 пъти)
xYz
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 10

Профил
« -: Април 11, 2012, 22:42 »

Здравейте отново,

преди около месец започнах да излизам с едно момиче което познавах бегло от преди - тя си имаше приятел, а аз си имах приятелка. Не беше планирано, но пък опита си заслужаваше! Усмивчица После се оказа че тя си има друг приятел докато излизахме. Между временно още от началото ми разправяше колко зле бил той, колко я е ревнувал и как по цел ден стои вкъщи (живее с техните), не учи и не рабори и колко монотонно протичал деня й. Пича, даже дойде на първата ни среща като й се обади и й каза "Аз идвам да те видя, къде си?"  Засрамен Мен не ми пречеше, държах се нормално, а тя не беше особено щастлива от факта как той се натресе и как се опитваше да показва собственост като я гушка пред мен.

Аз съответно реших да проявя малко креативност и да предложа алтернатива - водих я на театър, разходки, клубове, даже ми идва на гости на вечеря (която беше малко фейл защото мацката бързаше да учи за изпит, но като цяло беше много забавно). Като излизахме постоянно бях в стейт и си изградих репорт като й разказвах за себе си и за случките на работа - "Колко си позитивен" , "Колко хубаво", "Искам и аз така!" ЙОЙ като цяло. От нейна страна нещата бяха малко по-сложни постоянно беше заета - имаше изпит за който да учи, търсеше нов апартамент с майка си и после се местеше в него. Може би тук беше една от грешките че я оставих да опеделя кога да се виждаме и съответно чуваме, заради въпросния младеж.

Виждахме се горе доло по веднъж на седмица. Пробвах един игрив подход - днес аз те водя тук, утре ти ме водиш там, но нещо не сработи при нея. И понеже цялата работа взе да се проточва (аз между временно си чета един журнал на Мистери Усмивчица ) и взе да ми омръзва реших да подходя малко по-директно и да видя какво ще става. Днес се чухме, и понеже рожденния й ден наближава, й казах че искам да я изведа извън София за един уикенд и в зависимост от това дали ще приеме ще продължим да се виждаме. Тя съотвено каза че докато е с приятеля й това няма как да стане и поиска да се видим в началото на другата седмица (последните няколко седмици все ми се налага да пътувам до Варна), на което аз нищо конкретно не отговорих, но нямам особено желание да си губя времето повече.

Извод 1 - Не оставяйте инициативата на момичето да определя кога ще се виждате/чувате.
Извод 2 - Може би трябваше да апроучвам малко повече? Докато излизахме си я държвах за ръка и я гушках от време на време. Подхода ми главно беше мил, леко диктаторски без право на възражение - Ела да те гушна! *гуш*  Ухилен но пък тя не се дърпаше/

П.С. Мислите ли че е грешка че й подарявах оригами фигурки когато се виждахме, бях го гледал в едната част на Cocky Comedy-то (тя съответно много им се радваше)?

П.С. 2 Незнам защо, но след цялото нещо ми е приповдигнато и изобщо не съжелявам че така са се развили нещата. Чак си се чудя на себе си  Смотан

П.С. 3 Някой знае ли кога горе доло ще е уъркшопа през май месец, че нещо пак ми се очертават натоварени уикенди?
Активен

Noone can make you feel weak, without your mental acceptance. So be strong and don't give the chance to anyone to make you feel weak.
consilieri
PuP Masterpiece
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 647

Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2012, 22:48 »

Може би единствено е трябвало да опиташ кисс и ф клоуз, без да ти пука, че си има приятел. Всички готини мацки имат приятел, когато се запознаеш с тях. Шансът да уцелиш готина мацка сама е като да удариш 6 от тото. Залафгй на докосвания, ако се дръпне веднъж пробвай още един-два пъти. Специално тази мацка, според мен е история.
Активен

Фантазиите ми днес са вашето Утре
h2x0r
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 238

Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2012, 07:17 »

Всички готини мацки имат приятел, когато се запознаеш с тях.

Това е толкова вярно....
Активен

Мъж вървял по улицата и ръсел пясък. Спрял го полицай: - К?во праиш ти, бе? - Пясък ръсим! - Това виждам, ами защо? - Против крокодили! - Ами тука няма крокодили!? - Щото ръсим...

(Е на това му се вика силен фрейм ;-))
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #3 -: Април 12, 2012, 12:31 »

Приятелят не трябва да пречи на играта ти. Това, че тя си има гадже може да пречи единствено на нея, но не и на теб.  Момичетата с гадже се играят, както свободните момичета. И там ти е грешката - че си оставил това да ти повлияе. А отдавна е трябвало да си я целунал. Какво чакаш, сама ли да си го сложи? Приятелят й може да е пълен мухльо, а ти да си мислиш, че си много готин, но той винаги ще те превъзхожда поради една много проста причина - той я чука, а ти не. И докато това не се промени, тя няма да го остави заради теб.

П.П. Заеби го тоя Мистери.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

xYz
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Април 12, 2012, 14:14 »

Мерси за градивната критика, има какво още да се иска Усмивчица

@Даниел, и аз стигнах до този извод, но друго си е като ти го натъртят така Усмивчица Каквото било, било. Засега момичетата не са на изчезване така че няма проблем Усмивчица

А с какво да го заменя Мистъри?
Активен

Noone can make you feel weak, without your mental acceptance. So be strong and don't give the chance to anyone to make you feel weak.
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 231

Профил
« Отговор #5 -: Април 12, 2012, 14:34 »

Цитат
А с какво да го заменя Мистъри?
http://www.rsdnation.com/
http://thepiratebay.se/search/real%20social%20dynamics/0/99/0
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3861

Профил
« Отговор #6 -: Април 12, 2012, 14:39 »

Зарежете ги и тези РСД. Това са глупости на търкалета, чиято цел е да ви вземат парите. Почти всички тези книги са маркетингов материал за да ви зариби да се запишете на уъркшоп.
Ей това прочети:
http://www.aaronsleazy.com/cms/aaron-sleazy-debunking-seduction-community
Активен
krisit
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 231

Профил
« Отговор #7 -: Април 12, 2012, 15:11 »

Книжката дето си дал не видях да коментират много много рсд повече наблегнаха на мистери ама нормално де тя е от 2010г.
На всички е ясно че всеки пикап инструктор има и иска да си продава бооткемповете кво лошо има в това ?
http://www.youtube.com/watch?v=tlWrFgIR6CU
http://www.youtube.com/watch?v=cEFgvbNBTbk
Виж ги тия двете видеота и съм сигурен че ще си промениш мнението за рсд, пичовете пускат много стойностни неща постоянно и БЕЗПЛАТНО и не са типичните гурута продаващи вълшебната книга която ще ме направи мастер ебач за 15 минути   Смотан
Активен
Daniel
PuP Contributor
PuP Форум Сенсей
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 367

Contemporary Bohemian

Профил
« Отговор #8 -: Април 12, 2012, 23:15 »

Зарежете ги и тези РСД. Това са глупости на търкалета, чиято цел е да ви вземат парите.

"100% inner game, 100% natural" - 100% маркетингов ход, спор няма. Това е тенденцията в момента. Но ако има нещо задължително за гледане, свързано с пикапа е това. Шитните на Мистъри бледнеят пред RSD.
Доста от идеите са стари и взимани от някъде, но са развити перфектно. РСД буквално удрят в земята някои от досегашните виждания за пикапа и дават много интересна нова гледна точка, като целта е 100% inner game, 100% natural. Никакви рутини, опенери, дхв-та, маскарадни дрехи, аксесоари или други изкуствени неща.
На мен лично това адски много ми допада, защото усещам, че е нещо истинско.
Нямам желание да се изживявам като пиар на РСД, но съм бил на техен семинар тук с участието на Папа миналата година и имам някаква представа за какво става въпрос.
Активен

"Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си! А репутацията ти нека се сгромолясва на воля - важното е да надживееш копелетата."

"Мъжът винаги ще бъде привличан от жената, която отразява най-дълбоката му визия за него самия, жената, чието отдаване ще му позволи да изпита чувство за самоуважение. Мъжът, който е гордо уверен в собствената си стойност, би искал най-възвишения тип жена, достъпна за него, жената, на която се възхищава - най-силното, най-трудното завоевание, защото усещането за постижение може да получи само от притежаването на героиня, а не на празноглава уличница. Той не се стреми да придобие стойност, той се стреми да я изрази. Няма конфликт между стандартите на ума и желанията на тялото му."

ilian_790112
Forum Admin
PuP Форум Гуру

Неактивен Неактивен

Публикации: 944

Профил WWW
« Отговор #9 -: Април 13, 2012, 19:16 »

Здравейте отново,

преди около месец започнах да излизам с едно момиче което познавах бегло от преди - тя си имаше приятел, а аз си имах приятелка. Не беше планирано, но пък опита си заслужаваше! Усмивчица После се оказа че тя си има друг приятел докато излизахме. Между временно още от началото ми разправяше колко зле бил той, колко я е ревнувал и как по цел ден стои вкъщи (живее с техните), не учи и не рабори и колко монотонно протичал деня й. Пича, даже дойде на първата ни среща като й се обади и й каза "Аз идвам да те видя, къде си?"  Засрамен Мен не ми пречеше, държах се нормално, а тя не беше особено щастлива от факта как той се натресе и как се опитваше да показва собственост като я гушка пред мен.

Аз съответно реших да проявя малко креативност и да предложа алтернатива - водих я на театър, разходки, клубове, даже ми идва на гости на вечеря (която беше малко фейл защото мацката бързаше да учи за изпит, но като цяло беше много забавно).

Доста абсурдни неща. Ако тя те приемаше като мъж с когото може да прави секс нямаше да каже на приятеля си за срещата ви. Още тогава си бил френднат. Ти си можел много добре да използваш неговото поведение като е решил да я гушка пред теб като го изкараш в нейните очи комплексар, който се страхува да не я загуби. Можеше после да и кажеш:
   "Приятелят ти очевидно много те обича, виж как го е страх да не те отнема от него. Явно го е страх, че няма да си намери друга. Другият път ако искаш пак да дойде да те гушка можеш пак да излезеш с мен  Намигване Но внимавай да не психяса от ревност, че после какво ще правим ...  Усмивчица Ела сега да те целуна ... "
   Но все пак зависи и как си се държал тогава. По нататък играта няма да я коментирам и без това вече е била загубена.  Усмивчица

Извод 2 - Може би трябваше да апроучвам малко повече? Докато излизахме си я държвах за ръка и я гушках от време на време. Подхода ми главно беше мил, леко диктаторски без право на възражение - Ела да те гушна! *гуш*  Ухилен но пък тя не се дърпаше/
   Тогава трябваше да бръкнеш в сутиена и. Гушкането е нещо приятелско, счупи границите.

П.С. 3 Някой знае ли кога горе доло ще е уъркшопа през май месец, че нещо пак ми се очертават натоварени уикенди?
     Уоркшоп ще има през месец май, ако искаш да се запишеш попълни формата на сайта.
Активен

БЪДИ ПОБЕДИТЕЛ В ЖИВОТА СИ
http://ilian790112.wordpress.com
xYz
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #10 -: Април 14, 2012, 11:02 »

Благодаря за отговорите Усмивчица

@Ilian, тогава все още си мислех че като играеш доброто момче можеш да спечелиш момичето - нещо заради което според мен директно си ме friend zone-наха. Changes are on their way.. Усмивчица

А за четивото - RSD пичовете изглеждат супер естествени и видеотата им могам да ги слушам на работа Усмивчица В момента си мисля че просто човек трябва да пробва и да установи кое работи най-добре за него.
Активен

xYz
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #11 -: Април 17, 2012, 01:05 »

Ето ме отново с един пресен # клоуз от преди малко.

Ситуацията - пътувам в автобус от Варна - София. Влизам малко по-рано в автобуса и се настанявам. След малко при мен идва една девойка може би 7чка и ми казва че ще стои до мен (до прозореца). Аз станах да й направя място и изчаках прав докато се оправи. Седнах си и след малко тя поиска да излезе от автобуса - отиде да си говори с някаква жена която я изпращаше. Аз станах с усмивка и й направих път и малко преди да тръгне автобуса се върна.

Започна да си оправя слушалките за телефона и аз си казах че така няма да стане и че ако не я заговоря сега ще стане трудно. Попитах я дали учи в София (носеше един джоб с листи) и тя каза да. От там тръгна разговора. По някое време (може би след около час и половина два разговор) тя каза че ще иска да поучи малко а аз си отворих книгата. Час след това и омръзна и започнахме пак да си говорим - хванахме се на бас колко време ще говори по телефона жената зад нас и аз спечелих Усмивчица После обсъждахме филма който даваха - беше за някаква експедиция и хора с измръзнали пръсти и показват една ръка и тя вика тея пръсти ще им ги режат. Аз съответно си я негнах леко че е съдистка. После си говорехме за упражненията им в университета и тя ми разказва как е правила дисекция на мишка и жаба и аз пак я негнах за съдистичното в нея а тя се изхили.

В Търново спряхме за почивка. Реших да се отдръпна малко от нея че и без това ще пътуваме още х часа заедно. Аз отидох да си взема нещо за хапване и се заговорих с един колега с който пътувахме в автобуса. Който пък се заговори с други хора Усмивчица След малко дойде при нас и мацката. Казах й че ако познае колко е часа на моя часовник ще й купя нещо каквото поиска. Тя не се справи и отиде да се разхожда, а аз останах при колегата. Качваме се и пускат друг филм - FF RioHeist. Тук тя започна да ми говори за коли (което откровено ме изнанада, но не си пролича). След малко я питах за най-абсурдната ситуация в която е попадала. Тя не се сети нищо конкретно, а аз й разказах една моя интересна такава. После като свършваше филма не се сещам дали тя ме попита или аз нея какво бих правил с парите от сейфа във въпросния филм. Там се повеселихме още. После по някое време разговорът се насочи към наргилета и партита. Аз й разказах друга история как бях строшил нещото в което стои водата в едно джобно наргиле и как съм го преправил с бурканче от сладко което съм ползвал докато съм правил сладкиш и тя веднага захапа кукичката и възкликна "Ама ти готвиш!"  Ухилен Като пристигахме й казах че с колегата ще си вземем такси и че може да дойде с нас (тя беше близо) и тя се съгласи. Взехме си багажа, запознах ги и казах на колегата че момичето идва с нас. Казах на колегата да седне отпред и той си ме послуша Усмивчица В таксито разговорът вече не беше така свободен таксиджията говореше някакви неща, после аз й говорих нещо че през целия път само в София валеше. Оставихме колегата и аз и казах "Остави ми номера ти да пием кафе някой път." Тя тръгна да ми го диктува, а аз й дадох телефона ми да го напише и да си звънне. Той съответно звънна и аз след малко слязох от таксито. Тя реши да се премести отпред докато аз си взимах багажа. Аз затворих с "лека нощ и сладки сънища", а тя ми вика "ще се виждаме" Смотан

П.С. Нямаше много кино защото не знаех как ще реагира и дали нямаше да е кисела следващите х часа докато пътуваме. От време на време я докосвах по ръцете и челото като й "мерих температурата" Ухилен когато се заиграваше с джаджите отгоре за въздуха.
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #12 -: Април 17, 2012, 08:43 »

Нямам желание да се изживявам като пиар на РСД, но съм бил на техен семинар тук с участието на Папа миналата година и имам някаква представа за какво става въпрос.

Този Папа ли:
http://www.rsdnation.com/papa/blog/papa-gets-engaged-be-married-valentine%E2%80%99s-day-field-video
Ами той излязъл в оставка човека, явно пикапа му е омръзнал.
Активен
TB
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 22

Профил
« Отговор #13 -: Април 17, 2012, 18:07 »

Понеже споменахте пичовете от RSD та реших да видя за какво става на въпрос. Отделих известно време изгледах няколко техни клипа, научих нови неща.Но нещото което ми направи впечатление:
Пича просто и подава ръка и я дърпа, гушка, в доста от ситуациите още първата минута не изтекла и вече се натискат.
Той си обясни как е от 11г. в играта и бързият му успех идва заради опита, но мацките в България не са ли по-недоверчиви? Тези от клиповете ми се сториха ПРЕКАЛЕНО лесни. Да аз съм новак, не съм мнго на "ти" с играта, но или тоя пич е ебати нечовека, или мацките в щатите са по лесни ( доверчиви). Искам да чуя мнениео ви, особено на по-опитните.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #14 -: Април 18, 2012, 10:00 »

или тоя пич е ебати нечовека, или мацките в щатите са по лесни ( доверчиви). Искам да чуя мнениео ви, особено на по-опитните.

А не ти ли хрумна, че има и трето "или" - че клиповете са режисирани?
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: