Пикап, ефективни запознанства, флирт и свалки (Pick-up Project форум)
Октомври 22, 2020, 02:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията

"Дължа успеха си на това, че никога не давах и не приемах извинения." - Флорънс Найтингейл

Екипът на pickup-project организира пикап обучения. Не се колебай! Запиши се сега!
Начало
Правила
Търси
Вход
Страници: [1]
  Изпечатай  
Автор Тема: История различна от тази на пича по новините.  (Прочетена 3151 пъти)
Shtir
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Публикации: 101

Профил
« -: Април 30, 2012, 17:15 »

Един кратък рапорт от вчера.Пътувам си аз с 102 в посока студентски и съм седнал на онези седалки дето са като две пейки една срещу друга, точно в началото на автобуса под табелата.
 Предполагам сте добили известна представа за това къде съм седнал, като съм с гръб към движението.На сити центъра се качва прилично изглеждащо момиче ( няма да отценявам 1-10 защото ми се струва грозно) но ако трябва да го опиша бих казал "Големите и кафяви очи , очи сякаш взети от японско манга аниме ме гледаха изпод тънките и нежни вежди.Косата и привидно кафява отразяваше всички нюанси на оранжевото слънце - победено от битката с луната.Изпод лятната и рокля се подаваха странни за мъжката ми природа обувки - но неминуемо и отиваха.
   Та както и да е абе готино момиче некво и сяда точно срещу мен. минават 3.5 сек  ...скърцване - табелата която обозначава номера на автобуса искърцва заплашително заявявайки , че се крепи на един болт.
   Аз-Пази се !!! - театрална интонация -Табелата ще падне. ... някой ден .... някаква такава простия
   НССМ (невероятно страхотната случайна мацка) - Аз ами аз съм до  последна спирка трябва да внимавам -нещо почва да ми обяснява.
   Аз-Ела до мен няма да пада насам .... или нещо от сорта - И НССМ  се мести
   От там нататака е ясно кво учи от къде се връща вкарах и някаква история , че тренирам за норматива за воден спасител малко ,ДХВ Базикнах я ,че е крадла - че ми е откраднала телефона (По някаква абсолютна случайност имаме еднакви ГСМ апарати) та си  разменихме номерата . Малко ступвам че шефа се навърта и не искам да гледа какви ги права в работно време .
Та пичове искам само да ви кажа - Вкарайте се в филма и хич да не ви пука , как ще изглеждате отстрани , ама другите какво ще кажат и такива лоши тъпи спиращи неща.

Активен
nisan
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 170

Профил
« Отговор #1 -: Май 01, 2012, 04:18 »

Готино, най-ми хареса описанието на мацката  направо се почувствах все едно съм бил наблюдател на цялата случка, що не пишеш романи  Усмивчица
Активен

-Винаги има начин, ако нещо не се получи, или не си го искал достатъчно, или не си се борил достатъчно за него !
-Защо да е лесно, като може да е трудно ?
- Помогни си сам, за да ти помогне и Господ.
-Няма невъзможно нещо, има загубена вяра !
donpaco
PuP Форум Новак
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 13

Профил WWW
« Отговор #2 -: Май 01, 2012, 13:57 »

Много си прав, пич ! Играйте си играта и се забавлявайте Усмивчица , това е важното Усмивчица
Активен

stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #3 -: Май 02, 2012, 11:14 »

Браво лъв, ето така трябва да се възползваме от всяка ситуация. От мен имаш +реп и чакаме развитието с мацката.
Активен
Shtir
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #4 -: Май 02, 2012, 18:24 »

За да се оправдая пред Мето и Стоун ще кажа, че чаках да минат три дена ,затова не съм писал какво е станало- макар че това е рапорт от # клуз.
  Сега тъкмо говорих с нея.Първо и звъннах не дигна - и си викам -Нищо много важно тя губи.След малко ми звъни тя.
 аз дигам и веднага
       - Ааа споко не съм на ваучер нема нужда от такива гимнастики.(това го знам от една песен на Райна  -"На кой е колата")
      - Смее се нещо , на английски съм  бяхме в час.
      - Хаха ,а аз си мислих , че съм свалил студентка (аз знам , че е студентка).Кое ниво караш  ?   // малко тъп съм - защо я питам такава простотия ама май признавам си ме дострашада вкарам офертата от първата реплика - един вид да мина под радара.В този момент ми идва адската идея ..само я чакам да ми отговори .
      - А2 ,ама не ми се смей .. некви обяснения, как в даскалото пили кафе с даскалката.
      - Минаха 3 дена от, както се запознахме  сега е време да те изведа на първа среща инак може да ме помислиш за некъв нерешителен.(Наистина яко си насилвам късмета ама то напоследък се мисля за некъв имортал.)
      -Ама не как може да си помислиш такова нещо (или нещо от сорта пак нещо му е много радостно на това девойче ...)
      -Еми добре Кадифе довечера към 10 , да се чакаме на баба Яга.(там са се яко диванчета)
      -Кадифе не ми харесва , хайде в Коко.  (И си викам баси шита)
      -Хаха .Ти ко опитваш се да се налагаш ли? (Всъщото време си мисля че и в коко е яко усамотено дори по тъмно от кадифе и веднага се насъгласявам) Ок съгласен. В коко за 10 пред него ще се чакаме.
      -Ок.... Некви обяснения къде не ме греят

- Аре до довечера ,да не ти прекъсвам английския.
      - Чао  - ама некво такова яко лапнало.

И сичко това за макс 1-2 мин разговор.

Та това е пичове имам уговорка за излизане довечера на диско та в зависимост от развитието може и там да се преместим след кафето.Ако ли не ,ми ще дирим мома директно на диското.Рапорт даден рапорт приет.
Фрейма ми е първо секс ,а според това може и нещо сериозно.

Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #5 -: Май 02, 2012, 19:00 »

Точно така! Не вкарваш офертата от първото изречение, първо я вкарай в стейта, и тогава пускаш офертата. Ако после имаш идеи за дискотека, трябваше да й кажеш да се поиздокара за кафето, че иначе дори и да иска може да не се навие, защото не е облечена подходящо. Супер иначе. Усмивчица
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #6 -: Май 02, 2012, 19:22 »

Shtir, браво, браво, браво! Тигър! Като по учебник (телефонния разговор).

Търси терен, че след като я напиеш няма по градинките да я водиш я. Намигване

Активен
Shtir
PuP Форум Ученик
**

Неактивен Неактивен

Профил
« Отговор #7 -: Май 05, 2012, 14:19 »

Пичове, от толкова ангажименти нямах време да напиша рапорта от срещата, но сега ще се постарая да разкажа максимално детайлно как се развиха събитията.
Понеже живея съвсем близко до въпросното заведение излизам 5 мин преди уреченото време.Обичайната  пролетно-лятна нощ в студентски  - някой празнува рожден ден ... докато вървя към мястото на срещата -чувам как Азис се вайка за Сен Тропе ,бодибилдърите си блъскат  у фитнеса на 33 ,а аз с уверена крачка стъпвам по неравната пътека между 33 блок и клуб 35 .
   Мястото на срещата ? КОКО .
Пристигам в уреченото време ? точен съм , не обичам тактиката ? да карам да ме чакат? .
Отвън са седнали две познати(абе колежки направо от един поток сме) ? Понеже съм пич и ми сече пипето веднага осъзнавам разликата да ме види, как я чакам самичък , като сираче осиновител или в компанията на нежни създания ? евентуални конкурентки .
Поздравявам ги ? как сте какво правите ? на лов за мъже ми се струва да сте излезли   ? надуших стръвта --- Общо взето глупости от този род ,които си измислям постоянно.Веднага забелязвам , как ТЕ налапват стравта и започват квалификации ? канят ме да седна с тях ? отказ ? как ще сядам, като след малко ще дойде мацкаа и трябва да ставам си мисля на акъла - вярно че седя прав ама то е за кратко .Готино ми е с тях но знам , че така както съм застанал има вероятност ,мацката която чакам да дойде от зад гърба ми(отвън пред КОКО се развива действието ) .
   Знам какво трябва да направя-  да се оглеждам за нея и в момента в който видя ,че тя ме вижда да кажа довиждане  на приятната си компания и да я наградя с една усмивка ,  и шеговито негче за закъснението й.

С крайчеца на окото я забелязвам .Обръщам се.С цялото си тяло.Панорамата която обикновено разкриват пред мен кафявите ми  очи се превръща в тунелно зрение.Виждам само нея.Тъмен мерцедес със ,стувами се сини табели ,излизащ  от паркинга пред кръчмата я пропуска.По-дяволите дори на зелено спирам за момиче като нея.Вече е на 5-6 метра от мен всеки момент ще се поздравим ? вероятно ме е видяла, как съм спрял до момичетата .Вероятно ще ме накаже за това или нещо от сорта но, не поразен съм от усмивката и , от усните и мамкаму какви  устни си казвам на ум ? разбирайки причината за падането на Троя.Предполагам Парис се е чувствал по същия начин , когато е видял Елена за първи път.

Кофти .Рапорта заприлича като маршрута на Червената шапчица ? пълен с отлонения наляво и на дясно.

Бих казал ,че мацката се беше нагласила така , дори с папата да излезеше явно ....нямаше да има вече папа.До тук всичко ми е като на стоп кадър ?  кадър, който със сигорнос ще видя в момента на шибаната си смърт.

За хилядостотни от секундата се окопитих , казах си уоу , прическа дрехи ,обувки явно има интерес девойчето- а аз ?
Тук е момента да спомена , че аз се бех барнал, като за среща ,ако не с папата то с поне някой от висшите кардинали.  

Шеговито негче за закъснението ли ? едва ли бих могъл да го кажа.Затова  директно ?Към старите познатки ? беше ми приятно че се видехме чао.

Към нея ?хей изглеждаш страхотно хайде да влизаме вътре ,че комарите само нас чакат(Комари ли ?Мне чакам да я налазя в тъмното  като лази бубата малко дете.Влизаме полупразно е но музиката е страшно висока- тъкмо малко не дочувам.Права се на кавалер, като избирам къде ще седим и я пускам тя да седне първа , а не аз да седна първи и тя да седне срещу мен да речем.Само да спомена Тя ми беше от лявата страна ? съответно аз на нея от дясната ? оказа се приклещана между мен и стената .

Теми на разговор .Разговора ни преминава през музика (чалгарщини ) до световна политика (Русия или Китай) малко контра мнения и вкарах с последното.Единствено за секс не съм вкарал тема ? исках да го одаря яко рапорт .

Кино ескалацията ? започнах с говорене на ухо ? не чувах какво ми говори в интерес на истината много надуват музиката там не става за тихи разговори.В последствие и тя започна да ми говори на ухо.Вероятно е било доста шумно.
След като не се дърпаше на уше започнах да я докосвам по коляното с показалец и среден пръст(сетете се как се прави пистолет , но без палеца да учатва) един вид  като да и подържам вниманнието(видимо се потръпваше) .До по-тежко кино не стигнах макар че знаех че трябва да пробвам , но явно малко късче от АФЦ съзнанието ми , което имам от от преди започна да се активизира.
"Прекаляваш ,прекаляваш стига толкова- абе зле зе да става положението по едно време.Пък и не държах да ескарирам чак толкова тъй, като нямаше къде да продължим започнатото.

Понеже работите за дискотеката същата вечер се бяха разтурили ,  реших да си ходим .Вероятно  усетих умората на момичето ? предполагам цял ден е била по задачи така ,че веднага отпадна варианта дискотека само двавамата.

Когато дойде време за сметката и двамата си искарахме портмонетата.Това ми стигаше и вкарах репликата "Тази вечер аз черпя?- казах ви мазен чалгар си падам пък и тя така та ме разбра и вкара малко шегобийка ? та завътрях го на майтап и не е излезнало се едно аз си плащам за компанията й.
Изпращането ? нема джаро нема маро с отработено движение сплитам ръка с нейната и си я повеждам към зимния.Общо взето изпращането минава едно такова приятно мълчаливо и неусетно стигаме до нейния блок.
Колкото повече пристигаме толкова повече всеки забавя крачка .Незнам за нея , но моята причина беше някаква сценична треска от това  ,какъв ще е завършека на срещата.Веднага  се опитах да си вкарвам фрейма , че аз съм тъпо парче и няма да се целувам та белким не осети колебанието ми ама някак си не се връзваше с шибаната романтика до сега.
Спряхме се пуснах и ръката  ..и и дададох прегрътка за дожиждане направо осрах целия атракшън дето го имаше  , а  и имам супер гадното чувство ,че тя си очакваше киса ....тъп тъп тъп ,а щеше да е перфектният кис клоусе завършек ,но какво ми стана не знам вече.Разбрахме се пак да се видим тези дни .

Съвета който търся от вас е :

Как да залича последствията от това по горе.Пределно ми е ясно , че няма как да се държа отново като алфа.В допълнение не съм звънял и не съм си писал със нея.
Шит тестове почти нямаше - или ако е имало не съм им обърнал внимание.Ако се сетя нещо допълнително ще пиша пак.

Активен
azazaz
PuP Форум Майстор

Неактивен Неактивен

Публикации: 294

Профил
« Отговор #8 -: Май 05, 2012, 14:36 »

Какво означава да се държиш ПАК КАТО АЛФА? Искаш да кажеш, че допреди това не си бил себе си? И ако започнеш пак да се държиш КАТО АЛФА, а не както ти идва отвътре,ще си удовлетворен? Едва ли.

Добре си се справил, няма какво да се притесняваш. Единствено си поомазал малко положението при завършека на срещата, ама за следващия път ще знаеш. Успех!
Активен
Kejtarn
PuP Contributor
PuP Форум ЗвЕзДа
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3830

Профил
« Отговор #9 -: Май 05, 2012, 14:52 »

Трябвало е да ескалираш повече в клуба, дискотеката, бара, там където сте били, не разбрах много какво място е. Като говорите и е шумно, ето няколко практически съвета - слагай ръката си на кръста й като се приближаваш да й говориш в ухото, после ескалираш като другата ръка я слагаш (леко, не да буташ или дърпаш) отзаде на главата й като я погалваш по косата. Постепенно, минаваш на едната ръка на бедрото й (ако сте седнали), ако ли не на кръста. Като тя ти говори в ухото, поставяй си главата така, че малко да я гледаш в очите като ти говори, а не тя да ти говори в ухото и да се оглежда из заведението. Всичко това са части от език на тялото, който предвещава целувка, и точно заради това е хубава и плавна ескалация и целувката няма да изглежда като нещо далечно или не на място, а просто следващата логична стъпка. Целувката можеше и още там да я направиш.
 Сега ми хрумна как можеше готино да я филмираш с целувка пред блока й. Пристигате там, тя си я чака, и й казваш "ако чакаш целувка, няма да я получиш, айде прибирай се", доколкото разбирам е скромно момиче като поведение, така че ще я спечеш с това, ще си кажете чао и ще тръгне да се обръща да си ходи, тогава правиш бързо 2-3 големи крачки, хващаш я силно за ръката (не да я заболи естествено), обръщаш я рязко и я целуваш - 1000000000% гаранция ще й се подкосят краката. Всички момичета гледат от малки такива моменти по филмите, лично на мен от подобни филмови изпълнения никоя не се е случило да се дръпне дори за момент.
 Виж я дали иска да излезете пак и този път действай яко, защото ако и на втора среща спечеш така не се знае дали ще има трета. Мацката ти е вързана, така че нямаш причини за притеснения.
Активен

The road I walk is paved in gold. To glorify my platinum soul. I'll buy my way to talk to God. So he can live with what I'm not. The selfish blood runs through my veins. I gave up everything for fame. I am the lie that you adore. I feed the rich and fuck the poor. I got what you want, it just don't stop. This is entertainment; Lies are entertainment .You are down on your knees begging me for more...
u`F`o
PuP Форум Сенсей

Неактивен Неактивен

Публикации: 452

Профил
« Отговор #10 -: Май 05, 2012, 20:20 »

НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕееееееееее момчееее стегни се! Как така няма да я кис-клоузнеш въобще!!! Проблема не е като се провалиш, проблема е като не пробваш! Всичко е супер, просто трябваше да имаш топки и за тая част. Много драматичен край на историята...

По въпросът ти:
- трябва да преиграеш нещата, ако въобще се навие да излезнете пак - само че тоя път я кис-клоузни още в заведението, ако не стане... ще пробваш пак като я изпращаш.
Може и да си й оставил впечатление на неуверен, може би и на незаинтересован. Ако е 2рото - печелиш бонус точки. Ако е първото - губиш малко точки Намигване
Активен

Ако изглежда като курва, мисли като курва и действа като курва - еми курва си е! A ти какво си помисли Усмивчица
stone
PuP Hero
PuP Форум ЗвЕзДа
*
*
*
*

Неактивен Неактивен

Публикации: 3868

Профил
« Отговор #11 -: Май 07, 2012, 09:58 »

До средата или даже до 3/4 от разказа се кефех и си виках "браво, расте нова смяна млади лъвове, които ще ни отменят нас старите кучета, дето сме се пенсионирали вече от играта".
Ама накрая... бива ли така да срамиш занаята, Щир?
ОК е да те отрежат, ама ОК ли е хич да не си поискаш?

Освен критиките на колегите, аз ще изтъкна най-баналното, което съм го казвал сигурно хиляда пъти тук във форума: като я изпрати пред тях защо не каза, че ти се пикае и ако може да се качиш за 1 минута да ползваш тоалетната?
Ако е сама, като влезеш един път у тях, след като сте били на заведение и сте пили по нещо, ебането е 95% гарантирано.
Но дори и да е със съквартирантки, пак е от полза - ще кажеш едно здрасти и на тях, ще напреднете малко с комфорта - вече си пич, който е бил у тях (дори за малко) без да я изнасили или да се натяга, което ще ти помогне да напреднеш следващия път.

За целуването в заведението не се стягай много, аз лично не съм фен на такива публични изяви, на заведения се ограничавам до кино, а целуването предпочитам да оставям за когато сме насаме. Така че освобождавай за следващия път у вас терена и действай!
Активен
Страници: [1]
  Изпечатай  

Отиди на: