Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Юли 11, 2020, 10:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Моята лична драма (историята за една успешна "неуспешна" свалка)  (Прочетена 5336 пъти)
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 15

Профил
« -: Май 19, 2009, 16:43 »

Здравейте!Преди време доста четях този форум,обогатяваше ме допълнително.По-едно време даже спрях да му обръщам внимание,тъй като сметнах,че вече не ми е нужен.Четях го,защото бях натрупал няколко любовни разочарования и реших,че всъщност е много по-приятно,когато си насред поле от рози,да си късаш колкото искаш и да не се задоволяваш само с една  Усмивчица.Така в продължение на 2 години,натрупах изключително богат опит за момче тинейджър.Почти всяка седмица бях с различно момиче и ми беше наистина забавно и се чувствах супер.Докато не се появи "различната"...Въпросната дама ми беше учителка(беше дошла да замества титулярката по немски за 2 месеца).Разбира се като ценител на женската красота,не можех да пропусна да я пропусна,въпреки,че ми беше учителка.Свалях я по време на часовете,тя разбира се,се стараеше да прикрива интереса си към мен,и един ден съвсем спонтанно реших да действам.Взех скайпа и,писахме си,разбрахме се да я поканя в къщи и да правим секс.Всичко беше както е било винаги по принцип-смях,алкохол,забавление и естествения завършек секс.В същата нощ след като бяхме приключили мероприятието,тя заяви желание да си тръгне,аз обаче настоях тя да остане,за да можем и на сутринта да правим секс.Тя се съгласи.На следващия ден отново я поканих,тъй като много ми беше харесал секса и си казах,че няма смисъл да пренебрегвам толкова хубави преживявания и така се продължи около седмица,след което,вече съзнанието ми мислише само за нея и за нищо друго,само чаках часовете да свършат,за да мога да бъда отново с нея...с една дума бях се влюбил.Разбира се това чувство е много хубаво,особено,когато е споделено,това ми беше първия път,когато се влюбвам и чувствата са взаимни.Малко по-подробна информация за нас като двойка-тя беше студентка в 4 курс и силистренка,а аз бях 12 клас в Русе(тя беше студентка в Русе),всичко си беше вълшебно,поканих я на бала,прекарахме незабравими мигове заедно...и започнаха грешките ми,да се редят една след друга.Първата ми грешка беше да кандитдатствам в собствения си град(въпреки,че имах мечта да замина да уча в София),направих го заради нея,защото не исках да си представя,че ще бъда без нея,(не ме приеха в Русе),следващата ми грешка беше да заживеем заедно в Русе,разбира се през цялото време родителите ми се опитваха да ме разубедят и смятаха,че нещата,които правя бяха идиотски).Аз естествено не им обръщах внимание и временно заживяхме в една квартира,заедно с още  2 съквартиранти.Наложи се да почна да работя,тъй като родителите ми отказаха да ми дават пари(въпреки,че аз съм от заможно семейство)и очакваха да се вразумя.Започнах работа,нито заплащането беше достатъчно,нито работната среда беше добра.И се стигна до там,че решихме да заминем с моята приятелка за нейния град Силистра.Родителите ми като разбраха,щяха да получат удар,и разбира се опитваха отново да ме вразумят.Отказах окончателно всякаква помощ от тях,мислех,че можем да се справим сами без тях.И  така заживях в Силистра,отново на квартира,намерих си работа,която долу-горе успяваше да покрие основните ни нужди.Но ме съкратиха преди 2 месеца.Когато започнхаме и да живеем заедно,започнаха разправиите,скандалите и така нататък.Започна омръзването и невъзможноста  да се дишаме.Та дългите ми писания дотук бяха,просто да ви покажа да не правите като мен,не се оставяйте да се влюбите така лесно като мен,преценявайте рисковете и винаги правете това,което изглежда най-изгодно за вас,а не за другия ;)Утре ми предстои да говоря с родителите ми за излизане от калта,в която сам се набутах и конкретно за това да кандидатствам в София и един ден евентуално,да се срещна с някой от вас,за да сваляме мадами  Намигване.Пожелайте ми успех  Усмивчица.Ако има някой така оплел се в мрежите на любовта нека пише.

Активен

Ако живота ти поднесе лимони...направи си лимонада
VHt1
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Мега AFC

Профил
« Отговор #1 -: Май 19, 2009, 22:11 »

Това е супер як житейски опит ... не трябва да се жаляваш за него  Готин
Активен

What is more overrated..Burger King  or a hot chick ?
exort
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Май 19, 2009, 22:24 »

Здрасти Марто,
Преди малко прочетох историята ти... на два дъха, щото на един ми идва малко в повече. Сигурен ли си че това е твоята история? Повестувателно доста изгладена!

Не знам сега дали се обвиняваш в това че хората около теб са намирали постъпките ти за идиотски. Аз не ги намирам
за такива. Пробвал си- не е станало. Усещам че имаш сили и желание да продължиш напред. Стискам палци.

И  така заживях в Силистра,отново на квартира,намерих си работа,която долу-горе успяваше да покрие основните ни нужди.Но ме съкратиха преди 2 месеца.Когато започнхаме и да живеем заедно,започнаха разправиите,скандалите и така нататък.Започна омръзването и невъзможноста  да се дишаме.
Тъжната реалност. Не всичко се постига с пари, но е по-хубаво когато ги има. Още си спомням как като пуберитет редовно посещавах частния кабинет на един доктор, който прибираше доста прилични такси. 96 година беше гладна година и един път не ми достигнаха 2 лева да си платя посещението. Стана ми тъпо щото го виждам че човекът работеше яко за кинтите. На изпращане на вратата той се обърна към мен "exort, Няма проблеми за парите. Не ми ги носи. Парите не са най-важното. Те са като торта. Ако ги ползваш умело имаш цветя, ако прекаляваш имаш само тор".

И само като за последно. Родителите ти са БЕТОН! Уважавай ги.

P.S. Не виждам да има нещо което да си пропуснал. Направил си опит- не се е получило, натрупал си опит, доста си млад, не си изгубил нищо.
Активен
Мартин Пенчев
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #3 -: Май 19, 2009, 22:36 »

Моята история си е в най-натурален вид...Даже пропуснах да кажа,че баща ми купи нова кола и ми предложи да имам свой бизнес,но аз заминах за Силистра...
Активен

Ако живота ти поднесе лимони...направи си лимонада
VHt1
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 55

Мега AFC

Профил
« Отговор #4 -: Май 19, 2009, 22:39 »

:)Извинявай  exort , наистина ли доктора се е обърнал към теб с прякора ти sorry , знам  че е тъпо , но много смешно ми стана като го прочетох .  Засрамен Плезещ се
Активен

What is more overrated..Burger King  or a hot chick ?
stefKO
PuP Player
PuP Форум Новак

Неактивен Неактивен

Публикации: 2

Профил
« Отговор #5 -: Май 20, 2009, 08:50 »

Приятелю само няма да се Плашиш  Усмивчица ......... Аз смятам ,че всеки от Тук пишештите Пичове може да извади подобна история с ръка на сърце .... дааа ... загубите си ги натрупал .... , но ..... няма нищо Непоправимо ..... от тук нататък може само изводи ,полза ,опит .....да трупаш ... защото знаеш вече до къде се стига ... .. има хора ......който и това не знаят ....  Усмивчица Желая ти успех ...... от позицията на моите години (29) мога да кажа ,че в живота има и и върхове и дъна ....... започвай да изкачваш .... Поздрави !
Активен
slayer
Forum Admin
PuP Форум Шампион

Неактивен Неактивен

Публикации: 1588

Профил WWW
« Отговор #6 -: Май 20, 2009, 09:47 »

Мартине,

Аз никога не съм съжалявал за никоя любов, дори и несподелените. Любовта е запечатала в съзнанието ми най-хубавите, прекрасни и велики моменти в живота ми... Съвсем сериозно!
Активен

I'm a very special kind of monster
smoo7h
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Септември 17, 2011, 13:03 »

И аз съм на мнението на slayer, че не трябва да съжаляваш за нито една от любовите, които си имал...Усмивчица
всеки се е влюбвал, дори и аз:Д и то като пален идиот...при мен обаче проблема, е че в началото всичко в супер, но впоследствие заради недоверието ми и ревноста тотално се прецакват нещата. Млъкнал
Най-пресния случей, дето се сещам е със сегашната ми приятелка, момичето е много голям сладур, може би точно това, че не е от тия лигавите ме изкефи в нея на първо място. И доста добре ми показва, че е луднала по мен. Както и да е мисълта ми, е че в ревноста няма нищо градивно...и си го доказах за пореден път...знам,че момчета винаги ще има около нея..навлеци колкото искаш..но точно това, че си изпуснах нервите заради може би неоправданата ми ревност ми изигра много лоша шега..след което се опитах да поправя нещата, но едва ли ще е сащото, както ни беше в началото..така че, пичове сдържайте се и се кефете на малките моменти, за да не се налага за няколко думи, които немислите наистина, после да се оправдавате и да се показвате като пални ламери..както аз направих Шокиран Завърти очи Завърти очи
Активен
Riddle
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 103

Профил
« Отговор #8 -: Септември 17, 2011, 18:26 »

Obvious troll is obvious...
Активен

?It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog.?
breaker
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 166

Just Artist... връзват ми на късмет :D

Профил
« Отговор #9 -: Октомври 15, 2011, 18:14 »

Мартине,всичко на този свят омръзва!Най-вече на хора като нас,които обичат разнообразието.Не съжалявай за нищо,в началото ти е било хубаво нали?Нямало е как да знаеш,че ще стана така.Запази хубавите моменти и ги запази,нататък живота тепърва ще се нарежда.
Активен
hristomitkov
PuP Форум Зарибен
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 59

Профил
« Отговор #10 -: Ноември 07, 2011, 19:18 »

Здравей Мартине,

историята ти е много поучителна и се радвам, че си я споделил във форума. Натрупал си житейски опит - понякога опита е сладък, а понакога горчив. Сигурен съм, че след време ще ти е забавно да си припомняш хубавите и тегавите моменти.

Пожелавам ти успех
Активен

Ицо го е казал: Който играе печели!
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: