Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 20, 2020, 22:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: Магистърка от Русия  (Прочетена 1939 пъти)
GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« -: Април 27, 2012, 15:38 »

Излизахме с приятел снощи в един бар в Студентски град. Той си пада афц, но пък се опитвам поне малко да му променя мисленото и държанието. А да, иначе си търся определено уинг, ако има желаещи драснете ЛС.  То идеята беше, че ако няма дивеч, ще отидем някъде другаде направо. Така че целта на излизането си беше pick-up.

Отвън ми се стори че бара е препълнен, даже за малко да се приберем и да играем на комп. игри.  Засрамен Аз съм и на антибиотик, ама въпреки всичко преодоляхме тия афц идейки и влязохме да сканираме за таргети. Повечето бяха двойки или над 30  Ъ?. Като цяло нямаше таргети... И точно да тръгваме от тоя клуб в друг, забелязах на един от баровете имаше една руса 8чка и даже 2 места до нея празни! Като да отнемеш бонбон от дете... От там вече е история- оказаха се 2 рускини, на 24-25г. Тя позна, че съм на 20-21... А втората си беше 2ка в най-добрият случай. С 8чката си говорихме към 2 часа- имаше кино(по-скоро леко, разбира се- не сме танцували; беше и рокаджийски бар все пак, никой не танцуваше...). Към 10-15мин тя поиска сама да се запознаем. Опитвах се да вкарвам и 2ката в разговора, но като цяло на нея и беше тъпо, както и на приятеля ми, който и да искаше нямаше как да се включи. Говорихме от политика до секс.  Ухилен Разправя за един испанец, дето мислел, че са гаджета само щото я черпи и тя приема. Ама иначе като я питах каза никога не би му пуснала и някакви такива.  Ухилен Трудно мога да синтезирам целия разговор, но като цяло беше забавно и за двамата. Оказа се, че и имаме и една и съща любима група. Иначе те от 2 месеца вече са тука и говореха добре български, нещо не ме разбираха понякога обаче.

Аз казах, че ще ги изпратим, за да останат до по-късно. Бяха и на 10-15мин, така че не беше проблем. Малко преди да тръгнем взех тела на 8ката. Като тръгнахме наистина да ги изпращаме, те се впечатлиха доста. Аз им казах, е такива сме българските мъже, никога няма да оставим две самотни момичета да се прибират в 3. Завърти очи Прегърнах я през раменете и тя ме пита може ли да те прегърна.  Засрамен Аз: "Хмм, айде от мен да мине, разрешавам!" Тя казва мерси, засмяхме се и така. Тя говореше по пътя как рускините харесват много повече българските мъже от руснаците, аз говорих как българските мъже харесват рускините. Казах и че имам доста опит с рускини по Черноморието. Похвалих я, че тя говори най-добре български от всички, с които съм си говорил.

Като стана време за раздяла ТЯ ми поиска фб(въпреки че и бях взел вече тел-а). Аз първо казах не си го давам толкова лесно, после викам айде може, но накрая и дадох скайп. Тя си го записа в тефтерче. Още не ме е добавила, не че има значение. Като цяло имаше големи индикации, че тая си е волна пеперуда. Каза и че и харесва че българските мъже били по-директни. НО НЯМАХ ТЕРЕН!!! Казах им, разбира се, няма ли да ни поканите горе, но 2ката нещо започна да мърка, че и се спи.  Ухилен Реших да не я натискам, само тя ме целуна по устата и прегърна. Не знам дали има смисъл да се натискаме, като няма терен и приятелят ми и 2ката са до нас? Казах и че ще и звънна след ваканцията, ама пък сега си мисля дали още днес да не се обадя, щото май ще успея да намеря терен- от три места все ще стане някъде. Въобще не ми пука дали ще е нийди... Имам чувството че съм се прецаквал доста пъти като съм чакал по 2-3 дена. А и аз ще се прибирам чак в сряда после.
Активен
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #1 -: Април 27, 2012, 16:41 »

Браво Гошо, е така се играе играта!

Само това не ми харесва, че лесно си се отказал:
Казах им, разбира се, няма ли да ни поканите горе, но 2ката нещо започна да мърка, че и се спи.  Ухилен Реших да не я натискам, само тя ме целуна по устата и прегърна. Не знам дали има смисъл да се натискаме, като няма терен и приятелят ми и 2ката са до нас?

За другия път да знаеш какво да кажеш:
"мога ли да се кача за една минута да ползвам тоалетната?" - над половината жени не биха отказали. На останалите казваш "ОК, тези три бири ми дойдоха много, наистина трябва спешно да пикая - покажи ми някоя тъмна уличка тук. Дано не ме оберат" - тогава пада и защитата на останалите и остават само тези, които примерно баща им ги чака буден. Намърдаш ли се веднъж у тях, естествено не бързаш да си ходиш, а я питаш има ли нещо за пиене/хапване, настаняваш се удобно, почваш кино и т.н.
Активен
GoshoBarabata
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 7

Профил
« Отговор #2 -: Април 27, 2012, 20:54 »

Мерси, stone, оценявам одобрението.  Усмивчица

Иначе съм съгласен за това, че трябваше да пробвам повече да се кача. Оправдания винаги могат да се намерят, но главното е че те са съквартирантки, в една стая живеят и не си представям как щяха да станат нещата. Определено не бях навит на тройка.  Ухилен

От три стола, никъде не успях да уредя терен. За това няма и да я търся тая вечер, следващия път като ескалираме трябва да имам терен. Тая вечер съм в същия бар, дано има пак месо.  :police:
Активен
Lecter
PuP Contributor
PuP Форум Гуру
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 719

Профил
« Отговор #3 -: Април 29, 2012, 00:26 »

Гошо, имаш +реп от мен за играта. Готина какичка чужденка, хареса ми рапорта! Две неща от мене:
- мацката сама щеше да намери терен(да намекне на приятелката), ако беше опитал. Според мен й се е искало. А и щом казваш че е волна пеперуда... стигаме до второто:
- обаждай се по-бързо, иначе ще си намери някой по-решителен и ще се изчука с него.
Активен

Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: